Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:28 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 579 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Feb 08 Thu, 1:13 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Jigsaw wrote:


Fúú de állat! Ezt látnom kell! Birkaember is lesz.... Készvagyok.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Feb 13 Tue, 8:10 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
pszabi wrote:
meg kéne már néznem a taleof2sisterst.....XD v egy éve megvan már de vh a fíling nem volt meg...nah majd hamarosan


csak h magamat idézzem néha XD
3. nekifutásra sikerült végignézni!!! először elaludtam rajta.. másodszor simán csak eluntam
éshát... öhm.. jó.. nem írnám le a véleményem csak apró betűkkel, mert látom sokan sztárolták
szerény véleményem szerint förtelmesen gyatra, a sztori elnagyolt, egyetlen -számomra- ijesztő jelenetet sem tudtak összehozni, a zene sablonos és a családmodell amit felvázol a sztori még szánalmas is szal.. kb az első keleti horror amibe csalódtam.. de nagyot >_<

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 08 Thu, 10:00 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
Andro wrote:
Fantasztikus, az egyik legjobb horror amit életemben láttam. Ja és meg is van. :)

szerintem félelmetesen gyenge. rendezésileg iszonyú sterl az egész, érdektelenek a karakterek, a végére teljesen összekuszálják a sztorit, ami 1-2 jó jelenet van benne azokat meg egy-az-egyben a Ring-böl és Ju-on-ból vették át. Nekem nagy csalósás volt, meg az egyik ok amiért kb. végleg feladtam, hogy újabb koreai filmeket nézzek.


na basz... most jött le reggel de akkor nem nézem meg.

Amúgy én olyanokat keresek hogy: "i spit in your grave" illetve a "tears of kali".
Illetve feliratokat keresek az evil dead trilógia "intrenal dvdrip xvid" (mind a 3 rész 2cd-s) verziójához. csoportos evildead nézés lesz és nem mindenki tud tökéetesen angolul. Igazából angol felirat is elég lenne de én még úgy yem találtam.. illetve az egyhez van angol és ennyi.

EDIT: jó megint nem figyletem... most esett le hogy a tales of two sisters-ről volt szó:D
Na én az art of the devil 1. .2 részét szedtem le úgyhogy megint hülye vagyok. Ennek ellenére nem teljes az öröm mert angol szinkronos.. :(

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 08 Thu, 12:05 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
Amúgy én olyanokat keresek hogy: "i spit in your grave" illetve a "tears of kali".

elöbbi megvan, ha érdekel. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 29 Thu, 11:49 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
nah msot volt a tövöben a silent hill (halott város) c vígjáték!!! rem mindenki jót nevetett..
bár nem tetszett a magyar szinkronban h annyira ragaszkodtak a kötőszavakhoz (>_>)
szal az ilyen "mi a lóf*sz történik itt"-eket simán lehetett vna vmi irodalmibban fordítani... dehát rajta volt a 18as karika szal lehetett b*zmegelni.. meg vmi indok kellett h kirakják a piros karikát.

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 30 Fri, 2:11 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
pszabi wrote:
nah msot volt a tövöben a silent hill (halott város) c vígjáték!!! rem mindenki jót nevetett..
bár nem tetszett a magyar szinkronban h annyira ragaszkodtak a kötőszavakhoz (>_>)
szal az ilyen "mi a lóf*sz történik itt"-eket simán lehetett vna vmi irodalmibban fordítani... dehát rajta volt a 18as karika szal lehetett b*zmegelni.. meg vmi indok kellett h kirakják a piros karikát.


na a silent hill film ami iszonyat ambivalens érzéseket keltett bennem anno. Egyrészt üdvözlendő volt hogy a képi világ megfelelt a játékban látottaknak. Profin megvoltak benne csinálva a para-effekt-happeningek. Régen nem láttam vissza ennyire jól egy videojáték motívumait. (bár akárki akármit mondt a k*baszott szar DOOM film fps-jelenete engem letaglózott)

DE! Vicces hogy ezeket a "góing-tu-dárkszájd-szirénával" dolgokat látványában tökéletesen hozta a film..de a parafaktor az nulla volt.
Esküszöm nehezebb megcsinálni valamit úgy hogy nagyon hiteles legyen de ne féljünk tőle.
Inkább lett volna szarabb a képi világ és valami tizedrangú senki klipprendező csinálta volna jó félelmetesre. Aki ismeri a játékot tudja hogy mindenidők legfélelmetesebb része a PSX-es 1 volt ami azért elég ronda játék főleg az új részekhez képest.

Szóval valóban egy vicc. Tökéletes látvány világ amit sok-sok utómunkával teljesen félelemmentessé tettek. Azt hogy miért eröltették ezt a gagyi történetet azt nem értem megint csak. A főszereplő csaj meg a legundorítóbb nő akit valah láttam. Anyának hiteltelen, horrorpozitív cicababának is szar..és komolyan mondom még annak is jobban örültem volna Radha Mitchell helyett. Az egyetlen félelmetes az ő maga volt. És a legdurvább hogy a távolból aggódó férj (Sean Bean) egyszerűen TÖKÉLETES lett volna a főszerepre.

A játék legendásan nagy erőssége az a zenéje volt. Arra sem emlékszem hogy ebben volt-e.

De nem baj, cserébe készül a 2. rész. Remélem azt Chris Cunningham
rendezi és egy világos jelent sem lesz benne természetesen történet nélkül és a végére mindenki megőrül a moziban.

Ja tényleg: 300-ról kinek mi a véleménye?

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 30 Fri, 2:18 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Mona wrote:
Arra sem emlékszem hogy ebben volt-e.


volt de imo elég elnagyolt *pedig ritka h én zongoraszámokat osztok de pf*
és lesz 2.? jó hallani, de rem nem sok köze lesz az elsőhöz történetileg xD több eksönt el lehetne bírni
és ja vmi borzongást is bele kellene csempészni

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 30 Fri, 2:28 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
pszabi wrote:
Mona wrote:
Arra sem emlékszem hogy ebben volt-e.


volt de imo elég elnagyolt *pedig ritka h én zongoraszámokat osztok de pf*

Höhö, én még a moziban láttam, de én "zene" címszó alatt csak ilyen random összefércelt zajhatásokra emlékszem. Mondjuk érdekes zajongás volt, de elég "eseménytelen". xD
A film viszont tetszett, poén volt ilyen "vicces" dolgokat szép nagyvásznon látni. :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 30 Fri, 2:36 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
^haha nem-nem volt egy jellegzetes melódiája amit minden lélegzetnyi nyugis/félijesztő jelenetbe benyomtak, egy szürke zongoramenet.. ez volt az ost!

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 30 Fri, 2:39 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
pszabi wrote:
^haha nem-nem volt egy jellegzetes melódiája amit minden lélegzetnyi nyugis/félijesztő jelenetbe benyomtak, egy szürke zongoramenet.. ez volt az ost!

Oké, akkor már értem. A nyugisabb jelenetek így utólag kiestek nekem, lol. xDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 30 Fri, 3:20 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
De nem baj, cserébe készül a 2. rész. Remélem azt Chris Cunningham rendezi és egy világos jelent sem lesz benne természetesen történet nélkül és a végére mindenki megõrül a moziban.

Cunningham inkabb a Neuromancer feldolgozast csinalja meg amirol méhg szo volt eccer reges-regen... :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Mar 30 Fri, 3:29 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
Mona wrote:
De nem baj, cserébe készül a 2. rész. Remélem azt Chris Cunningham rendezi és egy világos jelent sem lesz benne természetesen történet nélkül és a végére mindenki megőrül a moziban.

Cunningham inkabb a Neuromancer feldolgozast csinalja meg amirol méhg szo volt eccer reges-regen... :grin:


ááá.. Szerintem a Neuromancer filmet lehetetlen lenne jól mecsinálni. Ahhoz a 80-as évek elejei hangulat és technika kellen. Ha ott, akkor hatalmas lelkesedéssel megcsinálták volna akkor az ütne ma is. Ma minden ami (vissza)fejlődött a filmiparban csak gátolná hogy egy igazán jó filmadaptáció készüljön. De hát sajna akkoriban csak a Blade Runnernek adatott meg ez a lehetőség :(

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 15 Sun, 11:11 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Ajánljatok olyan horrorokat amik tipikus texas-i white trash környezetben játszódnak. Pl a The Texas Chainsaw Massacre.
A Rob Zombie filmek is ilyenek voltak és eszméletlenül bejöttek.

ja és keresek angol feliratot a Last House On The Left-hoz

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 15 Sun, 8:42 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Mona wrote:
Ajánljatok olyan horrorokat amik tipikus texas-i white trash környezetben játszódnak. Pl a The Texas Chainsaw Massacre.
A Rob Zombie filmek is ilyenek voltak és eszméletlenül bejöttek.

ja és keresek angol feliratot a Last House On The Left-hoz


Ezzel a linkkel próbálkoztál már?
http://home.of.donsystem.hu/index.php?k ... n+The+Left 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Apr 15 Sun, 9:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Koga wrote:
Mona wrote:
Ajánljatok olyan horrorokat amik tipikus texas-i white trash környezetben játszódnak. Pl a The Texas Chainsaw Massacre.
A Rob Zombie filmek is ilyenek voltak és eszméletlenül bejöttek.

ja és keresek angol feliratot a Last House On The Left-hoz


Ezzel a linkkel próbálkoztál már?
http://home.of.donsystem.hu/index.php?k ... n+The+Left 8)


jaja... sajna nekem nem ez a verzióm van :(

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 579 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group