Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 29 Mon, 11:46 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 7:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Érdekes, nekem meg a Babylon 5 maradt ki teljesen az életemből, nagyjából tudom, miről szól, meg sokan dícsérik, valahogy mégsem jutottam el oda soha, hogy belenézzek. o_O

És Q-t tökre elfeledtem én is, pedig mekkora arc! :shock: A VOY-ban hányszor is szerepelt? Mert a DS9-ban csak egy rész erejéig vették elő. Bár az is igaz, hogy ő a TNG-ben mókázott nagyokat. Picard-t rettentően csípte. :lol:


John de Lancie ... Q (3 episodes, 1996-2001) ... Ez nem túl sok, de iszonyat poénos volt (valahogy nem éreztem az ő dolgait erőltetettnek, pedig jópár szar Star Trek humorbonbonhoz volt szerencsém).

A DS9-ben is volt? :o Ez nekem újdonság, szerintem nem láthattam azt az epizódot. :(

Babylon 5-öt én sem néztem, pár részt láttam, de a trükkök nem tetszettek nekem. :( Láttam belőle egy részt, melyben Walter Koenig (Chekov) is szerepelt... az aljas áruló XDD

Edit: foodlfg: Én is szoktam olvasni az sg-t, és tényleg az ottani kommentelők nagyon ki szokták osztani. Ezek szerint te is köztük vagy? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 7:53 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
John de Lancie ... Q (3 episodes, 1996-2001) ... Ez nem túl sok, de iszonyat poénos volt (valahogy nem éreztem az ő dolgait erőltetettnek, pedig jópár szar Star Trek humorbonbonhoz volt szerencsém).


Hát az nem sok... mondjuk erre a háromra sem emlékszem. :beaten: Szar humorbonbonra példa? Fogadjunk hogy valami TNG-s dolgot mondasz majd... :lol: Nekem meg az nem fér a fejembe, hogy a DS9-ban a ferengis epizódokat (amik általában totális retardfestek voltak) miért rühellik annyian? Én örömködtem, amikor egy olyan rész következett. XD

A Star Trek reboot kritikával meg teljesen egyetértek, én is így látom. o_O


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Koga wrote:
John de Lancie ... Q (3 episodes, 1996-2001) ... Ez nem túl sok, de iszonyat poénos volt (valahogy nem éreztem az ő dolgait erőltetettnek, pedig jópár szar Star Trek humorbonbonhoz volt szerencsém).


Hát az nem sok... mondjuk erre a háromra sem emlékszem. :beaten: Szar humorbonbonra példa? Fogadjunk hogy valami TNG-s dolgot mondasz majd... :lol:


:lol: Gondolatolvasó. ^^ TNG-ben sok volt a gagyi szappanoperaszerű adalék (és még a 100akárhány perces TNG-s mozifilmekbe is beleerőltettek gáz jeleneteket). Pl. mi az úristennek kellett állandóan cserkészdalokat énekeltetniük sok-sok részben, meg ratyi zenéket játszatniuk a legénységgel? És miért van az, hogy az Enterprise D-n is többszáz ember volt, és mégis mindig csak a híd legénysége "zenészkedett". Aztán amikor valami poénosat akartak mondatni 1-1 szereplővel, akkor mindig bevágták LaForge fejét, prezentálva azt, hogy ezt a poént most ő nem érti. (Amúgy egy ismerősömmel néztem a TNG-t, ő dőlt a röhögéstől, ergo ezért hiszem azt h ezeken nekem is kellett volna nevetnem)
A Voyager meg egy gyalázat volt szintén. Az tényleg egy rossz szappanopera volt, csak nem Mexikóban, hanem egy űrhajón. Mindenki összejött mindenkivel, videójátékokról dumáltak, meg feszt a holoszobában voltak (megjegyzem a TNG-ben is, amit ott is rüheltem). Meg beöltöztek mindenféle maskarába, és ott "poénkodtak"... Istenemjajdeszar! A Voyager-es holodokinak is volt pár jó pillanata, de leginkább szánalmas vergődése, hogy most vicces legyen, vagy ne... és képesek voltak nem egy, több epizódot felfűzni 1-1 szereplő baromságaira. Bosszantott mindig is hogy benyomom a tv-t, és ahelyett h valamit felfedeznének, vagy legalább csatáznának, kapok egy olyan részt, ahol nem történik semmi, csak fel kell köszönteni X szereplőt mert 3 éve nem látta fajtársait (csak egy példa volt XD). Jajjaj!

Berman-nek a DS9 közben nem kellett volna elindítania a Voyager-t, mert a két sorozatból csak egyiket tudta jóra gyártatni; a másik ordenálészartrutyif**ika lett. :S


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:32 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Igen, a holodeckes részekkel érzékeny pontra tapintottál. Epic lameness volt szinte mindegyik. XDDDDD Kár, hogy nem találom azt a gifet, ahol Geordie, Data meg Worf asszem robin hood-ost játszanak, Geordie valami pöngetős hangszert nyektet, mire Worf odamegy, és mísz pofával hozzábassza a cuccot a legközelebbi sziklához. Ez kb összefoglalja az én véleményem is. :beaten: Soha nem sült ki semmi jó az ilyen epizódokból.
Hálistennek a DS9-ban nem vitték az ilyet túlzásba, ugye ott a holosuite-ek Quark holografikus kupijai voltak inkább. :pinky2: Viszont született két rohadtjó holoszobás rész, az egyik, amikor Sisko dedurvult, és eltökélte, hogy akkor most a totál inkompetens legénységből verbuvált csapatával szarrá veri baseballban a kizárólag vulkániakból álló dream team-et, na az zsír volt, annyi gonosz rasszista poént én még Trekben nem láttam. :lol: Meg a végén, amikor behozták Vic Fontaine-t a képbe, volt a gengszteres epizód, ami szintén fun volt az elejétől a végéig, kb az utolsó abszolút habkönnyű rész a sorozat végén.
Meg most jut eszembe, hogy a mirror universe-t is nagyon szerettem. o_o


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:38 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Jude wrote:
Érdekes, nekem meg a Babylon 5 maradt ki teljesen az életembõl, nagyjából tudom, mirõl szól, meg sokan dícsérik, valahogy mégsem jutottam el oda soha, hogy belenézzek. o_O

Nekem régen nagyon tetszett. Jó kidolgozott és átgondolt a történet szép kerek lezárással.
Viszont nemrég újra belenézegettem és így már néhol kissé gagyi volt a megvalósítás, persze a történet még mindig rendben van.

Koga wrote:
Edit: foodlfg: Én is szoktam olvasni az sg-t, és tényleg az ottani kommentelõk nagyon ki szokták osztani. Ezek szerint te is köztük vagy? :D

Igen (természetesen ott is foodlfg vagyok xD). De általában csak az internetről szóló hírekhez és néha a sorozatokkal kapcsolatos hírekhez szoktam hozzászólni, ha olyan sorozatról van szó, amit én is nézek.

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:42 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
foodlfg wrote:
Koga wrote:
Edit: foodlfg: Én is szoktam olvasni az sg-t, és tényleg az ottani kommentelők nagyon ki szokták osztani. Ezek szerint te is köztük vagy? :D

Igen (természetesen ott is foodlfg vagyok xD). De általában csak az internetről szóló hírekhez és néha a sorozatokkal kapcsolatos hírekhez szoktam hozzászólni, ha olyan sorozatról van szó, amit én is nézek.


Ezentúl hegyezni fogom a... szememet, és lesek mikor jelensz meg ott, és mikor osztod ki éppen Viktort. :lol:

Vic-ről is elfelejtkeztem. :? És így visszagondolva, tényleg voltak jó pillanatai a holoszobás részeknek, de spec. ilyennel indítani a Generations-ben a TNG jeleneteit... Nah, abban milyen szánalmas volt amikor Data belelökte az egyik női fsz-t a vízbe, és hogy nevetett rajta XDD Nah, az ilyenekről beszélek... ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:46 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
foodlfg wrote:
Nekem régen nagyon tetszett. Jó kidolgozott és átgondolt a történet szép kerek lezárással.
Viszont nemrég újra belenézegettem és így már néhol kissé gagyi volt a megvalósítás, persze a történet még mindig rendben van.


A megvalósítás a Trekben is sokszor volt gagyi, de az ilyesmi olyan ellenállhatatlan bájt kölcsönöz ezeknek a sorozatoknak. :lol: Babylon 5-ba majd valószínűleg belekukkantok. ^^

Koga wrote:
Nah, abban milyen szánalmas volt amikor Data belelökte az egyik női fsz-t a vízbe, és hogy nevetett rajta XDD Nah, az ilyenekről beszélek... ^^


Kezdek örülni, hogy rengeteget felejtettem a TNG-vel kapcsolatban. :retard:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:51 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Na hagyjuk abba a TNG szapulását, ha kérhetem... :beaten: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Akkor neked való a POWER KAPITÁNY is!!! XDDDD Bár nincs akkora ász, mint Kirk, de azért tud ő is bicót feszíteni. ^^

Eh, de jól tette Case, hogy megnyitotta ezt a topicot... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 8:54 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
D wrote:
Na hagyjuk abba a TNG szapulását, ha kérhetem... :beaten: :lol:


Nem egyszer néztem végig a TNG-t, és anno minden übergagyisága ellenére is imádtam, szóval ez amolyan szeretetteljes piszkálódás csupán. XD

Koga wrote:
Akkor neked való a POWER KAPITÁNY is!!!


Te meg menjél a Góbi sivatagba pitypangot kapálni, kisültek az agysejtjeim. XDDDD

Ezt pedig csak úgy:
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 9:09 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:

Koga wrote:
Akkor neked való a POWER KAPITÁNY is!!!


Te meg menjél a Góbi sivatagba pitypangot kapálni, kisültek az agysejtjeim. XDDDD

Ezt pedig csak úgy:
Image


:lol: Ez gonosz volt. :P Bosszúból kapsz tőlem egy ilyen lenyűgöző linket. Nem néztem rajta körül, de alighanem vannak képek is mellé. :D

D: TNG-t nem báncsuk, szeressük. ^^ (Jobb mint a Voyager, még mindig ezt tudom mondani ^^)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 9:10 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
már három oldal.. :shock: *elmenekül*

Jah, az új sztártrek film bevétele már most lenyomta az öszes eddigi ST film összbevételét... xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 9:13 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
:lol: Ez gonosz volt. :P Bosszúból kapsz tőlem egy ilyen lenyűgöző linket. Nem néztem rajta körül, de alighanem vannak képek is mellé. :D


Miért is? XD Jó, Picard aszexuális, de Riker az gizda csávó, á la Kirk, ő is sűrűn vágott gerincre mindenféle random alien bigéket. XD Sose tudtam komolyan venni, főleg miután szakállat növesztett, és megizmosodott deréktájban. XDDDD
Flash Gordon, nem tudtam, mi hiányzik még mára. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 9:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Case wrote:
már három oldal.. :shock: *elmenekül*


Hát most mondd meg! :D Érdemes volt topicot nyitnod e témában. :)

Jude:
- Picard aszexuális? :shock: :lol: Akkor miért enyelgett a halhatatlan lady-vel (aki aztán majdnem meghót) a IX moziban? :D (Nah, addigra már tudatosult bennem, hogy Picard egy kőkemény macsó. :) )

Hoppá, azt hittem lesz ezen a weblapon pár részlet a 30-as évekbeli Flash Gordon-ból... :( Azt egyszer megnéztem (összevágott részek pár órába sűrítve). Abszolút értelmetlen, zagyva... nem is találok rá szavakat milyen volt az a sorozat. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 9:29 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
Jude:
- Picard aszexuális? :shock: :lol: Akkor miért enyelgett a halhatatlan lady-vel (aki aztán majdnem meghót) a IX moziban? :D (Nah, addigra már tudatosult bennem, hogy Picard egy kőkemény macsó. :) )

Hoppá, azt hittem lesz ezen a weblapon pár részlet a 30-as évekbeli Flash Gordon-ból... :( Azt egyszer megnéztem (összevágott részek pár órába sűrítve). Abszolút értelmetlen, zagyva... nem is találok rá szavakat milyen volt az a sorozat. :)


Hát próbálták ladies' man-nek beállítani szegényt, na de könyörgöm. Komolyan lehetett azt venni akármikor is? Bár anyámnak bejön Patrick Stewart. o_O

Juj, FG-ből amennyit láttam, az meggyőzött arról, hogy ezt nem kéne nekem erőltetni. XD

Ha az Enterprise vindózon futott volna... :beaten:
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group