Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 29 Fri, 12:18 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1749 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 117  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 25 Tue, 4:22 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Mona wrote:
köszi de én most lányos romantikus vicces animét AKAROK.... hihi


na akkor nézzél Honey&Clovert :smile2:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 31 Mon, 11:55 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 May 16 Tue, 11:57 am
Posts: 1095
Location: Debrecen
Case wrote:
Ayakashi ~ Japanese Classic Horror


Ebbe azóta belenézett már valaki?
Én menéztem az első négy részt, először olyan "ha-ha, nincs ebben semmi ijesztő" hozzáállással, de a 4. rész után... huh. Tudom, nem kéne horrort néznem, de valahogy sosem bírok neki ellenállni :hammer:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 03 Thu, 8:01 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Amane wrote:
Case wrote:
Ayakashi ~ Japanese Classic Horror


Ebbe azóta belenézett már valaki?
Én menéztem az első négy részt, először olyan "ha-ha, nincs ebben semmi ijesztő" hozzáállással, de a 4. rész után... huh. Tudom, nem kéne horrort néznem, de valahogy sosem bírok neki ellenállni :hammer:

Én igeeen~, és marhára tetszik!!! Főleg azt bírom benne, hogy a három történet tök elütő stílusú és rajzolású... grafika szempontjából főleg a harmadik jön be nagyon nekem, engem a Gankutsuou-ra emlékeztet valahogy, a csomó csili-vili színnel. Sztori szempontjából nálam az első viszi a prímet, szorosan mögötte a harmadikkal. :) A második valahogy annyira nem fogott meg, az inkább olyan misztikus-akció volt. De nemrossz, persze.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 03 Thu, 12:28 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Jigsaw wrote:
Én igeeen~, és marhára tetszik!!! Fõleg azt bírom benne, hogy a három történet tök elütõ stílusú és rajzolású... grafika szempontjából fõleg a harmadik jön be nagyon nekem, engem a Gankutsuou-ra emlékeztet valahogy, a csomó csili-vili színnel. Sztori szempontjából nálam az elsõ viszi a prímet, szorosan mögötte a harmadikkal. :) A második valahogy annyira nem fogott meg, az inkább olyan misztikus-akció volt. De nemrossz, persze.


wahh, Jigsaw, te újra és újra meg tudod lepni az embert xD (ganku luv *_*) kiváncsi lettem ...*megy keresgélni*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 07 Mon, 9:15 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
rurouni kensin második OVA-ját látta valaki. Az első 4 részes OVA nekem minden idők legszebb legjobb animéje és most fedeztem fel hogy van egy kettes számú ova is de félek megnézni mert ahogy a tv sorozat is igaziolta ezt a történetet csak rontani tudták.... sval aki találkozott ezzel mesélhetne hogy érdemes-e megnézni jó-e? ilyesmi...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 07 Mon, 9:53 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
én elkeztem nézni egyszer, de nem birtam végig nézni. már nem nagyon emlékszem rá, de unalmas volt. az elsö ova is kicsit dögöcve indult nekem, de a második kifejezetten untatott. más véleményét még nem halottam, de nekem csalódás volt. föleg, hogy a rajzolása olyan volt, mint az első ová-é, de a sorozat szereplöi szerepeltek benne és a sorozat után kicsit wtf modon nézett ki mindenki... :?

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 07 Mon, 12:14 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Én találkoztam, sajnos egyből az első OVA után. (ami nekem is kedvencem) Nem mondanám, hogy nem volt jó (valóban kissé zavaros a sztori), de nekem erősen illúzióromboló volt. :( Talán a sorozat után kellett volna megnézni.
Viszont ismerek olyan embert, akinek a 2. OVA a kedvenve, szóval azt hiszem emberfüggő ez is mint szinte minden. Azt hiszem mindenképpen érdemes megnézni.
Szerintem a legyengébb Kenshin darab az a film volt (nem tudom a címét). De még azt is érdemes megnézni. (Személy szerinte az első OVA-t láttam 4x, a többit csak egyszer^^)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 07 Mon, 12:23 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nekem már az elsö OVA sem tetszett. *kreatív hozzászsólás*

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 07 Mon, 4:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
nekem már az elsö OVA sem tetszett. *kreatív hozzászsólás*


nekem meg igen *rákontráz*

no igen ez megint egy eldönthetetlen dolog hisz izlés kérdése (gyengébbek kedvéért: a rurouni kenshin ova nagyon jó..a többiek tévednek:) ) .
Nekem eszméletlnül bejött az a monotonitás és melankólia ami végig kiséri a 4 részt. Illetve nagon meghat milyen elegáns visszafogott érzelmeket láthatunk A főszereplő meg Tomoe közt... valóban nem egy pörgős, változatos anime.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 11 Fri, 10:41 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Hát, mint miden általános Japán fanatikus, én is szeretek animézni....Nagyon szerettem a vámpíros drámás animéket, nagy szerelemem közülük a Trinity Blood, a Vampire Hunter D és a belőle készült film a Bloodblust... :heart: ...Nagyon a szívemhez nőtt még a Comedy és a Cowboy Bebop is....A jelenleg nézett animém pedig a DN Angel... 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 8:38 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Toshiya wrote:
Nagyon a szívemhez nõtt még a Comedy és a Cowboy Bebop is....


yay! comedy rulzik :heart: végre valaki~

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 10:38 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
Toshiya wrote:
Nagyon a szívemhez nõtt még a Comedy és a Cowboy Bebop is....


yay! comedy rulzik :heart: végre valaki~

azmiaz? me' barmi amit valaki a Bebop/VHD párossal egyutt emleget, az engem érdekel. o_O/

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 10:26 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
azmiaz? me' barmi amit valaki a Bebop/VHD párossal egyutt emleget, az engem érdekel. o_O/


a Comedy a 'Grasshoppa!' nevezetű dvd-sorozat 3. dvdjén jelent meg (mindegyiken egy rakat különböző szösszenés volt (Trava, Frog River, End of the world)) amúgy egy tízperces weird kis izé de nagyon luv

Image Image
Image Image

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 10:51 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Csak eggyet tudok érteni megumival, lehet hogy a Comedy csak egy részes volt és rövid is, de ettől függetlenül nagyon ütött... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 11:24 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
hihi, mi a szösz, miről nem megy itten a postolgatás xD comedy, az naonjóóóó!! :D *lolfúderégláttamaztis*

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1749 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 117  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group