Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 4:06 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 283 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 26 Tue, 5:41 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Oct 19 Fri, 10:43 am
Posts: 25
Location: Budapest
Hello.
Igen, a hasonlóság egyértelmű ezzel az állítással ellenkezni se tudnék. Bár énis nagyon szeretem a Sadiet, sokszor hallgatom.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Mar 06 Thu, 9:58 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
És megtaláltam: Crimson Tear Single

EDIT

felraktam a LJ-os Sadie diszkográfiámba MediaFire-rel és Megauploaddal is

_________________
| Image | Image | Image | Image |


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Mar 06 Thu, 6:40 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Köszi!!!

akkor én már nem is kínlódok vele, h felrakjam amit MU-ról szedtem le. :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Mar 20 Thu, 9:46 am 
Offline
Newbie

Joined: 2008 Mar 18 Tue, 6:59 pm
Posts: 15
igazán jó banda, mao hangja... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Mar 20 Thu, 9:52 am 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
setsuna wrote:
És megtaláltam: Crimson Tear Single

EDIT

felraktam a LJ-os Sadie diszkográfiámba MediaFire-rel és Megauploaddal is


köcce!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 01 Tue, 8:15 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
Megtaláltam az új PVt!

Crimson Tear PV

Credit: Image aya_3003

Egyébkét személy szerint nem vagyok elragadtatva, az előző kettő sokkal jobban tetszik, viszont Akiból többet mutatnak, mint általában, Tsurugi haja meg nagyon jó!

_________________
| Image | Image | Image | Image |


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 02 Wed, 9:07 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
setsuna wrote:
Megtaláltam az új PVt!

Crimson Tear PV

Credit: Image aya_3003

Egyébkét személy szerint nem vagyok elragadtatva, az elõzõ kettõ sokkal jobban tetszik, viszont Akiból többet mutatnak, mint általában, Tsurugi haja meg nagyon jó!
húúú köszi *.* végre XD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 03 Thu, 11:41 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 03 Thu, 11:24 am
Posts: 222
ramiii wrote:
Case wrote:
Mondjuk azért a hangbeli hasonlóság mellett (amiröl tényleg nem tehet.. mondjuk az éneklési stílus hasonlósága azért már nem véletlen.. xD) ott van a néha megdöbbentö kinézeti hasonlóság is, nomeg a nagyon egy vonalom mozgó zene. meg érdemes megnézni az elsö Sadie koncerte (és tényleg érdemes, az egyik legjobb indies vk koncert amit utóbbi pár évben láttam <3) ott a szinpadi mozgás, stb is elég egyértelmüen Kyoszerü.
Ellenben ezzel szerintem nincs semmi baj.. ettöl a számaik nem lesznek semmivel gyengébbek, így is lazán a legjobb relatíve új csapatok közt vannak. Nomeg... ugye érdemes belegondolni abba, hogy a Deg meg kb úgy kezdte, mintha ök lennének a Kuroyume 2 némi Luna Sea stílusú kinézettel keverve. :beaten: és azzal sem volt semmi baj~

egyetértek.
télleg azért hasonlítják össze a két bandát, mert nyilvánvalóan van hasonlóság.
de az sztem csak jó h a sadie egy oan együttesre akar hasonlítani(kezdetben, kiindulási pontnak), mint a deg, hiszen mint mindannyian tudjuk a degnek, hihetetlen hírneve van, stb.stb.
és én sadie számait naon szívesen hallgatom, és nem rögtön a deg számai jutnak eszembe.^^



Mikor sadie-t hallgatok, soha sem jut eszembe a diru..hasonlít és tény hogy az összes tag kedvence a Diru, de ettől függetlenül sztem teljesen más vonalon mozognak, és bár voltak gyengébb próbálkozásaik, és még mindig vannak, nagyon jó úton haladnak. Bár sokaknak nem tetszett az új single, legfőképp a sok roarrr miatt etc.. Nekem mondjuk bejött..és a crimson tear egy nagggyon sweet szám ^o^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 04 Fri, 12:06 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
setsuna wrote:
Megtaláltam az új PVt!

Crimson Tear PV

Credit: Image aya_3003

Egyébkét személy szerint nem vagyok elragadtatva, az elõzõ kettõ sokkal jobban tetszik, viszont Akiból többet mutatnak, mint általában, Tsurugi haja meg nagyon jó!


Quote:
all i could think when i saw that terrible pv for crimson tear was "lol dir en grey." i mean, the fire, kyo-wannabe, larvae-vomiting, etc. and all i could think of when i watched meisai was "good fuck that drummer is ugly." sadie sucks ass.


:beaten: :laugh:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 04 Fri, 12:29 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 03 Thu, 11:24 am
Posts: 222
Az új pv-t még nem láttam..de amit eddig hallottam róla (a fennti példa is mutatja)..nem is siettetem annyira.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 04 Fri, 1:53 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Bíborhold wrote:
setsuna wrote:
Megtaláltam az új PVt!

Crimson Tear PV

Credit: Image aya_3003

Egyébkét személy szerint nem vagyok elragadtatva, az előző kettő sokkal jobban tetszik, viszont Akiból többet mutatnak, mint általában, Tsurugi haja meg nagyon jó!


Quote:
all i could think when i saw that terrible pv for crimson tear was "lol dir en grey." i mean, the fire, kyo-wannabe, larvae-vomiting, etc. and all i could think of when i watched meisai was "good fuck that drummer is ugly." sadie sucks ass.


:beaten: :laugh:


Ez sajnos az egész banda működésére igaz. *örül, mert ő ezt már réges rég megmondta*
Am az új single-ről az egyetlen jó szám a Dustin' Fucker Life szerintem, a többit nem is hallgatom.
De összességében is 2 jó számuk van, az előbb említetten kívül még a Silent Eve. A többi felejthető. És nem csak h wannabe az egész (amivel önmagában még nem lenne bajom), de meg sem közelíti a Dir en grey-t minőségben. Mao meg....kész röhej, h valakinek ennyire ne legyen önálló stílusa. Tegnap néztük Ayamival a Cure-ban, jóhogy még nem tetováltatta magát ugyanúgy ki mint Kyo. Lehet h ha megnéznénk a talpát, ott lenne a gyártási szám - kiderülne h Kyo-ról klónozták valami harajuku-i fénymásolóban :laugh:
Jól van, lehet mondani h fikázódom, mert most tényleg. Bocs, de kikívánkozott gyerekek.
Azért ez rosszabb, mint az h a Diru annak idején a Kuroyumét "húzta le", mielőtt még megjegyeznétek.
Jó tudom, Jzenei téren manapság nehéz már újat alkotni, de azért megerőltethetnék magukat valamilyen irányba, túl azon h Mao példaképe Kyo-sama.
Persze, utánzom én is egy-két öltözködési stb. dologban, de azért én még önmagamat adom. Ez a banda nagyon lolwtf jellegű nekem. Az új PV-t ezek után meg sem nézem.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 05 Sat, 6:08 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Mivel oly sok szép és jót olvastam itt a Crimson Tear pv-ről, gondoltam, megnézem. Rákerestem youtube-on, lassan betöltött, közben Case is idetelepedett, mert még ő se látta, és... és... arra az élményre semmi sem készít fel, amit ez a műremek nyújt. :retard: Kánonban röhögtük végig, valami csudálat egy színvonal, ha elvonatkoztatunk a most valóban nyilvánvaló Deg koppintástól, még akkor is bebüntet kőkeményen. :laugh: Én jó szívvel ajánlom bárkinek, aki vidámságra és kacajra vágyik. :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 05 Sat, 6:18 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
nekem a tűzről a Final PV a szőke nőről meg a Cage PV ugrott be, de egyébként meg az egész egy nagy vicc szerintem - ilyen béna PV-t csak akarattal lehet csinálni, nem? Nem hiszem hogy véletlenül lett ilyen...

_________________
| Image | Image | Image | Image |


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 05 Sat, 11:52 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jan 09 Wed, 5:53 pm
Posts: 1025
Location: Dabas
o_o ez borzalmas..már sztem XD
a klip az..sz*r..a szám pedig sztem a leggyengébb,amit eddig kiadtak.
Diru beütés látszik,bár..ez most nem annyira gáz. The final ugrott be először,aztán elvesztem...xD
bár Mao hangját még minidg imádom,ezt most inkább nem kellett volna n_n


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 06 Sun, 6:10 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Aru-chan wrote:
Ez sajnos az egész banda mûködésére igaz. *örül, mert õ ezt már réges rég megmondta*

ebben hol az újdonság? o_O a topic kb elsö oldala óta erröl van szó. ^^"

a PV (meg a szám) egyébként valóban fertelmes.. xD mintha valami nagyon olcsó norvég black metal videót kereszteztek volna, valami nagyon olcsó vk PVvel és egy nagyon olcsó ZZZZZZZZ kategóriás horrorral. igazi tömény rettenet. egy élmény volt megnézni. :beaten:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 283 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 174 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group