Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:13 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 456 posts ]  Go to page Previous  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Sep 28 Fri, 9:35 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Sep 15 Sat, 7:57 pm
Posts: 1363
Hai hai :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 26 Mon, 9:35 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Tervezek egy cosplayt amihez szükségem van sötétlila-világos lila combzoknira. valaki tudna segíteni, h pesten hol lehet ilyent találni occsóért? XD *ezt kéri karácsonyra akkor*
Ezek mellett úgy döntöttem varrok magamnak egy Timcanpy-t.
őróla van szó: Image
tulajdonképp nem tudom, h milyen anyagot válasszak hozzá, viszont a kereszt talán megoldható lenne sárga filc anyagból.
Van valakinek valami javaslata?^__^

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 27 Tue, 8:51 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Plüsst filcből szoktunk általában készíteni, de nemtom. Pedig nekem is varrni kell Kuro-chan plüsit, ez alap. xD
De még mindig a báli ruha és másik között hezitálok. (azok a coffok o_o *brrr*) Az egyiket piszok nehéz lenne megcsinálni, a másiknál meg a haj egy horror. xD De smexy. xD *dilemma*
Image

Harisnyát meg figyelek ha tudok! ^_^

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 27 Tue, 10:21 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
De a te hajaddal hogy csinálod meg a két coffot? Vagy azzal a matsumoto cosplayből maradt szőke parókából?
Sztem az átlag öltözete egyébként jobb, mint a báli ruha. Meg neked amúgy is az állna jól!^.^
Egyébként azon gondolkodtam, h polár szerű anyagból lehetne Timü- mint vlmi teddy maci! XD és ilyen stoppolós anyagból a a kereszt. a bojtra meg kitalálok vlmi! o.O
btw: Timü himnemű, vagy nőstény? o.O

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 27 Tue, 11:21 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Doll wrote:
De a te hajaddal hogy csinálod meg a két coffot? Vagy azzal a matsumoto cosplayből maradt szőke parókából?
Sztem az átlag öltözete egyébként jobb, mint a báli ruha. Meg neked amúgy is az állna jól!^.^
Egyébként azon gondolkodtam, h polár szerű anyagból lehetne Timü- mint vlmi teddy maci! XD és ilyen stoppolós anyagból a a kereszt. a bojtra meg kitalálok vlmi! o.O
btw: Timü himnemű, vagy nőstény? o.O

Az én hajammal is meglehetne, de szerintem az addig nem lesz szőke. xD Bár ki tudja. ^^" De a hosszú szőke parókám nem jó ehhez meg középen elválasztott, lépcsősen levágott és túl hullámos és ezen nem lehet változtatni, a parókák már csak ilyenek. xD
Köszi a tippet és a bókot! :oops: A frizurán kívül még azt tart vissza az átlag ruhájától hogy utálom a csúnya sonkáimat mutogatni.... de mindegy, már elkövettem egyszer azt az emberiség elleni bűnt, majd meglátjuk el merem e követni mégegyszer. xD
A polár nem is rossz! Látszik hogy én nem kabalában, hanem emberi karakterekből készült plüssön gondolkodom. xD A bojtot lehet fonálból össze lehetne horgolni. De jó kérdés hogy fiú egy vagy lány. xDDDDD Gólem! xD Azt tippelném hogy pasi, nem valami hölgyszerű amikor majdnem Allen szájából zabálja ki a kaját. xDDDDDD De cuki! ^.^

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 27 Tue, 8:25 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Ja! hát kár, h a paróka nem megy. Egyébként mennyibe kerül kb egy paróka?(pl.: olyan Roados :P )
A fonál meg jó ötlet!^.^ asszem úgyis van még itthon a hajdani technika órákról maradt kötő fonál! XDD
Egyébként azért kérdeztem a nemét, mert a mostani openingbe van egy csaj, aki úgy van felöltözve, mintha Timü emberré alakult volna! o.O (nah ezt jól megaszondtam)

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 8:05 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Doll wrote:
Ja! hát kár, h a paróka nem megy. Egyébként mennyibe kerül kb egy paróka?(pl.: olyan Roados :P )

A "hivatalos" Road paróka:
Image
Mindennel együtt 7800valamennyi.
Vagy 4350 körül veszel egy ilyet és megpróbálod beállítani:
Image
Bár magában, beállítás nélkül sem rossz szerintem. ^_^

Gondolom melyik csajra gondolhatsz az Openingben, az nem Tim. Majd lassan már szereplni is fog.... lassan. xD De addig még történik jópár dolog. ^^"

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 9:04 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Anyámnak sztem úgy állna égnek a haja, h ha én 7800 Ft-ért akarnék parókát! o.O sztem marad az utóbbi, de az a hivatalos paróka, de jól néz ki! *0*
Már rájöttem, h ebben az animeben minden lassan történik! -___-""" már megint várhatok egy hetet mire feltöltik a következő részt addig meg rágom a kefét, h mi lesz! >.< bwah!

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 1:57 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Ez a baj a hivatalos cosplayparókákkal: szépek de k**va drágák. ^^"
Pedig a D.Gray-Man nem is halad annyira lassan, még egész jó a tempó ha nem nézzük a fillereket. ^^" De persze jobb lenne minden nap egy rész.... vagy több. xDDDD Viszont ne panaszkodj, előtted ott a lehetőség hogy a mangát elolvasd, én meg már azon is túl vagyok és rághatom a körmöm hétről hétre (most épp borzalmsan izgalmas de minden héten jó ha megvan 19 oldal o_o). *telhetetlen fanatizmus* xD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 3:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
sztem apumat le kell nyúlnom, aztán anyumat és még az én fizetésemből egy kicsi és akkor máris nem lesz sok! :pinky2:
De lusta vagyok elkezdeni a mangát! XD inkább rágom a körmöm tovább! XDD És lassan elindulok anyagot venni. talán a téli szünetben meg tudom varrni a kis kabalámat! :D :D

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 3:31 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erről jut eszembe, nekem is le kell adni a kívánságlistát karácsonra most hétvégén. xDDDDD *semmi pénze, semmi értelmeset nem tud venni senkinek, de azért pofátlan és ha megkérdezik mit szeretne felsorolást tart* xDDDDDDDDDDDDDDD
Lehet én is hamar nekilátok a Kuro-chan plüssnek, otthon széttúrom mama szekrényét hogy van e hozzá anyag. ^_^ *Aryster-samat akar nyünyügetni a hideg téli éjszakákon* ^.^

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 4:17 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Egyébként hozzád conon passzolni fog, h nyünyülgeted Kuro-chant, de Road és Timü nem igazán jön össze! XDD na de se baj!^^ kell plüsi amivel aludhatok! :pinky2:

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 5:12 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Jah, többek közt azért is akarok Eliade lenni, mert ahhoz megy a Kuro-chan nyünyügetés. ^^" (Meg Mirandanak hülyén néznék ki és a Kuro plüsivel akkor egy sarokba kéne beülnünk sírás közben egy bottal piszkálni a földet. Olyat egy plüsivel nem lehet. xDDDDD)
Nah, az én alvó plüsim nemtom mit szól majd a konkurenciához..... xDDDDD Amit mindenhez..... Ezt:
Image
xDDDDDDD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 9:25 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Egyébként tök poén lenne, ha télleg összehoznák ezt a két szereplőt! XDD el tom képzeli a két szerencsétlent együtt egy sarokba! XDD
pfff! Kuro-chan mint konkurencia? Hitsunak? ááááh dehogy! XDDD De majd mostantól ha így szaporodnak a plüsik rendezünk a egy plüsi-fighting versenyt! XDD (ömm lehet, h ez kezd egy kicsit off lenni...) :roll:

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Nov 28 Wed, 11:14 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Van esély Diru cosplay-re....de még semmi sem tuti, kivéve azt hogy én mindenképpen Final Kyo szeretnék lenni. Anyám nagy nehezen beleegyezett h rózsaszín-fekete legyen a hajam.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 456 posts ]  Go to page Previous  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 158 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group