Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:10 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 516  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 21 Sun, 12:00 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Locdog_Mc wrote:
hát az újraírhatón viszem én csütörtökön Séf néni, szóval ne tessék aggódni :)

Mondtam már, hogy imádlak? Nem? Akkor most mondom! Imádlak, imádlak, imádlak, imádlak, imádlak, imádlak, imádlak, imádlak....... :D

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 21 Sun, 12:35 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
:smile1: :smile2: :smile3: :sweatdrop: :smile3:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 26 Fri, 12:01 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Nah akkor én is Finalezek egyet. Előszöris nagyon jó a klipp, mivel én köztudottan nem támogatom az olyan videókat, ahol a csapat csak áll és zenél, de itt ez egyátalán nem zavar valahogy, mert jól lett megoldva a felvétel, és a lángok is szépek :D. Die hihetetlen elegáns, néha ez elgondolkodtat. Ha nem tudnám, hogy folyton német sört vedel és junkfoodot eszik, akkot valami finom úriembernek is tarthatnám, de így nemnagyon. Viszont mostanság nem tudni miért, rákattant az öltönyökre. Semmi gond! Jól mutat benne. 8)
Kaoru kezd itt papbácsizni, vagy mi lesz? Nagyon ott van, ahogy kinéz. Fxxk, miért nincs droolezolós emotion :P ....... Szóval neki is meggyónnám a bűneim szívesen, de inkább Toshiyanak :love3: ....... És jól láttam, hogy szakálla lett egy kicsit? Mindegy! Jól áll neki. :)
Shinya meg kislányból igazi nővé érett itt észrevétlenül :smile2: . Gyönyörű, mint mindig! És féltem ettől az új frizurától, de nagyon jó lett. Shinyukun kawai 4evah! :smile3:
És akkor Toshiya, kedvenc real life gyóntatópapom :love: . Hát nagyon coolos laza machó pasi lett belőle, de bárhogy is akar kinézni, addig mindig ribancosra sikeredik! :love2: Nincs ezzel semmi gond, még mindig gyönyörű......... :heart:
És végül Kyo! Egyszerűen nekem nagyon tetszik, ahogy ki van sminkelve! :smile1: Mindig képes meglepni kinézetileg. Nem tudom, hogy most hova fejlődik...... Megszabadult a sok piercingtől, most nem is igen shocker, dehát az nem is illene a klipphez/dalhoz. Én jobb szeretem így! És a műszempillák nagyon jók!!!!!!!!!!!!!! :angel: Meg hogy rózsaszín, azok teljesen lehaltam, mert sose vártam volna ilyen színmegoldást a kis Warumonotól. Kyo-samaaaaaaaaaaaaaaaaa! :idol:
A banda összképe meg igen Merrys, de már megszoktuk ugye :wink: . De miután az egyik Fool's mate-es Merry különcikkben Garat egy az egyben Kyonak néztem, azután már semmin nem csodálkozom. De ugyanúgy volt felöltözve, ahogy Kyo szokott, és olyan cipője van, mint Kyo hírhedt nagy kedvenc fehér cipője. Lehet együtt vették :sweatdrop: .........
És ha nem is értem a dal szövegét, de legalább a klippből kiderül egyértelműen, hogy miért Final a címe az öngyilkosság miatt. Egészében nagyszerű egy klipp, bár nem a régi szép Gauze időkbeli, dehát attól még remek. :multi:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 30 Tue, 6:40 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Mivel holnap nem leszek neten, így most ezt ma kapjátok meg! ^^"
Boldog szülinapot éedes kis drága egyetlen papbácsim! :bday: :new-bday: :angel: :multi: :smilecolors: :smile2: :smile3: :love: :love2: :heart: :love3:
Image

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 30 Tue, 6:50 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
szegény Zaphikiel, mit fog ehhez szólni :smile2: tessék azt az "egyetlent" leszedni és mondjuk "kedvenc"-re váltani, mert bizony Raziel-kun eljön, és megtorolja majd ezt :sweatdrop:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 30 Tue, 10:11 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Locdog_Mc wrote:
szegény Zaphikiel, mit fog ehhez szólni :smile2:

Mit szólna szegényke? Már meghalt! :cry: De különbséget kell tenni rajzolt és hús-vér pasik közt. És a real life bishounenek közül bizony Tocchan az én egyetlen édes kis ribanc papbácsim. Oldozz fel Atyám.....engem is! Már olyan rég..........gyóntam......... :twisted: És azon a képen olyan gyönyörű, hogy az hihetetlen!!!!!!!!!!! :love2:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 31 Wed, 6:47 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
először vagyok benn és máris teljesen elkeseredtem...:(
vagy inkább irígy vagyok. alig egy hete sikerült a The Final-t letöltenem mp3-ban, ti meg már mind láttátok a klippet is. sniff
nem baj hétvégén végre gyors net közelében leszek és pótlok.
Yeah, ma ünnepelünk!!! Legalábbis én meg a többi Toshiya fangirl.
Cute a kép amit beraktál, tenshi! :love:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 31 Wed, 7:59 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Mi? Még egy Toshiya fangirl :crazyeyes: :flame: :2gunfire: !!!!!!!!!!!! Ő az ENYÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nah jó, csak vicceltem, ne tessék félni :smile2: . Köszönöm szépen, hogy jó képet választottam :D ! És Isten hozott a fórumon. Akkor Te is Toshiya fangirl :wink: ? Nem csodálom, hisz gyönyörű, csodálatos, aranyos és tökéletes :love: ........
Nagyon nem tudtam ünnepelni, de majd holnap bepótlom. Fxxk egyetem, fxxk előadások...... :(
De téged még nem ismerünk kedves Megumi, vagy igen? *kíváncsi ^^"*

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 03 Sat, 4:33 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Yepp, még egy Toshiya fangirl! :oops:
Mit szólnál ha közös kommandóakció keretében elrabolnánk a mi kedvenc papruhás basszusgitárosunkat?Osztozhatnánk a zsákmányon :love2: (kár, hogy nincs nyálcsorgatós emoticon... )
Bár ha már ott vagyunk hozhatnánk az egész bandát!

Asszem mi már láttuk egymást Tenshi, a legutóbbi Marco Polos visual bulin ott voltam, fekete ruciban(kicsit Manás), csipke ingben, felállított séróval.
A te szemedre voltak azok az utsukushii pillangók festve, nem??????!!!

Nja, vissza a valóságba, megyek befejezem a Visual kei-s szakdogámat, me' ha nem, repülök a suliból... :sweatdrop:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 03 Sat, 10:13 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Megumi: Jó ötlet, de a papruhában *droolez*! ^^" A gond csak az, hogy a Toshiya feje már Case-chan tulajdona, így nekünk a többi testrészén kell osztoznunk. De megoldható szerintem :D . És hozzuk az egész bandát is, mert mindenkit el tudnék adni valahova. De ha már ott vagyunk hozhatunk több bandát is! :twisted: Ilyenkor kellene egy rakat elábrándozó droolezolós emotion :P .......
Oh, akkor tudom ki voltál! Te voltál ott Anitával ugye ^^"? Nagyon klassz ruhád volt, a sminkről nem is beszélve ^.^!És jah, én voltam a pillangós 8) . Akkudt pillangó mániám van ugyanis :) ! Örülök, hogy eltaláltál ide! :smile2: Isten hozott a fórumon!
Visual-kei szakdoga? Hát mit tanulsz Te? Én is akarok olyat írni!!!!!!! Német szakon valahogy nem lehet....... :?

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 03 Sat, 10:49 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
shéf néni, kb 1-kor vagy valamivel utána gyere mircre, oda ahol tegnap voltunk. :) bár ott leszek már bent, de nem otthon vagyok, ezért még nem fogok tudni írni, ne aggódj, igyekszem majd haza, aztán megint küldök egy jó kis számot :wink:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 03 Sat, 11:31 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Locdog_Mc wrote:
shéf néni, kb 1-kor vagy valamivel utána gyere mircre, oda ahol tegnap voltunk. :) bár ott leszek már bent, de nem otthon vagyok, ezért még nem fogok tudni írni, ne aggódj, igyekszem majd haza, aztán megint küldök egy jó kis számot :wink:

Én egyfolytában ott vagyok Életem ^^". Már dumáltam egy csomót Zsolttal :D ! Akkor majd várlak! Aggódtam is, hogy már nem is jössz :| ..... Majd tőlem is kapsz sokmindent remélhetőleg!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 04 Sun, 10:42 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Tenshi: akkor cseréljünk sulit, szívesen átpasszolom a dolimat a német szakért cserében.Amúgy divattervezönek tanulok, de csak azért hogy az összes coolos Deg-es rucit megcsinálhassam magamnak. :twisted: Meg másnak is ha van rá jelentkezö.:wink:
Én voltam Anitával, hallom azóta is bombáz a leveleivel. :D
:argh: megyek vissza írni, mert így szerdáig nem hogy a könyv változat, de még a rendes szakdoli se lesz kész :cry: sniff sniff
DeG legyen veletek! :love2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 04 Sun, 5:45 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Megumi: :D Rám mindenki azt hiszi, hogy divattervezést tanulok, pedig csak mangaka szeretnék lenni 8) . Miért? Nem szereted? Coolos Deg rucik engem is érdekenének :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oh, Anita nem bombáz igazán, mostanság igen ritkn ír, de szívesen válaszolgatok neki. Olyanokat kérdez mindig, hogy kisregényt kell rá írnom, de nagyon szívesen teszem :) . Csak most várom a CDit, mert írok neki, csak küldje!
Hajrá! Drukkolunk neked!!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Apr 05 Mon, 6:45 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Hi!
Neked is hello Megumi, mert veled még nem beszéltem, ezért is köszönök külön.
Szóval nekem Kyo-t hozzátok!!!! Vagy inkább megyek én is segíteni, mert attól félek nagyon ellenkeznének :twisted:
Divettervezői szak!? Ilyenkor jövök rá, hogy rengeteg olyan dolog van amit szivesebben csinálnék, mint matekoznék. :(
Én is jelentkezem egy ruhára. :smile3:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 516  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 154 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group