Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 4:42 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 3440 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 230  Next
Author Message
 Post subject: X-Japan
PostPosted: 2004 Feb 12 Thu, 11:27 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nah, akko' legendáéknak is egy topic. ^^
hmm... tölük nekem a Dahlia az abszolut kedvenc albumok terén, me' az úgy jó ahogy van (nomeg föleg azon van a Scars! :heart: ) míg a régebbi dolgaik közül néhány kivételtöl eltekintve inkább csal a balladákat szeretem, me' azok jók voltak a maguk müfajában, de nagyon, de az olyan húzósabb dalaik mint az 'X' megstb. sose tudtak igazán megfogni.
Kedvenc tag hide (míly meglepö xD) meg ö szolócuccok tekintetében is ugye verhetetlen (és nem csak X Japan téren... JRockerek közül szolóban imho csak Izam, meg újabban Sugizo [meg legújabban Kiyoharu xD] tudott olyan jót alkotni mint ö)
PV-k közül megintcsak a Scars a kedvenc, mert baromira jól kiegészítí a számot és még Toshi (!) is coolosan néz ki benne..! :sweatdrop:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 13 Fri, 1:18 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Ez a topic már igen elkellett ^^". X-Japan itsumo!!!!!!!!!!!!!!! De lássuk csak.

Kedvenc album: Blue blood persze. Az első japán zenei dolog volt, amit hallottam, éshát igen közel áll a szívemhez emiatt :D .

Kedvenc dal: WeekEnd az abszolult kedvenc!!!!!! De még ott az Art of life félórás kis gyönyörűség, és balladailag meg a Voiceless screaming. :puppydogeyes: Áh, csodálatos!

Kedvenc tag: Hideeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! Imádom!!!!!!!!!!!!! Mondhatni egyfajta példaképem :D . Az Xben félelmeteses jó dolgokat művelt gitárosként és előadóként, amit szólóban vitt tökélyre. A tehetsége vitathatatlanul óriási. És ott a karizmatikus személyisége, ami szinte vakítóan sugárzott belőle minden helyzetben bármit is csinált/ bárhogy is nézett ki. És minden idők egyik legjobb zenészének tartom. :cry: Támadjon már fel!!!!!!!! :cry2:

Kedvenc PV: WeekEnd és Celebration :D . Az első azért, mert gyönyörű, éshát nagyban haláloznak ott mind, de én igen szeretem az ilyet ^^". A második meg azért, mert poén :smile3: !!!!!! I want my freedom!!!!!!!!!! :sweatdrop: És ad egy jó kis tekerd fel a hangerőt/verd szét a berendezést érzést, tehát önfeledt bulizáshoz jó betétdal.

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 6:00 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Hogy engem itt mindenki mennyire szeret :sweatdrop: Nem győzök hálálkodni, srácok, igazán köszönöm :wink:

Nos, mint elsőgitáros, elég nehéz a választás, mert mindegyik oly közel áll a szívemhez, de azért megbírkózom a feladattal!

Kedvenc album: DAHLIA

Kedvenc dal: Tears

Kedvenc single: Art of Life

Kedvenc PV: Silent Jealousy

Kedvenc tag: Természetesen Yoshiki, én arany komám. :smile3: Mit hülyültünk együtt.... :love:

Higgyétek el, nem szándékosan haltam meg, dehát a sors. Remélem mindig emlékezni fogtok rám. :smile2: És halgassatok sok X-et!

Greetings from the sky:

hide

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 16 Mon, 2:45 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Feb 21 Fri, 6:35 pm
Posts: 13
Kedvenc album: Dahlia

Kedvenc dal: Rusty Nail, Crucify My Love (+ talán még a Forever love, mert annak köszönhetem, hogy itt vagyok ^^)

Kedvenc tag: Yoshiki :love3: (amíg nem ismertem meg a Larukut és Haidot, addig ő volt az imádatom legfőbb tárgya ^^)

Kedvenc PV: uhh... nem tudom... -.-"" Ezen még gondolkozom...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 17 Tue, 3:49 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
mira wrote:
Hogy engem itt mindenki mennyire szeret :sweatdrop: Nem győzök hálálkodni, srácok, igazán köszönöm :wink:

(^_^ személyesítsük meg avatarunk játék indul) Imádunk hide-samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! :D Hisz tudod mekkora rajongód vagyok! Az autógramm, amit adtál, még a mai napig is a legfontosabb tárgy számomra. Miattad volt sokáig rózsaszín a hajam, és miattad lettem gitáros ^^". Ezt biztos Yoshiki-sama is tudta értékelni, mikor felkarolt minket, bár dobosunk iránta való rajongásának jobban örült szerintem ^^". Még az énekesünknek is Te vagy az egyik példaképe. Majd a zenésztúlvilágon találkozunk és bulizunk egyet, jó? :wink:
És nem haragszunk rád, hogy meghaltál, csak egyik ismerősöm, aki még mindig gyereket szeretne tőled. De gondolta, inkább felkeresi az öcsédet :P !
És hallgatunk sok X-et!!!!!!!!!!!!!! Csak kapjam vissza a CDm, mert igen X-hiányom van :( .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jul 10 Sat, 1:26 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Na, nehogy már én hiányozzak innen! :P
Szal, én az X-szel kezdtem j-rock rajongásomat, amit Rukától kaptam (arigatou erte azóta is!!! :smile2: ) első hallásra beleszerettem a zenébe és Toshi hangjába is. a sorsom ott böntetett el véglegesen, mikor megnéztem az első videót róluk (Rusty Nail :heart: ) azóta a rajongás csak fokozódik (már ha lehet ezt hova fokozni) Szerintem ők a legjobbak és azok is maradnak!!!
Kedvenc album: Blue Blood utánna a többi
Kedvenc PV: Week end, Scars, Celebration (sikítani tudnék, ahogy anyuka saggatja le a posztereket a falról...) stb.
Kedvenc szám: nem sorolom fel... mind :D
Kedvenc tag: Yoshiki (ki gondolta volna?! :roll: ) csodálom a tehetségét, amivel azokat a gyönyörű dalokat és szövegeket írta... :idol:
Szóval X 4ever!!! :love3: :love2:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jul 22 Thu, 7:39 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
De jó, pont a másik nagy Yoshiki-fan után írok... :smile3:
Igen, én is Yoshikit szeretem :love3: :love3:

Amiyade: mennyi közös van benünk, nekem is tőlük volt az első cd-m.Persze az okostojás, akitől kaptam, nem kötötte az orromra, mi az és még csak a CD-re se írta rá, úgyhogy egy laza fél évembe került, mire kiderült kik ők...

Hm, kedvenc szám...Scars, DRAIN!!!!, Weekend...ésatöbbi, ésatöbbi...
Kedvenc Pv...Weekend, meg ami még valami fura módon tettszett, az a régebbi Orgasm-live, pedig abba nem volt semmi extra, dehát az első dolgok ragadnak meg az emberben...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jul 25 Sun, 1:19 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
óóó, én még kazettán kaptam először X-t :D
én is 1 live-t láttam először, mit ne mondjak a képek ellenére is elég nagy sokk volt az amicsi popzenén nevelkedett lelkemnek (vhonnan el kell kezdeni... :drop2: )
jut eszembe, ha egyszercsak elkészül a Dahlia koncert rip kell neked is? :smile3:
Yoshiki 4ever!!! :heart: :love2: :love: :wink:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jul 25 Sun, 5:58 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Amiyade: hát kérdés ez???????Naná! Bármi ami X, az jöhet :smile3:
Köszike, hogy szóltál :love3:

Amúgy nem tom, én amikor hallottam őket eszembe se jutott, hogy ők most japánok és ennek valami borzalmasan furának kéne lennie ahhoz képest, amit eddig hallgattam.
Azok főleg régebi számok voltak, de már akkor is jól nyomták!! :love:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 19 Thu, 11:28 am 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
AHHHHHHHHHHHh!!!


X!!! Az én ártatlan kis lelkemet már 13 évesen elrontoták :twisted: !!! Elsö amit halottam és láttam az a Week End volt!!! ElQször megdöbententem!!! De nem kelett 2 nap és csak azt halgattam és ezután kezdQdött az örületem!! És ni mostmár 17 leszek!!!!!!!!

Kedvenc szám: WEEK ENd Scars Atr of live 35 perc :D és még sok más!!!
sajnos kedvenc albumom nincs mert nem albumokban kaptam meg hanem számoként!!!!
Kedvenc tag: elöször Taiji utána hide 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Aug 19 Thu, 5:55 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Ji-chan wrote:
Kedvenc tag: elöször Taiji utána hide 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nah igen, itt hasonlóképp! Oh, Taiji :love2: .....

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 06 Thu, 10:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
tenshi wrote:
Ji-chan wrote:
Kedvenc tag: elöször Taiji utána hide 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nah igen, itt hasonlóképp! Oh, Taiji :love2: .....


Taiji? *bylon nemérti* HEATH!!!!!

(bylon majd mindjárt összeszedi magát, és megírja a kedvenc számait, klippjeit X-től! ^^")

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 06 Thu, 10:57 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Taiji? *bylon nemérti* HEATH!!!!!

babs, ugye nem kell mondanom, hogy Taiji az X Japan-ból kinek volt még nagy példaképe...? :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 07 Fri, 12:50 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
bylon wrote:
Taiji? *bylon nemérti* HEATH!!!!!

babs, ugye nem kell mondanom, hogy Taiji az X Japan-ból kinek volt még nagy példaképe...? :grin:


most azt hittem megfejtettem a rejtélyt, és bekiabálhatom hogy:

HIDE.
de már megint nem vagyok képben....akkor Seo Taiji-nak Taiji volt a példaképe ? A névből evidens lenne, de Seo Hide dalokat adott le óóóriáskivetítőn valamelyik koncertje előtt , amennyit én tudok.....

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 07 Fri, 12:56 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
HIDE.
de már megint nem vagyok képben....akkor Seo Taiji-nak Taiji volt a példaképe ? A névbõl evidens lenne, de Seo Hide dalokat adott le óóóriáskivetítõn valamelyik koncertje elõtt , amennyit én tudok.....

pedig biza Seo az! ^^ az ö tiszteletére vette fel a Taiji nevet, de persze emellett eeeeekkora hide fanboy is. :grin: (az orosz koncerten spec. úgy néz ki mint egy hide cosplayer. xD) meg kb. két éve megkapta ajándékba hide egyik gitárját. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3440 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 230  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group