Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:14 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 14 Mon, 6:12 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
lol megaman xD fél gyermekkoromat azon játszottam (és anyáztam) végig. xDD

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 14 Mon, 8:15 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
pixyfalse01 wrote:
http://supermariocrossover.com/

régi NES Supermario bros, különböző karakterekkel
Contra-sal legmagasabb szinten lehet pusztítani rendesen XDD

LOL, ez nagyon zsír, köszi. :grin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 14 Mon, 8:48 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
Arghhh *__* Mingyár' E3~
Most néztem az MGS: Rising trailer-t. Piszkosul jól fest, meg a kiborg Raiden is marhára bejön. :d


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 6:35 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
PORTAL 2
http://iddqd.blog.hu/2010/06/16/the_cake_is_a_lie

Jópofa, kreatív logikai játék 3D-ben.
Az első rész volt az a logikai játék, amit még élveztem is, mert idióta, erőltetett szabályok helyett fizikára épül.
meg még volt a Bridge Construction Set is, ami tetszett :P

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 8:45 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
http://e3.gamespot.com/press-conference ... ot;thumb;2

most nézem!!
a 3ds-t az 52. perc körül veszik elő
...döbbenet!! :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 9:04 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
^must have a cucc! *_*

Mostanság akartam DS-t venni pont, de inkább ezt fogom. Persze nem premierkor, mert utána meg tuti jön az új, és jobb 3DS Lite vagy kitudja.. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 9:06 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
jaja én is várok ezúttal :D (ds-em van, nincs vele baj, de nem baj, ha a jobb lesz az)
és kivi vok rá
semmi kép, semmi stuff
extrák meg mindent elmondanak
és az ottlevők tesztelhették T_T

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 9:22 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
De mutatták a gépet és csomó gamet jelentettek be hozzá: Kid Icarus, Nintendogs, Metal Gear Solid (!!!), Resident Evil, Kingdom Hearts, Zelda, Mario és Golden Sun *o*

Meg tuti lesz majd Donkey Kong, meg Metroid is, mer' az alap :greengrin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 9:53 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
naja, lesznek még szép dolgok!!
télleg kivi vok h az új pokemonok is erre lesznek már tervezve..? a white és black (vagy egyelőre csak ids-re)
meg final fantasy lenne arra szép... *álmodozik*

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 10:20 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
Pokemon tuti, de sztem FF is. Nemsoká jön asszem DS-re a Gaiden

Én azt remélem, lejátssza a DS stuffokat :D Mondjuk az N nem ennyire sóher... gondolom xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 16 Wed, 11:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
pszabi wrote:
http://e3.gamespot.com/press-conference/nintendo-e3/?tag=topslot;thumb;2

most nézem!!
a 3ds-t az 52. perc körül veszik elõ
...döbbenet!! :D


A microsoftos bemutatót végignéztem, de a Sonysba is beletekergettem.
A Sonysok komoly monumentális színpadot építettek maguknak. Simán megnyerték a kinek van a legnagyobb farka versenyt, volt egy két poénos előadójuk is. Viszont a microsoft otthonosabb megközelítése jobban tetszett, bár ott meg erősen túlszínészkedték a dolgokat.
Mindenesetre az MS alakérzékelős rendszere eléggé meggyőző, sokkal fejlettebb, mint amit a Sony koppintott a Nintendótól, vagy ami a Nintendónak van. Ez volt a legérdekesebb.

Örülök, hogy végre beindultak a 3D-s törekvések, nem fog ártani a játékiparnak valami látványos újítás. Bár meg kell hagyni, hogy a 3D-n semmi új nincs, csak eddig leszarták, és csak ezért hat újnak... Az viszont nem tetszik, hogy megint a kisebb ellenállás irányába indultak el és lényegében a játékokban és a játékmenetben semmi újítás sem lesz most sem, ha a az újfajta irányítást leszámítjuk. Csak a filléres 3D-vel tudtak kijönni, amihez lényegében semmi más sem kell, mint egy jó TV, meg szemüveg. De ugyanazt a tartalmat adják majd el, mint 2D-ben.
Sehol még csak meg sem jelent a játékmenetbe épített fizika, egyik nagy projekt sem tartja fontosnak (Little Big Planet gyerek fizika...). Pedig ezzel egy nagy lépést tehetnének előre a játékélményben, de nem, mert ahhoz fejleszteni, kreativitás és jobb hardver kéne. Úgy látszik ezek közül egyikkel sem rendelkeznek. Csak akkor azt nem értem, hogy mit keresnek ebben az iparban.

Persze a birodalom építés, amolyan epül módra már flottul megy. Mindenfajta exkluzív tartalmat jelentettek be, a konzolok pedig univerzálisan lehet majd használni mindenfajta szórakoztatásra. Főleg videó anyagok jelennek majd meg filmek, műsorok formájában, ami nagyon szép és jó, de ha ezt egy fix hardverhez kötik (epül módra), akkor szépen körberöhögöm őket is. Mi az, hogy nem érhetek el bizonyos tartalmakat, hacsak nincs megfelelő, az adott birodalomhoz tartozó hardverem. LOÁL.
Persze majd a legtöbb ember szépen beszopja ezt is, mint ahogy az epült is, mert kényelmes, minden helyben van és amíg nem látjuk, hogy anélkül mennyivel jobb lenne, addig nem is zavarja őket. (:

A Nintendo 3D-s élményére még azért kíváncsi lennék. Ha meg tudja közelíteni a szemüveges megoldásokét, akkor jó lehet, egyébként nem. Igen, mert annak ellenére, hogy nintendós gyerek benyögte, hogy milyen rossz a szemüveg és különben is, azért hozzá kell tenni, hogy ott az élmény is százas. Nincs semmi kompromisszum a szemüvegen kívül.

Szóval sok pozitívummal nem találkoztam sehonnan sem az édes microsoftos kislányon kívül. ^^

A japánok pedig rossz előadók, először angolul kéne megtanulni. Sonynál szépen ki is irtották őket a showból.


http://index.hu/tech/szoftver/2010/06/1 ... acsonykor/
http://index.hu/tech/szoftver/2010/06/1 ... _a_kezben/

Azért vannak pozitív irányok is fizikára:
http://www.youtube.com/watch?v=2ofYAlaikYA
Meg gagyi reklám szagúak is:
http://www.youtube.com/watch?v=q8DaIyj4RS8

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 17 Thu, 1:05 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
Ha csak a Wii eladási statisztikáit nézzük szerintem tuti siker lesz a Move és a Natal / Kinekt is, de szerintem tök rossz irány ez a 3D-be / mozgás érzékelésbe (khm-khm..) át csapás. Ott van példának okáért az Avatar. A látvány lehet hogy profi, de tartalmilag nulla (olvastam, nem láttam btw :d). Meg az Eyetoy, ami szvsz iszonyat poén.. max. két napig.

Biztos én vagyok maradi, de ez az "újítás" abszolút nem jön be - ugyan így rühellem pld. a valós idejű csatározásokat a Jrpg-kben, inkább a körökre osztott csatározás híve vagyok... namindegy~ :D

MS / Nintendo show-t amúgy nem, PS-ét meg csak félig láttam, de eddig csak az N3DS volt gatyaszaggató, többet vártam volna eddig az E3-tól. Bár előtte voltak azért kedvemre való bejelentések (NFS:HP, új Mortal, új Driver)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 17 Thu, 8:01 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Manic wrote:
Én azt remélem, lejátssza a DS stuffokat :D Mondjuk az N nem ennyire sóher... gondolom xD

persze, mondják az előadáson is (nem nézted végig!! xD ejnye) h nds kompatibilis. szal advance-et már nem, de a ds-t igen!

am shók!! food, miattad megnéztem az xboxot is h mind3ban képben legyek
hát huh..
először is gratula az xboxnak. már negyedkonzoli szintet elérték nálam... csináltak valami szinte újnak nevezhető dolgot O_O; eddig ilyet tőlük nem láttam xD
persze teljes konzol akkor lesz, amikor egy jó handhelddel is ki tudnak jönni. nálam az a mérvadó.
a kinekt, vagy mi egy aranyos ötlet, noha -persze akár a 3ds- rohadtmód gyermekcipőben jár. az ötlet a maga módján jó, de és ennyi. nem működik az annyira úgy ahogy kellene
cuki a kiscsaj a tigrissel, de melyik barom veszi azt majd meg? leszámítva az ultragazdag amcsi szülőket? o_O gamereket sztem erősen hidegen hagyja a smile-tigris-simcsi.
vagy csak engem.. mind1
a sportosnál már csúszás meg miez-az becsúszott szal oké. van. van is még mit fejleszteni rajta.
egyébiránt az elején a játékok viszont akasztóan unalmasnak tűntek.
a másik kérdésem az az (és egyben a ps-hez is), hogy heló. szép h sikerült lekoppintani ismét a nintendot a mozgásérzékelővel, és azt fejleszteni, de a 3d-vel mi lesz? mert ez most a tv-vonalon is erősen a trend. és a nintendo már most látványosan kutatja. szal lol megint úgy fest h a nintendo egy lépéssel a másik kettő előtt.

akkor már legyen teljes a kör: ps
huh hát sztem többet nem is írok xD f*s!
igen, van itt is mozgásérzékelő. hjej. és...? :D én a ps3tól grafikai innovációt várok kegyetlenül, hamár egy akkora erőművel álltak elő, amivel itthon még a legyet sem merem lecsapni! pedig micsoda feelingje lenne lol :D

szal nem tudom, nálam a nintendo fejlesztés az ami a legjobban érdekel
am az index cikkírója hülye és vagy nem tud angolul, mert többször is elhangzott hogy kb 2011 márc a debut ideje :D

Manic: érdekes amit mondasz a váltásokkal kapcs. valami ilyesmit én is érzek néha (fürdés előtt - jk :D)
de valamivel elő kellett állnia a konzolfejlesztőknek. valsz a super mario 12 nem lett volna korszakalkotó a mostani e3ra.
jó engem megnyert volna, de na xDDD
szal sztem ez is egy oldalvonal lesz, amit ki lehet használni, és lesz sok olyan vállalat, amelyeket nem fog annyira érdekelni.
télleg a wii mutatta meg h van erre kereslet, fejlesztik - mélyítik a játékélményt. nekem tetszik, hogy próbálkoznak, noha megjegyzem, kedvenceim akkoris a pokémon és a final fantasy, azok meg így is jók nekem is :D

dehát lassan kiderül h mit hoz a 3d!

oh és
http://prohardver.hu/hir/hivatalosan_be ... o_3ds.html
pici videó pici 3d trailerrel (felvették, hogy egy manus teszteli, meg lehet nézegetni a hostess hasát..)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 17 Thu, 9:26 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Quote:
a másik kérdésem az az (és egyben a ps-hez is), hogy heló. szép h sikerült lekoppintani ismét a nintendot a mozgásérzékelõvel, és azt fejleszteni, de a 3d-vel mi lesz? mert ez most a tv-vonalon is erõsen a trend. és a nintendo már most látványosan kutatja. szal lol megint úgy fest h a nintendo egy lépéssel a másik kettõ elõtt.

De a PS-hez erősen demózták már a 3D-t. Egyedül az Xboxnál nem láttam ilyent, ők inkább arra a kinekt izére hajtottak rá, de a 3D nekik sem fog gondot jelenteni. Tényleg nem nagy cucc, még régebben az Nvidia adott ki videokártya meghajtókat, amikkel működöt a 3D, ha valakinek volt hozzá szemüvege. Simán szoftverből megoldották, csak speckó szemüveget kellett hozzá venni. A Budapest GameShown játszottam ilyen laptoppal és teljesen jó volt a 3D.

Ezeket a mozgásérzékelős rendszereket szerintem inkább csak casual géjmereknek szánják, az Xboxnál pedig még a konzol irányítására is jól használható. Ennyi. Ha nem adják olyan drágán, mint a Sony, akkor érdemes lehet ilyet venni. Komolyabb játékoknál én sem hiszem, hogy használni tudják. Mondjuk ebből a szempontból a Sony előrébb van, mert nekik vannak gombjaik, amivel pontosabban lehet irányítani a játékot. Az MS-nél ilyenek nincsenek.


Egyébként nekem mindegy, hogy ki mit csinál, nem érdekel már annyira a játékvilág. Konzolom sincsen, mert nem látom értelmét. Nem igazán érdekelnek a rájuk készült játékok sem, főleg ha ennyire nem tudnak újítani.
Ami az elmúlt években érdekes volt számomra az a Portal első része, Mirror's Edge (városfanoknak kötelező) és a Supreme Commander.


jameg igen, nem virtuális kistigriseket kell venni a gyereknek. Inkább vegyenek igazi, élő kiscicát. :)

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Last edited by foodlfg on 2010 Jun 17 Thu, 9:37 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jun 17 Thu, 9:36 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
oh mirrors edge.. azt meglesem már!
mármint itthon van meg minden, de valahogy nálam most a fifa a nyerő ha eljutok a ps3ig :beaten:

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 150 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group