Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 5:07 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1749 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 117  Next
Author Message
 Post subject: Animék
PostPosted: 2004 Jun 24 Thu, 8:07 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Hmmhmm, nem is tom mivel kezdjem...
Talán az én abszolúte kedvencemmel...: GoldenBoy :lol: :lol: :lol: Hát attól mindig fetrengek a röhögéstől :P Viszont ami még ilyen batárnagy baromság az az Exel Saga, na annak ha csak a nevét meghallom/látom, menekülök :D
Ami még bejött, az a Chobits, de nem sok részt láttam még belőle, de sztem nagyon kawai~ ^^
A jelenlegi amit meg akarok szerezni az az Aquarian Age, meg is van yol az első rész, de az uccsó néhány perc valamiért nem akarik menni... :( És pont ott kezdődik a lééééényeg!!! :bad-words: Szal ezért nem szedtem még le az egészet... de azt akaroooooom!!! :D
Esetleg valakinek nincs meg? *tudjahogyúgyisfölösetkérdezettmost :D* *szempillarebegtet*

Hmm, nemtom, biztos van amit kihagytam... majd eszembe jut még ^^

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject: DVD
PostPosted: 2005 Jan 03 Mon, 10:20 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 10 Wed, 10:05 am
Posts: 20
Tud valaki nekem segíteni?

1-es régiókódú DVD-t szeretnék venni és szeretném tudni, hogy a számítógépben lévő LG DVD lejátszó képes-e lejátszani, mert nem akarok kiadni súlyos ezreket fölöslegesen...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 03 Mon, 1:48 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
A DVD meghajtók bármilyen régiókódú lemezt le tudnak játszani - egy ideig.
Ha beteszel egy lemezt, a meghajtó megvizsgálja a régiókódot, és beállítja rá magát. Ha utána ugyanolyan régiókódú lemezt játszol le, semmi gáz, semmi változás. Ha MÁS régiókódú lemezt választasz, akkor a meghajtó átállítja magát. Ezt általában ötször lehet eljátszani, az ötödik után a meghajtó fixálja magát a legutolsó régiókódra. De persze ezt meg is lehet előzni, használj mondjuk olyan programokat mint DVD Region-Free vagy hasonlók.

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject: DVD
PostPosted: 2005 Jan 03 Mon, 2:27 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 10 Wed, 10:05 am
Posts: 20
Köszönöm a segítséget! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 12 Sat, 1:29 am 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2005 Nov 12 Sat, 1:24 am
Posts: 2
Ebichu. a többi szar.

_________________
i hate you


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 14 Mon, 7:46 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
az ebichu azon kevés animék közé tartozik, amit nem birtam végig nézni és végtelenül sajnáltam azt az idöt, amit a megenézése elvett az életemböl :beee:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 10:15 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
uhh.. Howl's Moving Castle-t kerülje el mindeki aki még volt ol;yan szerencsés, hogy nem nézte meg eddig. még hardcore Miyazaki fanatikusoknak sem ajánlott, nemhogy bárki másnak. i-s-z-o-n-y-a-t rossz.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 1:14 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Case wrote:
uhh.. Howl's Moving Castle-t kerülje el mindeki aki még volt ol;yan szerencsés, hogy nem nézte meg eddig. még hardcore Miyazaki fanatikusoknak sem ajánlott, nemhogy bárki másnak. i-s-z-o-n-y-a-t rossz.


Tényleg??! :shock: Pedig nagy reményeket fűztem hozzá......eddig az összes Miyazaki kreáció tetszett!Na azért először megnézem( nálunk is lessz a moziban, asszem még ebben a hónapban.)Mégis mi volt rossz benne?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 6:12 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Tokubei wrote:
Tényleg??! :shock: Pedig nagy reményeket fûztem hozzá......eddig az összes Miyazaki kreáció tetszett!Na azért elõször megnézem( nálunk is lessz a moziban, asszem még ebben a hónapban.)Mégis mi volt rossz benne?

a sztori, meg a karakterek. a tortenet borzaszto inkoherens, meg csomo minden van benne, amire nincs semmi esszeru magyarazat, meg igazabol baromira kilog a sztoribol, a karakterek meg rettenet laposak es kidogozatlanok. ha hirtelen jonne valami nagy monszta es felzabálná öket, az sem zavarna senkit, annyira érdektelenek. grafikailag persze gyonyoruszép az egész, tehat ha valakit csak az erdekel, akkor erdemes megnézni, de nekem ez így nagyon kevés volt.
ellenben imdb-n ahogy olvasgattam, mindenki hasra van töle esve, hogy hu-de-jo, meg a legeslegjobb, meg waaah, es a kritika max addig megy, hogy 'azert volt mar ennel jobb Miyazaki'. ehh, mindegy. azert remelem legkozelebb valami jobbat csinal. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 28 Wed, 2:48 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
A Samurai Champloot ismeri valaki??Nekem most az a numero uno anime!Amúgy is imádom a szamurájosdit, meg a chambarát, de ez a sorozat keveri mindezt a HIP-HOPPAL!Hülyén hangzik, de k*rvajó!!!
Watanabe Shinichiro a felelős érte(khm, khm-Cowboy Bebop-khm) és nem szokott nagyon hibázni(a színek, a karakterdesign, a grafika nem csak az első részben kiváló, ahogy ez egy-két animében jelen van, hanem mindvégig magas színvonalú)A humor első osztályú-hányszor történik meg az emberrel, hogy hangosan felnevet animézés közben?Nem sokszor ugye?Csak ajánlani tudom mindenkinek! :D

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 31 Sat, 3:19 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
megumi drága adott egy dózis Samurai Champloot persze még nem néztem meg.. bár szerintem ő sem nézett bele azóta sem azokba amit tőlem kapott :) de lassan úgyis eljutok odáig..(cirka 1-2 év)..még mindig le vagyok ragadva Great Teacher Onizuka-nál. szerintem megunhatatlan, emberi, könnyfakasztó, szívmelengető és hihetetlenül vicces...és senkire nem eröltetném rá az izlésemet de akinek nem jönne be a GTO az nagyon felületes, üres, lelketlen arggrrrrrrrrggggghhhh... szóval akinek nem jön be azt is megértem :)

Image

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 31 Sat, 6:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Nah megnéztemaz első részét a GTO-nak!Vélemény:Golden Boy de ja vue!Nincs valami közös alkotó vagy ilyesmi a dologban...?Ya és az opening!Ismerős volt valahonnan ez a dal! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 01 Sun, 3:18 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
golden boy..mááááás..az egy érzés végig....GTO ..azt nézni kell első min 5-6 rész és megérted hogy más...a pilot az egy süritmény....nézz 5-6 részt és tárgyalhatunk:))) ...de nem fogod megbánni--kezeskedem..ha mégis leverheted rajtam..monnyuk latex cuccban

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 03 Tue, 11:19 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
Tokubei wrote:
A Samurai Champloot ismeri valaki??...


Tetszett amit írtál róla, és megnéztem az első részt, nagyon jó! Leginkább a harcok koreográfiája fogott meg, meg persze a zene is nagyon jó... persze most várhatom, hogy a folytatás is lejöjjön (öt már megvan, de pont hiányzik a kettes rész, úgyhogy addig nem nézem :()

A GTO-t csak mangában ismerem (már ami magyarra eddig le van belőle fordítva), de az nem nagyon fogott meg, lehet, hogy animében más...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 05 Thu, 9:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
setsuna wrote:
Tokubei wrote:
A Samurai Champloot ismeri valaki??...

Tetszett amit írtál róla, és megnéztem az első részt, nagyon jó!


Köszi, ez yól esett :) .Ha az első rész tetszett, akkor sztem neked is nagy élmény lesz a cucc (az a rész lesz kemény amelyikbe a Hiroshimai palotát telenyomják graffittivel! 8) )!És ha végeztél vele akkor sztem tégy meg egy próbát a GTOval is!!Én már megnéztem 14. résztig és télleg király!!!Mondjuk ez más tészta mint az SC.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1749 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 117  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group