Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 29 Mon, 12:23 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 8:56 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
Jééé, és tényleg meghót. :D Most hogy mondod, nekem is eszembe jutott. Amúgy sajnáltam h véget ért a sorozat (kb. 96 körül kezdtem el nézni a Sat1-en, úgy hogy nem értettem egy szót se németül :D), de jobb mintha ellaposodott volna az egész (mint a Voyager és Enterprise esetében, a TNG utolsó évadjait meg nem is láttam).
Akkoriban még reméltem, hogy Rick Berman előveszi a megszokott formulát, és mozifilmet rittyent a DS9-es szereplőkkel... Hát úgy néz ki, ez sosem fog bekövetkezni. ^^


Meghótt, de legalább hősiesen, vagy mi. XD Hú, én akkor láttam először a Sat1-en, amikor még teljesen új volt, és szerelem volt első látásra. Aztán minden ismétlést megnéztem, majd ugye adták a Viasaton is, végül eredeti nyelven is végigpörgettem. De igen, tudták, mikor kell abbahagyni. Mozifilm meg persze, hogy nem lett belőle, mert sose volt annyira népszerű. (A TNG vége felé is akadtak könnyfakasztó epizódok, de nem a megható mivolta miatt sajnos. XDDD)
Ja, most meg már végképp lehetetlen egy DS9 mozifilm, tekintve, hogy a szereplők megöregedtek, meg egyébként is, egész jól elvarrtak minden szálat. Regények formájában folytatták csak.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:02 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Koga wrote:
Jééé, és tényleg meghót. :D Most hogy mondod, nekem is eszembe jutott. Amúgy sajnáltam h véget ért a sorozat (kb. 96 körül kezdtem el nézni a Sat1-en, úgy hogy nem értettem egy szót se németül :D), de jobb mintha ellaposodott volna az egész (mint a Voyager és Enterprise esetében, a TNG utolsó évadjait meg nem is láttam).
Akkoriban még reméltem, hogy Rick Berman előveszi a megszokott formulát, és mozifilmet rittyent a DS9-es szereplőkkel... Hát úgy néz ki, ez sosem fog bekövetkezni. ^^


Meghótt, de legalább hősiesen, vagy mi. XD Hú, én akkor láttam először a Sat1-en, amikor még teljesen új volt, és szerelem volt első látásra. Aztán minden ismétlést megnéztem, majd ugye adták a Viasaton is, végül eredeti nyelven is végigpörgettem. De igen, tudták, mikor kell abbahagyni. Mozifilm meg persze, hogy nem lett belőle, mert sose volt annyira népszerű. (A TNG vége felé is akadtak könnyfakasztó epizódok, de nem a megható mivolta miatt sajnos. XDDD)
Ja, most meg már végképp lehetetlen egy DS9 mozifilm, tekintve, hogy a szereplők megöregedtek, meg egyébként is, egész jól elvarrtak minden szálat. Regények formájában folytatták csak.


Huh, sok infóóó (kezd belegolyózni a szemem!) XDD

"Meghótt, de legalább hősiesen, vagy mi" <- Ezt úgy olvastam, hogy "legalább nőiesen" Bazz, tényleg nem látok már. :)

Regények nem érdekelnek. Egyszer olvastam, hogy "kedvenc" Trek színészed írt egy regényt, mely a Generations után játszódik, és feltámasztja benne Kirk-öt. No comment!

És a legtalányosabb talány is eszembe ötlött végre: Mi vitte rá Avery Brooks-ot hogy kopasz legyen, és körszakállas? Tán Patrick Stewart után a Trek-ben a kopasz kapitányok lettek a cool-ok? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:08 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
Huh, sok infóóó (kezd belegolyózni a szemem!) XDD

"Meghótt, de legalább hősiesen, vagy mi" <- Ezt úgy olvastam, hogy "legalább nőiesen" Bazz, tényleg nem látok már. :)

Regények nem érdekelnek. Egyszer olvastam, hogy "kedvenc" Trek színészed írt egy regényt, mely a Generations után játszódik, és feltámasztja benne Kirk-öt. No comment!

És a legtalányosabb talány is eszembe ötlött végre: Mi vitte rá Avery Brooks-ot hogy kopasz legyen, és körszakállas? Tán Patrick Stewart után a Trek-ben a kopasz kapitányok lettek a cool-ok? :D


Nőiesen... XDDDDDDDD Oké.

Bazz... MONDTAM, HOGY SHATNER EGY FASZ! :pinky2:

Regények különösebben engem se érdekelnek, mert egy csomó író nekiment a sztorinak, aztán ki tudja, melyiket lenne érdemes elolvasni, ha egyáltalán.

Szerintem az az egyszerű tény, hogy kopaszodott. XD A körszakáll meg kúl, legalábbis neki jól állt. Stewart meg nagyon fiatalon elszórta a haját, szóval ő nem tehetett róla.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:13 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Szerintem az az egyszerű tény, hogy kopaszodott. XD A körszakáll meg kúl, legalábbis neki jól állt. Stewart meg nagyon fiatalon elszórta a haját, szóval ő nem tehetett róla.


Elszórta... :lol: Milyen szép megfogalmazás (gondolom Stewart iránt érzett kegyeleti okokból). Nálunk a magvakat szokták elszórni... Persze gondolom Morn-nak áll legjobban a kopasz buksi. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:15 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
Elszórta... :lol: Milyen szép megfogalmazás (gondolom Stewart iránt érzett kegyeleti okokból). Nálunk a magvakat szokták elszórni... Persze gondolom Morn-nak áll legjobban a kopasz buksi. ^^


Én erre nem gondoltam, nincs nekem ehhez fantáziám. :lol:
Mornnak volt haja, pár szál göndörödő pihe. Mekkora gyíknak kell ahhoz lenni, hogy ezt is megjegyezzem? :'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:21 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Koga wrote:
Persze gondolom Morn-nak áll legjobban a kopasz buksi. ^^


Mornnak volt haja, pár szál göndörödő pihe. Mekkora gyíknak kell ahhoz lenni, hogy ezt is megjegyezzem? :'D


Ekkorának:

Image

:lol:

Jájj, ez az örök klasszikus! ^^ Micsoda csata, micsoda trükkök! Amazing!... Thrilling!!... Incredible!!! The Biggest Battle in the Universe![/img]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:27 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
:'DDDDDDDDDDDDDDDD

Asszem, olvastam róla, hogy ezek a hüllők később tiszteletüket tették az Enterprise-ban is, gyanítom, kicsit átdizájnolva, kevésbé gagyin. Bár nem tudom... XD

Francba, nem találom azt az oldalat, ahonnan csomó jó kis insider infót lőttem anno. Pedig tökjó dolgok voltak ott, például a stáb belsős poénjai (a TNG-ben az Enterprise tervrajzán többek között el van rejtve egy régi amerikai autó (a márkára sajnos nem emlékszem), meg egy kacsa. XDDD Bár a forgatások alatt általában kitakarták, de néha elfelejtették... Meg valahol a komputer képernyőjén a sok blabla között ott van egy HBO tévéműsor) :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Node ez a lény annyira cool, hogy Kirk egyből átizzadt tőle abban az epizódban. :) Érdekelnének azok az epizódok, amelyekben visszatérnek. ^^

Most jut eszembe: a TOS-ban (azt hiszem), meg az Enterprise-ban is vannak olyan világoskék fejű, fehér hajú, fejük tetején két antennával bíró lények. Azokat hogy is hívták? :D

HBO!!! :lol: :lol: Ez nagyon tetszett. Minthogy inkább Sci-fi Channel-t néztek volna. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 11 Mon, 9:53 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
Node ez a lény annyira cool, hogy Kirk egyből átizzadt tőle abban az epizódban. :) Érdekelnének azok az epizódok, amelyekben visszatérnek. ^^

Most jut eszembe: a TOS-ban (azt hiszem), meg az Enterprise-ban is vannak olyan világoskék fejű, fehér hajú, fejük tetején két antennával bíró lények. Azokat hogy is hívták? :D

HBO!!! :lol: :lol: Ez nagyon tetszett. Minthogy inkább Sci-fi Channel-t néztek volna. :D


Kirk persze, hogy átizzadt, az ment a szexüális férfiállat imidzséhez. A tévé előtt ücsörgő háziasszonyok meg ábrándosan felsóhajtottak. :lol:

Az az Andorian faj. Csaltam, mert utána kellett néznem, csak arra emlékeztem, hogy valami a betűs cucc. XD

És még hány ilyen dolog volt... de azt soha nem felejtem el, amikor az első Star Warson magamban felsikkantottam a moziban, hogy miért dumálnak ezek egy Gillette női borotvába? Rögtön megismertem, mert én is olyat használtam, és mint kiderült, valóban abból készült a kommunikátor. :laugh:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 5:07 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Jude wrote:
Az az Andorian faj. Csaltam, mert utána kellett néznem, csak arra emlékeztem, hogy valami a betűs cucc. XD

És még hány ilyen dolog volt... de azt soha nem felejtem el, amikor az első Star Warson magamban felsikkantottam a moziban, hogy miért dumálnak ezek egy Gillette női borotvába? Rögtön megismertem, mert én is olyat használtam, és mint kiderült, valóban abból készült a kommunikátor. :laugh:


No, és te mikor leszel háziasszony, hogy te is felsóhajthass?? :D

Igen, igen ... Látom fél szavakból is megértesz. :D Pont rájuk gondoltam. Nekem ők is szimpatikusak voltak a buggyant kinézetükkel. Örülök, hogy csaltál. :P

Női borotva?? :lol: Újra kellene néznek a Star Wars-okat is ezek szerint ilyen szemmel. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 5:26 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Koga wrote:
No, és te mikor leszel háziasszony, hogy te is felsóhajthass?? :D

Igen, igen ... Látom fél szavakból is megértesz. :D Pont rájuk gondoltam. Nekem ők is szimpatikusak voltak a buggyant kinézetükkel. Örülök, hogy csaltál. :P

Női borotva?? :lol: Újra kellene néznek a Star Wars-okat is ezek szerint ilyen szemmel. :D


Nem tudom, de ha egyszer is háziasszony leszek, akkor se Kirkre fogok sóhajtozni. XD

Mindenre én sem emlékszem azért... De nekem nem rémlik, volt ezeknek valami fontos szerepük, azonkívül, hogy gyakran ott voltak a háttérben, és hülyén néztek ki? XDDD

Hello! :') Ezt mondjuk csak az szúrhatta ki, aki tisztában volt vele, hogy is néz ki az a bizonyos beretva.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 6:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Hú de sok minden van itt. Akkor már az előzmények is legyenek ide belinkelve. Ez kb 3 oldalon keresztül és még ki tudja mennyi Star Trekkel kapcsolatos hozzászólás elszórva különböző témákban.. :D

Egyébként én Babylon 5-ön nevelkedtem, szóval a Star Trek csak mellette ment..

Kedvenc sorozat: Enterprise
Kedvenc mozifilm: Két régit láttam és egy újabbat, de már nem nagyon emlékszem rájuk, csak az újabbra, az nem volt túl szórakoztató.
Kedvenc szereplők: Q, nomeg az Enterprise-ból T'Pol, akinek szuper kis karaktert írtak.

Jude wrote:
Ezt meg végre tudom hova tenni:
Star Trek's 6 most ridiculous alien races
Ó igen, az ûrhippikre még élénken emlékszem. XDDDD A wrist nipple pedig végleg meggyõzött, hogy meg kell néznem az Enterprise-t. :laugh:

Bizony az elég wtf volt :D
Mondjuk egészen komoly részek is kerültek a sorozatba, főleg a vulkániak és emberek viszonyával kapcsolatban..

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Last edited by foodlfg on 2009 May 12 Tue, 7:01 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 6:58 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
foodlfg wrote:
Jude wrote:
Ezt meg végre tudom hova tenni:
Star Trek's 6 most ridiculous alien races
Ó igen, az űrhippikre még élénken emlékszem. XDDDD A wrist nipple pedig végleg meggyőzött, hogy meg kell néznem az Enterprise-t. :laugh:

Bizony az elég wtf volt :D


Hopp... erről én lemaradtam. XD Még jó hogy beszúrtad ide. Köszi. ^^

Q!!! Fene, őt kihagytam a kedvenceim felsorolásából. A TNG-ben is jó volt, de a Voyager-ben csak azokat a részeket komáltam, amelyekben ő is szerepelt. Emlékszem, mikor Q nőcit keresett magának, és milyen maflán termékenyítette meg asszonykáját. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 7:41 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Érdekes, nekem meg a Babylon 5 maradt ki teljesen az életemből, nagyjából tudom, miről szól, meg sokan dícsérik, valahogy mégsem jutottam el oda soha, hogy belenézzek. o_O

A TNG-s mozifilmek meg nem túl jók, az tény.

És Q-t tökre elfeledtem én is, pedig mekkora arc! :shock: A VOY-ban hányszor is szerepelt? Mert a DS9-ban csak egy rész erejéig vették elő. Bár az is igaz, hogy ő a TNG-ben mókázott nagyokat. Picard-t rettentően csípte. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 12 Tue, 7:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Kedvenc cikkírónk: Sz. Viktor wrote:
A legnagyobb kihívás persze az volt, hogy a Star Trek-reboot mennyire fogja szembevizelni a régi filmeket, sorozatokat?

Star Trek - A reboot
Szekeres Viktort szeretjük, még ha néha "érdekeseket" is ír.. Hozzászólásokban úgyis megkapja a büntit. >:D

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group