Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 9:21 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 516  Next
Author Message
 Post subject: Dir en grey
PostPosted: 2004 Feb 12 Thu, 10:35 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nah, mivel a zenekar topicok jó dolgok, ezé' kap egyet a Deg is, meg még pár más arra érdemes csapat. ^^
Tehát... kinek mi a kedvenc album (Gauze!) single (Myaku!!) szám (Mask!!!) PV (Zan!!!!) tölük? Mikor nézett ki legjobban Toshiya (*khm*szögecsesnyakörv*khm*) Kyo melyik szinü hányása a legszexibb (ezt a kérdést talán passzolnám... O_O") megstb... :grin:


Last edited by Case on 2005 Aug 10 Wed, 6:05 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 12 Thu, 10:53 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
hát én mint kis újonc írok :)
album: vulgar
szám: Red...[EM]
Pv: obscure uncensored :)
szerintem séf néni is hasonlóan lesz ezekkel :) hiába, ő adta az igét nekem

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 12 Thu, 11:17 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Locdog_Mc wrote:
szerintem séf néni is hasonlóan lesz ezekkel :)

hát szerintem ez közelsem olyan biztos.. :beee:
Legalábbis albumok terén kb. biztos, hogy nem.. :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 12 Thu, 11:38 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
jó meglehet hogy nem egyezik, sőt biztos is, de lényeg ami lényeg, ő terelget engem eme rögös úton, hogy kellő fokozatossággal megismerjem a dolgokat, és ne egyből a közepébe vágjak :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 13 Fri, 1:02 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Oly Case-chan! Hogy Te miket nyitsz itt ^^". Én nem mertem volna sosem megtenni, mert nem igen szereti őket az itteni kis banda :( . De én szeretem őket mindenki helyett, és ugye a nagy kedvenc bandám :heart: .

Kedvenc album: Gauze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Életem legjobb albuma!!!!!!!!!! :love3: Verhetetlen mindeddig, és kedvenc videóim is onnan vannak jórészt. Mert ugye a videóklippjei verhetetlenek! Daljai sokszínűek, mint a kis "vidám" Yokan/Yurameki, a jó kis táncolós Mask, Cage vagy épp Raison D'etre, a súlyosan ütős Tsumi to batsu, Schwein no isu és ZAN, a folytogatóan gyönyörű 304 goushitsu és Akuro no oka, és végül az isteni szöveggel áldott Masohyst of decadence. :idol:
No de a Missa is nagyon ott van!!!!!!! Kiri to mayu :angel: ! Imádom!!!!!!!!! És az a klipp! Toshiya gyönyörű, amikopr lenyeli a borotvapengét és ott öklendezi fel a vért *droolez*...... /me beteg, nagyon beteg..... [S] jó kis bulis dal, és Kyo írta, ami nagy ritkaság ugye, hogy ő dalt írjon :!: Hmm, Erode! Az a basszgitárrész!!!!!!!! Nem hiába Tocchan írta :D . És még ő mondja, hogy tehetségtelen dalíró :bad-words: ..... Negatív, pesszimista álomférfim :love: . Aoi tsukitól a mai napig is libabőrös vagyok! :D Csodálatos!!!!!!!!!! És ott a taroló Garden, ami mehetne buliban, csak el ne sírjam magam rajta, mert a live után ez megesik. Nem hiába. Varázslatos! És ott a byo[]shin, ami nem állja meg a helyét magában, mivel liveban mindent tarol a hangulata. Aki látta az egész koncerttermet egyszerre headbanggelni a dalra, az elképzelheti :smile3: .
A többi album se rossz, csak egyik se tetszik 100%osan, mint ez a kettő. A Gauze meg némileg jobb, mert kidolgozottabb szerintem, mint a Missa.

Singel: Azt hiszem a Jealous! :smile2: Indies gyönyörűség az Unknown.... Déspair.... A lost és a Jealous összeállításban. Két Deg indies remekmű, jó kis bulizene.

Dal: Menjünk jó szokás szerint albumonként ^^". Hálátlan választasi kényszer, de azért menni fog.
Missa: Kiri to mayu
Gauze: Raison D'etre
Macabre: [KR]cube
Kisou: Embryo
Six ugly: Umbrella
Vulgar: Asunaki koufuku, koenaki asu (valami ilyesmi, képtelen vagyok megjegyezni :sweatdrop: )

PV: 304 goushitsu, hakushi no sakura
Annyira jó benne mindenki, ahogy elmebetegesdit játszik ^^", és olyan gyönyörű, hangulatos és ütős. De ott a Raison D'etre, ami persze eyg olyan fajta szépséget mutat be, amit nem sokan értékelnek, de én igen. Szívesen játszottal vona ott a nénit a klippben, ha még egyik szeme kárára is lesz ^^". Meg a Cage is nagy kedvenc..... Kyo doktor bácsi! ZAN meg hihetetlen, azt látni kell, és elszaladni vagy lenyűgözve lenni (én az utóbbi voltam). [KR]cube meg olyan kegyetlenül coolos, amilyet még nem láttam! No meg a Kiri to mayu PVre már droolezoltam, de még ott az Obscure is, ami nagyon jó!!!!! Csak megleshessem egyszer uncensored :puppydogeyes: .... Toshiya vámpír bácsi!!!!!!!!!!!!!!!

Toshiya mikor nézett ki legjobban? A gond az, hogy róla olyan képet nem tudtak még mutatni, amin ne sikítoztam volna, csak ha nem látszódott rajta rendesen. Egyébként Macabre tour papruhás Toshiya a nyerő, de ugye bizonyos beteg vonzalmam miatt a papruha iránt! (köszönjük Yuki Kaori sensei istennőnek, hogy megalkottam Zaphikielt, amivel mindez kezdetét vette nálam) :love2: Totchi papbácsi!!!!!!!!!!!!!! Oldozz fel Atyám engem is! már olyan rég.........gyóntam........ *droolez* :P

Kyo nem igen sexy, ha hányik, bár az nem igen hányás, hanem szétköpköd valamit, amit koncert előtt a szájába vesz. Macabre 00>>01en még pontosan be is mutatta ugye ahogy beveszi, megköszöni annak, aki odahozta, aztán megy szerepelni ^^". De szerintem ezzel nagy egyetértés van! Szegényt legtöbban utálják is ezért is, és más okokból, de én imádom, mert kawaii :twisted: . Na ha ezt hallaná, addig éltem volna 8) ! Tény ami tény, sminktelen egy ari kisfiúnak néz ki. És igen szép testi adottságokkal megáldott! :love2: Magasságra is tökéletesen alacsony - mellemig ér, ami ugye pont jó :twisted: . És ha sminkben van is, ami mostanság nem oly nagyon nyerő legtöbbször, hát Istenem..... a papírzacskót is feltalálták már :lol: .

És mivel kedvenc kinézet kell itt is, akkor le is írnám!
Kyo: bármelyik Gauze/kora Macabre style isteni
Kaoru: Myaku szemkiszúrós rózsaszín rugozó hajal (mutat az avatarára), vagy épp a Macabre turnés sexy kinézete...... Aki látta a DVDt és nőböl van , az tudja ^^".
Die: [KR]cube PVs bérgyilkos drop-dead-cool Die
Tocchan: már volt, de végül mindegy, hogy mit csinál magával, elrontani nem tudja tökéletes szépségét :love2: :heart: :love: :love3: :angel:
Shinya: Cage styleos kislány Shinya a gördör fürtöcskéivel, és két coffba kötött hajával ^^".

Röviden ennyi! :sweatdrop: Vagy nem is olyan röviden? Hát jólvanna! Fangirl desu! :smile2:


Életem! Hát nem igen egyezik, de ez csak idő kérdése :wink: . Szokni kell a dolgokat, nem lehet itt mindjárt eszetlenül nekiesni. De nagyszerű tanítvány vagy :D !

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Dir en grey
PostPosted: 2004 Feb 13 Fri, 2:37 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Umm.... rolam ugyebar mindenki tudja, hogy sose voltam nagy Deg fan, sz'al, uh... hat, a kedvenc szamom toluk a Mazohyst of decadence, asszem mar egy masik topicban kifejtettem, hogy miert. ^^;;; Meg Kyo szovegei ugy altalaban tetszenek (bar IMHO hosszabb tavon kicsit uncsi a szex/eroszak/szex+eroszak temakor ^^;; ).
________
Desperate housewives dicussion


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:19 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 15 Sun, 6:51 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Kellőképp sokmindenről süketel az az idióta azért, nem csak arről a két témáról, dehát ezek a kis kedvencei. Kawaii!!!!!!!!! :heart: ^^" (Tudom tudom..... Beteg ember vagyok! :D )

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 16 Mon, 12:23 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:new-bday:
Image
Ez a kép....... ááááhhh!!!!!!!!!!!! :love2: Kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! ^^"

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 16 Mon, 2:32 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
vegyen már neki valaki egy fogszabályzót :beee:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 16 Mon, 9:24 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
dehogy kell oda fogszabályzó, van esze a srácnak, fél elmenni a fogorvoshoz, hogy az direktbe fájdalmat okozzon neki, elég ha ő tesz magában kárt :) vagy lehet hogy a fogorvosok félnek tőle 8) lényeg ami lényeg, így kellően fokozza a hatást, és így amikor közelről mutatják, nem csak a szemében gyönyörködik az ember, nem is beszélve ha valami furcsa jön ki a szájából :D még a fogait is tudja csodálni az ember

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 17 Tue, 3:30 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Jaja, fogazata fokozza a Warumono hatást ^^". És olyan édes!!!!!!!!!!! No meg igen :D . Ha bármelyik fogorvos belenyúl a szájába, és fájdalmat okoz neki, annak oda a karja és ezzel a karrierje is szerintem :lol: . Én nem vállalnám el betegemnek, ha kedves életem. De egy fogszaályzó még milyen sokker lenne :twisted: !
Legalább az ember elképzeli, ahogy Japánban attól jön föl a nap hogy Die, Kaoru és Shinya elkezdenek mosolyogni. Aztán Toshiyanak és Kyonak is leesik a poén, de az ő mosolyuktól ismét lemegy a nap :vamp: ......
De akkor hogy lássunk egy szebb mosolyt is ^^"! Egy NAGYON szép mosolyt!!!!!!!!!!!
Boldog születésnapot Kaoru-samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :new-bday: (Igen, két egymást követő nap, csak két év különbség ^^")
Image

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 9:46 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Mi történik akkor, ha egyszerre mosolyog mindegyik? Felkel a nap, vagy lemegy? :D

Image

Na jó itt nem igazán mosolyog, de olyan aranyos. :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 11:49 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Rettentő módon unatkozom itthon, szóval akkor megint irogatok egy picit.
Lássuk mik az én kedvenceim:
Abszolut kedvenc: KYOOOO!!!!! :D (Nem is tudom, hogy miért. Az ember annyit szörnyűlködik, mikor látja mit művel a szinpadon, de mégis lát róla egy normális képet, és azonnal megszereti.)

Lássuk az albumokat!
Kedvenc ezek közül természetesen a Gauze :)
Innen is a legjobb szám a Cage. Mikor először belenéztem a klippet az első fél perc után letörültem, azzal, hogy ezek nem normálisak... Aztán 1 hét múlva újra leszedtem, mert ugye kiváncsi az ember. Ez a kedvenc számom és a kedvenc klippem is.
Missa-ról: hát nem is tudom pontosan, talán a Garden.
Macabre: egyértelműen [KR] Cube !!!
Kisou: Embryo (mikor először olvastam a szövegét nagyot néztem :) )
Six Ugly: HADES
Vulgar: the IIId empire , Kasumi
És ami az albumokban nem szerepelt kedvenc: ASH (indies version)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 22 Sun, 12:17 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Erisz wrote:
És ami az albumokban nem szerepelt kedvenc: ASH (indies version)

wow! ez egy érdekes választás..! o_O/ Mármint nem az Ash önmagában, mert az egy nagyon telitalálat szám, hanem, hogy az indies verzió.. ^^ Me' én speciel szeretem azt is, de a Myaku-s verziót sokkal jobban szeretem az eredetinél. Node aztán ott van, hogy én úgy általában a Myaku-t tartom a legtökéletesebb Deg kiadványnak, mivel a Missa-n és Gauze-on, (meg az akkoriban kijött kislemezeken is) volt egy-két szám ami nem igazán tetszett, ellenben a Myaku-n mindhárom dal abszolúte telitalálat, meg még mellé az az olasz horrorfilmek által inspirált PV, meg azok a kinézetek és kosztümök... :heart: :heart:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 22 Sun, 3:27 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Azért tetszik jobban a régi változata, mert én az újabbat előbb hallottam, vagyis az előbb volt meg. Az indies Ash klippet, pedig csak nemrég töltöttem le 1-2 hónapja, és mivel nekem ez így új volt, ezért jobban tetszik :D
Myaku-ban tényleg mindegyikőjük jelmeze jó.
Kaoru azzal a hajjal :heart:
Die egyik legjobb kinézete az itteni.
Toshiya ruhája pedig olyan szép :)
Shinya meg nagyon elegáns. Az a hosszú lakkszoknya...
Kyo!! :love:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7732 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 516  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group