Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 8:33 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 516  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 23 Mon, 9:08 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erisz wrote:
Mi történik akkor, ha egyszerre mosolyog mindegyik? Felkel a nap, vagy lemegy? :D

Abszolut kedvenc: KYOOOO!!!!! (Nem is tudom, hogy miért. Az ember annyit szörnyűlködik, mikor látja mit művel a szinpadon, de mégis lát róla egy normális képet, és azonnal megszereti.)

Innen is a legjobb szám a Cage. Mikor először belenéztem a klippet az első fél perc után letörültem, azzal, hogy ezek nem normálisak...

Myaku-ban tényleg mindegyikőjük jelmeze jó.

Akkor csak jönnek-mennek a felhők :smile3: .

Nah igen. Kyo akkor is imádnivaló!!!!!!!!! :love2: :heart: :love3: Szóval én nézem a turnévideóikat, és egyszerűen nem értem, hogy hogy nem lehet azt az embert szeretni. Aztán eszembe jut, hogy aki csak a videóikat látja meg koncertképeket, az nem tudhatja, hogy milyen kis szeretgetnivaló. De végül belegondolok, hogy ott a Taiyo no ao, Yokan, és más hasonló videók, ahol magához képest igen konzervatívan és aranyosan néz ki, és akkor megint nem értem. Aztán eszembe jut a dalszöveg dolog, hogy azok a súlyos dolgok se mindenkinek jönnek be. De aztán megint eszembe jut, hogy ott van az Akuro no oka, -mushi-, meg hasonlók, amik ugyan nem vidámak (még csak az kéne!), de páratlanul gyönyörűek számomra legalább is. És mindig ott jukadok ki, hogy nem értem, és sose fogom megérteni, csak beletörődni: Ízlések és pofonok! Majd mi szeretjük mindenki helyett is ha kell szerintem ^^"!!!!!!!!! :love:

Hát ja, Degék bizony fényévnyire vannak a normálisságtól! :smile3: :smile3: :smile3: :smile3: :smile3:

És összkinézetben szerintem is a Myaku a csúcs!!!!!!!!!!!!! Mindenki hihetetlen jól nézett ki ott, csakhát ebből a videó nem mutatott szinte semmit. Viszont PVmaking anyagból van két elég hosszú (első fanclub videó és a Kimon PV makings), és nem ugyanaz a kettő. :love3:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 25 Wed, 7:43 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Én meg mikor nézegetem a koncertvideókat látom, hogy miket művelnek, és hogy poénkodnak, de nem értek semmit belőle, és ez olyan dühítő. :( Miért nem tudok japánul??!! Nem igazság! Legalább felirat lenne hozzá... Írjunk nekik, hogy a nagy számú külföldi rajongók kedvéért akik sajnálatos módon nem beszélik a nyelvet, tegyenek angol fordítást a dalszövegek mellé, és angol feliratot a dvd-kre, hogy megértsük, mit mondanak. ^_^ Biztos olyan rendesek lennének és a mi kedvünkért csinálnának is. :smile3:

Akkor szeressük Kyo-t: Fanclub videón Myaku makingnél mikor lejön a szinpadról és elkezd szökdécselni az öltöző felé, én ott majd leestem a székről úgy nevettem. Ilyenkor odamennék megölelni, hogy milyen édes! Az már egy más kérdés, hogy utána nem engedném el. :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 25 Wed, 8:50 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
szerintem nem hagyná hogy sokáig ölelgesd :) tenne ellene 8) gyönyörű fogait bevetve, nomeg lehet a rajongó tábor is besegítene.
a dalszövegeket kyo nagyban fordítja le angolra, ennek Séf néni a megmondhatója

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 25 Wed, 9:06 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Igen, a nyelv nekem is probléma, pedig így is néha hülyét kapok egy pár poénjukon, és ha még a szöveget is érteném, akkor röhögve nézném végig a Macabre Tour videót és az első fanclub videót valoszínűleg. És nem értem, hogy miért nem csinálnak neki fordítást!!!!!! A Gauze DVDnek azt hiszem volt angol felíratos változata, de semmi másról nem tudok. Nekem is nagyon kéne, elképzelhetitek ^^".

Áh, a Myakus szökdécselés!!!!!!!!!!!!!!! Én is döltem tőle, mert az volt az első kulisszák mögötti privi dolog, amit láttam tőlük. Én ezek után mondtam, hogy ez az ember ne várja el tőlem, hogy féljek tőle és ne szólítsam kawaiinak. Megölelgetni nem lehet egyszerű, de én is meg akarom majd! Igen, szeretek veszélyesen élni 8) !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 25 Wed, 9:36 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Locdog_Mc wrote:
szerintem nem hagyná hogy sokáig ölelgesd :) tenne ellene 8) gyönyörű fogait bevetve, nomeg lehet a rajongó tábor is besegítene.

Kyo-tól és fogaitól nem félek. A rajongótábortól annál inkább :)
tenshi wrote:
A Gauze DVDnek azt hiszem volt angol felíratos változata, de semmi másról nem tudok. Nekem is nagyon kéne, elképzelhetitek ^^".

Igen egyik oldalon láttam is, de nem tudom miért nem tudták rendszeresíteni a többi dvd-hez. :(


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 26 Thu, 12:21 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erisz wrote:
Locdog_Mc wrote:
szerintem nem hagyná hogy sokáig ölelgesd :) tenne ellene 8) gyönyörű fogait bevetve, nomeg lehet a rajongó tábor is besegítene.

Kyo-tól és fogaitól nem félek. A rajongótábortól annál inkább :)
tenshi wrote:
A Gauze DVDnek azt hiszem volt angol felíratos változata, de semmi másról nem tudok. Nekem is nagyon kéne, elképzelhetitek ^^".

Igen egyik oldalon láttam is, de nem tudom miért nem tudták rendszeresíteni a többi dvd-hez. :(

A rajogótábortól félni is kell! :D Végül Kyo a legnépszerűbb mindenfelé (valahogy errefelé nem ^^"), így ölelgetést szemtanu nélkül érdemes végezni, ha nem akarod, hogy a fangirlök vérdíjjat tűzzenek ki a fejedre. Fő az elővigyázatosság! :wink:

És azt a DVDt szerintem azért fordították le egyedüliként, mert csak klippeket tartalmaz, így csak dalszövegeket kellett kiírni. Ez még mindig egyszerűbb, mint kiírni, hogy mit baromkodtak. Még a tokyoi emberek se igen értik meg őket, mert Degék nem tokyoi nyelvet beszélnek, így Jun barátnőm nem is tudta igen fordítani, hogy miket írkáltak azokra a polaroidképekre, amiket mindig fotózásokon csinálnak a backstageben. Deget fordítani nem egy egyszerű dolog sajnos. :cry: Így jártunk!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 28 Sat, 1:55 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Ezennel pótolnám, ami betegségem miatt elmaradt! Szégyen és gyalázat!!!!!! Valaki üssön meg! :twisted: Nah jó! Majd később..... :D
Szóval 4 napja lesz már (febr. 24. volt a jeles nap), mikor elfelejtettem a heves felépülésben egy tündéri emberkét felköszönteni. Jó-jó, nem igazán tündéri, csak úgy néz ki, és mindig morcos, épp ezért nem is tudtam róla mosolygós képet keríteni, de azt hiszem, ez is megteszi ^^". Külön küldeném a fangirljeinek, mert ugye errefelé ő a legnépszerűbb Dir en grey tag! (Ez így van!) Külön tőlük is elnézést, hogy késtem, de nem volt egyszerű hosszabb ideig géphet jutni a héten (most is éjszakázhatok miatta, de megéri!) :(.
Boldog szülinapot Shinya-sama!!!!!!!!! :new-bday:
Image
(Milyen fiatal még....Dehát szép sorjában születtek lépcsőzetesen és egy rakáson időpontilag ^^".)

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 16 Tue, 9:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
The Final!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:smile3: :smile3: :smile3: :multi: :multi: :smile3: :smile3: :smile3:
(Erisz körbeugrálja a szobát! megjegyzés: Á, nem vagyok függő! Dehogy is!!)

Ha valaki még nem hallotta volna :) :
Zene nekem nagyon tetszett, zúzósan kezd, de közben átmegy lágyabba, és Kyo énekel benne és nem üvölti végig az egészet.
Klipp...
Wow Toshiya milyen jól néz ki benne.! :D Shinya-ról meg Lara Croft (Angelina Jolie) jutott eszembe :shock: (hosszú fekete apróra font haj) A többieknek is mind fekete a haja, bár Kyonak ott vannak a pici rózsaszin tincsvégek ^_^ Kawaii! :love:

Egyébként a klippben nincs semmi különös, szép, és jó nézni. gaijin pasi puskát húz maga után, öngyilkos akar lenni.. Felgyújtja a házat, Diru meg a lángok között zenélget :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 17 Wed, 11:53 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Valaki lőjön le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: Nem láttam, és pillanatokra jutottam most is géphez, tehát tölteni se tudom. És Toshiya, az én legdrágább Tocchanom még jól is néz ki benne..... :(
Látni akarom!!!!!!!!!!!!! Az egy olyan jó dal. :cry2: :cry2: :cry2:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 7:06 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Sajnos gépet és internet kapcsolatot nem tudok adni.. :(
Viszont a klippet feltehetem weboldalra és akkor ha géphez jutsz rögtön lehet tölteni, még sorba sem kell állni érte. ^^

Egyébként kb ugy néznek ki a klippben, mint azokon a múltkori képeken amiket feltettél róluk valahova..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 9:48 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Nekem is sikerült letölteni a The Final klipjét és a The Final single-t.
1. THE FINAL
2. INCREASE BLUE [LIVE]
3. RED...[em] [LIVE]
4. THE IIID EMPIRE [LIVE]

A RED...[em]-nek nagyon örülök :) .
Szerintem is jó a klip és a dal. Főleg a "csapat a lángok között" jelenetek tetszenek (többnyire olyanok vannak)!!! Shinya-nak jól áll az a fonott frizura!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 11:22 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
és nekem nincs meg!!!!!! ÁÁÁÁÁ mélyen tisztelt Stabwest kérhetem hogy mircen esetleg majd tessék átküldeni, mert én mint a deg egyik nagy rajongója nagyon kiváncsi vagyok rá, de nem lévén winmx-em, nem tudom honnét juthatnék hozzá :( bár már így is pofátlan vagyok, mert már annyi mindent kuncsorogtam tőled is.... :?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 11:29 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Locdog_Mc wrote:
kérhetem hogy mircen esetleg majd tessék átküldeni

Irány a privi :) ! Nem vagy pofátlan!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 11:42 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Valaki öljön meg! :( :cry: :cry2: És én mikor kapom meg? Hát nem most, az biztos.....

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 19 Fri, 7:36 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
hát az újraírhatón viszem én csütörtökön Séf néni, szóval ne tessék aggódni :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 516  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 130 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group