Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 12:47 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1751 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 29 Tue, 5:18 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
"Hey! What'd you do to the world?"
"Turned it off."


:lol:

Tegnap végre sikerült megnéznem a 'The Thirteenth Floor'-t. Nagyon jó kis film, ajánlom azoknak akik szeretik a kevésbé harcos cyberpunkot, és szerintem a kezdők is tehetnek vele egy próbát, mert könnyen követhető, mégis izgalmas és elgondolkodtató! 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 01 Fri, 10:56 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Tegnapi elfoglaltságom: Night Watch 2 - Day Watch.........Ha valaki tudja mi az hogy Mage, akkor MUSZÁJ megnézni!!!!! :witch:

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 01 Fri, 11:43 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
oolong wrote:
Tegnapi elfoglaltságom: Night Watch 2 - Day Watch.........Ha valaki tudja mi az hogy Mage, akkor MUSZÁJ megnézni!!!!! :witch:


úúúristen kijött a második rész... rohanok nézni!!!

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 01 Fri, 12:15 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Mona wrote:
oolong wrote:
Tegnapi elfoglaltságom: Night Watch 2 - Day Watch.........Ha valaki tudja mi az hogy Mage, akkor MUSZÁJ megnézni!!!!! :witch:


úúúristen kijött a második rész... rohanok nézni!!!


Nekem qrva lassan csordogált lefelé, ezért, helyzetedet megkönnyítendő, kiírhatom dvd-re... ja és van hozzá magyar feliratom is...

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 03 Sun, 8:52 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Nekem qrva lassan csordogált lefelé, ezért, helyzetedet megkönnyítendő, kiírhatom dvd-re... ja és van hozzá magyar feliratom is...[/quote]


Hmmmmmmm nyami.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 04 Mon, 6:53 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Sárkány wrote:
Hmmmmmmm nyami.


Hétvégén megkapod! :D

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 2:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Tokyo Drift.. aki nem tudná annak ellenére hogy igen kifinomult izléssel rendelkezem **killmeplzthx** rajongok a szemétért.
Ez a film rendelkezett a legbutább és storyval amit valaha láttam. De volt benne sok szép autó meg sok japán meg tokyo meg rengeteg basszus. Nekem ez így csütörtök délután négykor teljesen elég. Az utolsó 1 percben meg folyamatosat ordítottam.. ezt nem vártam volna és azt hittem szírohamot kapok.. a király visszatért.. van isten... azért az egy percért megnézem most röktön újra a filmet.. :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 3:07 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
fontosságilag, meg szinvonalilag inkább így:
Teriyaki Boyz; Dragon Ash és The 5,6,7,8's
:beaten:
a másik kettöt imho inkább rejtegetni kellene mint nemzetközileg is megjelenö válogatásokra pakolni :?


a Dragon Ash szám amúgy annyira nem rossz ami az OST-on van. A teriyaki meg csöppet eröltetett :D

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 5:50 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
hamarosan újabb remek darabbal gazdagodik eddig is kiemelkedöen magasröptü filmgyüjteményem:

The Bitch Is Back (1995)
The Netherlands
16 minutes

Plot Outline: An inflatable sex doll comes to life, attacking its owner while quoting catchphrases and taglines from various thrillers.

Image

oh, yeah!

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 6:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
hamarosan újabb remek darabbal gazdagodik eddig is kiemelkedöen magasröptü filmgyüjteményem:

The Bitch Is Back (1995)
The Netherlands
16 minutes

Plot Outline: An inflatable sex doll comes to life, attacking its owner while quoting catchphrases and taglines from various thrillers.

Image

oh, yeah!


Egy nagyszerű ember , nagyszerű izléssel... oooosszz!!! **luv**

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 12:17 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
új filmek a vincsimen: click, miami vice 2006, scary movie4, the sentinel2006, x man the last stand.... fura hogy nincs kedvem filmet nézni? :)


basszus ma már igazán jó, szar filmek sincsenek... hol van már jean claude van dame vagy a régi akció bálványok..

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 12:45 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
új filmek a vincsimen: click, miami vice 2006, scary movie4, the sentinel2006, x man the last stand.... fura hogy nincs kedvem filmet nézni? :)


basszus ma már igazán jó, szar filmek sincsenek... hol van már jean claude van dame vagy a régi akció bálványok..

nézzél sutyó (de rohadtjó) thai akciófilmeket, vagy régi rossz-jó filmeket (It Conquered The World ownz <3)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 12:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
Mona wrote:
új filmek a vincsimen: click, miami vice 2006, scary movie4, the sentinel2006, x man the last stand.... fura hogy nincs kedvem filmet nézni? :)


basszus ma már igazán jó, szar filmek sincsenek... hol van már jean claude van dame vagy a régi akció bálványok..

nézzél sutyó (de rohadtjó) thai akciófilmeket, vagy régi rossz-jó filmeket (It Conquered The World ownz <3)


no igen.. ebben kéne még fejleszteni a tapasztalásaimat.... mi volt az a (asszem hong kongi) film amiről még régen meséltél (fruity-t magyaráztam neked és amikor a metróhoz kisértelek akkor mesélted)... hogy valami régi akciófilm amiben a végén kizuhan a főhős a helikoptrből és nem úsza meg..feljön a hullája a víz alól és így ér véget a film... vagy ez woo-nak valami régi munkája volt?

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 6:05 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
no igen.. ebben kéne még fejleszteni a tapasztalásaimat.... mi volt az a (asszem hong kongi) film amirõl még régen meséltél (fruity-t magyaráztam neked és amikor a metróhoz kisértelek akkor mesélted)... hogy valami régi akciófilm amiben a végén kizuhan a fõhõs a helikoptrbõl és nem úsza meg..feljön a hullája a víz alól és így ér véget a film... vagy ez woo-nak valami régi munkája volt?

On The Run, föszerepben Yuen Biao-val. és nem Woo, de akkoriban akciófilmekben nem nagyon tudtak hibázni az ottani rendezök és ez is nagyon ütös darab.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 10 Tue, 10:14 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
na most megint képtelen vagyok normális dolgokat csinéálni mert el kezdtem nézni a tv-bven a Prison Breaket (a szökés) és teljesen rákattantam. Az rtl csak a 7. résznél tart. Mit csinál ilyenkor az élelmes gyerek.. letölti mind a 2 évadot megnézui egy hét alatt aztán megy az elvonóra. Ezt csinálom 2 hete. Tanulás- sorozat, sorozat- tanulsás, kis final fantasy 12 majd sorozatok és tanulás:D amúgy elég nehéz ezt mind beosztani .. hogy meglegyen a napi 4 óra sorozat nézés plussz ugyanennyi haladás az ff12-ben. Még jó hogy a suliban mindent megjegyzek nem kell itthon azzal szarakodni. Ja mondtam már hogy a Lostnak elindult a 3. évadja... januárban meg indul a 24 hatodik évad... kezdek bekattanni... mi az a japán zene??? :D:D:D

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1751 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group