Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 8:19 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1007 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Next
Author Message
 Post subject: + Meet + (Piknik, stb.)
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 12:41 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 26 Sun, 10:14 pm
Posts: 146
Location: Budapest
Remélem nem vagyok egyedül azzal, hogy a nevekhez arcokat is szeretnék társítani, így arra gondoltam, hogy aki erre késztetést érez csatlakozhatna egy össznépi soundofjapan találkához ^_^"

Ugyan tudom, hogy ott van erre a nipponshoxx, ahol már találkoztam is pár szó erejéig néhány emberrel, de úgy érzem nemcsak én táncolom szinte végig a bulikat beszélgetés és ismerkedés nélkül ^^"

Úgyhogy ha érdekel valakit akkor írjon ide, és ha már vagyunk páran, akkor megbeszélhetnénk valami konkrétabbat is ^_-


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 8:56 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Nem rossz ötlet. A fővárosiak szerintem nagyjából ismerik egymást, de mi vidékiek el vagyunk veszve.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 9:19 am 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
jepp ez egy kiváló ötlet!!! én benne lennék!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: :)
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 11:34 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Jan 16 Mon, 2:57 pm
Posts: 1303
Location: Oita (Japán)
én elveszett fővárosi vagyok:))) jó ötlet... hol? mikor? ;)))

_________________
★ZEARLoT★ /// ☆Zearurotsu ≠ Rushifuru☆・‥�━━━★ Lucifer vagyok bammeg!!!
www.nihongary.blogspot.com ★★★ www.zearlot.blogspot.com
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 2:10 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
hát általában minden szombaton 6-7 között össze szoktunk gyűlni a west end-ben a kajáldáknál!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 6:07 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ji-chan wrote:
hát általában minden szombaton 6-7 között össze szoktunk gyûlni a west end-ben a kajáldáknál!!!

Kag imho pont, hogy azon kivül akarna valamit összehozni egyszeri, alkalmi jelleggel. mert a Westend a mi kis szokásos meetjeinkre naccerü, de ott nem igazán lehet normálisan csevegni~

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 7:26 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Ez egy igazán jó ötlet, és támogatnám, csak az a problematikám, hogy az isten háta megett élek. -.-"
De persze minden megoldható, csak akarni köll. (6 órás út oda-vissza, 4000 pénz csak az útiköltség FÁKK VOLÁN! ARGH!)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 7:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Jude wrote:
Ez egy igazán jó ötlet, és támogatnám, csak az a problematikám, hogy az isten háta megett élek. -.-"
De persze minden megoldható, csak akarni köll. (6 órás út oda-vissza, 4000 pénz csak az útiköltség FÁKK VOLÁN! ARGH!)

mélységesen egyetértek... de azért ha kiötöltök vmit szoljatok le ide a délvidékre is, mert jol hangzik a dolog! ^^ meglátjuk mit tehetünk :)

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 23 Thu, 11:50 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 26 Sun, 10:14 pm
Posts: 146
Location: Budapest
Case wrote:
Ji-chan wrote:
hát általában minden szombaton 6-7 között össze szoktunk gyűlni a west end-ben a kajáldáknál!!!

Kag imho pont, hogy azon kivül akarna valamit összehozni egyszeri, alkalmi jelleggel. mert a Westend a mi kis szokásos meetjeinkre naccerü, de ott nem igazán lehet normálisan csevegni~


Úgy gondoltam persze, ahogy Case mondja, semmi kedvem a Westendbe menni, ha nem muszáj *blöe* :)))
Amúgy mindenképp valami hétvégi dologra gondoltam, szombat vagy vasárnap kora délután összefutni, és valami teázó-kávézó félébe beülni.
Gondolom legközelebb jövő hét lenne jó, kérdés, hogy melyik nap, írjatok! :)

(Ha valaki vidékinek gond lenne a hazajutás, egyvalakit akár én is el tudok szállásolni, remélem azért ez nem lesz gond :))


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 24 Fri, 3:33 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Szerintem is jó ötlet én is benne lennék. Csak ugye helyet és időpontot kéne találni rá. Részemről a jövő hét hétvége jó. Helyre milyen javaslatok vannak?

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 24 Fri, 9:08 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
monnyuk engem annyira nem mozgat meg ez a dolog de helyeket tudnék ajánlani: a Picasso point egy nagyon kellemes hangulatos hely..csöndes kellemes aláfestő zene mindig van. Le lehet foglalni ingyér előre..ha nagy csoprt jön akkor hosszú asztalokat raknak ki..könnyű megközelíteni ( a west-end-től tíz perc) lehet enni (egész korrekt a konyha) inni..az ára közepesek (szal nem olcsó de nem is nagyon drága) hangulat világítás is van..nyáron az "üvegfalakat" kinyitják az utca felé stb stb...és van egy alsó része ahol tánctér bilárd minden szar van de remekül meg van oldva és valahogy teljesen szeparálta a kettő...szal a tombolók meg a nyugodt felső rész nincs hatással egymásra....NA egyébként nincs tulajdonrészem az üzeltből csak azé' reklámozom mert régen mindig oda jártunk és remek hely:D
Illetve ajánlom a különböző "udvarokat" főleg ha sok vidéki jön fel mert szerintem egy remek és kifejezetten "pesti-gettó" sajátosság (szimpla kert, szóda kert...stb stb) Ezek a valaha gyönyörű zsidó negyed kihalt ódon körfolyosós (1-2 emeletes) bérházainak udvarára települt rendkívűl hangulatos beülős, meditálós helyek. Monnyuk a sok bölcsész-divatalternatív köcsög is idetelepült be..de szerintem még mindig mindig jobb mint igénytelen plázaciccákkal szemezni egész este. Igazából nagyon menő meg darkos helyeket azért nem sorolok fel...mert gondolom fontos hogy ne szendvedjenek a kedves látogatók agykárosodást a 200 féle ingertől ami éri őket érkezéskor hanem inkább nyugodtabb meghittebb legyen a meet helyszíne ha már egyszer mindenki a másikra akar figyelni.... UFF.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject: :)))
PostPosted: 2006 Mar 27 Mon, 8:08 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Jan 16 Mon, 2:57 pm
Posts: 1303
Location: Oita (Japán)
lehet hülyeség, de én már felajánlottam Case-nek, hogy csináljunk egy pöpecs "Nippon tábort":)))) nagyanyám nem messze Aggtelektől lakik, lehetne jó nagyokat kirándulni meg házibulizni, nyáron, akkor bizti mindenkinek jó...

amúgy szombat oks, 6-7 Westend már neccesebb, mert én sem vagyok belvárosi:(((

_________________
★ZEARLoT★ /// ☆Zearurotsu ≠ Rushifuru☆・‥�━━━★ Lucifer vagyok bammeg!!!
www.nihongary.blogspot.com ★★★ www.zearlot.blogspot.com
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 27 Mon, 2:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Hát mivel én sem kies székesfővárosunk lakója vagyok, ezért kicsit nehéz összehozni, de az ötlet jó!
Amúgy a Pécs környékiek esetleg csatlakozhatnának Sárkányhoz meg hozzám, ha találkozunk. Időpontügyileg tessék minket megkeresni! :)



Sárkány, ugye nem baj, hogy itten reklámozok?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 27 Mon, 10:17 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
Ha lesz tali, tessék megböködni, hogy menjek :D

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: :)))
PostPosted: 2006 Mar 28 Tue, 7:49 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Hicuki wrote:
lehet hülyeség, de én már felajánlottam Case-nek, hogy csináljunk egy pöpecs "Nippon tábort":)))) nagyanyám nem messze Aggtelektől lakik, lehetne jó nagyokat kirándulni meg házibulizni, nyáron, akkor bizti mindenkinek jó...

amúgy szombat oks, 6-7 Westend már neccesebb, mert én sem vagyok belvárosi:(((



Szerintem ez lenne a legjobb. Egy hosszú hétvége, így lesz idő mindenre...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1007 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group