Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 7:16 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1509 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Next
Author Message
 Post subject: Doramak
PostPosted: 2003 Dec 05 Fri, 3:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Tudja valaki, honnan lehet mindenfele japan szappanoperat letolteni? :drop2: Mar eleg regota keresek letoltohelyeket meg ilyesmiket, de eddig nem jartam sikerrel... Tud vki segiteni? (elvileg a winmxen van egy rakat, de azt most nem tudom hasznalni, mert hulye XP nem tamogatja az azsiai nyelveket IE-n kivul >_>)
________
Maryjane


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:12 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Doramak
PostPosted: 2003 Dec 05 Fri, 4:35 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
mufurc wrote:
Tudja valaki, honnan lehet mindenfele japan szappanoperat letolteni? :drop2: Mar eleg regota keresek letoltohelyeket meg ilyesmiket, de eddig nem jartam sikerrel... Tud vki segiteni? (elvileg a winmxen van egy rakat, de azt most nem tudom hasznalni, mert hulye XP nem tamogatja az azsiai nyelveket IE-n kivul >_>)


Úgy tudom, K3y és Cirn nagy rajongói a témának. Imho zaklasd őket, vágj hozzájuk nagy rakat üres cd-t, és szórd meg őket emailek hegyeivel.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Doramak
PostPosted: 2004 Nov 11 Thu, 11:39 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Oct 12 Sun, 1:49 pm
Posts: 64
mufurc wrote:
Tudja valaki, honnan lehet mindenfele japan szappanoperat letolteni? :drop2: Mar eleg regota keresek letoltohelyeket meg ilyesmiket, de eddig nem jartam sikerrel... Tud vki segiteni? (elvileg a winmxen van egy rakat, de azt most nem tudom hasznalni, mert hulye XP nem tamogatja az azsiai nyelveket IE-n kivul >_>)


az AnimeHQn van pár. pl Gokusen, Kimi wa petto, GTO. Bár ezek live actionök doramaknak is lemennek:) egyébként a jtv-drama.org -n van sok link és az oldal is futtat pár sorozatot.

_________________
"Who killed Cock Robin?..I, said the Sparrow..."
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 15 Mon, 3:28 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Nem tom hogy a Stand Up!! dorama e, de ha igen, akkor most azt nézem :)

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 15 Mon, 5:28 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 16 Tue, 9:28 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Ha esetleg valaki Umizaru-t letölti, ne felejtsen el szólni.
Naggyon naggyon megköszönném....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 17 Wed, 2:35 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
D wrote:
Image


Hayatoooooooooooooooooooooooooo :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 17 Wed, 2:41 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
boxtorrentsen vannak cuccok....

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 17 Wed, 3:10 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Natsu wrote:
Hayatoooooooooooooooooooooooooo :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


Már azt hittem, sose szúrod ki :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 19 Fri, 7:06 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 10 Mon, 2:32 pm
Posts: 20
D wrote:
Natsu wrote:
Hayatoooooooooooooooooooooooooo :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:


Már azt hittem, sose szúrod ki :wink:


<33

De azért én maradok Ryu-nél. :heart: :heart:

Egyébként ajánlanék én is 1 linket, ahol rengetek dorama van fenn:

D-addicts


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 19 Fri, 9:36 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Ami-chan wrote:
Egyébként ajánlanék én is 1 linket, ahol rengetek dorama van fenn


Köszi! :) (És milyen szimpatikus neve van :lol: )

Vigyétek csak a srácokat, úgyis Sawatari a legjobb! :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 23 Sun, 5:34 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Egy másik fórumra készítettem összefoglalót néhány doramáról, gondoltam ide is postolom, hátha vannak olyanok, akik még nincsenek otthon a témában és hátha kapok tippeket még, hogy miket érdemes nézni :wink:

Natsunak és Szabinak köszönhetően láttam néhányat, és könnyebb úgy dönteni, hogy mit nézzünk, ha nem sötétben tapogatózunk, hanem valaki már mondott róla néhány szót.




Amiket ajánlok:




Gokusen 1-2
(az azonos című manga és anime alapján)
Tartalom röviden: a Jakuza családból származó lelkes tanárnő megkapja a problémás fiúosztályt :D
- főszereplők:
1. sorozat:
Nakama Yukie
Matsumoto Jun

2. sorozat:
Akanishi Jin
Kamenashi Kazuya; mindketten a KAT-TUN nevű jpop együtes tagjai, íme a legújabb PV-jük és egy CM a két főszereplővel

Minden epizódban van bonyodalom, néha románc, mindenféle problémák, valamint az elmaradhatatlan verekedések a kakkoii-faktor növelése céljából :) Minden szereplő nagyon alaposan kidolgozott egyéni kis figura, a fiúk közül meg mindenkinek másik a kedvence, de nem kell aggódni, nagy osztály, jut mindenkinek favorit :lol:





Nobuta wo produce
Tartalom röviden: két srác összefog, hogy új osztálytársukból, a sokat gúnyolt Nobuko-ból népszerű csajszit faragjanak. (Nem, egyáltalán nem úgy, ahogyan ez amerikai filmekben történik, sokkal érzelmesebb és kevésbé látványos módon, szóval senki ne ijedjen meg, hogy majd az elején tudhatja, hogy a suta lánykából a film végére topmodell lesz.)

Főszereplők:
Kamenashi Kazuya
Yamashita Tomohisa (a NewS nevű jpop bandából - egy PV-jük)
Korikita Maki




Kimi wa Petto
(az azonos című manga alapján)

Tartalom röviden:
- a magas beosztású, jól kereső és szép, ám magányos nő egyik este egy összevert fiút talál a háza előtt egy dobozban; ellátja a sebeit, és kitenné a lakásából, de a fiú maradni akar, és ezért bármire hajlandó...a nőnek pedig egy házi kedvencre van szüksége...

Főszereplők:
Koyuki (Az utolsó szamuráj c filmben Tom Cruise szerelmét játszotta)
Matsumoto Jun

Ez a legérzelmesebb a most ajánlott dorámák közül, szerelem, ármánykodás, munkahelyi és párválasztási problémák...jó kis érzelmi hulllámvasút ez a film.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 07 Mon, 3:19 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
a hétvégén megnéztük a gokusen elsö sorozatát két részletben. :wink: nagyok bejött! alig várom, hogy eljusson hozzám a 2. sorozat is!
és alig várom, hogy otthon legyek és neki foghassak a kimi wa petto-nak. ezek után asszem én is belépek a dorama rajongok közé. :D

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 01 Sun, 9:51 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
(na hát akkó' már itt is mégkérdezem, hogy)

Valaki nem tudja, hogy a Kisarazu Cat's Eye c. 9 részes sorozatot a neten feliratos formában hol lehetne fellelni?
Előre is köszi. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 08 Sun, 3:40 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Na, közben letöltöttem a Kisarazu Cat's Eye-t (köszi a linket, pszabi ^^), úgyhogy mostmár tudok áradozni róla. xD

A szereplők csúcs formában voltak, mindenki kellőképpen idióta volt, szinte megállás nélkül folyt a könnyem (többnyire) a röhögéstől... xD
Annyit elárulok spoiler-mentesen a történetről, hogy elsősorban 5 srácról szól, akik baseballoznak és mindenféle kalamajkába keverednek, ahonnan mindig valami nagyon megmagyarázhatatlan WTF-módon kerülnek ki, de a részek végén mindig megmutatják, hogy "na akkor ez így hogy?". xD
Ami még nagyon tetszett, hogy csomó utalás van zenére illetve egyéb pop-kultúrára, amit a képernyő tetején egy hasznos felirat mindig meg is magyaráz (főleg j-pop idolokról meg régi színészekről esik szó, de a The Blue Heartsot, Gacktot és Yoshikit is megemlítik, sőt a 7. részben nem kis szerepet játszik a Kishidan!!!). XD XD XD

Na, szóval őrült és pokoli jó egy sorozat volt; pláne hogy életem első doramája. xD (habár egy kicsit rövid, mindössze 9 részes)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1509 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group