Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:56 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 786 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Next
Author Message
PostPosted: 2003 Nov 13 Thu, 4:29 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nyahh, mivel az idejárók jórészének amúgyis a kedvencei közé tartoznak (ugye nekem is pl. ^^) gondoltam ideje, hogy külön topicot kapjanak. :mrgreen:
Kinek melyik album tetszett a legjobban, melyik énekest tartja a legjobbnak..? Melyik ex-tag saját dolgai sikerültek a legjobban..?

Image


Last edited by Case on 2005 Jan 31 Mon, 7:44 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 13 Thu, 6:36 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Legjobban a Merveilles c. album tetszik. Nem is tudom pontosan leírni, miért... Talán, mert olyan mizeres :) ... Ebből következik, hogy szerintem, Gackt volt a legjobb énekes. Klaha sem volt rossz, de valahogy nem tudott, vagy inkább nem volt ideje kibontakozni (más, hogy az egyik nagy kedvenc MM dalom a Shiroi hada ni kuruu ai to kanashimi no rondo).
Az utódok közül Mana együttese (Moi dix Mois) fogott meg. Valószínűleg, a stílus miatt. Az Eve Of Destiny sem rossz csapat (Őket még nem ismerem annyira). Klaha-nak is van pár jó dala, de zeneileg nem pont az én ízlésem.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Malice Mizer
PostPosted: 2003 Nov 13 Thu, 6:54 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Gackt-Gackt. :beee: Kérdés ez? 8)

(okéoké...) Tetsut hallottam én vajon énekelni egyáltalán...? Nem rémlik, tehát ő kiesett. Gackt töltötte a legtöbb időt a Malice énekeseként, és ő énekelte a Le Cielt, ami nekem a legjobban tetszik :heart: Plusz: Gackt HANGja, ami egyszerűen fantasztikus, lenyűgöző, elbűvölő (aki mást mond, az vizsgáltassa meg a hallását sürgősen!) Klaha is rendkívül jó hanggal rendelkezik, és ő is nagyon jól passzolt (hangszín és énekstílus!) a Malice zenéjéhez, és mint MM énekest semmivel sem tartom kissebbre Gacktnál. Egyszerűen kevesebb ideje volt, és nehezebb dolga... Gackt után, ugye.
Az albumokat elég rég hallottam, ezért ebben a kategóriában most inkább nem szavazok.
A banda "utóélete" meg... Yuki mit csinál egyáltalán? :drop2: Fogalmam sincs...
Közi az EoD gitárosaként nagyon rulez, és az Izayoi no tsuki is tetszett. Várjuk a folytatást :smile2:
Manának először a produceri tevékenységéről emlékeznék meg, ugyanis a Schwarz Stein igencsak listás nálam! :idol: :drop2: Ami viszont a Moi Dix Mois-t illeti: Case! Request! Még csak két pocsék minőségű mp3-hoz volt szerencsém... az albumot is szeretném meghallgatni!
Klaha határozottan átment popba. Üsse kő :lol: A Nostal Labbal semmi bajom sem volt, sőt. A Märchent is szívesen meghallgatnám.
Gackt: lásd a nevezett helyen :sweatdrop: Összefoglalva: néha zseniális, néha idegesítő, de mindig szórakoztató és lebilincselő. Szívem csücske :love3:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 13 Thu, 11:05 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Oh, mintha ez most nekem is lett volna kitalálva ^^". Köztudottan habzó szájú Malice Mizer fangirl is vagyok. Nagyon rossz, hogy már nincsenek, ezért vígasztalódok csak más kétes zenéjű és kinézetű együtteseken, amik szintén isteniek számomra :lol: . De ők a félistenek nekem mind és mindig ott a helyük a szívemben!
Egyetlen dolog, ami zavart bennük, az a merev tökéletesség image-e. Na jó, ez a hihetetlen jó zenék mellet el is veszett. És teljesen tomboló visual fanatizmusom annak köszönhetem, hogy kb. egy éve láttam/hallottam először a Malice Illuminati című videóklippjét, ami végleg megrontotta lelki világomat és a lejtőn már nem volt megállás ^^". Előte már ismertem tőlük a Beast of bloodot, meg képeket láttam róluk, de az még nem volt elég. A nagy Malice film is csak alapozás volt. Szóval nálam minden téren korszakalkotók voltak életemben.
Kedvenc album: Hmmmm, ha már válkasztás elé lettem állítva, akkor a Bara no seido egyértelműen. Igazi gyönyörű lírai opera! De valószínűleg a sosem elkészűlt ötödik albumuk lett volna a nagy kedvencem.
Ezek után gondolom érthető, hogy nem csatlakozok az előttem szólókhoz, és nekem Klaha a kedvenc énekesem :P . Először képeket láttam a Maliceról, és rögtön ő fogott meg. Aztán kiderült, hogy a hangja is vetekedhet egy operaénekesével. Annyira imádom a hangját, hogy imádok mindent, amit énekel. Tehát a szóló cuccai is bejönnek, csak a pop nem hagyja kibontakozni, nem illik hozzá annyira. De én nem annyira hasonlítanám Gackthoz! Egyátalán nem! Azonos hangszín, de abszolult más énekstílus és más kisugárzás. Tetsuról meg ne is beszéljük, mert nagyon jó dalalik voltak vele is már, de nekem kissé sivalkodós volt a hangja, mint akit most folytogatnak ^^". Ez is lehet jó, de ne erre a zenére és nem ebben a stíluisban könyörgök, mert így neki nem áll jól! Ami viszont a másik kettőt illeti: Klaha sokkal ridegebb, akár egy prédikátor vagy pap, míg Gackt érzelmesebb volt (ezt mozgásuk, kosztümeik és még a zene is alátámasztotta szerintem). Kedves M10Mes Juka meg kettejük pontos kereszteződése minden téren ^^" (Talán Mana laborban állította elő; plusz egy olyan basszgitárost, aki fogai Yu~kiéivel vetekedhetnek interviewk alatti elővillanási gyakoriságban és minőségben. :D Kawaiiiiiiii!!!!!! -> Kialakult a bishounen cifra fogsorral fetishem ^^", vagy egy olyan basszgitáros fetish lehet, vagy a basszgitár és a cifra fogsor összfüggne... Na jó, Yu~kié csak simán sárga volt, dehát a túl sok csokoládé.... Mit tegyen az ember, ha csokivámpír? ^^") Gackt iszonyatos jó dolgokat követett el a Maliceban, amit nem kéne senkinek se elfelejtenie :wink: ! És én bírom még most is, mert személyes szimpátiát érzek személye iránt. Ugyanis lévén hatalmas Kami-fangirl, és Gackt lévén Kami egykori nagyon jó barátja, így ő az én tiszteletbeli barátom is. Hallottam, hogy valami önéletrajzában beszólt a többiekre....... De én csak akkor leszek képes orrolni rá, ha a szemem előtt beszól Kamira, addig meg nem izgat (aki hisz neki, az az ő baja). Talán ő így látta dolgokat, de nem voltam ott, hogy megítéljem, és ugye minden sztorinak rengeteg oldala van.
Szólóilag meg Eve of Destiny abszolult!!!!!!!!! Talán azért, mert már kétszer láttam őket élőben, és mert Közi Kami mellett a nagy kedvenc. Imádnivaló idióta! :love3: (és a macskája azóta már biztos, hogy több, mint 10 kiló ^^"......) Haruhiko meg egyszerűen :idol: , de ezt gondolom nem kell elmondanom senkinek. Egyszer hátha megharapják az én nyakam is, ha szépen kérem. És Közi végre visszainteget, ha lesekedik a közönségre és hírtelen összenéz velem. (Remélem nem ijesztettem meg :shock: . Azt az embert furcsa lenne!!!!!) És már várom a szólócuccát! ^^"
A Moi dix moisról meg annyit, hogy jó, de még kiforratlan. Mananak sok évnyi színpadon-nem-gitározást,-hanem-jól-kinézést kell behoznia. És esküszöm, csináljanak valamit a dobossal, mert elrontja nekem a dolgokat (én meg ugye a dobot figyelem első sorban, és ez itt iszonyat gyenge). Még jó, hogy az ének, a basszus, meg a gitár is (ez csak valamennyire) stimmel, ami javít nagyban a dolgon, de nem tökéletes így se. A színpadképük és kinézetük pedig a végletekig igényes és tökéletes, dehát mit is várhatnán Manatól ugye..... Csak nem látom, hogy a másik két tag kinézetileg bármi imaget is felvenni, ami megint hihetetlenül zavar (ennyi erővel Mana dix mois is lehetnének, vagy valami.....). Remélem ez még változni fog!
De a legjobb akkor is a Malice Mizer marad mindörökké!!!!!!!! :angel:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 14 Fri, 2:25 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Jó kérdés :wink:
A kedvenc Malice albumom a merveilles, erről kivétel nélkül minden számot imádok, és ugye ezen van Gacktocska Le ciel-je is :love: , (ajánlásra) ezt a számot hallgattam meg legeslegelsőként, és rögtön *doki-doki*, és azóta is *doki-doki*. Látom nem is vagyok egyedül ezzel (Igaz mana? :wink:). A voyage-ről is nagyon tetszik a számoknak körülbelül a fele, de a másik felét nem túl gyakran szoktam hallgatni. A Bara no seidou-t arányaiban talán többet is hallgatom, bár arról sem tetszik kivétel nélkül minden. A sorban nálam a memoire a legutolsó egyértelműen, elvétve szoktam csak Baroque-ot, csak egy-két egyéb számot berakni, és azt is leginkább csak akkor, ha alternatív hangulatban vagyok. Tetsu lelkem, meg az édes hangja, nem egy egyszerű eset. Olyan kétségbeesetten énekel. (Na igen, szar lehet, ha valakinek ég a háza :smile2: )
A kedvenc énekesem, ki nem fogjátok találni, :arrow: Gackt :angel:. Gondolom, mindenkit hatalmas meglepetés ért. :painting: A hangja is gyönyörű, de van még rajta más egyebet is komálni. Édes kis zongoraműveit. Hogy mást ne említsek :wink: A szólókarrierek közül nyilván rá voksolok. :turn-l: (Ejnye, elcsavarták a fejemet.) A második helyen nálam Klaha áll, róla is teljesen pozitív a véleményem, nagyon szeretem a hangját, a kedves, visszafogott stílusát, a szóló számait nemkülönben. A Bara no seidou albumon valóban remekül érvényesült a hangja, de a popzenét sem érzem tőle idegennek. Más, mint Gackt, nagyon, de jó, és :heart:-jük. Tetsu-ról nincs különösebb véleményem. Tisztelendő, hogy Malice után sem adta fel énekesi pályáját, de ezen kívül semmi különös.
Köziről és Manáról nem nyilatkoztam még. Nos, az Eve of Destiny roppant mód bejön, a Nervous and Innocence-et órákig vagyok képes úgy hallgatni, hogy nem unom meg. Nagy kár, hogy élőben nem volt még szerencsém hozzájuk. Majd jövőre. Reméljük. :smile2: A Moi dix Mois minden próbálkozásom ellenére sem nyerte el komolyabb tetszésemet, úgyhogy mondjuk úgy, hogy Mana nálam nincs a topon. :twisted:
Dióhéjban ennyi: :smile2:

An-chan: hogyha olyasmit hallottál, hogy Gackt beszólt Kamira, akkor tájékozottabb vagy Gackt-ügyben, mint én, mivel én még csak hasonlót sem hallottam soha. Manáról volt egyszer-egyszer nem egészen pozitív megjegyzése, de őt sem szidta soha nyíltan, ez abszolut nem vallna rá. Hogy Kamira tenne megjegyzéseket azt meg eleve kizártnak tartom. Hát imádta... :wink:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 14 Fri, 1:12 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Valami önéletrajzában írta, hogy azért lépett ki a Maliceból, mert ott mindenki teljesen pénzéhes lett. Ebbe a mindenkibe ugye Kami is benne volt. De ezt majd Case leírja, mert én tőle hallottam. Nem különösen rázta meg a lelki világomat, mert hiába ír bárhol ilyet, csak akkor hiszem el, ha a szemembe mondja, egyébként meg nem érdekel. És ha ő még így is érezte, a fene tudja, hogy mi kelthette benne ezt az érzést. Én nem ítélkezem felette. Miért is tenném....Nem ismerem és nem bántott ő engem sose ^^". Magyarázat meg minden dologra számtalan létezhet. És tudom, hogy imádta Kamit. Nincs ezzel egyedül :love3: !!!!! Erősen megértem . Ezért nem is hiszem el, hogy ilyet írt. Vagy Kamit nem értette bele. De mindegy! Nem foglalok állást, mert nem látom helytállónak. ^^"

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 15 Sat, 12:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jaja, nem Kamira szólt be csak úgy általában a Malice-re, úgy beállítva az zenekarból történt távozását mint valami összeesküvést.. o_O Majd megkeresem az eredeti szöveget aztán belinkelgetem ide.

Umm... én meg asszem egyedül vagyok ezzel, de az én kedvencem lemezem tölük a Voyage... ^^ Annak idején én a Le Ciel és az Au Revoir PVket láttam tölük elsönek és nagyon nem tetszettek.. valahogy túl érzelgösnek találtam öket, aztán jött a merveilles album és habár volt pár szám ami nagyon tetszett (a durvábbak töleg.. ^^) 1-2 meghhallgatás alapján sem tudott megfogni... aztán kicsit késöbb azért csak leszedtem a Voyage-t meg Memoire-t is és azok viszont elsöre megfogtak... vagyis igen, a kedvencem a Voyage mellett a Memoire! :sweatdrop: mert nekem igenis tetszik amit Tetsu müvel. :beee: A késöbbi dalaikhoz valóban nem illett volna a hangja, de annak az albumnak a furcsa zenei világához szerintem nagyon is passzol a hisztérikus énekstílusa. :P
A bara album viszont sohasem tudott igazán megfogni, túl nagyszabású akart lenni és szerintem inkább uncsira sikeredett... :| Van rajta pár szám amit szeretek persze, de az album utáni három Klaha-s kislemez sokkal-sokkal jobban tetszett. Kár, hogy azokból már nem lett album...
Ummm.. énekesek közül meg.. hát ja, amit Gackt a Malice idökben csinált az felülmúlhatatlan, vagyis ö az elsö, Tetsu meg Klaha osztozik a 2. helyen.. ^^ (Klaha-ban csak a néha igencsak túldramatizált énekstílusa zavart idönként.. o_o)
Szoló dolgok meg.. amit Zigzo-ból halottam az nem nagyon fogott meg, hogy Gackt-ról mi a véleményem az közismert ;P Klaha egyenlöre szintén nem tudott meggyözni, a Moi Dix Mois nagyon tetszett.. csak ugye az a dobos.. ^^ (illetve nem is a dobos, mert ö tehetséges egyébként, csak a "dobtémák" amiket Mana írt neki.. ehh.. ^^) De reméljük az újabb dalok már jobbak lesznek ilyen szempontból is (a decemberben megjelenö M10M koncertDVDn lesznek már új dalok is..!)
Eve Of Destiny meg.. no, igen, ök a szivem csücskei ugyebár... ^_____^ Es mostmár nemsokára megjelenik ugye Közi elsö szóló kislemeze is, amitöl abszolút nem tudom mit várjak zeneileg, de csodálkoznék ha nem valami nagyon jó lenne... :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 15 Sat, 2:28 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Case wrote:
Jaja, nem Kamira szólt be csak úgy általában a Malice-re, úgy beállítva az zenekarból történt távozását mint valami összeesküvést.. o_O Majd megkeresem az eredeti szöveget aztán belinkelgetem ide.:


Köszi. Kíváncsi vagyok rá. Mmmm, igazi összeesküvés elmélet :smile3:

Case wrote:
A bara album viszont sohasem tudott igazán megfogni, túl nagyszabású akart lenni és szerintem inkább uncsira sikeredett... :|


Ezt én is így látom. Speciel bele szoktam tekerni a számokba, ha nincs kedvem az egész baszkolódást végighallgatni. Szerintem mondjuk főleg azok a részek jók, ahol Klaha énekel.

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 15 Sat, 8:40 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
És íme, megváltozott hajszínnel itt is: (a közutálat az új képért nagy lesz lehet ^^", de passzol a hajszínhez, ameddig ilyen színű marad)
Arra a szövegre én is kívácsi leszek :!:
A Bara no seido album pedig az, amit goth ismerőseim körében terjesztek, és iszonyatosan zabálják ^^". No meg az akkori kinézetet, meg a Illuminati külsőt ugye. Az album spec. azért a kedvencem, mert gyertyafénynél iszonyatos jókat rajzolok miközben az megy. Hihetetlenül inspirál! Ezért meg tudom érteni, hogy itt nem szereti senki az első helyen. Főleg, ha valaki hülyét kap a klasszikus zenétől (itt most konkrétan gondoltam valakire :wink: ). Csak egy buliba élném már meg, hogy végre a Chimamirareta kajitsu menne mondjuk a már rongyosra játszott Beast of blood helyett (senki ne értse félre, a B.o.b. nagyon jó, de én már egy kicsit sokszor buliztam rá, viszont kedvenc Bara no seido dalomra egyszer sem)....
(Egyéni megjegyzés: Túl sok a fórumon az angyal!!!!! Át kéne neveznem magam, dehát ez van rámtetoválva a fenébe is..... Ennyi! ^^")

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 4:06 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Jöjjön a szűz fül véleménye! 8) Vagy 2 órája hallgattam meg életem első Malice Mizer lemezét, a Bara no seidou-t (thanks Case! :master: ). Hát mit mondjak? Már sokat olvastam róluk különböző helyeken és én azt hittem, hogy valami kemény heavy betyár banda vagy valami Marylin Manson féle baromság (bocsesz, ha valakit megbántottam ezzel :cry: ), legalábbis a kinézetük alapján, közben meg egészen mások. Nem vagyok nagy szakértő ezen a területen, meg másféle zenéket hallgatok, de ez egész jó! Legalábbis érdekes. Kíváncsi lennék más lemezükre is. Ez időrendben hol helyezkedik el a többi lemezük között? Hogy tudják ezt előadni élőben?! Nagy zenei elemzést nem tudok adni, mert nem tudom mivel összehasonlítani. Az egyetlen hasonló (?) csapat amit hallottam talán a Dead Can Dance.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 4:35 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
gabrovano wrote:
Kíváncsi lennék más lemezükre is.

Érdemes meghallgatni őket! Nem olyanok, mint a Bara no Seidou.
gabrovano wrote:
Ez időrendben hol helyezkedik el a többi lemezük között?

Sajnos, ez volt az utolsó nagylemezük :cry: ...
Itt bővebb infót találhatsz:
http://www.malice-mizer.co.jp/works/
gabrovano wrote:
Hogy tudják ezt előadni élőben?!

Elég látványosan :) . Kösztümök, kórusok, hatalmas díszletek (egy gótikus katedrális látszik a háttérben), remek szereplés. Olyan színházi előadás jellege van... Ennek a koncertnek Bara ni Irodorareta a címe (ha jól tudom) és kiadták DVD-n is (+ letölthető a netről :wink: ).

_________________
Image


Last edited by StabWest on 2003 Nov 19 Wed, 6:25 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 19 Wed, 6:06 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
A Bara no seido volt az utolsó albumuk, de mindegyik albumuk merőben más, és rettenetesen távol áll mind Marilyn Mansontól és társaitól hidd el! Ez visual rock, tehát semmihez nem hasonlítható; a Malice olyan, mint a Malice :drop2: . *grrr* És kinézetileg se hasonlítanak semmi metál vagy Mansonnal (metálosok leköpnék őket, a Mansonosok meg csak szeretnének így kinézni :P ) , mert a Malice igényes!!!! Ha véletlen így értetted volna, tessék rögtön visszaszívni :x . Ha meg nem, akkor bocsi! :drop2:
Élőben valódi műdarabot adnak elő, szinte nem is koncert. Tele van showelemekkel (Plusz a legnagyobb élő showelem, Mana :D ), elképesztő szigorúan koreografált, szóval mint a róluk fellelhető képek. De itt is attól függ. A Bara no seidos koncert egy nagy vámpír-opera. A Merveilleses koncert valami kis mesevilágot idéz. És a Voyage meg valami túldíszített 18. századi Franciaországot. Memoires koncertet pedig nem láttam. És így passzol hozzá persze a zene is. Tehát sok szerencsét a további ismerkedéshez, ha gondolod... És ha nagyon megtetszik, szólj, és üdvözöllek a rajongók táborában.

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 9:10 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Tenshi, nem akartalak megbántani, csak egyszerűen halvány lila gőzöm sem volt arról, hogy milyen zenét játszhatnak ilyan kinézetű emberkék, ezért én azt hittem, hogy talán olyasmik lehetnek, mint voltak annak idején a tupírozott metálosok (anno a metál elnevezés még elég széles stíluskavalkádot jelzett), mint pl. a Poison, Mötley Crüe ésatöbbi. Sőt Ian Astbury a Cult-ból is erősen festett arccal énekelgetett a kezdetekkor és az ő zenéjük is fényévnyire van a MM-től. Szóval ennyit erről. Ha valaki feltud pakolni más lemezeiket is, azt megköszönném!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 12:57 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hat ja, MM-rol nem konnyu kinezet alapjan megmondani, hogy milyenek zeneileg... :drop2: Kulonben ahogy a tobbiek is mondtak a Bara nagyon mas zeneileg mint az elozo albumok. Umm.. vegulis 4 nagobb korszakuk volt:
1.Tetsu mint enekes es a Memorires album (ez még nagyon indies cucc volt nagyon fura zenevel ^^ En szeretem nagyon de sokan nem)
2.Gackt mint enekes / Voyage es Merveilles albumok (ez volt a legsikeresebb korszakuk)
3.Egy leallas utan visszatertek a Bara albummal es Klaha-val az enekesi poszton
4.Az utolso 3 single, még mindig Klaha de zeneileg reszben visszateres a Gackt idoszakhoz, a Bara nagyszabasu klasszikus zenejéhez képest.

Umm.. mivel a Tetsu-s cuccok a 'csak-haladoknak' kategoriaba tartoznak, ezert majd inkabb valamelyik Gackt-os albumot pakolom fel legkozelebb. :smile3:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 20 Thu, 1:36 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 3:34 pm
Posts: 22
Location: BAZ
Case wrote:
Umm.. mivel a Tetsu-s cuccok a 'csak-haladoknak' kategoriaba tartoznak, ezert majd inkabb valamelyik Gackt-os albumot pakolom fel legkozelebb. :smile3:


Thanx. :D Most hallgatom negyedszer a Bara-t.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 786 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 187 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group