Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:42 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 579 posts ]  Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 14 Wed, 11:14 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
The Thing
Fura, hogy, habár a régi Carpenter filmeket is imádom, meg az olyan tipusú cuccokat is, mint a Thing, nomeg annak a korszaknak a '50s sci-fi újráit is (Blob, Invasion of the Body Snatchers <3), de nekem mégsem jött be az ö verziója. Egyszer láttam még réééégen, aztán pár éve újranéztem, hogy biztos csak nem voltam akkor hangulatban, vagy valami, de másodszorra sem fogott meg egyátalán. Ellenben az eredeti verziót rajongásig szeretem, az egyik legjobb sci-fi abból a korszakból, szóval ha nem zavar, hogy régi, akkor én nagyon tudom ajánlani. :D

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 14 Wed, 11:35 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Hmmm oké, lehet teszek vele egy próbát majd... xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 14 Wed, 7:50 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Ha érdeköl valakit, van új friss és ropogós [REC]3 trailer!! *_*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 14 Wed, 8:43 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
anno terveztem, hogy jutyúbra töltögetek ázsiaifilmes rivjúkat, csak irtóztam az angolomtól amikor visszahallgattam :) . no és az onibaba c. japcsi arthouse-horrorral kezdem volna. nézzétek meg. rohadtszép feketefehér fényképezés, atmoszféra dögivel.
http://www.youtube.com/watch?v=Y5mFJGSbdYs

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 15 Thu, 12:00 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Onibaba alap <3

Jigsaw wrote:
Ha érdeköl valakit, van új friss és ropogós [REC]3 trailer!! *_*
Ohh igen... Kicsit nekem ez az igazat megvallva elvette a kedvem a filmtöl, túlzottan sablon zombimozinak tünik ez alapján, ráadásul ahogy látszik, valamennyire viccesre is vették a figurát, miközben az elsö két részben meg ugye pont az volt a jó, hogy meg volt tekerve rendesen a sztori, a kivitelezés is különleges volt, meg nagyon keményen realista (már amennyire egy ilyen film az lehet xD) és komoly volt a hangvétel. De remélem nem lesz igazam és feleslegesen aggódok, hogy ez nem hozza majd az eddigi szintet.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 22 Thu, 9:49 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Case wrote:
Odaát LD-n ajánlotta valaki, megnéztem az előzetest és azonnal ment a must see listára:

Tucker and Dale vs. Evil

Megnézni még nem volt időm, de a trailer alapján zseniális agymenés a film: az uncsi horrorklisé (tinik elmennek kempingelni messzi erdőbe, ahol a helyi bennszülött suttyók terrorizálják őket) kifordítása, ahol két hót ártalmatlan lúzer hillbillyt hisznek pszichopatának a síkhülye tinik. Trancsír, túljátszott szerepek, jó karakterek... franc tudja mióta a legigéretesebb horrorelőzetes amit láttam. :beaten:

No, még jó, hogy eddig nem került sorra nálam, mert jön a film a mozikba, így majd ott. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 29 Thu, 3:15 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
jaja én is meglepődtem amikor láttam a magyar plakátját. nem minden nap megy ilyen film a mozikba szal én is kivárom szerintem.

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 09 Thu, 8:51 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
http://www.tokyohive.com/2012/02/first- ... sadako-3d/

húúúúú *o*

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 14 Tue, 8:07 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Új [REC]3 trailer!!! (bocsi, a videót önmagában nem tudtam linkelni ^^")


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 17 Fri, 11:47 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
A Rec3-al egyre kevésbé tudok mit kezdeni, nekem továbbra is nagyon fura ez a drasztikus hangnemváltás, de majd meglássuk..

A Sadako cuccot viszont várom nagyon, igazából baromira hiányoztak már az ilyen agyatlan Ring és Ju-On féle filmek. :greengrin2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Apr 20 Fri, 6:57 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Volt szerencsém ma délután megnézni a Diary of the Dead és a Survival of the Dead c. zombis remekműveket. Hááát... xD Végülis előbbi egész jó/érdekes volt, több értelem volt benne, mint amire számítottam. A második inkább a "félig becsukott szemmel egyszer elmegy" kategória, mondjuk kifejezetten rossznak azt se mondanám, csak nem volt eléggé jó. xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Apr 24 Tue, 10:15 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
én csak a Diary-t láttam valamikor pár éve, az baromi nagy csalódás volt, a Survival-ra azóta sem tudtam magam rászánni. már az elözetes is lelombozó volt, a kritikák pláne, meg hát gondolom nem véletlen lett direct-to-DVD film... mondjuk azért egyszer csak megnézem, mert hát Romero, de rossz látni ahogy a saját hagyatékát vágja tönkre. ._.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Apr 24 Tue, 6:41 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Nekem a Diary színvonalasabbnak/szórakoztatóbbnak tűnt, szóval ezalapján a Survivalt végképp nem ajánlom. xDDD

Ha már horror: a napokban megnéztem a Pig Huntot. Kíváncsi voltam, mert olvastam, hogy Les Claypool (Primus basszeratyaúristen ugyebár) szerepel benne meg a zenéért is főként ő a felelős, persze azért az elvárásaimat megfelelően alacsonyan tartottam. :beaten: Végülis egynek elment, habár sajnáltam, hogy Les és a főmalac olyan keveset szerepelt (illetve a Claypool-féle zene is kb. másfél dalrészletben merült ki). A történet egyébként az elfajzott vidéki redneck family sablon, egy kis mutáns vaddisznósággal és lengén öltözött trippy hippi kommunával megfűszerezve, de igazából nem olyan érdekes/sokszínű, mint ahogy így olvasatra tűnik. xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 28 Mon, 9:10 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Elfogyasztottam a Rob Zombie-féle Halloween-t és Halloween II-t. Valamiért mindenki utálja őket, de szerintem korrekt filmecskék voltak, érdekes történéseket dolgoztak bele a megszokott Halloweeni hagyományokba. Mondjuk nekem alapból tetszik Zombie nyersebb filmes stílusa, úgyhogy jó volt ilyen értelmezésben is látni a klasszikus sztorit (nyilván csomó helyen eltér az eredetitől, vagy hozzáad).

Egyébként várom már a következő filmjét, a Lords of Salem-et. Állítólag szakít az eddigi stílusával, és sokkal grandiózusabb és váratlanabb lesz. Valamiféle preview-t már beleszőtt a mostani koncertjeibe, remélem hamarosan jó minőségben a netre is felkerül egy előzetes.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 31 Thu, 12:08 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
Elfogyasztottam a Rob Zombie-féle Halloween
Én az eredetit akarom újranézni mostanában, meg úgy általában rámjött, hogy klasszikus kedvenceket akarok újrázni (csak nem haladok vele, de whatever).

Hétvégén meg Men In Black 3 (englisül is megy szerencsére a mom-ban), kiváncsi leszek, eddig eléggé jókat hallottam róla, hogy inkább az első szintjét hozza, nem olyan fáradt vacak, mint a második volt.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 579 posts ]  Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group