Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:32 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 3440 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 230  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 07 Fri, 3:55 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 06 Thu, 3:49 pm
Posts: 31
Location: Magyarország
Az első j-rock szám, amit meghallgattam az X-Japantól az X volt. És utána jött sorba még 1-2.... A Tears, WeekEnd, Joker, hogy csak a kedvenceimet említsem! ;)
De szerintem egy csomó szám nincs is meg Tőlük, ugyanis nem albumonként kaptam meg a dalokat.
Kedvencem (természetesen) HIDE!!!! :P :love3:
Nagyon, nagyon érdekelne, hogyan alakult volna pályafutása....

Quote:
És egyik példaképemként tekintek rá hihetetlen pozitív személyisége miatt!


Én nem is olyan rég, talán fél éve hallottam először hide-számot. Nagyon tetszenek a dalok, és klipek egyaránt! ;)
Tenshi! A fenti idézetet kifejtenéd kicsit bővebben? (csak átmásoltam ide, mert elvégre itt jobban téma) Én hidét, mint embert abszolút nem ismer(t)em. :cry: Ezen jó lenne változtatni, hisz sosincs késő....

Nah, üdv mindenkinek:
Wintergirl

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 4:42 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
[quote="WintergirlTenshi! A fenti idézetet kifejtenéd kicsit bővebben? (csak átmásoltam ide, mert elvégre itt jobban téma) Én hidét, mint embert abszolút nem ismer(t)em. :cry: Ezen jó lenne változtatni, hisz sosincs késő....[/quote]
Hát ismerni épp én se ismertem (bár mostanában annyit poénkodtunk vele kapcsolatban szobatársakkal, hogy álmodtam vele egy furcsát 0_o....), csak ugye láttam sok videót, és abból próbáltam következtetni az emberre, merthogy már megjelenése is igen szines és karakteres volt mindig is. Ez már magában nagyon megfogott, főleg miután azt is láttam, hogy nemcsak a klippeken, de azok forgatásain is mennyit őrültködik. Egyszerűen egy vidám, vicces, karizmatikus és roppant mód tehetséges embert láttam benne, amilyen számomra egy követendő példa ^^". Ráadásul csinálhatott bármit, öltözhetett bárhogy, mindig sugárzott belőle, hogy ő hide! Kivéve italfogyasztási szokásaiban annyit tartok követendőnek, hogy ezt sokszor a Buck-Tickes Imai társaságában tette (pletykaszinten még állítólag viszonyuk is volt.... komolyan..... az emberek nagyon unatkozhatnak, ha ilyeneket találnak ki :roll: ), semmi mást, mert ugye végül ez volt a veszte is. :cry2:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 4:59 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
Ezt Yoshiki mondta róla, a halála után:

klikk

Sajnos nem találom a bookmarkok között az oldalt, ahonnan lementettem pedig biztos elpakoltam vhova... ;_;

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 7:32 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 06 Thu, 3:49 pm
Posts: 31
Location: Magyarország
tenshi wrote:
Kivéve italfogyasztási szokásaiban annyit tartok követendőnek, hogy ezt sokszor a Buck-Tickes Imai társaságában tette (pletykaszinten még állítólag viszonyuk is volt.... komolyan..... az emberek nagyon unatkozhatnak, ha ilyeneket találnak ki :roll: ), semmi mást, mert ugye végül ez volt a veszte is. :cry2:


Hide számomra is egy egyéniség volt. Én előbb hallottam meg a hangját, előbb hallgattam meg a számait, és csak utána láttam képen. Először kicsit furcsálltam, nem így képzeltem el, de ahogy láttam a klipjeiben, nagyon is illik hozzá ez a stílus... A színes haj, meg minden, ahogy kinéz...nekem bejön! ;)

Hmm..a fenti idézetet nem nagyon értem. Lehet, én vagyok műveletlen, de ki(k) az(ok) a Buck-Tickes Imai? :shock:
És miért baj, ha az ő társaságukban ivott? (és egyáltalán miért ivott - sokat???)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 8:54 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Wintergirl wrote:
Hmm..a fenti idézetet nem nagyon értem. Lehet, én vagyok mûveletlen, de ki(k) az(ok) a Buck-Tickes Imai? :shock:
És miért baj, ha az õ társaságukban ivott? (és egyáltalán miért ivott - sokat???)


Buck-Tick a legrégebb óta létezö visual kei-hez kapcsolódó zenekar (a jrock/visual cikkben lehet róluk olvasni bövebben) és nem baj, hogy az õ társaságában ivott, éppen ellenkezöleg, azt mutatja, hogy hide és a Buck-Tick tagjai barátok voltak... és aki Buck-Tick tagokkal barátkozik az rossz ember nem lehet. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 09 Sun, 9:22 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 06 Thu, 3:49 pm
Posts: 31
Location: Magyarország
Case wrote:
Buck-Tick a legrégebb óta létezö visual kei-hez kapcsolódó zenekar (a jrock/visual cikkben lehet róluk olvasni bövebben) és nem baj, hogy az ő társaságában ivott, éppen ellenkezöleg, azt mutatja, hogy hide és a Buck-Tick tagjai barátok voltak... és aki Buck-Tick tagokkal barátkozik az rossz ember nem lehet. :grin:


Ahha...most már értem. Ezek szerint nem árt kicsit jobban áttanulmányoznom a belinkelt cikket, hogy legalább névről ismerjem az említett zenészeket..... ;)
No mindegy, ami késik, nem múlik...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 2:27 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Yoshikiről mit tudtok mostanában mivel foglalkozik... egy TheTRAX nevű koreai rockzenekarral összefüggésben... :| Hallgatom ezt a TRAX-t, és nagyon van benne zongora ! ^^

[edit. bárcsak kimaradt volna a Paradox című PV-jük az életembő!A HOT ugrott be róluk, csak ez agresszívabb. A dobos egy nagyon idegesítő Yoshiki cosplayer, de az idegesítő az, hogy félig Miyavi]

ez a hozzászólás törlődni fog...de talán kap még a Trax tőlem 1 esélyt.

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 10:01 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Yoshikirõl mit tudtok mostanában mivel foglalkozik... egy TheTRAX nevû koreai rockzenekarral összefüggésben... :| Hallgatom ezt a TRAX-t, és nagyon van benne zongora ! ^^

[edit. bárcsak kimaradt volna a Paradox címû PV-jük az életembõ!A HOT ugrott be róluk, csak ez agresszívabb. A dobos egy nagyon idegesítõ Yoshiki cosplayer, de az idegesítõ az, hogy félig Miyavi]

ez a hozzászólás törlõdni fog...de talán kap még a Trax tõlem 1 esélyt.

nem fog torlodni :beee:

én annyit tudok (ami lett emlitve a hírek kozott is nemrég ^^) hogy valamiért felkartolta öket és most segít nekik befutni Japánban. Az elsö ottani kislemezük megvan, amin van egy X feldolgozás is (Tears) és az is, meg úgy általában az egész minösíthetetlenül rossz..
Yoshiki-nak a ki tudja már hány éve halogatott Violet UK-re kellene öszpontosítania és nem ócska boybandekre fecsérelnie az idejét.... -_-

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 5:43 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
nem fog torlodni :beee:

nem tűntethetem el? :cry: pedig annyira borzalmasak. :oops: tudok egy helyet ahonnan letölthetném egy teljes albumukat...de semmi kedvem hozzá. :drop:

Yoshiki!!!!!!! :argh:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 7:21 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 06 Thu, 3:49 pm
Posts: 31
Location: Magyarország
bylon wrote:
nem tűntethetem el? :cry: pedig annyira borzalmasak. :oops: tudok egy helyet ahonnan letölthetném egy teljes albumukat...de semmi kedvem hozzá. :drop:

Yoshiki!!!!!!! :argh:


Azért elmondod, honnan lehet letölteni azt az albumot? :roll:
Naaaaa!! Nananaaaa!!!! Légyszilégysziiii!!! :lol: ;)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 14 Fri, 1:55 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Yoshiki évek ota nem csinál SEMMIT!! :argh: :cry2:
pedig igazán tehetné...
Toshirol láttam még anno képeket, vmi korház/ovoda félében énekelt + gitározott :?: nem tom mi letett...

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 16 Sun, 2:23 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Wintergirl wrote:
Lehet, én vagyok műveletlen, de ki(k) az(ok) a Buck-Tickes Imai? :shock:

Case-chanhoz csatlakozva most vizuálisan is szemléltetem a dolgot!
Image
Nagyon jó barátok voltak! :D

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 16 Sun, 2:32 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 06 Thu, 3:49 pm
Posts: 31
Location: Magyarország
tenshi wrote:
Case-chanhoz csatlakozva most vizuálisan is szemléltetem a dolgot!
Nagyon jó barátok voltak! :D


Köszönöm szépen! :)
Megmondom őszintén, nem ismertem Őket....

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 16 Sun, 2:35 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Wintergirl wrote:
Megmondom őszintén, nem ismertem Őket....

Nem baj az, de melegen ajállom, hogy tessék Buck-Ticket hallgatni! :D

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 16 Sun, 2:42 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 06 Thu, 3:49 pm
Posts: 31
Location: Magyarország
tenshi wrote:
Nem baj az, de melegen ajállom, hogy tessék Buck-Ticket hallgatni! :D


Majd igyekszem valahonnan beszerezni... :)
A "letöltős oldalak"-ba már írtam, de ide is beteszem: nem tudja valaki véletlenül, honnan lehetne letölteni a B'z Yami no ame című számát?????? :roll:
(bocs az offért, de fontos lenne!)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3440 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 230  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 208 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group