Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 2:57 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 01 Mon, 2:39 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
Lulu wrote:
ninor wrote:
Mufurc pedig a macskám neve:)

Az előző macskámnak én is a Mufurc nevet adtam :mrgreen:


Hehe :twisted:

Nna, kérdés: Hero-hoz ki mit szól?
Hallottam már érveket pro és kontra is, én meg nemtom, helyenként látványos, történet nemrossz, helyenként viszont az effekteket naaaaaaaggyon elrontották :bleach:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 01 Mon, 3:44 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2003 Nov 30 Sun, 11:59 pm
Posts: 3
Akkor leszögezhetjük, hogy a mufurc tucatnév :)
Nem véletlenül van az én macsomnak még ezen kívül min. 25 neve.

Jól elkanyarogtunk a film témától.
Igaz, a zene amúgy is közelebb áll hozzám.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 01 Mon, 4:46 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ninor wrote:
Takeshi Kitano filmek.
Kedvenc a Tûzvirágok.

Jaja, a Kitano filmek (többnyire o_o) jók. ^^ Nekem spec. a Sonatine a kedvencem töle, de a Tüzvirágok is egy nagyon jó kis darab (Kikujiro viszont nagyon nem tetszett +_+)


angelwings wrote:
Nna, kérdés: Hero-hoz ki mit szól?
Hallottam már érveket pro és kontra is, én meg nemtom, helyenként látványos, történet nemrossz, helyenként viszont az effekteket naaaaaaaggyon elrontották

Jaja, nekem is ez volt a véleményem kb... Nem nagyon értem, hogy sokan miért vannak olyan hú de nagyon oda azért a filmért, mert jó-jó, de semmi extra, a harc-jelenetek koreográfiája meg kifejezetten siralmas. :shock: Azok a jelenetek mikor lassítva harcolgatnak és a szinészek kínos arckifejezéssel lengedeznek a drótokon.. blehh! :dead:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 04 Thu, 9:04 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Dec 01 Mon, 8:30 pm
Posts: 31
Location: heart: Nagoya - body: here...
Aki nem riad vissza egy kis vér látványától (ez visual rajongók körében hasznos tulajdonság :sweatdrop: ), annak nagyon tudom ajánlani Kitamura Ryuhei "Versus" címü filmjét. Van benne minden, ami kell: kung fu, gengszterek, zombik, szamurájok, sci-fi! :D (Nem vicc!) Lányok figyelmébe ajánlom a föszereplöt, Sakaguchi Tak-chant! És hogy nem primitív filmröl van szó, azt az is bizonyítja, hogy a zenét Japán jelenleg legnépszerübb shamisen-müvészével, Yoshida Kenichivel készítették!

_________________
Fuxx'n JAP are insane but it's a secret
They also are pet dog and so you are
3, 2, 1, GO~(^o^)ノ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 04 Thu, 11:09 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Tudom, hogy offtopic, de ezt akkor se hagyom ki! Itt gyűlik a Deadman!!!!!!! ^^" Hajrá! Lassan kirakjátok majd az egész csapatot :lol: .
Különben én nem láttam még igazán egy japán filmet se, de igen szeretnék. Főleg horror filmek érdekelnek, de zombimentesen ^^". Sajna azok nem az eseteim. Szóval lehet ajállani, ha gondoltok művelni egy tudatlan tudásra szomjazót 8) . De mondjuk a nagyon elmebeteg és elborult, vagy borzalmasan szenvedéses sztorik is érdekelnek, amin kisírhatom mindkét szemem :D . Én úgy képzelem, hogy a felsorolt dolgokban a japánok igen jeleskedhetnek!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 04 Thu, 11:42 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ehehhh.. nincs a zombikkal semmi baj :beee: A Versus-ban meg pláne, mert ott nincs komalyan véve semmi. ^^ Majd ha legközelebb jársz errefele akkor meg majd nézünk valami japán filmet.

A Versus meg tényleg zseniális! Története nem sok van, de szükség sincs rá mert a látvány, meg az embertelen jó harc-koreográfiák mellett figyelni se tudna rá az ember. Két órányi tömény szórakozás. :sweatdrop:
Hétvégi programnak meg a kvázi-folytatás az Alive megnézése van betervezve, amiröl szintén áradozik minedki aki már látta. :heart:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 12:56 am 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Dec 16 Tue, 3:57 am
Posts: 11
Location: Hungary
Cic.

_________________
Elektronikus-zene, jazz, jpop bakelit albumokat vennék.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 1:22 am 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Dec 16 Tue, 3:57 am
Posts: 11
Location: Hungary
A Tetsuonak az első része is yo (..a vasemer). :!:
Viszont az Akirát egyáltalán nem tartom techno kult filmnek, ahogy állítják. :!:
A Ghost in the shell is nagy csalódás volt nekem. (Azért megvan. :))
A Ninja scroll anime viszont tetszett.

Ha vki látta a Brother c filmet esetleg a Begyűjtőt akkor mondja má' + h télleg ojan yo-e ahogy írják please! :!:

_________________
Elektronikus-zene, jazz, jpop bakelit albumokat vennék.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 8:42 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
AUX88 wrote:
A Tetsuonak az elsö része is yo (..a vasemer). :!:
Viszont az Akirát egyáltalán nem tartom techno kult filmnek, ahogy állítják. :!:
A Ghost in the shell is nagy csalódás volt nekem. (Azért megvan. :))
A Ninja scroll anime viszont tetszett.

Ha vki látta a Brother c filmet esetleg a Begyüjtöt akkor mondja má' + h télleg ojan yo-e ahogy írják please! :!:

Hát fene tudja, Akira-t én speciel nagyon szeretem és teljesen egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy kult-fim, viszont Ghost in the Shell-re én is csak a vállamat vonogattam értetlenül, hogy ezt most akkor miért tartják oly nagyra.. Grafikailag jó, de aztán annyi..
Brother-t sajna én se láttam (asszem az egyetlen Kitano film amit még nem sikerült megnézni :\) de, ahogy én kivettem a kritikákból általában inkább azoknak tetszik nagyon akik Kitani durvább filmjeit szeretik (Violent Cop, Sonatine..) míg akik az ilyen lírai, lassú darabjait szeretik, mint a Dolls, vagy a Kikujiro, azoknak nem jött be. (vagyis nekem valószínüleg tetszene.. :smile3: ) Begyüjtö-t meg sajna nem ismerem, vagy legalábbis így magyar cím alapján nem urgik be a film..

(ja és igen.. Tetsuo az abszolút alapmü :])


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 1:17 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
tenshi wrote:
Tudom, hogy offtopic, de ezt akkor se hagyom ki! Itt gyûlik a Deadman!!!!!!! ^^" Hajrá! Lassan kirakjátok majd az egész csapatot :lol: .
Különben én nem láttam még igazán egy japán filmet se, de igen szeretnék. Fõleg horror filmek érdekelnek, de zombimentesen ^^". Sajna azok nem az eseteim. Szóval lehet ajállani, ha gondoltok mûvelni egy tudatlan tudásra szomjazót 8) . De mondjuk a nagyon elmebeteg és elborult, vagy borzalmasan szenvedéses sztorik is érdekelnek, amin kisírhatom mindkét szemem :D . Én úgy képzelem, hogy a felsorolt dolgokban a japánok igen jeleskedhetnek!



ajanlom a biotherapy -t ;) 1 zombi sincs benne viszont ver a zz rengeteg ;)
(nekem japan horrorok nemjonnek be es szamuraj / "kardozos" filmek kozul is csak 1-2)

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 7:26 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
AUX88 wrote:
Viszont az Akir?t egy?ltal?n nem tartom techno kult filmnek, ahogy ?ll?tj?k. :!:
A Ghost in the shell is nagy csal?d?s volt nekem. (Az?rt megvan. :))
A Ninja scroll anime viszont tetszett.

Vegre valaki, aki egyetert velem az Akiraval kapcsolatban... ^^;;; En is megneztem, de vhogy baromira nem tett ram nagy hatast... A GITS viszont nekem bejott, jo, en nem technocyberpunkwhatever szemszogbol neztem. :) A Ninja Scroll viszont nagyon nem volt szimpi. :|
________
Zx14 vs hayabusa


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:13 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 8:36 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Feb 21 Fri, 6:35 pm
Posts: 13
AUX88 wrote:
Viszont az Akirát egyáltalán nem tartom techno kult filmnek, ahogy állítják. :!:
A Ghost in the shell is nagy csalódás volt nekem. (Azért megvan. :))
A Ninja scroll anime viszont tetszett.

Hehe, nekem meg egyik sem jött be ^^" Talán pont az Akira az, ami a legjobban tetszett a 3 közül. A Ghost in the Shell-t megnéztem, elmegy, a Ninja Scroll meg egyáltalán nem tetszett.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 21 Sun, 10:37 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Hát, az Akira nekem is olyan jólvan..... megnéztem.... és ennyi szinten volt rám hatással. Valahogy nem jött be igazán :| . GITS nem volt rossz, de azt se szeretem igazán, de lévén lelkes rajzoló, azért a csodás grofika megfogott, csak a többi nem igazán... Ninja scroll-hoz meg még nem volt szerencsém, pedig lett nekem ajállva, csak valahogy még nem keltette fel érdeklődésem annyira :? . De majd talán egyszer!
Nekem nem igen esett le, hogy itt rajzfilmekről is lehet szó. Eddig amit láttam filmhosszban és nekem rulez, az a Vampire Hunter D - Bloodlust volt :heart: . Áh, olyan gyönyörű minden térem. Nah igen, a vámpírizmus :evilbat: !

_________________
ImageImageImage


Last edited by tenshi on 2003 Dec 22 Mon, 4:02 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 21 Sun, 10:57 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
tenshi wrote:
Eddig amit láttam filmhosszban és nekem rulez, az a Vampire Hunter D - Bloodlust volt :heart: . Áh, olyan gyönyörű minden térem. Nah ige, a vámpírizmus :evilbat: !

Ez volt az az anime, ami miatt japán rajzfilmeket kezdtem el nézni 8) . Addig csak a Lady Oscar volt a nagy kedvenc. Az Akira nekem mondjuk, tetszett, a GITS hááát... Megnéztem :) . A Ninja Scroll néhol elég brutális... Egy remek AMV-t láttam, aminek alapjául szolgált (a zene egy Cradle of Filth szám volt :vamp: ). Annyira, azért nem rossz anime...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 22 Mon, 4:01 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Lady Oscar :D :angel: :love: :love3: :heart: :love2: :multi: !!!!!!!!! Hiába, első anime volt nekem, és még mindig a nagy kedvencek közt ^^".
A Ninja scroll meg gondolom, hogy brutális lehet, különben nem ajállanék nekem az emberek :lol: . Én eddig csak egy X-Japan AMVt láttam rá, de az alapján még nem győzött meg. ^^"

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group