Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:54 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 456 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Next
Author Message
 Post subject: Cosplay tervek
PostPosted: 2005 Jan 12 Wed, 7:18 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nyahh, közkívánatra (meg mert a jrock buli topic kezdett egyre kaotikusabb lenni.. :sweatdrop:) lesz egy külön topic a cosplay tervek megvitatására... ^^"

a random cosplay képeket majd továbbra is a másik topicba ide meg jöhetnek a "nah, ezt a ruhát akarom megcsinálni" tipusu képek. :bluegrin:
(és továbbra sem vagyok a cosplay híve és továbbra is a tradicionalista goth cuccokat szeretem jobban.. beeeeh! :beee: )

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 12 Wed, 8:31 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
:multi: éljeeeeeeeeeen!!! cosplay topic
Arigatou Case!!! :idol: :master:
bár azt nem garantáljuk, hogy itt nem lesz olyan káosz, mint a bulis topicban :beee: na jó, nem, mi tudunk ám viselkedni is :grin:

cosplay vs. egyéni gothloli témához meg csak annyit, hogy saját tervezésű ruhát kicsit se olyan nagy kihivás megcsinálni, mint azt ami már megvolt egyszer és ahol tartani kell magunkat valamihez... nekem legalábbis...meghát Toshiyát cosplayelni olllllllllyan jóóóóóóóóóóó~ :love:!!!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Cosplay tervek
PostPosted: 2005 Jan 12 Wed, 8:34 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Case wrote:
(és továbbra sem vagyok a cosplay híve és továbbra is a tradicionalista goth cuccokat szeretem jobban.. beeeeh! :beee: )

Én akkor is jobban szeretek cosplayelni!!!!!!! Szerintem viccesebb ^^".

És akkor még mindig: Merry cosplayereket keresünk!!!!!!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 12 Wed, 10:54 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
cosplay vs. egyéni gothloli témához meg csak annyit, hogy saját tervezésű ruhát kicsit se olyan nagy kihivás megcsinálni, mint azt ami már megvolt egyszer és ahol tartani kell magunkat valamihez... nekem legalábbis...

szerintem egy igazán jó egyedi darabot megtervezni és megcsinálni sokkal nagyobb kihívás, mint csak lemásolni egy már meglévö modellt. :beee:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 1:05 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
szerintem egy igazán jó egyedi darabot megtervezni és megcsinálni sokkal nagyobb kihívás, mint csak lemásolni egy már meglévö modellt.


:eek2: édes egyetlenem, mondcsak próbáltál már varrni ?

:grin:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 1:17 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
megumi wrote:
Case wrote:
szerintem egy igazán jó egyedi darabot megtervezni és megcsinálni sokkal nagyobb kihívás, mint csak lemásolni egy már meglévö modellt.


:eek2: édes egyetlenem, mondcsak próbáltál már varrni ?

:grin:


:greengrin:
nomeg, ez az egyedi darabot megtervezni és megcsinálni STUFF igaz is lehetne, ha a tccetős gótloli cuccokat nem méregdrágán vásárolnák össze divattervezőktől! ez nem éppen kreatív...talán annyiban, h a piros-fekete vagy a fehér-fekete csíkos harisnyát veszi-e föl gothlolink a (mittomén) UnionJack-től beszerzett rucihoz.

[önsajnáltatás befejezve. pozitív kreatív hozzáállás, erőltetett mosoly mode ON]

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 1:33 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
Case wrote:
szerintem egy igazán jó egyedi darabot megtervezni és megcsinálni sokkal nagyobb kihívás, mint csak lemásolni egy már meglévö modellt.


:eek2: édes egyetlenem, mondcsak próbáltál már varrni ?

:grin:

persze! egyszer megvarrtam a kabátom zsebét mikor kiszakadt!!! :grim:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 1:51 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
persze! egyszer megvarrtam a kabátom zsebét mikor kiszakadt!!! :grim:


:eek2: öhhhh.... :roll: :naaaah: :grin: tuuuuuuuuuuuudtam én hogy csupa tehetség vagy !!! :smile2:

bylon wrote:
nomeg, ez az egyedi darabot megtervezni és megcsinálni STUFF igaz is lehetne, ha a tccetõs gótloli cuccokat nem méregdrágán vásárolnák össze divattervezõktõl! ez nem éppen kreatív...talán annyiban, h a piros-fekete vagy a fehér-fekete csíkos harisnyát veszi-e föl gothlolink a (mittomén) UnionJack-tõl beszerzett rucihoz.


teljesen egyetértek...öh, kivéve ha ÉN vagyok az a tervező akitől méregdrágán vásárolnak :stupid: ...ami nem nagyon fordul elő...
szóval szerintem is inkább kreativkodjunk :smile2:

és ha már cosplay,....... adjon nekem valaki hajaaaaaaaaaaaaa~t!!!!!!!! :puppydogeyes:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 1:54 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
megumi wrote:

és ha már cosplay,....... adjon nekem valaki hajaaaaaaaaaaaaa~t!!!!!!!! :puppydogeyes:


annak mindenki híjján van ^^" mindenkinek kell a hosszú, valamilyen cosplay megvalósításához (remélem an-chan is fog mana-t cosplayelni, ahhoz is kell haj :P nekem is kell khm bizonyos cosplayhez 8)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 1:59 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Locdog_Mc wrote:
annak mindenki híjján van ^^" mindenkinek kell a hosszú, valamilyen cosplay megvalósításához (remélem an-chan is fog mana-t cosplayelni, ahhoz is kell haj :smile: nekem is kell khm bizonyos cosplayhez 8)


:cry2: mé érzem úgy hogy má megint az én kis vékonyka pénztárcám fogja bánni ezt a dolgot.... :cry: mosmá igazán feleségül vehetne valami nagyon gazdag emberke, hogy kedvemre garázdálkodhassak.... :stupid:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 2:02 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
megumi wrote:

:cry2: mé érzem úgy hogy má megint az én kis vékonyka pénztárcám fogja bánni ezt a dolgot.... :cry: mosmá igazán feleségül vehetne valami nagyon gazdag emberke, hogy kedvemre garázdálkodhassak.... :stupid:


ugyanugyan, azé nem kell ennyire nekikeseredni, mi is megpróbálunk téged kisegíteni, hisz te is mindenkit segítesz a ruhaköltemények megalkotásában

(létesítsünk akkor "Támogassuk megumit - one for all and all for one" topicot ) ^_^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 2:32 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
megumi wrote:

teljesen egyetértek...öh, kivéve ha ÉN vagyok az a tervező akitől méregdrágán vásárolnak


nos, én biztos vásárolnék nálad, méregdrága tervezőnél, ha van nálad hitelem! :sweatdrop:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 7:39 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Locdog_Mc wrote:
(remélem an-chan is fog mana-t cosplayelni, ahhoz is kell haj :P nekem is kell khm bizonyos cosplayhez 8)

Maid ruhás Mana, csak a Te kedvedért! Hajnövesztés in progress!

Megumi-chan: Hajam nekem sincs, de majd megnézem itt mennyiért vesztegetnek parókákat ^^". Nyugi, segítünk, vagy menyj hozzá "apuhoz", neki hátha sok a pénze xD!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 8:49 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
tenshi wrote:
Maid ruhás Mana, csak a Te kedvedért! Hajnövesztés in progress!




:multi: :love: :angel: :spin: :angel: :hospital:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 11:25 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
tenshi wrote:
Hajam nekem sincs, de majd megnézem itt mennyiért vesztegetnek parókákat ^^". Nyugi, segítünk, vagy menyj hozzá "apuhoz", neki hátha sok a pénze xD!


:idol: óóóóóóóóóóóóóóh, köszönöm szépen!!!!!hugit is ráálitottam a paróka témára, remélem nálatok lesz olcsóbban :smile2:

:shock: "apuhoz"?? okééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!! :twisted: ... nem kéne kétszer mondani :grin:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 456 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group