Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 12:50 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1751 posts ]  Go to page Previous  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 08 Tue, 7:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Szerintem jövő héten sorrakerül majd, most már kifejezetten várom, nagyon rég hallottam ennyire egybehangzóan jó véleményeket egy filmről. :grin:

(a Dark Knight Batman filmek viszont fene tudja... engem teljesen hidegen hagynak, az új epizód trailerei sem mozgattak meg egyáltalán, olyan rideg és érdektelen nekem az egész)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 08 Tue, 9:38 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Case wrote:
(a Dark Knight Batman filmek viszont fene tudja... engem teljesen hidegen hagynak, az új epizód trailerei sem mozgattak meg egyáltalán, olyan rideg és érdektelen nekem az egész)


Engem a mostani rész izgat a legjobban, Bane! <3

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 08 Tue, 9:54 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Nekem most kicsit alábbhagyott a lelkesedés az új Batmannel kapcsolatban, Bane eléggé bénának tűnik benne - legalábbis tök másmilyennek, mint ahogy a képregények/rajzfilmek/egész eddigi ismereteim alapján láttam. :lol: Na de majd meglátjuk, persze meg fogom nézni. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 08 Tue, 11:02 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Dark Shadows @ Geekblog.
Féltem, hogy divatgót szmötyi lesz az amúgy jópofa alapanyag (amit egyébként idén exhumálnak, Mockingbird Lane címmel, és többek közt Eddie Izzard is szerepet vállalt benne), és úgy látszik, az is lesz. 3':

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 09 Wed, 10:48 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Case wrote:


Image

:beaten:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 09 Wed, 11:49 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ LOL!!! xD

Random: tegnap megnéztem két érdekes filmecskét, a The Fourth Kind-ot (UFO-s elrablós kisvárosos áldokumentumos) és a Knowing-ot (világvégejóslatos számkódos NicolasCage-es), nem voltak rosszak. Előbbiben voltak különösen creepy jelenetek, csak sajnos nem elég. xD Azért bőven nézhető/élvezhető volt mindkettő.

The Fourth Kind trailer
Knowing trailer


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 17 Thu, 8:52 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Ma megnéztem a The Jacket c. filmet, és eléggé bejött! Nem néztem utána különösebben, ezért a plakát alapján horrorra számítottam, helyette fura mystery/dráma/thriller keveréket kaptam - nagyon érdekes film, mindenképpen ajánlom! Röviden, spoilermentesen: Adrien Brody egy katonát alakít, aki majdnem meghal a háborúban, majd részleges amnéziával tér vissza Amerikába. Stoppolás után váratlanul belekeveredik egy rendőrgyilkosságba, és a bíróság végülis elmegyógyintézetbe küldi. Na és itt kezdődnek az igazán furcsa dolgok. Random LOL: Daniel Craig is szerepel a filmben, de erre csak a stáblistánál sikerült rájönnöm. XDDD Pedig viszonylag sok képernyőidőt kap!

Trailer (spoiler-veszély! xD)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 23 Wed, 9:19 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ez egész jónak hangzik, lehet megnézem majd ^^


éééés... múlt héten megnéztük az Avengers-t és hmm, korrekt. alig volt 1-2 jelenet, amikor fogtam a fejem, hogy ohh, hollywood, miért vagy te hollywood (a Nick Fury kolléga pátoszos halála... hát jaj. :'D), egyébként tényleg rohadt pörgös, látványos popcorn movie, fel sem tünt közben a maratoni hosszúság, olyan jól viszi a sztori magával a nézöt. Gondolkodom azon, hogy majd megnézem angolul is egyszer, mert a szinkron feltünöen szar volt sajna (Loki magyarhangja, omfg), addig is várom már most a folytatást, föleg, hogy abban elvileg ugye Thanos lesz a fögonosz. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 May 28 Mon, 8:58 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Megnéztem az Iron Sky-t (van már belőle fasza minőségű DVD rip a Pájretbéjen), és eléggé epic volt, ahogy azt vártam. xDDD Rendkívül sok WTF jelenet és szereplő, király zene (Laibach!!), és látványilag is abszolút rendben volt. Ajánlom azoknak, akik szeretnének simán jót szórakozni/röhögni egy idióta filmen. xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 04 Mon, 10:26 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Eddig eléggé vegyes kritikákat olvastam róla (többen írták, hogy szerintük eléggé eröltetett lett), de azért sorra kerítem majd hamarosan. :grin:

Viszont mi meg megnéztük a Men In Black 3-at a hétvégén és nagyon jópofa volt, nem egy világmegváltóan kiemelkedö film, de egyszernézös kikapcsolódós cuccnak abszolúte tökéletes, korrekt sztorival, pár nagyon eltalált poénnal, jó, meg vicces látványvilággal... Van benne idöutazás, ürinvázió, sok idióta szörny, ürlény, megstb, de mindenböl csak pont annyi, amennyi kell, nem visznek semmit túlzásba. Majdnem hozza az elsö rész szintjét, de ami a lényeg, hogy ez végre egy jó folytatás, szóval feledteti a nagyon punnyadtra sikerült MIB2-t.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 04 Mon, 4:16 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Case wrote:
Viszont mi meg megnéztük a Men In Black 3-at a hétvégén és nagyon jópofa volt, nem egy világmegváltóan kiemelkedö film, de egyszernézös kikapcsolódós cuccnak abszolúte tökéletes, korrekt sztorival, pár nagyon eltalált poénnal, jó, meg vicces látványvilággal... Van benne idöutazás, ürinvázió, sok idióta szörny, ürlény, megstb, de mindenböl csak pont annyi, amennyi kell, nem visznek semmit túlzásba. Majdnem hozza az elsö rész szintjét, de ami a lényeg, hogy ez végre egy jó folytatás, szóval feledteti a nagyon punnyadtra sikerült MIB2-t.


+1. :D

Egyébként a The Raven egynek szódával jó, de Poe öröksége többet érdemelt volna - a ripacs főszereplő, és az atmoszféra teljes hiánya sajnos alaposan ront az amúgy nem rossz filmen, kicsit az első Sherlock Holmes filmre emlékeztetett.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 06 Wed, 11:07 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Ajánlom mindenkinek a We Need to Talk About Kevin-t. Durva, elgondolkodtató kis film - plusz képileg/zeneileg eléggé ott van, meg úgy összbevéve nagyon szépen van megszerkesztve.

Trailer

edit: ja és van már fullos Django Unchained trailer. Fun filmecskének ígérkezik. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 07 Thu, 7:28 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
edit: ja és van már fullos Django Unchained trailer. Fun filmecskének ígérkezik. :)
Hmm, mi a fene..! Ez ennyi alapján egész meggyőzőnek tűnik.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 07 Thu, 10:21 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Prometheus!! :heart: Nekem nagyon tetszett! Bár nem tudok elfogulatlan lenni, már kb. azóta vártam a filmet, mióta tudtam, hogy lesz ilyen. xD Látványilag 11 pont a 10-ből, az Alienes kikacsintások/kapcsolódási pontok meg mindent vittek! A háttérsztoriban mondjuk volt pár szürke folt, pont olyan kérdésekről, amikre jó lett volna egyértelmű választ kapni - bár ki tudja, lehet hogy direkt hagytak minket a sötétben tapogatózni, nekem így is bejött. Ha más miatt nem, a látványért és élményért mindenképpen ajánlom!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 17 Sun, 12:22 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Megnéztük mi is a Prometheus-t és hát... uhh. Szép meg nagy meg látványos és ennyi. Az egyik fő bajom az volt, hogy a sztori ezer sebből vérzik.. az volt az érzésem, hogy valami nagyon nagyot, nagyon epikusat akartak és végül már csak erre figyeltek és a részletekre, a következetességre, meg a lyukak befoltozására meg nem. A másik meg, hogy a karakterek teljességgel érdektelenek. A legtöbbjük még az ilyesmi filmekben szükséges fogyóeszköz kateróriát sem üti meg (spoiler: pl. annak a kettőnek, akik a kapitány mellett végrehajtják az utolsó kamikázeakkciót semmi szerepe nincs korábban, csak ülnek és néznek, még a nevüket sem jegyzi meg az ember, annyira jelentéktelenek), de a főszereplők sem sokkal jobbak. Az egész alapszituáció az öregemberrel abszurd, ahogy az is, hogy majd a teljes legénység úgy indul neki az útnak, hogy csak megérkezéskor, kb. fél órával a landolás előtt (ami előtt még terepfelmérést sem tartanak..) tudják meg, hogy mi is van, mi is az egész expedíció. Az operálós jelenet meg aztán tényleg önmaga paródiája.
Azt azért abszolút nem bánom, hogy megnéztem, de ennél még az Alien 3 és 4 is jobb volt, az első kettőről meg inkább ne is beszéljünk. De a legszomorúbb az egészben igazából az, hogy ott volt benne a lehetőség, hogy kurvajó legyen (a teremtős alapsztori óriási, meg nagyon jó, ahogy az egész hozzá van kapcsolva utalásokkal az eredeti Alien filmekhez) és a részleteken csúszott el az egész.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1751 posts ]  Go to page Previous  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group