Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 6:06 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 99 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 18 Wed, 10:26 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Bíborhold wrote:
Hjaj, micsoda nagyszerü hír, pont akkora hatalmas szükségünk van rá, mint a kb tíz évvel ezelötti remake-re. :retard:
Meg nem tudom mi a fenét akarnak abból a sztoriból kihozni? Valahogy nem igazán érzem úgy, hogy az ifjonc Norman Bates és a kedves anyuka története lenne olyan érdekfeszitö, hogy lekössön bárkit is, föleg sorozat hosszúságban.. merthogy már az az emlegetett elözmény mozifilm is végtelenül érdektelen volt.

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 18 Wed, 4:43 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
főleg, hogy az egész végkimenetele ismert. valaki nem figyelt amikor a mester a suspens-ről beszélt. :)

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 20 Fri, 1:01 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Archer: A sorozat zanzásítva olyan, mintha a XIII-at és a James Bond karaktert vegyítenénk, miközben a politikai korrektség helyét a rekeszizmokat komolyan megdolgozó poénok vennék át. A központi szereplő, Sterling Archer inkább az Ian Fleming által megrajzolt titkosügynökre hasonlít, elsősorban természetesen a szexre, az alkoholra a veszélyre, és a sziporkázó kommentekre helyezve a fő hangsúlyt - a sztori pedig főként a mosoda fölött (!) üzemelő titkos kémbázison játszódik, általában ugyanazzal a pár karakterrel, akiket viszont minden furcsa/ütődött vonásuk ellenére kedvelhetőre egyre jobban elkezdünk kedvelni. A karakterek és a verbális sziporkák mellett én még a grafikát emelném ki, a képregényes stílusos nagyon jól passzol a sorozathoz. A részek ideális hosszúságúak (átlagosan 20 perc körül mozognak), így kikapcsolódásnak szerintem az egyik legjobb választás a sorozat. Akik kedvelték mondjuk a Family Guyt, azok előnyben.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 20 Fri, 1:04 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
nézzetek Revenge-t. srsly. :infinity: :infinity: :infinity: :infinity: :eating: :smilecolors:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 30 Mon, 3:06 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Új Game Of Thrones teaser!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 30 Mon, 5:45 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
^ Na igen, ha jól emlékszem még a könyvekből, úgy rémlik azért, ez a második évad már egy fokkal sötétebb hangulatú lesz, mint az első. :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 30 Mon, 7:00 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
^
^
Zsír! Remélem majd csak úgy hullanak a színészek! :pope:

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 30 Mon, 7:00 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
shadow VI II I wrote:
^ Na igen, ha jól emlékszem még a könyvekbõl, úgy rémlik azért, ez a második évad már egy fokkal sötétebb hangulatú lesz, mint az elsõ. :twisted:


Igen, plusz csak én látom úgy, hogy merítettek a harmadik könyv történéseiből is?

(Spoiler: Daenerys úgy látom, maga mellé állítja a Makulátlanokat a trailerben.)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 30 Mon, 7:12 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
foodlfg: Hidd el, hogy fognak!

Bíborhold: Hmm, lehetséges... ha arra gondolsz, hogy Tyrion árnyéka jóval nagyobb, mint saját maga *gonosz vigyor* No igen, a Stark ház ismét megrövidül... Dani meg szép nagy sereget fog még összeszedni, meg hát a sárkányok ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 10 Fri, 9:06 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Treme: Az idei év eddigi legkedvesebb felfedezése a sorozat, amely a Katrina hurrikán utáni New Orleansban játszódik - a történet a talpraállást, a hurrikán utáni életet mutatja be, természetesen az egyes karaktereken keresztül. Talán nem hangzik túl izgalmasnak, de a lassan csordogáló történetettel szemben a mérleg másik oldalán ott vannak a kitűnően megírt, gazdag karakterek, akiket az első pillanattól a szívembe zártam és a remek zenék - akár jazz gyorstalpalóként is nézhető a sorozat, életerős, vidám fúvós koncertrészletek ágyazódnak az epizódokba, az egész sorozatot átható zeneiség számomra sokat dobott az amúgy is magas élvezeti faktoron. Ezektől függetlenül sem mondanám könnyű darabnak a sorozatot, hangulat és ízlés (is) kell hozzá, de ha ezek adottak, akkor egy remek élménnyel lehet mindenki gazdagabb. Eddig két évadot forgattak le, de már beszélnek a harmadikról is.

A Revenge is egyre jobban belelendül, a tizenharmadik rész a sorozat addigi legjobbja volt, szerencsére már van tizennegyedik rész is. :pinky2:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 11 Sat, 6:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Új sorozattal rukkol elő a Carnivále készítője.

Sajnos nem valószínű, hogy a Carnivále valaha is megkapja azt a folytatást, amit megérdemel, de ez az új project is ígéretesen hangzik!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Mar 12 Mon, 8:59 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2011 Nov 26 Sat, 9:20 pm
Posts: 15
Hát, ha már van ilyen téma is...
A két kedvenc sorozatom a The Walking Dead és a Breaking Bad. Mindkettő elég híres és felkapott, de meg is van rá az okuk.
A Walking Dead egyszerűen fantasztikus (a képregénnyel együtt). Alapból kedvelem a zombi-apokalipszis témájú filmeket (George A. Romero trilógia, 28 days later...stb.), de ez azt hiszem, mindent visz. Mivel a sztori eltér a képregénytől, ezért nagyon kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle az alkotók. Izgalmas, érdekes és csak ajánlani tudom, mert nagyon megéri^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Mar 13 Tue, 12:21 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Mitsu-chann wrote:
Hát, ha már van ilyen téma is...
A két kedvenc sorozatom a The Walking Dead és a Breaking Bad. Mindkettõ elég híres és felkapott, de meg is van rá az okuk.
A Walking Dead egyszerûen fantasztikus (a képregénnyel együtt). Alapból kedvelem a zombi-apokalipszis témájú filmeket (George A. Romero trilógia, 28 days later...stb.), de ez azt hiszem, mindent visz. Mivel a sztori eltér a képregénytõl, ezért nagyon kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belõle az alkotók. Izgalmas, érdekes és csak ajánlani tudom, mert nagyon megéri^^


Imho a The Walking Dead sorozat sosem tudja majd beérni a képregényt minőségben (tudod, hogy a kettő más műfaj, de akkor is) - az első évad után a második nagyon beragadt, nem azokra a karakterekre koncentrálnak, akikre kellene, és a képregény torkot szorító feszültsége hiányzik a sorozatból.

Ellenben a Breaking Bad szerintem is az egyik legjobb sorozat, amit valaha készítettek, lenyűgöző emberi dráma.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Mar 13 Tue, 4:12 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2011 Nov 26 Sat, 9:20 pm
Posts: 15
A Walking Dead második évada kissé tényleg vontatott volt, szerintem túl sokat foglalkoztak Rickel és Lorival, szegény Carolra alig figyeltek. Egyelőre az új részeket még nem láttam, mert nem szeretek hetente várni az új epizódokra (majd, ha egyben kijött a második évad maradék része). De éppen ezért várom nagyon a harmadik évadot, hátha abban már kissé felpörgetik az eseményeket. Eddig felállították ezt a kiüresedett világot, most már többre is kíváncsi lennék.
Azért én örülök, hogy képregény és a sorozat története eltérő, így mindig lehet valami újdonságra számítani, és a szereplőgárda is más.
Amit kedvelek még az a Skins. Nem tudom, ki ismeri, de szerintem remek egy sorozat (persze a brit verzió, az amerikai pocsék). Bár kissé nekem úgy tűnik, mintha mostanában egyre több bőrt akarnának róla lehúzni...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Mar 14 Wed, 12:11 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Bíborhold wrote:
Imho a The Walking Dead sorozat sosem tudja majd beérni a képregényt minőségben (tudod, hogy a kettő más műfaj, de akkor is) - az első évad után a második nagyon beragadt, nem azokra a karakterekre koncentrálnak, akikre kellene, és a képregény torkot szorító feszültsége hiányzik a sorozatból.
én nemrég olvastam el a képregényböla 2. kötetet (a hazai kiadást olvasom, azt is kicsit lustán) és amennyire tetszett az elsö, olyannyira nem tetszett ez. hogy más lett a rajzoló és közelsem olyan jó, mint az elödje, az egy dolog, de a sztori is rémesen (zombi)klisés (a zombik rosszak, de az emberek rosszabbak) és repetitív lett, ezzel a "úgy tünik végre minden szép és jó és nyugodt... aztán BAMM! ZA ZOMBIEZ!" fordulattal, amit csak eddig vagy háromszor sütöttek el. Azért majd beszerzem a harmadik kötetet, hátha.. meg a sorozatot is megnézem végre-valahára. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 99 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group