Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 26 Fri, 12:59 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1749 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 117  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 11:33 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Ja, Comedy télleg rulez! 8)
Meg régebben láttam valami másik rövidebbet is (asszem olyan 20 perc körül volt talán, de nem biztos), ha jól tudom ugyanaz a stúdió készítette, hirtelen annyira emlékszem belőle, hogy olyan "experimentális stílusú" volt az is, és valami családról szólt, akiknek be van kamerázva a lakásuk és nap mint nap bent vannak (nem tudnak kimenni, de valszeg nem is gondolják, hogy van olyan, hogy "kinn", haha xD), egészen addig, amíg valaki ki nem húzza lefolyóból a dugót vagy mi a fene és akkor kijutnak a külső futurisztikus világba. Vagy valami ilyesmi. Csak nagyon homályosan emlékszem. xD ....valaki tudja, hogy ennek mi volt a címe? XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 11:44 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
pszabi wrote:
hihi, mi a szösz, mirõl nem megy itten a postolgatás xD comedy, az naonjóóóó!! :D *lolfúderégláttamaztis*

én is elég régen láttam, de majd elővakarom megint, csak most épp el vagyok foglalva a többi grasshoppa! dvd-s hülyeség levadászásával 8)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 11:46 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
megumi wrote:
pszabi wrote:
hihi, mi a szösz, miről nem megy itten a postolgatás xD comedy, az naonjóóóó!! :D *lolfúderégláttamaztis*

én is elég régen láttam, de majd elővakarom megint, csak most épp el vagyok foglalva a többi grasshoppa! dvd-s hülyeség levadászásával 8)


xD ha találsz valami hasonlót lécci postold a címét ide...

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 11:51 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
Case wrote:
azmiaz? me' barmi amit valaki a Bebop/VHD párossal egyutt emleget, az engem érdekel. o_O/


a Comedy a 'Grasshoppa!' nevezetű dvd-sorozat 3. dvdjén jelent meg (mindegyiken egy rakat különböző szösszenés volt (Trava, Frog River, End of the world)) amúgy egy tízperces weird kis izé de nagyon luv

Image Image
Image Image

majd kéremszépen. :greengrin: :ladybug:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 12:15 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
majd kéremszépen. :greengrin: :ladybug:

viszem :grin: :star:


pszabi wrote:
xD ha találsz valami hasonlót lécci postold a címét ide...

meglesz :bluegrin:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 05 Tue, 1:13 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
pszabi wrote:
hihi, mi a szösz, miről nem megy itten a postolgatás xD comedy, az naonjóóóó!! :D *lolfúderégláttamaztis*

kérhetnék olyat én is? :puppydogeyes:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 05 Tue, 3:04 pm 
Offline
Senior Member

Joined: 2006 Mar 09 Thu, 9:08 pm
Posts: 146
Nekem megvan, ha eljutok meetre elviszem.
Ha addig nem bírod ki, szólj a párodnak, hogy szedje le a jól ismert animeletöltő FTP-ről. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 06 Wed, 11:06 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Szabi wrote:
Nekem megvan, ha eljutok meetre elviszem.
Ha addig nem bírod ki, szólj a párodnak, hogy szedje le a jól ismert animeletöltő FTP-ről. :wink:

ehehehe... már tul hosszu az a lista, amit le akarok töltetni vele, már meg se merek szolalni... ^^""" ki birom, mig elkevedsz meetre. ^^"""

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 10 Sun, 10:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
új evangelion animék! http://www.aoianime.hu/index.php?oldal=hir&id=239

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 7:28 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Tokubei wrote:

jaj de jo lesz nekünk... ^^""""

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 19 Tue, 1:02 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
nekem jó lesz

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 28 Sat, 9:57 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
érdemes néha ellátogatni az aoianimére....most is több hullámban ért a wtf :shock: ...vampire hunter d dvd megjelenés, ghost in the shell a moziban, újabb animenap....ééééééss novembertől animével mangával és jpoppal (!!!) foglalkozó animestars nevű ujság fog megjelenni --> http://animestars.animehq.hu/asmagazin/ szerintem most fog igazán beindulni ez a dolog magyarországon....az A+ pl már ontja magából a japán szinkronos magyar feliratos animéket....

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 28 Sat, 10:33 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Tokubei wrote:
novembertől animével mangával és jpoppal (!!!) foglalkozó animestars nevű ujság fog megjelenni --> http://animestars.animehq.hu/asmagazin/

Ez egész biztatóan néz ki! :) *drukkol, hogy legyen benne előbb-utóbb valami népszerűbb j-rock is* ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 28 Sat, 11:21 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
lolmg!! cool! itt is van végre vmi!

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 28 Sat, 2:34 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Tokubei wrote:
érdemes néha ellátogatni az aoianimére....most is több hullámban ért a wtf :shock: ...vampire hunter d dvd megjelenés, ghost in the shell a moziban, újabb animenap....ééééééss novembertõl animével mangával és jpoppal (!!!) foglalkozó animestars nevû ujság fog megjelenni --> http://animestars.animehq.hu/asmagazin/ szerintem most fog igazán beindulni ez a dolog magyarországon....az A+ pl már ontja magából a japán szinkronos magyar feliratos animéket....

Sajnos az újságot az animestars oldal csapata csinálja, ami nem igazán jó jel. Ami ellenben még sokkal aggasztóbb, az az, hogy a jpop részt meg minden valószinüség szerint az animestars-hoz köthetö jpop.hu társaság készíti majd, ami meg hát... mindenki nézzen körül ott és vonja le a következtetéseket. ;D Egyrészt már a föoldali cikk-ajánlók is kivétel nélkül mindig (most is) tele vannak durva nyelvtani és helyesírási hibákkal, maguk a cikkek, meg pláne, másrészt meg a tartalom (Morning Musume & Co., a boybandek legócskábbjai, megstb.. vagyis a japán pop-zene legalja) szintén olyan amilyen. Remélem majd az újságban is felbukkan kedvencem, a csodás, nyelvújító 'singlék' kifejezés. Tehát én inkább aggódom az egész miatt.
Nomeg ahhoz képest, hogy a boritó szerint ez egy október/novemberi szám lenne, még híre nincs az egésznek, meg még a magazin weboldalát sem csinálták meg. Tehát kár annyira lelkesedni emaitt.
Persze ettöl függetlenül az kétségtelen, hogy az anime dolog egyre inkább beindul, ami meg jóóó. :grin:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1749 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 117  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group