Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:21 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 72  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 22 Tue, 10:55 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 8:29 pm
Posts: 1979
Location: On the land of the WTFs
Nem, ez PC-s játék... Barátom éjjel-nappal ezen lóg...

_________________
ImageImageImageEtetésre váró szőrmókok itt^^Csip-csirip


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 22 Tue, 11:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
én jelenleg az Age Of Empires I-gyel meg a Sims 3-mal játszok ^^

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 22 Tue, 11:40 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
pszabi wrote:
de ez nem psp már igaz? grafi alapján legalábbis :D


Nem ez PC de gyengebb vason is elmegy kb Warcraft3 szintu grafika es hasonlo kovetelmenyek ;)

http://www.youtube.com/watch?v=MeGa6yL-qBw

Nalam sok gamma van obliviont megneznem eppen ujbol , csak erot gyujtok ra ;) Maniac mansionnal es DIG -el jatszom +

Gateway is el lett kezdve:

Image


+ mw2 -t (xbox360) nem is emlitem ;)

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 27 Sun, 8:31 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Mar 06 Fri, 7:12 pm
Posts: 372
Location: Hátad mögött kisbaltával...
Green Green visual novel-trilógia és Call of Duty 5 World of Warcrafttal fűszerezve. Ez van a terítéken most.

_________________
Image
A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más? (Albert Einstein)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 27 Sun, 9:52 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
En most kezdek bele ujbol fallout3 ba kb 5x jatszottam mar vegig, most megprobalkozom a lehetetlennel , vegig melee karakterrel jatszani , semmi lofegyver .. nagy kihivas ;) es jo sok zuzofegyvert fogok elkoptatni ;)


ehez jon meg a MW2 osztani az eszt


+egy kis lol kiengedni a gozt ;)

Image

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 30 Wed, 11:13 am 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
Nem vagyok valami nagy játékmániás, általában a Heroes mellett gyepálós hentelős cuccokat szoktam még. Viszont most a Samurai Warriors 2 nagyon fekszik nekem, rpg jellegű, de nem fantasy :P A PC-s változatban legalább nyolc keze kell legyen az embernek, ha az összes gombot el akarja érni... egyébként nem könnyű egy játék, szóval nem adják ingyen a szintlépéseket. A karakterek mozgását filmjelenetek segítségével tették még élethűbbé, és az eredmény tényleg magáért beszél.
egy kis ízelítő :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: josag
PostPosted: 2009 Dec 30 Wed, 1:09 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
"karacsonyra" egy haverom hozott UK -bol egy usb-s kutyut amivel az X360-as kontrolleremet parosithattam a PC-mmel ... nyami borderlands olyan allatul bejon igy hogy le se birom tenni (eger keyboardal nemtetszett vhogy).

Image

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 07 Thu, 9:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
nekem is xbox360-as kontrollerem van de a pc-s verzió..viszont ezzel lehet hogy menne a street fighter IV-es limited kontroller ami csak xbx360-ra van...ellenben nagyon csorog rá a nyálam.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 08 Fri, 12:42 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
Mona wrote:
nekem is xbox360-as kontrollerem van de a pc-s verzió..viszont ezzel lehet hogy menne a street fighter IV-es limited kontroller ami csak xbx360-ra van...ellenben nagyon csorog rá a nyálam.



Borderlands -ot vegigtoltam, marhajo volt kontrolerrel, eskuszom jobban celzok mar azzal mint egerrel ;)

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 27 Wed, 12:48 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Na, kijátszottam a Syberia 2-t... Véleményezés:
Természetesen végigjátszás nélkül neki se álltam. :'D De még így is elég sokszor elakadtam benne... (!!!) Nevezetesen amikor anno valamikor régebben nekiálltam, egyszerűen nem találtam meg a lufis kislányt, akinek cukorkát kéne venni. :'DD A második ilyen elakadásom a kolostorban volt, ahol is szimplán sokadjára sem találtam meg a kápolnát... Ezután több ilyen nagy elakadásom hála égnek nem volt.
A következő problémám a játékkal az volt, hogy rémes benne a navigáció... Nagyon szerteágazóak a pályák, és volt, hogy kifejezetten nehezemre esett a tájékozódás és alig találtam meg, merre is kéne menni.
Aztán ami még irritált, hogy rengeteg volt benne a műszerfal illetve furfangos ügyködés, amikkel aprólékosan és szinte műszaki pontossággal kellett babrálni. A legtöbbet valószínűleg Boris repülőgépén a rádió beállításánál szenvedtem, és kénytelen voltam egyedül kitalálni, hogy hogy üzemeljem be a vonatot, viszont ez utóbbi viszonylag könnyen ment. A másik, aminél kis híján eldobtam az agyam, az a rész volt, amikor a medvének narancssárga halat kellett fogni. Fogtam zöldet ezerszámra, majd pár kéket és lilát, mire véééégre kb. a huszonötödik próbálkozásra fogtam egy narancssárgát. És minden egyes halnál külön ki kellett várnom amíg Kate kiveszi a kabátjából a halasedényt, leteszi a földre, odamegy a horgászbothoz, kézbe veszi, majd eszeveszett tekeréssel kihúzza a tízezredik zöld pisztrángot is. Mindezt hihetetlen, idegölő komótossággal teszi. Arrrrgggghhh.
Volt még egy kellemetlen sajátsága a játéknak. Néha úgy éreztem, hogy bizonyos helyekre szimplán időhúzás céljából küld vissza, illetve naaaagyon laaaaassú volt néhány cselekvés lezajlása (lásd horgászás).
A sok kedvlohasztó negatívum után jöjjön egy-két érdekesebb, jobb dolog is.
Először is a grafika az gyönyörű szép, a háttérzajok és a zene pedig rendkívül hangulatossá teszik az egészet. A látvány és a hangzóanyag kárpótolni tudott a néhol igencsak érrrdekes történésekért. Először is a legelső dolog, amit igen csak megmosolyogtam, amikor Kate úgy Tarzan-módra átlibbent egy göcsörtös fáról lelógó kötélen a jeges folyó felett, majd a youki (kis, fehér prémes, jegesbrumi és fókakölyök kereszteződésére hasonlító állatka) egy bámulatos távolugrással mellette termett. Vagy ugye a fáról lógó, hortyogó pilóta, aki nem mellesleg épp pár pillanattal előbb zuhant le a téli Oroszország fagyos területére a repülőgépével. De azért a legérdekesebb csak most következik. Igen csak megható egy automaton önfeláldozása készítője felé, azonban Hans és Oscar egybetranszformálódása azért kissé sok(k) volt. o__o
Mindazonáltal a furrrcsa részek mellett voltak nagyon ötletesek is, pl. a youkol faluban történtek többsége nagyon tetszett, és Valadilane-t is jó volt újra látni. Az egész játékot igazából olyan sejtelmesség lengte körül, ami szerintem Syberiában volt a legjobban érezhető - a furcsa rúnák, a mamutkürt, na meg maga az elhagyatott sziget. A játék vége pedig kifejezetten aranyos és megható volt, bár Hans igazán elrebeghetett volna egy köszönömöt Kate szolgálataiért. XD;
Végül is nem volt olyan rossz, csak kissé idegölő, de az első rész mögött nagyon le van maradva nálam. Azt valahogy érdekesebbnek, hangulatosabbnak és rejtelmesebbnek találtam. Viszont a grafika, mint már mondtam, kiváló, és már csak a szép tájakért is jó volt vele játszani.

*kisregény off*

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 27 Wed, 5:23 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
Mass Effect 2 "odabasz" ;) 32 orat "raktam a jatekba" zsenialis otletek vannak benne az embernek megvan az az erzese hogy egy interaktiv scifi filmbe pottyant. Bioware ismet alkotott.
Sajnos kicsit primitivebb mint az elso resz (gondolom besirtak a buta amcsik) tobb akcio mintsem rpg elem de azert nagyon szorakoztato egyveleg. A 80-as evek scifi temaju lemezboritoinak a vilagaba merul az ember...

Image

Image

Image

Image


Sajna spoilert nem kezel a forum igy nem irok inkabb semmi konkretot hatha valaki meg jatszani akar vele ;)

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 15 Mon, 2:34 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
LOL -al tologatok mostanaban sokat , a teli olimpiara kiadott skineket villantanam ide , szvsz nagyon "faszak" lettek ;)

Veigar a halalmagus a varazspalcajat lecserelte

Image

Kassadin a csatamagus is kioltozott

Image

Corki rendesen repulojeben ulve tamad...

Image

Anivia a cryptophoenix allatul nez ki

Image

Jax a legzsenialisabb, lerakta a meggorbult lampaoszlopot...

Image

Fiddlesticks a madarieszto is bekemenyitett

Image

Amumu a kesergo mumia

Image

Es Twitch a patkany giccsesen nez ki


bocs a nagy kepekert dehat ugyis "leult" ez a forum ;)
Image

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 26 Fri, 2:41 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Kedvesen buta puficicás játék. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 03 Wed, 6:07 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
PSP-sek figyelem: A Dante's Inferno handheld verziója egy az egyben a nagykonzolos game. Eszméletlen grafikával és komoly hangulattal. Ilyen game régen volt már a psp-n.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 03 Wed, 7:41 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
az tény és remélem nem is oan vacak a sztorija mint a god of warnak :D:D:D
de ja én is filózok rajta (meg most ds-ezek... dragon ball originon xD)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 72  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 140 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group