Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:59 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1004 posts ]  Go to page Previous  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Next

Melyik albumra fejbummolsz?
13's reborn 31%  31%  [ 14 ]
girugämesh 42%  42%  [ 19 ]
MUSIC 27%  27%  [ 12 ]
Total votes : 45
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 14 Mon, 10:02 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Feb 10 Wed, 11:21 pm
Posts: 152
Erről a sorban állásos dologról annyit,hogy nyivákoltok itt hogy "jajj mennyivel később kerültetek be",bezzeg mikor ott helyszínen vagyunk,minden hülye picsa ugyanúgy tör zúz előre,meg löki fel a másikat.Amúgy meg ne várjátok hogy egy koncerten majd mindenki udvariasan tessékel hogy "jaj hát gyere menjéél csak szépen nyugodtan menjél be előttem,nekem nem sürgős bejutni"... :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 14 Mon, 10:04 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ És ez most hogy jön ide? :'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 14 Mon, 10:05 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
Jigsaw wrote:
^ És ez most hogy jön ide? :'D


Pont ezt akartam én is kérdezni..... De most tényleg mit nem lehetett érteni Laci hogy: Hagyjátok abba, mert nincs értelme?!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 14 Mon, 10:09 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Ji-chan wrote:
Hagyjátok abba, mert nincs értelme?!

Már hogy ne lenne, én például jól szórakoztam, akkor már megérte, nem?:< (NE válaszolj! XDDD)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 14 Mon, 10:44 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
Yu~ki wrote:
Ji-chan wrote:
Hagyjátok abba, mert nincs értelme?!

Már hogy ne lenne, én például jól szórakoztam, akkor már megérte, nem?:< (NE válaszolj! XDDD)


Egyszer eléred majd azt hogy beverem a képed..... :D!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 14 Mon, 10:44 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Feb 10 Wed, 11:21 pm
Posts: 152
mien hagyjátok abba? most nem azért írtam mert itt ment a veszekedés.én teljesen másról írtam.és azért mert 2-3 oldallal ezelőtt felvolt valaki háborodva hogy ki hogy jut be meg hogy ő maga hanyadik sorban volt hogy márpedig ő előbb ott állt a sorban mint xy és mégis később jutott be

amúgy tökmindegy,írhattam volna másik topciba is,mert ott is olyan böszmeségeket írnak hogy ihajj...
:lol: :lol:

nyugi én is jól szórakozok pár emberen,örülök hogy így szórakoztatjuk egymást! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 14 Mon, 10:49 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
De itt PONT nem nyivákolt senki! Én is leszarom ha vinnyognak azon jajj ez és ez volt! Szépen felhúzom az acélbetkosom.. és ha valami zavar lendítek egyet vele koncerten.... ennyi! És szvsz hülyeségnek tartom a kimegyek hajnalban és ott alszom mert első sorban akarok lenni, mert nincs értelme max annyi hogy "büdös" leszek fáradt leszek és nem fogom tudni annyira élvezni!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 15 Tue, 4:05 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Feb 10 Wed, 11:21 pm
Posts: 152
Ji ebben teljesen igazad van,szerintem is fölösleges kimenni olyan hamar,semmi értelmét nem látom. :lol:

A többieknek meg csak annyit hogy ez egy fórum ahova leírta valaki a véleményét hogy nem teccett neki a giru koncert.Ilyen is van.ennyi.Az ő dolga,nem tom miért kell fikázni ezért.
Főleg hogy ti sem vagytok különbek,mert a másik topicban az Orochi-t úgy sz*rrá alázzátok,főleg hogy még koncert sem volt. Ilyeneket írtok hogy "nem fognak sok vizet zavarni' meg hogy "sz*r ,ez egy tréfa és hasonlók" és "viccből kéne elmenni"..inkább fel sem sorolom.Ti sem vagytok különbek,sőt...szó szerint ugyanazok az emberek írtak oda is.,mint akik itt tolják le a másikat....pffff grat


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 15 Tue, 4:10 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
lacika1988 wrote:
Ji ebben teljesen igazad van,szerintem is fölösleges kimenni olyan hamar,semmi értelmét nem látom. :lol:

A többieknek meg csak annyit hogy ez egy fórum ahova leírta valaki a véleményét hogy nem teccett neki a giru koncert.Ilyen is van.ennyi.Az õ dolga,nem tom miért kell fikázni ezért.
Fõleg hogy ti sem vagytok különbek,mert a másik topicban az Orochi-t úgy sz*rrá alázzátok,fõleg hogy még koncert sem volt. Ilyeneket írtok hogy "nem fognak sok vizet zavarni' meg hogy "sz*r ,ez egy tréfa és hasonlók" és "viccbõl kéne elmenni"..inkább fel sem sorolom.Ti sem vagytok különbek,sõt...szó szerint ugyanazok az emberek írtak oda is.,mint akik itt tolják le a másikat....pffff grat


Szerintem a második bekezdésben teljesen igazad van, de nem tudom, lehet különböző fórumot olvastunk, de ha jól látom, egyáltalán nem az volt a vita gyújtópontja, hogy kinek hogy tetszett a koncert, hanem (többek közt) pixyfalse 'én sorbanállás nélkül mehettem be, tralalala' fuvolázása. Szóval, a te szavaiddal élve, 'pffff grat'. :3

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 15 Tue, 4:19 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 19 Sat, 1:29 am
Posts: 515
látom képben vagy mint mindig
konkrétan az volt a gyújtópontja hogy én több régi számot vártam el és
még mindig csak egy indoklás volt, ha pszabi nem kérdi meg, akkor erre soha az ég világon nem derült volna fény :'DD
felfoghatatlan egyeseknek miért szúrja ennyire a szemét, az a 2 szó a százból, eszméletlen :lol:
de szórakoztat az emberi butaság, hogy ilyen jelentéktelen részletekre harapnak, hiába a magyar rosszindulat és önző mentalitás kiütközik mindenhol


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 15 Tue, 9:21 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Image

Inkább nem szaporítom tovább a szót én se, úgy látom, felesleges...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 15 Tue, 11:00 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
http://www.youtube.com/watch?v=UJmOS4cIj28&NR=1


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 15 Tue, 11:04 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Yu~ki wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=UJmOS4cIj28&NR=1

A lényeg!!! :'DDDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 17 Thu, 9:12 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Sep 20 Mon, 4:59 am
Posts: 47
Lehet tudni úgy kb. mennyien voltunk a koncerten?
Csak kíváncsi vagyok, mert az eddigiekhez képest most tűnt a legzsúfoltabbnak a Diesel.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 17 Thu, 1:15 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
omfg, mi volt itt az uccsó 2-3 napban. o_O whatever..

KaiRen: egészen pontos adatot nem tudok, de olyan 660-670 körül, vagy kicsit többen lehettünk szerintem, szóval nagyjából annyian (vagy kicsit többen xD), mint a Versailles koncerten.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1004 posts ]  Go to page Previous  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 212 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group