Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:45 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 06 Tue, 12:14 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Nov 09 Sun, 4:00 pm
Posts: 17
Location: Budapest
Case wrote:
jameg, itten van egy (persze roppantmód szubjektív) kis írás arról, hogy mi történt, meg mi volt fontos 2003-ban. :mrgreen:


Igen tetszett az összefoglaló, csak gratulálni tudok, igaz több dologról nekem más a véleményem, de ez csak a különböző izlésünknek köszöhető:)
1 apró megjegyzésem lenne csak a Fruitpunch-al kapcsolatban, ők nem 2003ban debütáltak és igazából nem is mondanám hogy énekesek(igaz sokszor énekelnek...nem is tudom hogyan nevezzem ezt a csapatot), hanem a Tv Tokió Ohasuta nevű showműsorának az állandó szereplői 2002 Áprilisától, igaz adtak ki 1 kislemezt még 2002 szeptemberében és most(2003) karácsonykor együtt énekeltek (igen jól) a Dream-el és a SweetS-el egy külön minialbumon, de ez még nem egy nagy énekesi pályafutás, persze kitudja mit hoz a jövő :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 06 Tue, 4:41 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Case wrote:
jameg, itten van egy (persze roppantmód szubjektív) kis írás arról, hogy mi történt, meg mi volt fontos 2003-ban. :mrgreen:


Most elolvastam a 2003-as összefoglalót, és tényleg nagyon jól megírtad. Nekem nagyon tetszik. Csak így tovább! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 12 Mon, 8:51 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Dec 01 Mon, 8:30 pm
Posts: 31
Location: heart: Nagoya - body: here...
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. (Na elég legyen má' a hízelkedésböl!)

Case wrote:
Jaja, erre én is felfigyeltem, hogy újabban szerencsére egyre kevésbé van olyan banda hol az énekes hangjától a világból kiszalad az ember, ellenben az igencsak figyelemreméltó énekesekkel rendelkezö csapatok meg egyre többen vannak (a fentiek mellett ugye a Vidoll meg az emmurée is pl.)

Férfiasan bevallom, az Emmurée-t nem ismertem, de a fentiek olvasása után pótoltam ezt a hiányosságot. Hát nem semmi!!!
Ja, és kihagytam 2003-as listámról a No alternative-et a deadman-töl! Nem vagyok normális! Mentségemre szóljon, hogy az üzenet megírása elött egy órát bicikliztem Guruguru eigakan-ra, ami köztudottan nem egészséges.
A Kagrra meg úgy döntött, hogy a nyomorba dönt: új lemez/kislemez januárban, márciusban és júliusban... :x Jól indul 2004...

_________________
Fuxx'n JAP are insane but it's a secret
They also are pet dog and so you are
3, 2, 1, GO~(^o^)ノ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 12 Mon, 10:18 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ejnye, ejnye, Mako bácsiékró elfeledkezni! Milyen dolog már ez! :beee:
emmurée meg zseniális. zeneileg meg énekesileg is nagyon nagyon ott vannak. :heart: Remélem jövöre már valami hosszabb anyagot is sikerül összehozniuk, mert eddig nem sok mindent adtak ki ^^"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 13 Tue, 12:04 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Gishokitty wrote:
Mentségemre szóljon, hogy az üzenet megírása elött egy órát bicikliztem Guruguru eigakan-ra, ami köztudottan nem egészséges.

Azon csodálkozom, hogy még élsz! Merész vállalkozás. Egyszer majd én is kipróbálom :D .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 136 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group