Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:38 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 24146 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 1610  Next
Author Message
 Post subject: Re: What's up!? (v.2)
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 2:29 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Case wrote:
Ha esetleg sikerül visszahozni az eredetit, akkor azt majd lezárom, hogy meglegyen, meg szóljatok rám, hogy kb 1000 oldalanként archiváljak majd ezután. xD

Pont akartam javasolni. :lol:

És jejj~ what's up is back!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 2:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Mona wrote:
Persze érdekes fordulata ez az életnek hiszen mindig is Informatikusnak készültem és végül a régi 3 éves zenekari szerződéses életem (ami miatt nem mentem egyetmre és gimi után pont azok az évek vesztek el amiknek nem kellet volna)-nek köszönhetem hogy volt annyi szakmai tapasztalatom hogy ezt a munkát megkapjam (hozzáteszem lófaszt sem tudok még a tv-zésről, technikáról).


Nah, én meg elvégeztem az ilyen jellegű 4 éves képzést, mégse kaptam meg a munkát (bár eleve nem is nagyon akartam tv-nél dolgozni). Ami azt illeti, tanárként sem szeretnék megöregedni (max phd-s iszonyat agybarázdás egyetemi naplopóként, mert ők nem őszülnek annyira, és mégis jóval több zsét kapnak a semmittevésért).

Mi is néhány hete alom-keresésbe kezdtünk, és a város már meg is van, már csak a lakás hiányzik... :lol:

Nem mellesleg: ez az munka-időbeosztás lehet az oka annak is, ha Mona most sem jelenik meg NS-en? :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 2:58 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Oct 11 Sat, 8:11 pm
Posts: 571
nyáá titta boldog vagyok h nemholnap irunk franciábol, és minyá ittvan a péntek is :3
csak monyuk még megkéne varni a felsöm szal minyá el is szaladok anyagért... :beaten:

_________________
...and ALL of you!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 3:20 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Koga wrote:
Mona wrote:
Persze érdekes fordulata ez az életnek hiszen mindig is Informatikusnak készültem és végül a régi 3 éves zenekari szerződéses életem (ami miatt nem mentem egyetmre és gimi után pont azok az évek vesztek el amiknek nem kellet volna)-nek köszönhetem hogy volt annyi szakmai tapasztalatom hogy ezt a munkát megkapjam (hozzáteszem lófaszt sem tudok még a tv-zésről, technikáról).


Nah, én meg elvégeztem az ilyen jellegű 4 éves képzést, mégse kaptam meg a munkát (bár eleve nem is nagyon akartam tv-nél dolgozni). Ami azt illeti, tanárként sem szeretnék megöregedni (max phd-s iszonyat agybarázdás egyetemi naplopóként, mert ők nem őszülnek annyira, és mégis jóval több zsét kapnak a semmittevésért).

Mi is néhány hete alom-keresésbe kezdtünk, és a város már meg is van, már csak a lakás hiányzik... :lol:

Nem mellesleg: ez az munka-időbeosztás lehet az oka annak is, ha Mona most sem jelenik meg NS-en? :roll:


egyelőre még kicsit kapkodom a fejem hogy mi merre aztán este alszom másnap meg nem kelek fel délig de még pár nap és belerázódom és akkor rengeteg időm lesz. Az itteni melót fele idő alatt meg csinálom majd és lesz még egy 7-től 2ig és este fél11-től fél1ig (kb) szabadidőm. Illetve itt a melóhelyen is kb 4 óra semmittevéssel zajlik majd.

Tegnap még fél12kor is itt voltam miközben már este 8kor mindent befejezhettem volna..de még sokat bénázom. MA már mint az látszik is már fórumozom is ;)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 3:31 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
:tombstone: waccáp de van 2.0-ás verzió!!!

Ez kb az egyetlen jó hír mára. Azt hiszem, az egyetemi feladatokkal sosem fogom magam utolérni, ráadásul az egyik tanár bekeményített mert senki nem csinált semmit szünetben "csak" olvasott az órájára. :x
Kezd unalmas lenni, de akárkit kérdezek, mindenki be van havazva.
Japánon se tudom mi lesz, a fele házim van csak kész...de valahogy nem tud érdekelni. Legyen már péntek!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 3:34 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 May 24 Thu, 6:17 pm
Posts: 809
Aru wrote:
:tombstone: waccáp de van 2.0-ás verzió!!!

Ez kb az egyetlen jó hír mára. Azt hiszem, az egyetemi feladatokkal sosem fogom magam utolérni, ráadásul az egyik tanár bekeményített mert senki nem csinált semmit szünetben "csak" olvasott az órájára. :x
Kezd unalmas lenni, de akárkit kérdezek, mindenki be van havazva.
Japánon se tudom mi lesz, a fele házim van csak kész...de valahogy nem tud érdekelni. Legyen már péntek!


Japánt tanulsz? Ilyen külön nyelves cuccon vagy suliban? Én is fogok... Hobbi szinten el is kezdtem,de néha nem ártana 1 ember aki elmondja h miért van ugy :D Mondjuk ezért van a Japán rokonom de nem nyaggathatom mindig, meg nem biztos h el tudja nekem rendesen magyarázni. so hova is jársz? :D:D

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 3:43 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Én a Momiji-ban tanulok, Pesten. Februárban kezdtem magánórákkal, most tanfolyamra járok. Dec. 7 alapfokúzom, de az esélytelenek nyugalmával. :roll:
Kb. 180 kanji-t tudok úgy-ahogy, olvasni jobban mint írni. Nyelvtanból pedig le vagyunk maradva, csoportszinten is, én meg különösen. Hiányzik az alapos gyakorlás. Mindig csak új anyagot veszünk mert ugye a fasorban se vagyunk, a régiek meg nincsenek rendesen leülepedve. Ha vége a tanfolyamnak, megint magántanuló leszek mert visszahúz a csoport egy, kettő utálnak.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 3:58 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 May 24 Thu, 6:17 pm
Posts: 809
Aru wrote:
Én a Momiji-ban tanulok, Pesten. Februárban kezdtem magánórákkal, most tanfolyamra járok. Dec. 7 alapfokúzom, de az esélytelenek nyugalmával. :roll:
Kb. 180 kanji-t tudok úgy-ahogy, olvasni jobban mint írni. Nyelvtanból pedig le vagyunk maradva, csoportszinten is, én meg különösen. Hiányzik az alapos gyakorlás. Mindig csak új anyagot veszünk mert ugye a fasorban se vagyunk, a régiek meg nincsenek rendesen leülepedve. Ha vége a tanfolyamnak, megint magántanuló leszek mert visszahúz a csoport egy, kettő utálnak.


Momiji Manjuuuuu~~~ (Aoi /the GazettE/ kedvenc sütije... dalt is irt rólla XD)

sorry csak muszáj volt mondjam. az hanyadik kerület? Kik járnak oda? miért utálnak? biztos csak vmi félreértés... (reméli)

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 4:08 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Oct 29 Mon, 8:58 pm
Posts: 168
Aru wrote:
kettõ utálnak.

WTF? Okuk is van, vagy szimplán csak az "értelmiség" célpontja vagy?
Okey, ne aggódj, végül is írtad, hogy újra magántanuló leszel, csak azt a kis időt kell kibírni velük.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 4:08 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Egy összeszokott és csendes csoportba berobbant egy lobbanékony, kirobbanó, harsány személyiség és a lányok, akik már korábban ott voltak ezt nem tudják tolerálni. Egyikük pl. hangosan szokott rám derogatív megjegyzéseket tenni, egyszer olyat beszólt órán h a tanár nem tudta mivel csillapítsa a kedélyeket. azt hittem a pasiját félti, mert az egy bandában gityós és sokat beszélget velem (mint általában a hímnemű egyedek), de mint kiderült pusztán annyi h a csaj nem tud és nem is akar elfogadni engem, mert milyen már h csak egy évvel vagyok nála fiatalabb és mégis olyan "gyerekes" vagyok szerinte h azt nem lehet elviselni. Leszarnám, ha nem szembe ülne velem és nem vágná a pofákat míg egyszer rá nem borítok 2 sor asztalt.
Mellesleg azt is mástól kellett kitudnom h mi a franc baja van mert nem merné a szemembe mondani. Az ilyen gerinctelen embereket ki nem állhatom.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 4:15 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Oct 29 Mon, 8:58 pm
Posts: 168
Előző osztályomban engem sem kedveltek, hiszen kirobbanó, fiatal, és lobbanékony voltam, mellesleg az utolsó két évben vidámabb is, mint azt szerették volna. De hidd el az asztalborigatás nem használ, kulturáltan is véleményt mondhatsz neki. Engem pl. folyamatosan, 5 éve piszkál egy osztálytársam, és néhányszor már negédes szavakkal, angyali mosollyal az arcomon megmondtam neki, hogy amíg én normálisan viselkedem vele, ugyanezt várom el tőle is, bár tudom, hogy ahonnan ő jött, nem tanítanak jómodort. Sok vitánk volt, így előfordult, hogy élesebb és durvább megjegyzéseket is tettem felé, de soha nem használtam csúnya szót. Virágnyelven elmondtam neki, hogy húzzon vissza oda, ahonnan jött, (mivel nem Szeged mellől jött, hanem sokkal messzebbről) és kijelentettem, hogy nem muszáj a "mi" sulinkban tanulnia.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 4:24 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Case wrote:
*félrenyeli a tofut és elhal* :dead:


Hát meg is érdemled... o_O" Ehh... *legyint*

on: Húgom, az a hülye picsa, fejre állt a kocsival. Neki semmi baja, bezzeg az autó. Hát faszom.

Mindenki idióta?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 4:50 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Mar 17 Fri, 7:46 pm
Posts: 1141
Location: egyszer itt, egyszer ott
Jude wrote:
Mindenki idióta?

:yes1:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 4:59 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Tsukasa-chan wrote:
Jude wrote:
Mindenki idióta?

:yes1:


Látom. :?

on: Leszállt a vörös köd, úgyhogy megyek lenyugodni, mielőtt csúnyákat mondanék, és később megbánnám.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 5:00 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 May 24 Thu, 6:17 pm
Posts: 809
ha engem vki piszkál úgy h nem adtam okot rá és nem érti meg a "virágnyelven" elszónokol véleményeimet akkor majd megérti hogyha az öklömet a képében találja...

:shock:

Nem mondtam semmit :D
Nah jó azért ennél velem jobban szót lehet érteni, nem kell minden esetben fájdalmas módszerekhez folyamodni... a kínzás éppen elég :twisted:

:D

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 24146 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 1610  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 97 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group