Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:09 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2762 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 185  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Nov 24 Wed, 12:28 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
kellene írnom egy kedvencek-listát....de olyan nehéz kompromisszumokkal teli munka az.
addig is, egy kis infó, egyben kérés ide

Bluck Tlick - Bootleg(02.11.01 AREA Session Taikai)

Uta
Deep Slow
Maria
Ash-ra


Session band cover of Buck-Tick that includes: Tatsurou(MUCC on vocals, aie(deadman) on guitar, Yuu(Merry) also on guitar, Lay(Fatima) on bass and Tsuyoshi(Kalimero) on drums.
Ez egy koncerten rögzített bootleg, ami nagyon jó minõségben sikerült-errõl szól a fáma.
Azért nem semmi nevek álltak össze egy "kis" B-T zenéléshez. :shock: :love2:

hát a "nagyon jó minõségben" enyhén szólva túlzás.. ^^" Különben fura volt, ahogy megszereztem, mert ugye annak idején olvastam a koncertröl és ott szomorkodtam, hogy nah, ez tipikusan az ami soha sehol nem fog felbukkanni... aztán majdnem pont egy évre rá egy netes ismerös aki tudta, hogy mekkora Deadman és B-T fan vagyok szólt, hogy szerzett valamit ami érdekelni fog... és ez volt az. :bluegrin:
egyébként 6 számot játszottak, a fentieken kivül még a die van meg, viszont egy szám valamiért soha sehol nem bukkant fel.. o_O/
majd felrakom valamelyik nap, csak most már késö van, holnap meg zürös lesz nagyon. @_@/

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Nov 24 Wed, 9:10 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Letöltöttem 2 valamit, Dangai, Saishuushou címmel. Ez is Bluck Tlick lehet??? Biztos nem Atsushi énekel.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 10 Fri, 12:57 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
:oops: videók! bylon kikészült!

Six Nine

ezelőtt nem sokat hallgattam a 69 albumot, kimaradt a preferált TABOO, Kyokutou-I love you és Mona lisa Overdrive triumvirátusból! -prózai oka van~mégiscsak 13 B-T album született ^^" abból kapásból 11-et egyszerre kaptam meg anno-s nem maradt rá időm..

De most a Promotional Videók ezen változtattak! -úgymond betöltötték a küldetésüket.

Image


Mienai Mono wo Miyou to Suro Gokai Subete Gokai da

Image

amennyire 'egyszerű' maga a klipp, annál lenyűgözőbb ( azok a szemek )....wáááá.....most ez nálam a favorit!!!!!


(majd még írok...huhh van jópár W.E.I.R.D.O. Buck Tick pillanat ...^^")

...
..
.
pl. a Kodou-t ki bírja végignézni? Kiállni azt a tekintetet! :shock:

_________________
<3


Last edited by bylon on 2004 Dec 10 Fri, 3:21 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 10 Fri, 1:17 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
Mienai Mono wo Miyou to Suro Gokai Subete Gokai da

Az a klipp valami nagyszerű!!!!!!!!! :heart: Főleg amikor Atsushi elkeni a sminkjét! :love2: De úgy egészében egyszerű és nagyszerű. Nem kell a jó klipphez nagy felhajtás, csak egy jó ötlet! :smile2:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 10 Fri, 1:37 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
tenshi wrote:
bylon wrote:
Mienai Mono wo Miyou to Suro Gokai Subete Gokai da

Az a klipp valami nagyszerű!!!!!!!!! :heart: Főleg amikor Atsushi elkeni a sminkjét! :love2: De úgy egészében egyszerű és nagyszerű. Nem kell a jó klipphez nagy felhajtás, csak egy jó ötlet! :smile2:


igen, amikor elkeni a sminkjét....egyrészt :love2: ( case, miért nincs droolez ikon?) , másrészt nagyon félelmetes belegondolni, hogy az ember ( per pill Atsushi) az őrület hatására beleolvad a sötétségbe ( ilyeneket gondoltam közbe ^^").


és ez az egyszerű-nagyszerű-jó ötlet dolog nagyon érvényes sok klippjükre! Főleg, hogy P.V. lévén a klippek -pár kivételtől eltekintve, mint a pleasure land, amiben végig a természetet mutatják- "csak" 5 coolos hapsiról szólnak. De számtalan szemetgyönyörködtető variációban ^^".


Igazából próbálom eldönteni ( de minek?), hogy a régebbi dolgaik teccenek-e jobban, vagy az újabbak. Nyilván az újabbak állnak hozzám közelebb két okból: a az újabb szerzemények ( ZAngai!!!) zúznak. És a technika fejlődése révén ^^" modernek az effektek, mozgalmasabb a klipp.
Viszont régen a nagy hajakkal és a babarcukkal KAWAIIak! ( és aTaboo dalait alapból megszerettem már, és az Iconoclasm is ZÚZ)

...hehe, még dolgozom ezen a hozzászóláson...nézek még egy kis klippet...


szerk:
jut eszembe: ICONOCLASM 2003 LIVE !!!!! mennyire állat! és ha egymás után nézed a régi és 2003-as live-ját, akkor az annyira POÉN!

1990 (?)
ImageImage

2003
Image

:D

_________________
<3


Last edited by bylon on 2004 Dec 10 Fri, 2:35 am, edited 3 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 10 Fri, 1:44 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
De még egy kedvenc jelenetsor a Just one more kiss-ből minna-san örömére!

Image

Image

A két kép lényege az, hogy mikor nyugiba elkezded nézni a jól ismert slágeres Just one more kiss dal videóját. És egyszer csak egy HIDE közelivel szembesülsz. De nem akármilyen Hide képpel! :love2: olyannal, amikor eccerre megérted, mit eszik Tenshi Hidén. :beaten:
Aztán mikor már teljesen kikészültél, megjelenik Hide mellett IMAI! ( akit hogy is feledhettél el ideáig? Hide elhomályosította az emlékét, de MOST a KETTŐ EGYÜTT ! :love:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 10 Fri, 9:56 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Bylon: ha küldök CD-t, küldesz nekem klippeket???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 10 Fri, 10:35 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
és ez az egyszerű-nagyszerű-jó ötlet dolog nagyon érvényes sok klippjükre! Főleg, hogy P.V. lévén a klippek -pár kivételtől eltekintve, mint a pleasure land, amiben végig a természetet mutatják- "csak" 5 coolos hapsiról szólnak. De számtalan szemetgyönyörködtető variációban ^^".

Igazából próbálom eldönteni ( de minek?), hogy a régebbi dolgaik teccenek-e jobban, vagy az újabbak. Nyilván az újabbak állnak hozzám közelebb két okból: a az újabb szerzemények ( ZAngai!!!) zúznak. És a technika fejlődése révén ^^" modernek az effektek, mozgalmasabb a klipp.

Hát igen, jó bandaközpontú klippjeik vannak, amit nagyon tudok díjjazni, mert egyszerűen mindig raknak bele valamit, amitől nem szokványos videó lesz a videó. De viszont nem is viszik túlzásba, hogy olyan videót csináljanak, ami szinte meg akarja mondani, hogy milyen érzést kell kapcsolni az adott dalhoz. Sokkal inkább olyan az egész, mintha jó, a dalhoz illő hangulatú képeket nézegetnél a dal hallgatása közben.
A klippek meg időrendileg nekem igen vegyesen tetszenek. A régiek nagyon nagyon édesek!!!!!!! Az újjak meg nagyon coolosak. Mostmár csak azt várom, hogy meglegyen a SixNine album összes klippje, mert azokat így még nem tudtam odaadni. Pl.: a Mienai Mono wo Miyou to Suro Gokai Subete Gokai da-nak is két klippje van, az album megfilmesítéséhez csináltak neki egy másik klippet is, ami nekem szintén nagyon bejött. De a kedvencem marad a Love letter videója, csak lenne már meg! :puppydogeyes: Ha rá gondolok, már akkor is akaratlanul nevetnem kell :laugh: . Komolyan, én még sose sírtam a nevetéstől egy videó se, de ott sikerült.
Jajj, és legközelebbre majd fel kell írni, hogy eddig mit adtam oda, mert még sok sok minden van, amit látnod kell, de már nem fért oda ^^""""""""....... nagyon sok minden....... :D
És csak óvatosan Hidevel, szobatársam igen féltékeny típus, ha Hideről van szó. Még én is alig merem elszólni magam, hogy a bácsi milyen kis szép és milyen kegyetlenül coolos. :angel: De én nem leszek konkurencia, nekem ott van Atsushi *droolez* És U-ta Leader-sama kawaiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! :kitty:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 11 Sat, 10:49 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Sárkány: írtam üzit! ^^

s hogy ON téma is legyen:

A Just one more kiss valami elképesztő nagy B-T favorit lehet Japánban, mert mindenkor eljásszák! ( ezt a mindenkort úgy értem, a "nagyhaj" -korszakban, az "Atsushihosszúfeketehajúbishonen" korszakban...( és tovább már nem vagyok biztos benne). (Meg abból is erre jutottam, hogy van 1 cd-amin kábé csak J.O.M. KISS van, meg még másikon is. ^_^ Megmondom, videonézés közben eszembe jutott egy jajj már megint? ^^" gondolat, de hamar örömbe fordult -hisz minden live valami plusszt ad hozzá a dalhoz, szóval nemigen hallani 2 egyforma előadásban egy B-T dalt. :heart:


..erre példa még az Iconoclasm ! De nagyon! Azt aztán biztos eljátszották tavaly is, és 1989-ben is koncerteken! Nagyon eltalált dal az Iconoclasm! :headbang: Az idő múlásával egyre durvul! :D És tökjó végigkövetni Atshushi hangjának változását! ( na a végigkövetni, az talán túlzás..*bylon első sorban állt a Tokyoi koncerteken 10 éven át...hahaha*...) De értitek. ^^"

Tenshi: majd összeírom mim van. és arigató!

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 11 Sat, 10:56 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
tenshi wrote:
U-ta Leader-sama kawaiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!


kezdem érteni, hogy miért ...
UTA Climax Together live

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 12 Sun, 12:32 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
egy picit én is játszottam... :oops:

ezzel :arrow:
Image

én egyetlen tenshim kitartás, mostmár megvan a nexus, szóval lassan viszem!! :smile3:
addig is itt van ez, erre is lehet droolezolni... 8) meg röhögni...

(arigatou Case a dvd-t !!! :love3: )

evil-eyed madness man

bitch

U-Ta-chaaaaaaaaaaaan

toll-sama random behajol...

Hidehiko:)

néhány csoportkép

...és egy kis fanservice... :heart:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 12 Sun, 8:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Megumi wrote:
addig is itt van ez, erre is lehet droolezolni... meg röhögni..."

Nagyon jók! *lementi szépen sorban a gyűjteménybe* :wink:

bylonbla-bla wrote:
nemigen hallani 2 egyforma előadásban egy B-T dalt.
...erre példa még az Iconoclasm ! ..eljátszották tavaly is, és 1989-ben is koncerteken! Az idő múlásával egyre durvul!


micsoda felfedezés ! :drop: ^^;; Most nézem, hogy készült is egy album az átdolgozott dalokból!

1992- Koroshi no shirabe ~this is NOT greatest hits~

megvan :?: biztosan, szóval ide vele! :twisted:
(úgyértem, majd vhogy bizti eljut hozzám ^^" csak fel akartam hívni rá a figyelmet! Attention!)

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 12 Sun, 10:47 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
megvan :?: biztosan, szóval ide vele! :twisted:
(úgyértem, majd vhogy bizti eljut hozzám ^^" csak fel akartam hívni rá a figyelmet! Attention!)

Megvan, de most épp Megumi-channál van ^^". És köszönöm a U-ta-chanos képet! :smile2: Olyan cukor!!!!!!!!!!!!!!!! :love3:
És valóban sok Just one more kiss live van, de kb. ennyi is van összesen, amit odaadtam ^^". Nekem a Iconoclasm liveok tetszenek különösen, mert nem volt olyan időszak, amikor azt a dalt ne adták volna elő. Valamiféle himnus lehet ez a B-T számára, és igen, nagyon egy ütős himnusz 8) .

Megumi-chan: Köszönöm a képeket! :puppydogeyes: *Love letter PVt an-channak, épp most hallgatja a dalt*

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 12 Sun, 11:38 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
a Just one more kiss-t azert jatsszak folyton, me' az volt amivel befutottak. ^^ Iconoclasm meg... hmmm.. talán mert annak idején az volt ami elörejelezte a nagy stílusbeli váltást? Fene tudja, lehet, hogy csak egyszeruen azért mert olyan zsenialis darab. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Dec 12 Sun, 11:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
én is mondani akarta', hogy az Iconoclasm-mal megelőzték a korukat. ^__^

amúgy, khmmm, milyen érdekes alakú At-chan mikrofonállványa. igen. :shock: :oops: :bluegrin:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2762 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 185  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 138 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group