Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 3:48 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 18 Wed, 3:09 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
a Brother nevezetű film véletlenül nem az Aniki? mert ha igen, akkor azt személy szerint láttam, és nagyon ütős :)
egyetlen személy vagyok itt akinek tetszett a ninja scroll? 8)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 18 Wed, 6:33 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
A Ninja Scroll nem egy rossz anime, csak egy-két jelenete elég brutálisra sikeredett. (Arra is volt egy AMV ötletem, de a megvalósítása még elég távoli, ha egyáltalán sor kerül rá :) .)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 18 Wed, 11:16 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
hát az biztos hogy voltak benne brutális dolgok, de pont ettől volt összetett az egész anime, mert volt benne ilyen kissé kegyetlenségbe áthajló dolog, némi hentai :) ugyanakkor jópofa poénok is. Engem pl egész megfogott az a módi, ahogyan a csaj "újrahasznosította" a holttesteket bomba formájában :) elég beteg ötlet.
AVM ötlet... hmm nekem rob zombie feat. ozzy osbourne - iron head számára lenne egy jó avm-s ötletem tekkenhez, nomeg Korn - here to stay -re cowboy bebop :) márcsak progi kéne a megvalósításhoz 8)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 19 Thu, 12:01 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Locdog_Mc wrote:
AVM ötlet... hmm nekem rob zombie feat. ozzy osbourne - iron head számára lenne egy jó avm-s ötletem tekkenhez, nomeg Korn - here to stay -re cowboy bebop :) márcsak progi kéne a megvalósításhoz 8)

Kis OFF
Progi: Adobe Premiere 6.0 8) . A netről szépen le lehet szedni (vagy ha van időd, átadagolhatom pl. mIRC-en, vagy ICQ-n keresztül). A nagyobb részek vagdosásához VirtualDub 8) . Most pont 2 AMV-vel kínlódok (VHD: Bloodlust - Laruku - Finale - mufi, lassacskán kész lesz :wink: ; Angel Sanctuary - AFI - This Time Imperfect).

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 19 Thu, 12:09 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
off continues :)
wow, nem tudtam hogy melyik progik kellenek, okés, legalább ezzel is okosabb lettem :)
neked is van mirced ezek szerint, jó ott nem lenne rossz ötlet átnyomni a progit, mert lévén nyughatatlan ember, folyton csinálnom kell valami, ég a kezem alatt a munka, és már egy ideje gondolkoztam amv készítésen :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 May 07 Fri, 3:09 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
epp postolni akartam, hogy mi az a film ami utoljara elnyerte a szievmet :

erre kiszurtam hogy van 2. resze , juhejjjjjjjjjjj



amugy :

Running Out of Time

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 17 Fri, 3:21 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
E percben fejeztem be a Battle Royale-t. Wow. Nagyon jó volt. 8)

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 1:13 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
Vki azt írta, hogy van a Gen X-nek 2. része... én még nem láttam... vki ide tudja adni? :?:

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 08 Sat, 2:51 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
nya..ha valaki megnézte a Final Fantasy: Advent childrent az monnya el a véleményét.. nekem meg van de nem volt időm megnézni

ha valakit érdekel és a legjobb minőségben kell :

http://thepiratebay.org/details.php?id=3382031


hun sub: http://home.of.donsystem.hu/index.php?k ... t+children

az xvid-Bien az ehhez való

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 15 Sun, 7:37 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Hmmm.....Nos anno... .amikor még naon kicsike volt Tokubei-san Bruce Lee fímek mentek dögivel unokatesóméknál ( nagybátyám akkoriban minden filmet felvett, így igazi gyöngyszemek is akadtak a megsárgult papirú dögnehéz VHSkazik közt 8) Bruce Leetől mind az összes filmet láttam (monnyuk nem nagy teljesítmény asszem négy van neki, plusz egy tv-sorozat "The Green Hornet" volt ha yól emléxem).Az abszolút favoritom a Tomboló ököl (Fist of Fury), és talán még a Big Boss... Image
Brandon Leetől egyedül a Holló tetszett, de az nagyon!A Bruce Lee rajongásoma, Jackie Chan váltotta le, na tőle kb 40-50 filmem van.Kedvenceim: Rendőrstory 1-2, Istenek fegyverzete, Gördülő kung-fu, Oldszkúl:A rettenthetetlen hiéna, Shaolin halál kamrája et cetera...A mostani filjei nagyon-nagyon rosszak, mióta belecsöppent Hollywoodba... amúgy tudtátok,hogy kaszkadőrként kezdte és benne van a Tomboló ökölben? Itt egy kép....ahogy Bruce éppen leápolja... Image Nos ebben az időben nagybátyáméknál volt egy tonna szamurájfilm (azaz chambara):Ilyenek mint (a szerintem legvagányabb szamurájfilm) A Nyolc szamuráj legendája(Satomi Hakkenden, rendezte:Fukasaku Kinji!!!) Image Vagy a színtén FK által rendezett sci-fi finomság (mondjuk az egész egy nagy Star Wars utánzat)a Message from space. Image Kurosawa sensei filmjei.Kedvencem a Ran, és a Vihar kapujában...szerintem az agyonsztárolt 7 szamuráj jó, de nem kiemelkedő.Akkor volt itt még Shogun árnyékában(Sonny Chibával), Chinese super ninja, etc. Mosanában Takeshi Kitanok mennek nálam, favoritok: Hana-bi, Kikujiro no Natsu, Brother és Zatoichi.... Image Akkor én is szeretem Ryuhei Kitamura filmjeit!Pl Azumit! ImageEzen kívül most jön le a Versus....Sky-Hight is tervezem, hogy megnézem....Godzilla:FW!Miike Takashi:Koroshiya 1....hát...ya.Az FF7:AC nekem bejött!!!Ya igen!.......ha valaki tudja hol lehet leszedni a Nyolc szamuráj Legendáját(Satomi Hakkenden)azt naaaagyon szépen kérem, hogy írja meg nekem, me naaaaaaaaggyyyon szeretném megnézni japánul.....Thanx! 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 20 Thu, 2:26 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
http://www.secret-cinema.com/index.php?main=1&cat=3

Remélem sikerül beilleszteni... Itten próbáld.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 18 Mon, 10:05 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Kedvencek:

Japán: Ringu1,2,0; Azumi, Satomi Hakkenden, Battle Royale (a Requiem-et még nem láttam), Ran, Rashomon, Zatoichi, Gohatto, Death Note.

Kóreai: Tale of two sisters, My Sassy Girl, Please teach me English!, Lovely Rivals.

Tajvani: Formula17

Kb. ennyi most éppen.

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 25 Sun, 11:00 am 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
Nem is annyira kedvenc, inkább megfogott az a film, de nagyon. Nevezetesen egy koreai film, Bin Jip lopakodó lelkek. Az a legjobb benne, hogy egész idő alatt egyetlen szót nem szólnak benne a szereplők. És a végén van egyetlen mondat, amit (felteszem) a női főszereplő mond el, hát az felteszi a pontot az i-re.
A másik, azt még kb tíz évesen nézhettem... az pedig A sógun árnyéka. Lehet, hogy nem nagy sztori, de azért rávilágít néhány emberi és nem emberi viselkedésmódra is.. meg hát egy markényi 8-10 fős kis csapat szembeszállt a sógun akaratával, csak azért, hogy ne a törvénytelen fia, hanem a rendes gyereke örökölje utána a hatalmat. (Jah, és fergeteges jó zenéje van!)
Tetszett még az Étel, ital, nő, férfi... egyszerűen meg kellett szakadni rajta a röhögéstől :D
És tegnap is volt egy, Tabu* címmel. Valami szamurájiskolába került be egy fiatal fiú, és hát rákattantak egy páran... hát aztán ő meg gyilkolászott egy kicsit, meg felborította az addig egységes rendet. :)

*vagy ha úgy jobban tetszik, japán címén Gohatto.


Last edited by shadow VI II I on 2007 Mar 26 Mon, 4:15 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 25 Sun, 12:06 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
shadow VI II I wrote:
A sógun árnyéka. Lehet, hogy nem nagy sztori, de azért rávilágít néhány emberi és nem emberi viselkedésmódra is.. meg hát egy markényi 8-10 fős kis csapat szembeszállt a sógun akaratával, csak azért, hogy ne a törvénytelen fia, hanem a rendes gyereke örökölje utána a hatalmat. (Jah, és fergeteges jó zenéje van!)


uuuuuu, az nekünk is megvan!gyerekkori favorit nekem is! 8)

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 25 Sun, 12:45 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
Tokubei wrote:
uuuuuu, az nekünk is megvan!gyerekkori favorit nekem is! 8)


tök jó!! :spin:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group