Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Jun 15 Sat, 11:03 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 615 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 24 Wed, 6:10 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Case wrote:
hmhmm.. ellenben jön le a Jungle Holocaust (The Last Cannibal World) meg megvan mégegy újabb Weismuller-es Tarzan film, tehát biztosítva van a betevö magasmüvészet adagom. :pinky2:


Ohjaj, rettegj, világ, Case a zombik, csigák, teknősök, és mindenféle hasonlóan vicces teremtményekről szóló, szigorúan 'zseniális" filmek után megszerezte a következő adag horrorját. Kannibálok... Ohistenem...

A következő mozis este nálam most vagy Bin Jip lesz, vagy Fracois Ozon legutóbbi filmje, az Utolsó napjaim. Előbbire nem társul majd valaki (utóbbira már sikerült rábeszélni egyeseket *khmm-khmm* ^^)?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 25 Thu, 11:10 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 26 Sun, 10:14 pm
Posts: 146
Location: Budapest
Zoska wrote:
A következő mozis este nálam most vagy Bin Jip lesz, vagy Fracois Ozon legutóbbi filmje, az Utolsó napjaim. Előbbire nem társul majd valaki (utóbbira már sikerült rábeszélni egyeseket *khmm-khmm* ^^)?


Bin Jipet moziban akarod megnézni majd, vagy megvan neked?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 25 Thu, 12:18 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Egyelőre a mozi van tervben, mert az hangulatosabb, de ha nem lesz már megfelelő időpont, akkor szerintem gond nélkül meg lehetne szerezni DVD-n is.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 17 Mon, 9:03 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
07.19-én, most szerdán a Tavasz, nyár, ősz, tél...és tavasz c. filmet vetítik a Parlament előtti Tér-Film-Zene Fesztiválon 20:15 perctől. A rendezője megegyezik a másik kettő jelenleg art-mozikban fellelhető ( Bin-Jip, Az íj) dél-koreai filmes Kim Ki-duk~kal.

A fent említettekből 2-őt múlt héten láttam moziban XD.
u.i.: Bin-Jip-et +kaptam dvd-n. ;]

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 19 Fri, 11:07 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Na, voltunk páran megnézni az Átok 2 c. filmet (ez ugye ilyen félamerikai remake, többnyire amcsi szereplőkkel, Takashi Shimizu eredeti rendező tolmácsolásában), és nekem rohadtul tetszett (bár ezt szerintem mind, akik ott voltunk, mondhatjuk magunkról)!!
Nekem valamiért az első rész nem jött be, de ez nálam nagyon ütött. Minden, a helyszínek, a világítás, a történet ahogy folyt, szétment, összekuszálódott, majd megoldódott, a halálok (LOL). xD
És még egy dolog, amiért érdemes megnézni: van benne egy akkora Kenichi hasonmás, hogy húúú~~!! XD XD XD (na jó, kicsit pocakosabb, kicsit borostásabb [létezik ilyen?? XD], de legalább hasonlít XD) Szegény körülöttünk ülők biztos furán érezhették magukat, amikor hipnotikusan "burrito!" illetve "taco!! taco!!" varázsszavakat mormoltunk magunk elé, röhögésünket alig visszafojtva. XD

Szóval télleg érdemes megnézni, ja. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 20 Sat, 12:13 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Jigsaw wrote:
És még egy dolog, amiért érdemes megnézni: van benne egy akkora Kenichi hasonmás, hogy húúú~~!! XD XD XD (na jó, kicsit pocakosabb, kicsit borostásabb [létezik ilyen?? XD], de legalább hasonlít XD) Szegény körülöttünk ülők biztos furán érezhették magukat, amikor hipnotikusan "burrito!" illetve "taco!! taco!!" varázsszavakat mormoltunk magunk elé, röhögésünket alig visszafojtva. XD

Szóval télleg érdemes megnézni, ja. :D

Oké, én megnézem, az tuti XD
Ami most épp engem érdekel, az egy magyar film, az a címe, hogy Konyec, és az alapsztori oylan Bonnie és Clyde-os, annyi változtatással, hogy ebben nyugdíjasok kezdenek el bankrabolni... kellően hülyén hangizk ahhoz, hogy moziba vonszoljam magam. xD

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 20 Sat, 1:50 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nanami wrote:
Oké, én megnézem, az tuti XD
Ami most épp engem érdekel, az egy magyar film, az a címe, hogy Konyec, és az alapsztori oylan Bonnie és Clyde-os, annyi változtatással, hogy ebben nyugdíjasok kezdenek el bankrabolni... kellõen hülyén hangizk ahhoz, hogy moziba vonszoljam magam. xD

plakátjából itélve szimpla, standardan ócska magyar film. o_O én a helyedben vigyáznék vele.. O_o~

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 20 Sat, 3:08 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Jigsaw wrote:
Na, voltunk páran megnézni az Átok 2 c. filmet (ez ugye ilyen félamerikai remake, többnyire amcsi szereplőkkel, Takashi Shimizu eredeti rendező tolmácsolásában), és nekem rohadtul tetszett (bár ezt szerintem mind, akik ott voltunk, mondhatjuk magunkról)!!


Igen, tényleg jó volt! :) Az eredetit nem láttam, de az első résznél szerintem jobb volt! Persze lehet, hogy Ken dobta fel :lol: (Mi ott középen először Laruku Ken-re asszociáltunk. Egyébként Batou az árakat figyelte, én meg Edison Chennek és a hiraganáknak örültem :lol: )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 20 Sat, 6:03 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Case wrote:
Nanami wrote:
Oké, én megnézem, az tuti XD
Ami most épp engem érdekel, az egy magyar film, az a címe, hogy Konyec, és az alapsztori oylan Bonnie és Clyde-os, annyi változtatással, hogy ebben nyugdíjasok kezdenek el bankrabolni... kellően hülyén hangizk ahhoz, hogy moziba vonszoljam magam. xD

plakátjából itélve szimpla, standardan ócska magyar film. o_O én a helyedben vigyáznék vele.. O_o~
Az hát, nem igazán szeretem a magyar filmeket, de azért ezt megnézem, hátha.. a remény örök!! : )

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 17 Thu, 9:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Koreai filmnapok az Uránia moziban.
http://www.urania-nf.hu/rendezvenynaptar/070524.php

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 27 Fri, 8:48 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Dec 08 Fri, 1:48 pm
Posts: 1205
Location: Pest
shinobi rulz.
a film nemrossz. Japán rómeó és júlia, elég alap.
de hamasaki ayumi HEAVEN c nótája feldobja. ki látta ki nem, én megvettem és kaptam hozzá ingyen árnybíró kötetet!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Aug 10 Fri, 12:56 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
meg kéne nézni a simpsons nagyfilmet...látta esetleg valaki? http://www.simpsonsmovie.com/

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Aug 10 Fri, 1:14 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
vasnap mek :pinky2:

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Sep 25 Tue, 3:21 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
Hmmm... Érdekes lesz a Resident Evil 3. része. (Bár én még az másodikat sem láttam, az első pedig nem is tetszett.) Szinte minden fórumon azt írják, hogy a legjobb rész a három közül. Tán nem is csoda, hisz a Hegylakó direktora rendezte... Azt hiszem, sőt valószínűsítem, hogy mégiscsak el kellene majd menni rá... :-/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Sep 25 Tue, 8:51 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Nézzetek Hajlakkot és megváltozik az életetek! :artist:

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 615 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group