Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 8:50 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject: Star Trek
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 11:48 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
reménytelen trekkie-addictok számára, hogy ne erröl szóljon az összes többi filmes topic. :beaten:

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 11:49 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
yeeeeaaa *o*

őőő picard rox xD

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 12:22 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Na ezt megkaptuk... Köszönjük! XDDDD

No, akkor bevezetésképp leírok pár kedvencet. Egyébként 13 éves korom óta vagyok trekkie. XD

Kedvenc sorozat: Deep Space 9
Kedvenc mozifilm:
- Star Trek (2009)
- Star Trek: The Motion Picture (1979)
- Star Trek V: The Final Frontier (1989)
- Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991)

Kedvenc szereplők, sorozatokra lebontva:
TOS: Spock :pinky2:
TNG: Tasha Yar volt, de elég hamar elrekkentették láb alól, utána már nem volt konkrét kedvencem.
DS9: Kira, Odo, Quark és persze Gul Dukat
VOY: Seven of Nine, alias The Epic T&A Character XDDDD
ENT: Ugyebár nem láttam még...

Kedvenc hajó: Defiant

Kedvenc alienek: Ferengik, Romulánok, na meg a Kanálfejek (a Kardassziaiak, de őket csak ilyen rasszista néven emlegetem XD)

Hú, ez de durva geekfest lesz. :'DDDD

Ezt meg végre tudom hova tenni:

Star Trek's 6 most ridiculous alien races

Ó igen, az űrhippikre még élénken emlékszem. XDDDD A wrist nipple pedig végleg meggyőzött, hogy meg kell néznem az Enterprise-t. :laugh:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 1:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Kedvenc sorozat: Deep Space 9
Kedvenc mozifilm:
- Star Trek (2009)
- Star Trek: The Motion Picture (1979)
- Star Trek V: The Final Frontier (1989)??? :o
- Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991)


Hűha... ezen az 5-ös mozin meglepődtem. ^^

Köszi Case a topicnyitást XDD

Kedvenc sorozat: TOS :D
Mozifilmek:
- Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991)
- Star Trek IV: The Voyage Home
- Star Trek: The Motion Picture (1979)
- Star Trek: Generations (1994)
Az új filmet még nem láttam. :P

Kedvenc szereplők:
- TOS: James T. Kirk :bleach: (Jude-nak)
- TNG: Data
- DS9: Garak; Gul Dukat ^^
- Voyager: Seven of Nine :P
- Enterprise: T'Pol

Kedvenc hajó: USS Excelsior

Kedvenc idegenek: (szinte csak a klasszikusok) klingonok, vulkánok... no meg a cardassiaiak :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 1:49 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Miért lepődtél meg az ötös mozin? imdb szerint 89-es. Vagy a színvonalával voltak gondok? XD

Kirk... Kirk fáj. XDDDD Egy kát lábon járó tesztoszteronhalmaz. Brrr! :lol:
Hú, és tényleg, Garak! *0* De DS9-ban majdnem mindenkit kedvelek. És kihagytam valakit: Morn :heart: XDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 1:57 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Miért lepődtél meg az ötös mozin? imdb szerint 89-es. Vagy a színvonalával voltak gondok? XD


:laugh: Az V. filmig úgy gondoltam, hogy a vulkánoknak nem nő arcszőrzetünk. Shatner bácsi forgatókönyvével viszont egy mítosz omlott össze bennem :D
Történetileg elég egyszerű... viszont a VI-os filmet nagyon jól összerakták. Abban meg újdonság volt nekem Chang tábornok kopaszsága (ahhoz képest hogy klingon).

Jude wrote:
Kirk... Kirk fáj. XDDDD Egy kát lábon járó tesztoszteronhalmaz. Brrr! :lol:
Hú, és tényleg, Garak! *0* De DS9-ban majdnem mindenkit kedvelek. És kihagytam valakit: Morn :heart: XDDD


Kirk tök jó fej hiszen. Ő már akkor gumiűrlények ellen harcolt, amikor Sisko bá pelusban rohangált. :D

+ fel se tűnt, hogy Morn-t kihagytad a felsorolásból. Szégyen! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 2:02 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
:laugh: Az V. filmig úgy gondoltam, hogy a vulkánoknak nem nő arcszőrzetünk. Shatner bácsi forgatókönyvével viszont egy mítosz omlott össze bennem :D
Történetileg elég egyszerű... viszont a VI-os filmet nagyon jól összerakták. Abban meg újdonság volt nekem Chang tábornok kopaszsága (ahhoz képest hogy klingon).


Szerinted a vulkánoknál nincs borotva? XDDDD Elvileg fejlett faj. A kopasz klingonokkal sincs szerintem gond, bár tény, hogy az egész bolygó durván heavy metálos. XDDDD

Koga wrote:
Kirk tök jó fej hiszen. Ő már akkor gumiűrlények ellen harcolt, amikor Sisko bá pelusban rohangált. :D

+ fel se tűnt, hogy Morn-t kihagytad a felsorolásból. Szégyen! :D


A gumigyíkot hogy feledhettem? XDDD De Siskoról viszont nem szakadt le minden részben az egyenruha (eeew :'D).
Igen, szégyellem is magam, remélem, Morn megbocsiz. :laugh:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 7:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
A kopasz klingonokkal sincs szerintem gond, bár tény, hogy az egész bolygó durván heavy metálos. XDDDD


XDDD Csak Chang volt a rasszista? :D

Jude wrote:
A gumigyíkot hogy feledhettem? XDDD De Siskoról viszont nem szakadt le minden részben az egyenruha (eeew :'D).
Igen, szégyellem is magam, remélem, Morn megbocsiz. :laugh:


:lol: Az imdb szerint 91 (?) részben szerepelt Morn... Hogyhogy nem tűnt fel nekem, hogy ennyi epizódban szerepelt ez a csibész? :D

Miért, Kirk-ről minden részben lerepedt a ruha? :D Amúgy durván sminkelték az összes színészt a TOS-ban, nem? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 7:46 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
XDDD Csak Chang volt a rasszista? :D


Áh, az összes klingon mocskosul rasszista. o_o" Na jó, a romulánok meg a kardik azért túltesznek rajtuk. XD

Koga wrote:
:lol: Az imdb szerint 91 (?) részben szerepelt Morn... Hogyhogy nem tűnt fel nekem, hogy ennyi epizódban szerepelt ez a csibész? :D

Miért, Kirk-ről minden részben lerepedt a ruha? :D Amúgy durván sminkelték az összes színészt a TOS-ban, nem? :D


Mert Morn csak úgy ott volt. XD Ücsörgött a székén, és bámult bele az italába. Az meg érdekesség, hogy abban a részben, amiben megrendezte a saját halálát, láthatjuk a színészt maszk nélkül. Ő az a fazon, akit Quark leültet Morn törzshelyére, hogy tartsa melegen. Sőt, az epizódban szereplő portrét is ő festette Mornról. XD

Hátööö... az esetek 90%-ában igen, meg mindig másik űrbigével smúzolt. :eek2: Egyébként jaja, nem spóroltak a sminkkel, a megvilágítás viszont gyakran zseniális volt. o.o"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 7:49 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Én nem vagyok Star Trek fan egyáltalán, de amit láttam belőle, az tetszett. Ez a látás kimerül kb. 3 mozifilmben, és már nem is emlékszem, hogy melyek voltak. :beaten: De asszem a Generations (van ilyen? xD), és a két legutóbbi (mármint az új még nem).
Az újat valszeg megnézem a héten a képregény-órás csoporttal, de nem tuti még (időmtől függ, másnap ZH xD).

Egyébként meg:

Image

:grin: :grin: :grin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 7:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Koga wrote:
:lol: Az imdb szerint 91 (?) részben szerepelt Morn... Hogyhogy nem tűnt fel nekem, hogy ennyi epizódban szerepelt ez a csibész? :D


Mert Morn csak úgy ott volt. XD Ücsörgött a székén, és bámult bele az italába. Az meg érdekesség, hogy abban a részben, amiben megrendezte a saját halálát, láthatjuk a színészt maszk nélkül. Ő az a fazon, akit Quark leültet Morn törzshelyére, hogy tartsa melegen. Sőt, az epizódban szereplő portrét is ő festette Mornról. XD


Neee...!!! Hűű, meg kell néznem azt a részt!!!! Pedig láttam még anno a Viasat3-on (asszem azon, de lényegtelen), csak nem emlékszem minden részletre. Valahogy mélyebb nyomott hagyott bennem mikor meghót szegény Gul Dukat lánya. (Bár nem emlékszem a szereplőre, hogy ki és miért is ölte meg... :( )... Jah, meg szegény Worf arájának halála is jó kis rész volt... Bár a végére az Ezri Dax / Bashír dokis románc annyira nem nyűgözött le...

Jajj, már megint a DS9 a téma :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 7:56 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
Eeee! *belelép Kirk orcájába*

Igen, van Generations, abban szerepel Shatner utoljára. Hálistennek. XD Lehet, azért nem kedvelem túlzottan Kirköt, mert Shatner egy pöcs. o_o"

Koga: Ziyalt Damar nyírta ki, amiért masszívan utáltam is, aztán a vége felé akkorát fordult a karaktere, hogy egy kicsit megkedveltem. :drop3:
Ahogy Jadziát elveszejtették, az meg no comment. Az is gáz volt, hogy az utolsó részben a flashbackek között egy jadziás jelenet sem volt... De ez van, a színésznő állítólag nem túl szép körülmények között távozott a sorozatból. -_-


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 8:25 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Koga: Ziyalt Damar nyírta ki, amiért masszívan utáltam is, aztán a vége felé akkorát fordult a karaktere, hogy egy kicsit megkedveltem. :drop3:
Ahogy Jadziát elveszejtették, az meg no comment. Az is gáz volt, hogy az utolsó részben a flashbackek között egy jadziás jelenet sem volt... De ez van, a színésznő állítólag nem túl szép körülmények között távozott a sorozatból. -_-


Mi bajod van Shatnerrel? :D (azon kívül hogy pöcsnek tartod...) :)

Nah, "pletyizzél"... érdekelnek a szaftos (kb. 10 évvel ezelőtti) pletykák a DS9-ről. ^^

Damar-t el is felejtettem. Mi történt vele a sorozat végefelé? :o


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 8:31 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
Mi bajod van Shatnerrel? :D (azon kívül hogy pöcsnek tartod...) :)

Nah, "pletyizzél"... érdekelnek a szaftos (kb. 10 évvel ezelőtti) pletykák a DS9-ről. ^^

Damar-t el is felejtettem. Mi történt vele a sorozat végefelé? :o


Az a baj, hogy nem csak szerintem pöcs. XD Nagy egokirályfi, meg paraszt is. Állítólag anno kikötötte, hogy a sorozat minden epizódjában neki legyen a legtöbb szövege, a conventionökön meg bumburnyák módon viselkedik.

Hát természetesen pénzügyről van szó... Mert hat évadra volt mindenkinek szerződése, és amikor meghosszabították a hetedikre, minden színész kapott zséemelést, kivéve Terry Farrell... Meg akkor kapott ajánlatot egy másik sorozatba, így aztán lelépett.

Damar rájött, hogy a Domínium átcseszte őket, mint trágyát a palánkon, felszívta magát, és rittyentett egy jó kis polgárháborút. Aztán lepuffantották, így nemzeti hős lett.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 8:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Damar rájött, hogy a Domínium átcseszte őket, mint trágyát a palánkon, felszívta magát, és rittyentett egy jó kis polgárháborút. Aztán lepuffantották, így nemzeti hős lett.


Jééé, és tényleg meghót. :D Most hogy mondod, nekem is eszembe jutott. Amúgy sajnáltam h véget ért a sorozat (kb. 96 körül kezdtem el nézni a Sat1-en, úgy hogy nem értettem egy szót se németül :D), de jobb mintha ellaposodott volna az egész (mint a Voyager és Enterprise esetében, a TNG utolsó évadjait meg nem is láttam).
Akkoriban még reméltem, hogy Rick Berman előveszi a megszokott formulát, és mozifilmet rittyent a DS9-es szereplőkkel... Hát úgy néz ki, ez sosem fog bekövetkezni. ^^


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group