Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:39 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 516  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 05 Mon, 7:26 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Woooooooow! Éreztem hogy meg fogjuk érteni egymást Tenshi! Ugyanis nekem se éppen a divat tervezés az életcélom hanem a mangarajzolás!!! Most épp vámpíros storyt rajzolok :twisted: ...de csak ha nem Deg yaoit csinálok épp :smile3:
Amúgy: Hi Erisz!!!!!!!!!!!! :D
csinálhatnánk Deg-fangirl-napot és kreálhatnánk valami nagyon coolos Cosplay rucit a köv. visual partira:wink:
Tenshi: látni akarom a rajzaidat!!!!! :( nagyon nagyon!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 05 Mon, 9:13 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
nekem kyo obscure öltözéke kell!!!!!! :lol: :lol: :lol:
na jó, csak jó poén lenne :)
séf néni rajzai azok jóóóók! győzd megnézni őket

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 06 Tue, 7:25 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Locdog_Mc:az nagyon coolos ruha lett :twisted: !!! egy pár kép ereéjig engem is megihletett :D amúgy ruhák terén úgy vagyok vele, hogy semmi sem lehetetlen. :wink: hmm, megyek varrni...
Tenshit meg addig fogom nyúzni amíg nem látom meg valamelyik rajzát!!!
:smile3: :smile3: :smile3:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 06 Tue, 5:53 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Közös Deg cosplaybe benne lennék, csak én nem tudom kit. Meg kéne beszélni! Ki kit szeretne? És valamelyik visual buliba megcsináljuk!!!!!!
Mangarajzolásilag hihetetlen szigorú vagyok magamhoz!!!!!!!! Amíg nem rajzolok tökéletesen, addig nem rajzolok semmi összefüggő dolgot. Így képeim és festményeim vannak, de azokból igen kevés van bescannalve. Itt van kettő festményem ^^". A többit meg viszem, ha legközelebb összefutunk! :D És valóban, jól meg fogjuk érteni egymást! :wink: Kérek én is rajzot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://cyberpunk.pardey.org/vu/blog2003jan/anfull01.jpg
http://cyberpunk.pardey.org/vu/blog2003jan/anfull02.jpg

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 08 Thu, 12:35 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
A közös cosplay ötlet nagyon tetszik!!!!!!!! :smile3: Majd megdumcsizzuk...csak nehogy összevesszünk rajta , ki ki lesz . :D
Most egy ideig nem leszek netközelbe szóval csak azért ugrottam be hogy minden DeG fannek NAGYON BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET kívánjak!!!! :D :D :D
Tenshi: megnézem a rajzaidat és már most alig várom hogy lássam a többit :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 08 Thu, 1:14 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Azon, hogy ki ki lesz, azon csak nem veszünk már össze. De egy Kaorunk már van tutira. Én még nem tudom..... De Erisz-chan lehetne Shinya! Jól állna neki! :D Nekem semmi bajom a Kyo cosplayjel, mivel már csináltam olyasmit ^^". Megumi lehetne Toshiya :wink: ! Életem meg lehetne Die, mert kicsit hasonlít rá úgyis. Meghát egyetlen fiúként még egyszerűbb is lenne neki a dolog. Bár Die ruciai se kevésbé bonyolultak, mint a többieké. :? De meg lehet oldani! És akkor lehet az ajálattal veszekedni ^^". Utánna meg egy kinézetben kell megegyezni, és megcsinálni, és kész :) .
Kellemes húsvéti ünnepeket neked is!
A rajzokat meg akkor megdumáljuk mikor, és viszem ^.^!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 08 Thu, 1:24 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
ok, de akkor a cube-os die ruci kéne :smile3: :smile3:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 08 Thu, 5:46 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Hi!
tenshi wrote:
De Erisz-chan lehetne Shinya! Jól állna neki!

Shinya?! :D Élethűen adhatnám a kis háttérbe húzódó szégyelnlőst. :smile3: (és kérek dobfelszerelést!! valaki!) Ha már Shinya cosplay lenne akkor neki is a Myaku-s cucca a legjobb, nem tudom miért de ott mindenki jól néz ki. De ezt a ruhát megvalósítani elég körülményes, és nehéz.. :(
tenshi wrote:
Nekem semmi bajom a Kyo cosplayjel, mivel már csináltam olyasmit ^^". Megumi lehetne Toshiya ! Életem meg lehetne Die, mert kicsit hasonlít rá úgyis.

Akkor ki lettek osztva a szerepek, márcsak mindenkinek rá kell bólintania.
Kaoru ki is lenne?

Locdog_Mc wrote:
ok, de akkor a cube-os die ruci kéne :smile3: :smile3:

Nem ér ilyen könnyűt választani! :)


Csatlakozva az elöttem szólókhoz, mindenkinek Boldog Húsvét-ot viszont!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 08 Thu, 10:24 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
Erisz, teljesen igazad van, hogy nagyon könnyűt választottam, de ennek ellenére nagyon cool-os :) na jó, talán egy cifrább felszerelésén gondolkodom majd, de még fogalmam sincs melyik lehetne az... a kivitelezéséről nem is beszélve. Pláne nehéz hogy nekem legjobban Kyo ruhái jönnek be a legjobban, mint már említettem volt, az obscure-os, de a myaku-s is iszonyat jó

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 09 Fri, 7:35 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erisz-chan: Jujj, az a Shinya cucc nagyon ott van!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Hát ugye van időnk a megvalósításhoz, csak épp akkor mindenki vegye komolyan, és kutassa, hogy melyik kinézetet akarja bevállalni. Én Kyonál természetesen Gauze vagy Macabre rucit választanék ^^". A Myakus talán ^^". De most valahogy az Osaka Jo hall liveos rucija kéne, csak feketébe. De pirosba csináltatom meg inkább, mert a hitelesség a legfőbb 8) ! Szóval nekem balószínű az lesz. Vagy még az első fanclub videós nacin vívódom, ha nem találok jó anyagot, vagy nem vállalnak el mamáék ^^". Az is egyszerű öltöny, de úgyis akar nekem anya venni olyat, és akkor legalább a full cool cosplayt lehet belőle csapni. Ott a smink nem egyszerű ^^".
Kaoru pedig Petra-chan barátnőm lenne. Ha talál piros-fehér kockás felsőt, akkor child prey Kao ^^". Ha meg nem, akkor még meglátjuk ^^". Maj' meglássuk, de mindenki készüljön, és amelyik buli előtt készen lesz mindenki, akkor megcsináljuk. Nem feltétlen a következőn, mert a jó munkához idő kell.

Életem! Te nem lehetsz Kyo, soha ne képzeld el!!!!!!! :x Ennek a legfőbb oka az, hogy Te vagy a legmagasabb közüllünk. Most az meg hogy mutatna, ha a Kyo cosplayer a legmagasabb???????? :| És jó lesz neked Die, mert arcra alapból hasonlítasz rá kissé :wink: . Keress hosszú fekete ballonkabátot, és valami jó kis szeműveget, meg egy fegyvernek látszó tárgyat, és készen vagy :D !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 09 Fri, 7:38 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Pletyka! Pletyka! Pletyka!
Németországi Dir en grey koncertről lehet hallani híreket!!!!!!!! Ha bárki tud valami közelebbit, ide az infót! Kis szívem megállna a boldogságtól, és mennék, mint a huzat, ha igaz lenne!!!!!!!!!! De nem merek reménykedni ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 10 Sat, 9:30 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
Ez tényleg igaz hogy furán nézne ki, Kyo mint a banda legmagasabb tagja :sweatdrop: de akkor is neki vannak a legjobb ruhái. Meg eleve jól megy a headbang is, amit kyo művel :wink:
Nos, ha nem a Cube-os ruhát hoznám össze Die-nál, akkor egyenlőre halvány lila gőzöm sincs, hogy melyiket kéne, de azt tudom hogy a náci egyenruhásat nem, mert elvből horogkeresztet nem aggatnék magamra :)
a bőrmaszkosat meg az életben meg nem tudnám csinálni :) hiába, én csak kalapot tudok készíteni (Akabane-san) de még jön a képtanulmányozás

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 10 Sat, 12:07 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Pedig szokj hozzá a bőrruha gondolatához! 8) Ha végignézed a Die képeket, akkot rájössz könnyedén ^^". De nemcsak bőrt hordott ő se. Volt ott meg pár igen jó dolog, de nagy rész bőrruhái voltak, erről híres ^^". És gondolkozz, hogy hogy lesz piros hajad :P !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 10 Sat, 6:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Locdog_Mc: Jó lesz az a Cube-os cosplay. Die egyik legjobb kinézete. Nem akartalak lebeszélni róla, csak irigykedtem, hogy azt milyen egyszerűen meg lehet valósítani, és mégis milyen jó. :smile3:

tenshi wrote:
Erisz-chan: Jujj, az a Shinya cucc nagyon ott van!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Igen! A kérdés már csak az, hogy én aki nem tud varrni, hogy fogom megcsinálni. :D Keresnem kell varrónőt és vele megcsináltatni. De mennyibe fog ez nekem kerülni?!...

És most az örök pesszimista megszólal belőlem: Ugyse jönnek Európába DEG-ék, mert annak én örülnék, és olyan nem történhet, mert ez nem egy szép és jó világ. :( :( :( :(


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 10 Sat, 8:30 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Hát számomra a [KR]cube-os Die, Die legjobb kinézete, úgyhogy én csak drukkolni tudok hozzá :D !!!!!!
Nah igen, a ruhacsináltatás az nekem se lesz semmi pénz. És a Myaku Shinya ruci valami fényes anyagből van, szerintem lakk. És végül kellenek rá a csatok, a csizma, és a szörme. A haj ugye egyszerűbb, ha valakinek hosszú :sweatdrop: . Nagyon nehéz, de ha meg lesz csinálva jól, akkor az csodásan fog kinézni. Meg kell gondolni rendesen, melyik kinézetet választod, amire futja. Az én lehetőségeim kotlátozottak sajna, mert ha tudnék össze-vissza szegecselt bőlfelsőt találni, vagy olyan szürke szörméset, akkor Cage vagy ZAN Kyot szeretném legjobban. Csak ugye olyasmi meglelése igen esélytelen :cry: .....
A koncertet meg meglássuk, hogy a vakáción lévő Case-sama-sensei hogy kommentálja, de én se bizakodom :( :( :( :( :( .......

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 516  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 169 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group