Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:01 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Szerinted melyik együttes az,ami esetleg fellépne itt a Szigeten 2007-ben?
Poll ended at 2009 Aug 28 Fri, 3:51 am
The Gazette 26%  26%  [ 8 ]
Dir en Grey 32%  32%  [ 10 ]
Despairs Ray 29%  29%  [ 9 ]
Merry 13%  13%  [ 4 ]
Total votes : 31
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 01 Mon, 7:22 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Zakuro wrote:
hát nekem az lenne a mennyország ha jönne a Dir en grey...azt hiszem egész nap sikítoznék! XDD ^^"


uhh de jó avatarod van...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 01 Mon, 7:24 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 06 Wed, 8:31 pm
Posts: 354
Location: mindenhol ott vagyok
köszi! ^^ nekem is tetszik...XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:37 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Jun 23 Fri, 6:47 pm
Posts: 201
Szavazzatok lécci 176 BIZ -re is mert azt még nem ismeri a kívánsággép ^^""

Egyébként én ezekre szavaztam:
Gazette ( sztem esélyesek o.O )
Moi dix Mois
ALice Nine
Ayabie
D'espairs Ray
Antique Cafe
Kana
Anna Tsuchiya (illene ide =) )
176 BIZ
MIYAVI

:)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:43 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
kratzlvivien wrote:
Szavazzatok lécci 176 BIZ -re is mert azt még nem ismeri a kívánsággép ^^""

szerintem olyan zenekarokra nagyon nem érdemes, akiket ismer vagy 20 ember, mindenki más meg kiröhögné öket... ^^ Mert egy Deg vagy Désp még eladható az átlag szigeteseknek, de egy 176biz....

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 9:13 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Jun 23 Fri, 6:47 pm
Posts: 201
Case wrote:
kratzlvivien wrote:
Szavazzatok lécci 176 BIZ -re is mert azt még nem ismeri a kívánsággép ^^""

szerintem olyan zenekarokra nagyon nem érdemes, akiket ismer vagy 20 ember, mindenki más meg kiröhögné öket... ^^ Mert egy Deg vagy Désp még eladható az átlag szigeteseknek, de egy 176biz....


Háát igen ez igaz... >_< De épp azon gondolkozok hogy bizti hogy jó ez így? Mert hogy ha vmi csoda folytán vmelyiküket meghívnák és el is jönnének háát nem nagyon lehetne közel lenni színpadhoz meg ilyenek hiszen annyian lennének és valamilyen bunkóbb fajtából származó lények talán tényleg kinevetnék őket :( ( kivéve ugye Despa meg Deg mert ők mondjuk eléggé idevalók...) de azért mondjuk sztem egy Gazette se lenne roszz ők talán még beleférnek :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 9:20 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Jun 23 Fri, 6:47 pm
Posts: 201
Meeg Miyavi-nak nagyon örülnék O_O de nem sok esély van rá hogy pont őt hívják... sztem ha vkit elhívnak az tuti D'espairs ray lesz! AZ is jó :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 9:42 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
kratzlvivien wrote:
Háát igen ez igaz... >_< De épp azon gondolkozok hogy bizti hogy jó ez így? Mert hogy ha vmi csoda folytán vmelyiküket meghívnák és el is jönnének háát nem nagyon lehetne közel lenni színpadhoz meg ilyenek hiszen annyian lennének és valamilyen bunkóbb fajtából származó lények talán tényleg kinevetnék õket :( ( kivéve ugye Despa meg Deg mert õk mondjuk eléggé idevalók...) de azért mondjuk sztem egy Gazette se lenne roszz õk talán még beleférnek :roll:

a szigetes meghívások nem egészen így müködnek... egy olyan zenekart aki eddig adott 1 db koncertet európában és alig ismeri öket valaki (ilyen pl. akár a Gazette is) teljesen esélytelen, hogy elhívjanak. a Deg legalább fellépett pár fesztiválon, csinált teltházas koncerteket nagyon komoly helyeken, turnézott amcsiknál a Korn-nal, stb. ettöl függetlenül roppantmád esélytelen, hogy akár öket is elhívják, föleg, hogy nálunk egy lemezük sem jelent meg, meg szélesebb körben tökismeretlenek, de rájuk legalább valami minimális elvi esély van, ellenben a legtöbb egyéb felsorolttal.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 5:36 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 10 Sun, 8:17 pm
Posts: 142
Location: The middle of nowhere
De gondolom más lenne a helyzet, ha a Gazette tervezne a nyárra egy európai koncertturnét.Amiről mi még nem tudunk :roll:

_________________
"I'm the one and only in heaven and on earth"
ImageImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 6:01 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
nem nagyon!!!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 7:36 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Hát igen, azért a szervezők nem hülyék, hogy tökismeretleneket hívnak, akiket maximum egy maroknyi szubkultúra ismer és szeret, és még az se biztos, hogy innen eljönne mindenki mondjuk egy Miyavi-koncertre... najó, én poénból biztos elmennék, de mondjuk egy Gacktra... nem, még arra is elmennék poénból.. najó, egy AnCaféra biztos nem mennék el.. XD Szóval a lényeg, hogy nem érné meg nekik. Az a lényeg, amit Case mondott, még csak lemeze se jelent meg egyiknek se az országban. (bár arra nagyon kíváncsi lennék, hogy pl a Rock am Ring milyen felindulásból hívta meg őket. az már egy jó támpont lenne, ha valaki nagyon cselekvőképesnek érzi magát...) Szóval meglehetősen minimális az esély erre az egészre. De álmodozni szabad és jó dolog, én sűrűn teszem, úgyhogy megyek és lenyomok 5ezer szavazatot Kiyoharura meg az Ancaféra poénból XD

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:12 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
amúgy számos olyan zenekar meg előadó van akiket csak egyszer-kétszer kéne mutogatni nagy nyilvánosság elött. Szerintem Gackt pont olyan hogyha valami slágerparádé médiatámadással begyűrűzne a víván egy perc alatt kihalna ez a legyőzhetetlen rNb meg Emo láz. Valaki időt pénzt nem kímélve nyomná a japcsi populárisabb cuccokat akkor lazán vinnék a prímet. A baj hogy ez nem érné meg. Aki a válalkozó promoter szerepézt vállalná egy fillért nem keresne csak azt érné el hogy ismertek, elismertek lennének ezek a bandák... ilyen szentéletű ember meg nincs... még én sem tenném meg. Jogokat átvásárolni meg képtelenség. Mert CD-k szerintem akkor sem fogynának nagyon csak biztosan lehetne velük teltházas bulikat szervezni. Ezen meg még minidg csak a zenész keres..szal halott ügy... de azért jó lenne:)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:31 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nanami wrote:
(bár arra nagyon kíváncsi lennék, hogy pl a Rock am Ring milyen felindulásból hívta meg õket. az már egy jó támpont lenne, ha valaki nagyon cselekvõképesnek érzi magát...)

tippem szerint egyrészt az volt az ok, hogy a berlini koncertre elövételben elfogytak a jegyek, másrészt meg (és amiatt, hogy a Kagerou-t is meghívták ez a valószerübb) az is bejátszhatott, hogy a német kiadó elég komoly kapcsolatokkal rendelkezik azért az ottani piacon. nomeg azért a R-a-R/R-i-P szervezök tisztában lehettek azzal különben is, hogy mennyi rajongója van a bandának az országban.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:33 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Mona wrote:
amúgy számos olyan zenekar meg előadó van akiket csak egyszer-kétszer kéne mutogatni nagy nyilvánosság elött. Szerintem Gackt pont olyan hogyha valami slágerparádé médiatámadással begyűrűzne a víván egy perc alatt kihalna ez a legyőzhetetlen rNb meg Emo láz. Valaki időt pénzt nem kímélve nyomná a japcsi populárisabb cuccokat akkor lazán vinnék a prímet.

Ez egyrészt tök jó lenne, másrészt meg engem rövid időn belül kikergetne a világból oylan szinten, hogy remetének mennék. Egyrészt jó lenne, hogy elérhetőbbek lennének a japán cuccosok (és végre megszűnne a számomra már hóttunalmas és sosem szeretett emo meg rnb-láz), jönnének ide koncertezni a kedvenceim, másrészt viszont ha elképzelem, hogy teljes lelki nyugalomban sétálok az utcán, és szembejön velem egy csapat vihogó 11 éves osharelány/fiú... tejóég x___x
Úgyhogy most nem tudom eldönteni, hogy örülök-e vagy sajnálom-e, hogy ez egyelőre teljes képtelenség... XD

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Nanami wrote:
másrészt viszont ha elképzelem, hogy teljes lelki nyugalomban sétálok az utcán, és szembejön velem egy csapat vihogó 11 éves osharelány/fiú... tejóég x___x

márpedig ez elkerülhetetlen, ha azt akarjuk, h nekünk jo legyen és ne kelljen külhonba menni a kedvenceinkért. ld. A+ hatása a magyar animésekre. :?

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jan 04 Thu, 8:54 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
nincs mit tenni.. ha így haladunk még 1-2 év és lesz balázspali / ryuichi kawamura duett. :shock:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 130 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group