Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:33 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2762 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 185  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 13 Mon, 11:41 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
SASAYAKI!!!
Atsushi a frászt hozza rám az elején, aztán meg annyira hot lesz a klipp! :love2:

Mert az a Sexy Stream Linerön van, ezért néztem, hogy mit adtam én neked, SixNineos dolgokban nincsenek kislányok ^^". Az a klipp remek! Mindenki nagyon hot benne, hogy orromvére-nyálam egybefolyik. A néni nagggyyyyon dögös, coolos lakkcucc *faints*. És de jó is annak a néninek, hogy mindenkit büntetlenül molesztálhat kedvére. Álmaim szerepe! *belegondol* Molesztálni a B-T tagjait büntetlenül...... :hospital:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 13 Mon, 11:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
De tényleg nem jó dolog szelektálni. Videónézés után mindig ott lyukadok ki, hogy az egészet továbbadom és kész. ^_^ ( nade maradjunk az "ízelítő" keretein belül ...mondogatom magamnak).

mp3-ak? nos csináltam abból is egy kis szelekciót ( bár itt is alig bírtam tűrtőztetni magam). és aberrált módon már előre azon röhögök, hogy milyen hatása lesz annak, hogy KYO 304 goshitsu, shita to yoru-ja után KYOKO FUKADA hiperaktív kimino hitomi...stb stb-je fog belehasítani az ember fülébe. xDDDD

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 13 Mon, 11:53 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
tenshi wrote:
bylon wrote:
SASAYAKI!!!
Atsushi a frászt hozza rám az elején, aztán meg annyira hot lesz a klipp! :love2:

Mert az a Sexy Stream Linerön van, ezért néztem, hogy mit adtam én neked, SixNineos dolgokban nincsenek kislányok ^^". Az a klipp remek! Mindenki nagyon hot benne, hogy orromvére-nyálam egybefolyik. A néni nagggyyyyon dögös, coolos lakkcucc *faints*. És de jó is annak a néninek, hogy mindenkit büntetlenül molesztálhat kedvére. Álmaim szerepe! *belegondol* Molesztálni a B-T tagjait büntetlenül...... :hospital:



:oops: :love: :drop2: :love3:

(igen, de az elején akkor is *féltem*, hogy mit fog csinálni Atchan... ...kifejtsem bővebben? vagyis inkább magamtól ijedtem meg? mert annyira coolosan jön be *bylon ájul*, de közben egy kislányhoz jött...és jujj mi lesz...aztán meglátod Atchan arcát...megnyugszol, hogy nincs mitől tartani...de erre meg megsimogatja a vállát...aztán vágás...és egy domina jelenik meg és mindjárt más a szitu...és és sés)

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 14 Tue, 12:28 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
és aberrált módon már elõre azon röhögök, hogy milyen hatása lesz annak, hogy KYO 304 goshitsu, shita to yoru-ja után KYOKO FUKADA hiperaktív kimino hitomi...stb stb-je fog belehasítani az ember fülébe. xDDDD

pffffffff........ nah, az azért meredek egy párosítás... :bluegrin:

egyébként meg hajrá-hajrá a térítgetéssel ^^!

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 14 Tue, 10:56 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Case wrote:
egyébként meg hajrá-hajrá a térítgetéssel ^^!

Bízhatsz bennünk! :wink:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 14 Tue, 7:43 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
SATURN BUCK-TICK FANSITE

ja, csak a napokban találtam ezt a coolos kis oldalt. Jók a commentárok az albumokhoz, meg a History rész. Informatív coolos kis site. ( nem képlelőhely :P )

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 18 Sat, 3:47 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
KEN SAKAGUCHI

:master:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 18 Sat, 1:48 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
bylon wrote:

Bluck Tlick - Bootleg(02.11.01 AREA Session Taikai)

Uta
Deep Slow
Maria
Ash-ra


...
egyébként 6 számot játszottak, a fentieken kivül még a die van meg, viszont egy szám valamiért soha sehol nem bukkant fel.. o_O/
majd felrakom valamelyik nap, csak most már késö van, holnap meg zürös lesz nagyon. @_@/



Bluck-Tlick
>> BT tribute band formed by Tatsurou (vocal, MUCC), Aie (guitar, Deadman), Yuu (guitar, Merry), Lay (bass, Fatima), n Tsuyoshi (drums, Karimero). 1st live performance on 1st Nov, 2002 Takada no Baba.
set list: Uta, Deep Slow, Megami, Maria, Ash-ra n Die
>> 2nd live on 13th Feb 2004, with Yukke (MUCC) as bass. set list: Deep Slow, Zangai, Misshitsu, Uta n Miu
>> further activity remains unknown


Kár, hogy épp a Megami nincs meg, az olyan szép szám.
Amúgy, 2004-ben is jáccottak!!!!! (Zangai-t is!!!!!)


[szerk]
nah, meghallgattam a 2002-esből a Die-t, Uta-t és Ash-rat.
Nos, az első szám előtti INTRO lett kifejezetten jó! ( iconoclasm). :headbang: Amúgy Tatsoru jellegzetes Muccos kukorékolása ( bocsi a szóért) kicsit bántja a fülemet az Ash-raban.
És szimpatikus, hogy nem vállalja be a Die-ban azokat az Atsushi sikolyokat! ^^" A nagyság előtt meghajolt ezzel! ^^". A zenekar úgy hangzikmint valami pánk csapat. :D :naaaah: Persze koszos a hangzás, mer nem tiszta a koncertfelvétel. Amit amúgy szeretek-a koszos hangzást. Aranyos próbálkozás ! :)

(kérek még! megy a requestelni...^^")

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 21 Tue, 12:28 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Tenshi: olvastad a Képek-ben levő linken a koncertbeszámolókat? Az egyikben a sztori Atsushi meghiusult Imaihoz való közeledéséről, s hogy aztán megtalálta Uta-chant, akitől meg egy puszit kapott az arcára....s erre válasz A-chan "miafrancotcsinálsz" arckifejezése... hahahaha...attól félt, hogy ettől oda a cool démon imidzs vagy mi?


Image

megvan ez videón? rém vicces lehet. XD


áh, meg is van a címe:

3 November 2000 at Akasaka Blitz

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 21 Tue, 12:44 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
Tenshi: olvastad a Képek-ben levő linken a koncertbeszámolókat? Az egyikben a sztori Atsushi meghiusult Imaihoz való közeledéséről, s hogy aztán megtalálta Uta-chant, akitől meg egy puszit kapott az arcára....s erre válasz A-chan "miafrancotcsinálsz" arckifejezése... hahahaha...attól félt, hogy ettől oda a cool démon imidzs vagy mi?


Image

megvan ez videón? rém vicces lehet. XD

Beleolvasgattam, de akkor majd átnézem tüzetesebben. Ez a jelenet is igen bizonyítja teoriámat, hogy szegény Maimai csak elviseli Atsushi molesztálásait :P . Néha olyan érzésem van, hogy azért szaladgál a szinpadon, mert Atsushi megint "úgy" nézett rá, és kétségbeesetten keresi a kiutat. Meg mozogni is azért mozog olyan sokat, mert akkor nehezebb elkapni. :laugh: Na jó, viccet félre, komolyan, és soe láttam embert molesztálást olyan pokerarccal viselni, mint Imait, dehát van, amikor ő keresi a bajt :P , láthattuk a sensorban. :sweatdrop: De akkor is, ez a pokerarc... Most vagy nagyon megszokta az ilyet, vagy csak elviseli. :smile2: Mindegy, nekünk mindenképp jó!!!!!!!!!!!!! :angel:
U-ta-chan meg egyértelműen rá van kattanva Atsushira. Én nem hittem volna, de ahogy néha viselkednek egymással koncerten (U-ta például ugye sose mozog igazán, csak áll a kis helyén, énekelget magában és játszik gitárján, és eddig csak egy felvételen láttam, hogy előrejött volna, azt is miért? mert Atsushi odament hozzá, és azt mondta neki :P ). Dehát olyan édesek együtt!!!!!!!!!! :love: Nem tehetek róla, U-tanak nem kellett volna azt nyilatkoznia Atsushiról, hogy ami róla először eszébe jut, azok azok a gyönyörű szemei. Mivel nekem is, így ez a kejelentése biztossá tettem gyanuimat, és ez a jelenet is :twisted: ...... :laugh:
Mire lehet következtetni ebből: *an-chan beteg, és túl sok Buck-Tick videót néz, interviewt olvas*
Videó szerintem arról spec. nincs, ha jól emlékszem, arról nem találtam ^^". Nagy kár! Végigsikoltoznám és nevetném egyszerre, az biztos!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 21 Tue, 1:02 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
nos, mivel annyira különálló fejezetet szentelt a beszámolóíró A Fanservice-nek , kivágom ide ^^":


fanservice! the thing u've waited for! ha, not much in this show....it's so very obvious that maimai was avoiding achan all the way! when he went close, maimai could just turn his face away....so as hide...poor achan...he bought u-ta to the front of the stage in one song (forgot which one).

Image

u-ta was smiling so brightly (he was smiling all thru the live! n singing to every lyric of the songs!!) n sang with achan. but suddenly, he rose to his tip toe n kissed achan on the cheek! achan gave him a my-god-what-are-u-doing glare n wiped the back of his hand against the spot with pretended disgusted expression. ha, maimai just looked on with his classic poker face....:D i'm in love with u-ta now! he was so cute! he went to the mic after all the members were gone n shout "mata ne!!" in his childish voice!! so cute so cute!!!

Image

_________________
<3


Last edited by bylon on 2004 Dec 21 Tue, 1:11 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 21 Tue, 1:11 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
i'm in love with u-ta now! he was so cute! so cute so cute!!!

Ezt én se mondhattam volna másképp! :love: :heart: :love2: :love3: :hospital:
Még a végén kiderül, hogy tényleg bele van hullva Atsushiba, és nem csak beteg elmém fantáziája ez, bár szerintem azért mégis :smile2: . A fanservice az nagyon aranyos, de akkoris, az csak fanservice, és ez jólvan így, mert így mindenkinek jó :kitty: .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 21 Tue, 1:19 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
tenshi wrote:
bylon wrote:
i'm in love with u-ta now! he was so cute! so cute so cute!!!

Ezt én se mondhattam volna másképp! :love: :heart: :love2: :love3: :hospital:


érdekes, hogy valahogy a fanek a világ bármely pontján ugyanarra jutnak: UTA CUTE ! :D

Quote:
Még a végén kiderül, hogy tényleg bele van hullva Atsushiba, és nem csak beteg elmém fantáziája ez, bár szerintem azért mégis :smile2: . A fanservice az nagyon aranyos, de akkoris, az csak fanservice, és ez jólvan így, mert így mindenkinek jó :kitty: .


ami azt illeti, mikor még csak a gensou no hana-t láttam ( nyoma nincs benne fanservice félének), s hallgattam a zenéjüket eszembe nem jutott hogy a színpadon ilyen "jeleneket rendeznek". pontosabban nem rendezik meg, csak úgy jön. És ezért javítanám a fanservice elnevezést Selfservice-re. :D

(naná, hogy mi is örülnk nekik, de az másodlagos... :))

...uhhh úgyérzem sokat tudnék magammal ellentmondásbakeveredni a fanservice témában....
...meg az illúziók és realitás témájában...

inkább nem szenvedek, nézek klippet és élvezem a műsort. :roll: ( aztán szunya..már 48 órája nem alszom) ~offtopic

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 21 Tue, 1:36 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
És ezért javítanám a fanservice elnevezést Selfservice-re. :D

Igen, szerintem nagy százalékban van benne ilyen is, a Buck-Tick esetében igen nagy százalékban 8) .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 23 Thu, 3:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
wááá, találtam egy b-t live klippet az akunohanás cd-n ( ó, igen örök hála Tenshi !!! :wink: ), amit eddig még nemláttam, vagy csak nem néztem agyon?! sz'al újnak hatott, de nagyon baka. füstgépet nagyon túlpörgették, és a gitárosok szerintem egy pillanatra kétségbeestek, hogy nem látják a boundokat ( vagy miket)~persze azt érezni kell^^" Szegény At-chan meg alapból nem volt a legjobb passzban /Imai is lerázta magáról/, aztán még a szeme is bekönnyezett a hülye füsttől! Aku no hana live ez.


de ez a lényegi kérdésem:

van egy Sabbat PV, aminek olyan rosszul van vége a 4.01 percnél ^^" pedig 5.13 perces!
Kérdem csak az én cd-m hibája, vagy tényleg nincs meg a vége a klippnek a netes közkincsben?
Amúgy ez a PV csodás, alapból jók a fekete-fehér dolgok~ez is nagyon coolos lett~és a szám is, ahhh. ^^" [nade a vége....biztos ott van valami egetrengető fanservice xD, vagy mégse]


ahh ahh one more kiss....

hűűű, mondtam-e már, hogy 1987 Live at Inn fangirl vagyok? na akkor most mondom! imádom! és a végén a thank jööö-n bebújok a fotel mögé a nevetéstől....(oké oké lejárt téma ez az angolosdi, de akkor is olyan CUKI, és pl. Aku no hana idején már perfekt a Tenk Jú! ^.^)

_________________
<3


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2762 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 185  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 227 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group