Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 1:56 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Realive!!!
PostPosted: 2003 Feb 26 Wed, 3:17 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Um.... na igen, szóval megjött a Realive DVD (a moment single-vel együtt :) )... és AAAANNYIRA zseniális!! *______* Valami hihetetlenül jó... és a végén a "Haido a közönségbe veti magát" jelenet egyszerûen... priceless. ^^ (ahogy az öt biztonsági próbálja kihalászni XDD) A Laruku, a dalok, a közönség, a kamerák, a hangzás, minden, minden zseniális! *___* Mindössze két hibája van: az egyik, hogy túl rövid (76 perc... még fél-negyedórát azért kibírtam volna), a másik meg az az idióta ötlet (kié volt?? Hadd fojtom meg!), hogy az MC-k közben eltorzították hyde hangját. -____- No, de ezektõl eltekintve simán és egyszerûen fantasztikus az egész. *_* *drooool*

...és nektek melyik a kedvenc Laruku videótok? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 26 Wed, 4:49 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
/me akar nézni megin' Realive o_o/

Egyébkent lazán a Realive legjobb koncertvideojuk. Me' hát jó a tobbi is persze (habár GCC imho néhol igen uncsi) de azokban max. nyomokban van meg az az energia ami ebböl árad. Yey~ :]

És ha mar kedvenc Laruku videonal tartunk... PVkbol kinek mi? :)
Nekem kasou & shinshoku ~Lose Control~. Ezek nemcsak Laruku-tól hanem úgy általaban JRock-ból a verhetetlen kedvencek. Ezek voltak az elsök amiket lattam tölük es azota sem tudott semmi a nyumukba érni.. az a gyönyörü, nyomasztó hangulat.. Ahh... *__*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 1:43 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Case wrote:
Egyébkent lazán a Realive legjobb koncertvideojuk. Me' hát jó a tobbi is persze (habár GCC imho néhol igen uncsi) de azokban max. nyomokban van meg az az energia ami ebböl árad. Yey~ :]

Jól mondtad, testvér! Hö! Písz! Muddafakka! *khm* *normál mode on* Amúgy a GCC IMHO nem is annyira uncsi, inkább túl hosszú... sz'al, én koncertvideó nézése közben szeretem azt játszani, hogy ott vagyok a közönségben, a GCC esetében... ^^;;; Sz'al, ott vagyok, egy a hatvanx-ezer rajongó közül, kb. fél kilométerre a színpadtól, a visítozástól már alig hallani valamit, látni meg végképp nem lehet semmit... ^^;; hyde hangja meg nem elég jó ahhoz, hogy végigvigye az egészet (a VÉGÉRE bemelegszik, nade az már a legvége ^^; ), bár zeneileg természetesen nagyon jó (ah, a gitárszóló a Shinshokuban). Hm.... de igazad van, a GCC néha télleg uncsi. :) Mondjuk aki ott volt, valahol száz méteren belül a színpadtól, annak biztos nagy buli volt... de végigülni a videó elõtt én is csak részletekben tudom.

Case wrote:
És ha mar kedvenc Laruku videonal tartunk... PVkbol kinek mi? :) Nekem kasou & shinshoku ~Lose Control~. Ezek nemcsak Laruku-tól hanem úgy általaban JRock-ból a verhetetlen kedvencek. Ezek voltak az elsök amiket lattam tölük es azota sem tudott semmi a nyumukba érni.. az a gyönyörü, nyomasztó hangulat.. Ahh... *__*

Jaja, azok zseniálisak! Kasooou~ *________* Eh, az úgy tökéletes, ahogy van, kígyóstul/Bosch-ostul/hullástul/mindenestül. De az én kedvencem a Finale! *_* (hehe, én meg azt láttam elõször tõlük :D ) A másik meg a Pieces, az is valami zseniálisan van megcsinálva. (az a vágás! a rendezés! *_*) Eh, úgy általában, a Heart utáni PV-ik a legjobbak. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 3:15 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2002 Dec 28 Sat, 12:17 am
Posts: 10
/me nagyokat mosolyog mufurc fangirl-segen ^_^

nyaa

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 4:16 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jegHegy wrote:
/me nagyokat mosolyog mufurc fangirl-segen ^_^

nyaa


Pff.. de olyan édes ilyenkor, neeem? *__*

(és csinájjá má tartalomjegyzéket a golyoidhoz :P)


Top
 Profile  
 
 Post subject: PV
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 8:10 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Nos, én a PV-k közül a Blurry Eyes-t láttam elöször :D Elsö találkozás a jrockkal *nosztalgikus sóhaj*, és rögtön visual-haido ^^""" (Case, szerezz be sweatdropos smiley-t!) Kedvenc PV-k: Finale, Dive to Blue, Pieces, Lies and Truth.
GCC meg az első koncert volt, amit láttam, és minden dal külön fájl, úgyhogy nekem nem tünik olyan hosszúnak :) (az viszont biztos, hogy GCC-t jobb otthonról, fotelböl nézni, mert a közönség nem sokat látott/hallott belöle...)

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 10:31 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Tessék, sweatdrop, kellett ez nekek? :drop:

:P


Last edited by Case on 2003 Feb 27 Thu, 10:36 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: smiley
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 10:36 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Case wrote:
Tessék, sweatdrop, kellett ez nekek? :drop:

:P


Tökéletes :mrgreen:
Most csinálj ilyet is: *_* Meg vigyori sweatdroposat....

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 10:36 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Pamparam: :drop2:


Top
 Profile  
 
 Post subject: you won...
PostPosted: 2003 Feb 27 Thu, 10:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
:drop2: :drop2: :drop2:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject: Bu!
PostPosted: 2003 Feb 28 Fri, 11:15 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
jegHegy wrote:
/me nagyokat mosolyog mufurc fangirl-segen ^_^

:P Ha egyszer jó, akkor jó! ^^ Egyébként is, ha tipikus fangirl lennék, ezt mondanám *plázacica mode on*:

"Megjött a Realive DVD, de AAANNYIRA szaar, mer' töksötét az egész, és nem látni rendesen SENKIT, és hyde fején az elején csuklya van, és NEM LÁTNI az arcát!!! És tök olyan, mintha nem élveznék az egészet, mert nem csinálnak semmit, csak ott állnak és zenélnek, és nem is mosolyognak egymásra, meg hyde nem is öleli meg Tetsut, sz'al aaaaannyira unalmas... És a bookletben nincsenek fotók, csak néhány elmosódott kép, meg a stáblista, az egész tök nem érte meg a csomó pénzt, amit kifizettem érte, asszem megyek, és felteszem az ebayre..... eh, miért nem lehet minden olyan, mint régen, mikor még Sakura dobolt, és az egész Laruku egy nagy, boldog család volt... *szipp* Úúúgy hiányzik Sakura!! (és most mellékes, hogy csak fél éve ismerem a Larukut)"

...egyébként érdekes módon egyvalamiben igazam lenne: a Realive DVD bookletje télleg vmi borzasztó béna. :drop: Nemt'om, hogy csak a festék fogyott-e ki a nyomtatóból az elsõ kiadás óta, vagy direkt ilyen sárga az egész, meg hogy direkt nem rakták-e bele a dalszövegeket (legalább)... Meg a lemezen sárga alapon fehérrel a logó... nagyon amatõr. :drop2: Amennyi pénzt (láthatóan) beleöltek a videóba, az ember azt gondolná, hogy a bookletet is legalább olyan gondosan megcsinálják, dehát istenem, végülis nem az a lényeg. :drop2: (<-- na VÉGRE!! :mrgreen: )


Top
 Profile  
 
 Post subject: Bu!
PostPosted: 2003 Feb 28 Fri, 11:35 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
jegHegy wrote:
/me nagyokat mosolyog mufurc fangirl-segen ^_^

:P Ha egyszer jó, akkor jó! ^^ Egyébként is, ha tipikus fangirl lennék, ezt mondanám *plázacica mode on*:

"Megjött a Realive DVD, de AAANNYIRA szaar, mer' töksötét az egész, és nem látni rendesen SENKIT, és hyde fején az elején csuklya van, és NEM LÁTNI az arcát!!! És tök olyan, mintha nem élveznék az egészet, mert nem csinálnak semmit, csak ott állnak és zenélnek, és nem is mosolyognak egymásra, meg hyde nem is öleli meg Tetsut, sz'al aaaaannyira unalmas... És a bookletben nincsenek fotók, csak néhány elmosódott kép, meg a stáblista, az egész tök nem érte meg a csomó pénzt, amit kifizettem érte, asszem megyek, és felteszem az ebayre..... eh, miért nem lehet minden olyan, mint régen, mikor még Sakura dobolt, és az egész Laruku egy nagy, boldog család volt... *szipp* Úúúgy hiányzik Sakura!! (és most mellékes, hogy csak fél éve ismerem a Larukut)"

...egyébként érdekes módon egyvalamiben igazam lenne: a Realive DVD bookletje télleg vmi borzasztó béna. :drop: Nemt'om, hogy csak a festék fogyott-e ki a nyomtatóból az elsõ kiadás óta, vagy direkt ilyen sárga az egész, meg hogy direkt nem rakták-e bele a dalszövegeket (legalább)... Meg a lemezen sárga alapon fehérrel a logó... nagyon amatõr. :drop2: Amennyi pénzt (láthatóan) beleöltek a videóba, az ember azt gondolná, hogy a bookletet is legalább olyan gondosan megcsinálják, dehát istenem, végülis nem az a lényeg. :drop2: (<-- na VÉGRE!! :mrgreen: )

(Apropó, a Laruku cikk II. fele nemsokára kész, már a Realt is kiadták, és épp megindultak lefele a lejtõn... Csak most azzal szenvedek, hogy hogyan magyarázzam el az egész folyamatot úgy, hogy érthetõ legyen, és Larukuék ne tipikus hisztis rocksztároknak tûnjenek... :drop2: Myahh, na mindenesetre szerintem hétvégén kész lesz... mindenki féljen, mert még nemt'om, hogy kiket választok ki béta-olvasónak. :twisted: )


Top
 Profile  
 
 Post subject: béta teszt
PostPosted: 2003 Feb 28 Fri, 8:25 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
mufurc wrote:
(Apropó, a Laruku cikk II. fele nemsokára kész, (...) mindenki féljen, mert még nemt'om, hogy kiket választok ki béta-olvasónak. :twisted: )


Én önként jelentkezem :D

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Mar 05 Wed, 2:17 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 08 Wed, 1:57 pm
Posts: 39
Location: Columbus, Ohio
Túl sok kedvenc PVm van, de ha már választani kell, akkor Dive to Blue meg Driver's High és Stay away. És ezért nagymértékben a fangirl felem a felelős :D (Csak meg kell nézni Yukihiro-t. Az egyikben táncikál, a másikban teli szájból mosolyog, a harmadikban újfent táncikál.

_________________
- Seiya

"Anyway the world is born again"
by L'Arc-en-Ciel


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Sep 18 Thu, 6:30 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
8)

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Last edited by mira on 2005 Nov 21 Mon, 8:05 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 131 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group