Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:35 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: onegaishimaaasu~
PostPosted: 2003 Apr 23 Wed, 2:25 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
adjatok nekem jo japan rockot, olyat amiben nincsenek punkrock/hardcore elemek, es amit nyugaton nem neveznenek csipobol popnak! XD btw Case szombati marco polo-s ize utan hol fogok aludni? ^_^~~

nyaa

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Apr 23 Wed, 6:27 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hmhmm... nezzukcsak: Buck-Tick!.. mondjuk nekik vannak pop-os számaik.. de aztán meg van egy csomó ami nagyon nem az.. de ez kb. minden nagyobb JRock bandára igaz (pl. Luna Sea, Pierrot, Laputa..), mert legtöbbjük hajlamos idönként átcsúszni pop-ba.. az indie visual zenekarok zenéjében meg sokszor vannak olyan elemek amit punk/hardcore-nak gondolhat valaki.. de lássuk csak: Aliene Ma'raige, Merry, Eliphas Levi, +déspaisray+, Deadman, Velvet Eden, stb.. nomeg persze Malice Mizer és Moi Dix Mois. :)

Meg izé.. szombati.. o_o? Az péntek.. ^^" umm meg.. aludni? minek azt? ^__^?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: onegaishimaaasu~
PostPosted: 2003 Apr 23 Wed, 11:52 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
...Siam Shade... Thee Michelle Gun Elephant... (hogy ne csak visualek legyenek :P)
________
Ferruccio Lamborghini Specifications


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:05 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Apr 24 Thu, 9:09 am 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
a felsoroltak kozul csak Siam Shade-et hallottam (egy nagyon picit), de az, er, nem volt tul jo ^_^"
/me elbujik

err, pentek. aszittem 26-an van O_O akkor sztem nemtok menni, szombat suli T_T meg anyammal beszelek, addig meg dobj meg egy mobilszammal emailben, vagy iesmi.

nyaa

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Apr 24 Thu, 9:49 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
mufurc wrote:
...Siam Shade... Thee Michelle Gun Elephant... (hogy ne csak visualek legyenek :P)

De a szájemséd az visual! :shock:

jegHegy wrote:
a felsoroltak kozul csak Siam Shade-et hallottam (egy nagyon picit), de az, er, nem volt tul jo ^_^"
/me elbujik

xDD
Szerintem mostantól ha jössz pestre azt álruhában/álnéven.. me' ha mufulc ezt elolvassa... >D
*de végre valaki akinek van izlése! o_o/*

jegHegy wrote:
err, pentek. aszittem 26-an van O_O akkor sztem nemtok menni, szombat suli T_T meg anyammal beszelek, addig meg dobj meg egy mobilszammal emailben, vagy iesmi.

Mobil! nekem mobil?!? bwwahahaha! xDD *khrmmh* izé. irj emilt, aztat olvasom folyton~ Pedig jo lesz pentek nagyon... o_o!


Top
 Profile  
 
 Post subject: ...
PostPosted: 2003 Apr 24 Thu, 2:59 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Case wrote:
jegHegy wrote:
a felsoroltak kozul csak Siam Shade-et hallottam (egy nagyon picit), de az, er, nem volt tul jo ^_^"
/me elbujik

xDD
Szerintem mostantól ha jössz pestre azt álruhában/álnéven.. me' ha mufulc ezt elolvassa... >D
*de végre valaki akinek van izlése! o_o/*


....Nem azt mondom, hogy mindenkinek kötelezõ imádni õket, csak nem kell folyton beszólni rájuk, mer' az nagyon rosszul tud ám esni. Meg aztán, én is folyamatosan cikizhetnék/leszólhatnék bandákat, akik VALAKI MÁSNAK jelentenek sokat, én meg nem vagyok oda értük (sz'al pl. sosem rajongtam a Malice Mizerért...).

Attól, hogy valakik esetleg nem az évszázad zenéjét mûvelik, még lehetnek bennük értékes és érdekes dolgok. És akármilyen középszerûek is egyesek szerint, annyit talán megérdemelnek, hogy nem "egy nagyon pici" alapján ítélik meg õket... (mondjuk egy album után már lehet azt mondani, hogy "jézusom, ez de szar". :P Addig legfeljebb "nekem nem jön be.")

Csak egy kis figyelmességet, emberek, figyelmességet...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ...
PostPosted: 2003 Apr 24 Thu, 10:17 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
mufurc wrote:
....Nem azt mondom, hogy mindenkinek kötelezõ imádni õket, csak nem kell folyton beszólni rájuk, mer' az nagyon rosszul tud ám esni. Meg aztán, én is folyamatosan cikizhetnék/leszólhatnék bandákat, akik VALAKI MÁSNAK jelentenek sokat, én meg nem vagyok oda értük (sz'al pl. sosem rajongtam a Malice Mizerért...).

*khm* Ayu *khm* o_o! Mennyiszer gázoltál bele kicsiny, érzékeny lelkivilágomba Ayumi ellenes kirohanásokkal!! ~_~,,

*elrohan zokogva*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Apr 26 Sat, 2:07 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
tetszett a buli ^_^ annak ellenere, hogy ital hianyaban borzaszto introvertalt voltam. *sohaj* a zene persze nem mindig volt az en stilusom, de azert jo volt ^^ gratz mindkettotoknek, Case.

*edit* btw, azota sem aludtam T_T

nyaa

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Apr 28 Mon, 10:06 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Thx. örülök, hogy teccett neked is. ^__^/ Reméljük lesz majd több ilyen party is. :]



(az a guest-comic meg készülget.. o_o/)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 147 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group