Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 2:47 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 934 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Next
Author Message
 Post subject: Euthanasie / Gothika
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 5:16 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
No, mostanra véglegesedett minden a pesti Euthanasie koncerttel kapcsolatban, amiröl Rin meg én már eddig is csacsogtunk ezt-azt. :grin:
Nyitás 21:00-kor lesz, koncert olyan 22:30 fele kezdödik várhatóan. Warm-up-ot Nuclear Die csinálja (ha ismerös, az azért van, mert volt pár buliban is. :bluegrin:). Afterparty pedig kéttermes lesz: egyikben a szokásos vk/jrock vonal by d4m4g3 és én, másikban pedig Skin és Sis az LD50-töl kever majd a zenekar stílusához jobban passzoló electro / synth-pop zenéket.

Euthanasie (electro-goth - Japán)

2006 Dec 18 (hétfõ)
Kék Yuk
(III., Fényes Adolf u. 28 )
21:00
1000HUF

DJ'k:
warm-up:
Nuclear Die (hellectro)

afterparty:
Sis & Skin (electro/synth-pop/goth)

Damage & Case (visual kei/j-rock/j-electro)


Image

Image

Természetesen sok múlik a koncert sikerén, tehát reméljük sok-sokan leszünk majd. :sweatdrop: Ha valaki tudja, akarja hirdetni valahol, akkor hajrá. Ha kell valakinek bazinagy, nyomtatható verzió a flyerböl az szóljon, de egyébként természetesen lesz majd nyomtatott flyer is.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Last edited by Case on 2007 Feb 17 Sat, 12:31 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 5:26 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
tyijj, szép lett, sisre meg skinre nem gondoltam volna, de isssteni lesz ez :heart:

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 5:28 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Jul 18 Tue, 12:59 pm
Posts: 237
Location: BP
De nagyon ott leszek!!! :D :D Bizony cép lett!!!!

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 5:34 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
:crazyeyes: ÓÓÓÓÓÓÓ CASEEEEE!! Hát kitetted a flyeremet! Kösziiiiiiii!!!! :crazyeyes:

Na hát nagyon remélem h jó lesz a party! Már a gondolatára is feldobódom ^^!!!!!!!

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 6:18 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Jan 16 Mon, 2:57 pm
Posts: 1303
Location: Oita (Japán)
én ott leszek :D ki gondolta volna, mi? :D és jön a kis magánbrigád is :D gyertek sokan, mert veletek szeretném megünnepelni azt a bizonyos 20.-at :D

_________________
★ZEARLoT★ /// ☆Zearurotsu ≠ Rushifuru☆・‥�━━━★ Lucifer vagyok bammeg!!!
www.nihongary.blogspot.com ★★★ www.zearlot.blogspot.com
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 8:27 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 7:51 pm
Posts: 822
Location: Bp
Nahát most már akkor nem is kérdéses hogy az afterpartyn is maradok. :D (csak a ragyás cosplay legyen kész addig..) O-chan nagyon állat a flyer! ^^

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 9:11 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
O-chan wrote:
:crazyeyes: ÓÓÓÓÓÓÓ CASEEEEE!! Hát kitetted a flyeremet! Kösziiiiiiii!!!! :crazyeyes:

perszehogy. csak ugye csináltam mellé a saját verziót is, mert az ütösebben néz ki nyomtatva, meg jobban követi a flyerkészítgetési irányvonalakat, tehát majd mindenki választhat, hogy hol melyiket akarja használni. ^^"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 22 Wed, 9:30 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 12 Sun, 7:16 pm
Posts: 209
Location: gép elött az ágyamon XD
Case wrote:
O-chan wrote:
:crazyeyes: ÓÓÓÓÓÓÓ CASEEEEE!! Hát kitetted a flyeremet! Kösziiiiiiii!!!! :crazyeyes:

perszehogy. csak ugye csináltam mellé a saját verziót is, mert az ütösebben néz ki nyomtatva, meg jobban követi a flyerkészítgetési irányvonalakat, tehát majd mindenki választhat, hogy hol melyiket akarja használni. ^^"

szerintem a kettő együtt csudi jó :)

_________________
"...nincs lehetetlen csak tehetetlen, s az utóbbiból túl sok..."
Chibi Yenő


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 12:24 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
óóó... hatalmas thx a baráti belépőért.. mi Kry-channal 2000 körül tippeltünk és vazz nem lett igazunk. Király. Amúgy a zenekar elsőre nem nagyon fogott meg de amikor elkezdtem úgy hozzá állni hogy Buck-tick zene gitárok nélkül de erőteljes prüntyivel... no meg most látom hogy néznek ki. Biztos ott leszek.

o-chan respect a "flájer" miatt. Nagyon jó lett. És globális hála Rin és a többiek áldozatos munkájáért.

Case te már könyökből rázod ki ezt szal simán csak "evriszingolrájtjorbedeszmadafaka" :D

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 8:04 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Case wrote:
2006 Dec 18 (hétfő)
Kék Yuk
(III., Fényes Adolf u. 28 )
21:00


hétfő.... :cry2:
utálom, utálom, utálom........ :mad:
Meee nemtok menni.

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 8:34 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Mona wrote:
óóó... hatalmas thx a baráti belépőért.. mi Kry-channal 2000 körül tippeltünk és vazz nem lett igazunk. Király. Amúgy a zenekar elsőre nem nagyon fogott meg de amikor elkezdtem úgy hozzá állni hogy Buck-tick zene gitárok nélkül de erőteljes prüntyivel... no meg most látom hogy néznek ki. Biztos ott leszek.

o-chan respect a "flájer" miatt. Nagyon jó lett. És globális hála Rin és a többiek áldozatos munkájáért.

Case te már könyökből rázod ki ezt szal simán csak "evriszingolrájtjorbedeszmadafaka" :D



Mona.... a prüntyi szavadtól ma is be tudok halni...*röhög*
Az óóócsó belépőért tényleg köszke... elújságolom a városban, honlapon, ismerősöknek... TÉNYLEG! KITESZEM AZ EGYIK ILYEN PÓSZTERT AZ UJ CIKKEKBE, AZTÁN LESSE AZ A NAPI 10 EMBER, AKI FELLÉP!!

.... most csak menőzök, hogy milyen jól megy nekem... vihi...

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 8:35 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
énsenem biztos ám, ez anyukám jó szívén múlik.. o_O"

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 8:35 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
oolong wrote:
Case wrote:
2006 Dec 18 (hétfő)
Kék Yuk
(III., Fényes Adolf u. 28 )
21:00


hétfő.... :cry2:
utálom, utálom, utálom........ :mad:
Meee nemtok menni.



Sehogy sem tudsz elszabadulni?? Én szabadságot veszek majd ki. Állítólag van két nap szabim. Ha nincs, legfeljebb bejövök dolgozni szombaton... hála a rugalmas munkaidőért.

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 9:03 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Köszke az elismerő szavakat. Életem első nemzetközileg is elfogadott FLYERje. Mellesleg *olthatatlan a tanulásvágya* ha valaki elmondja nekem hol tanulhatom meg a FLYER készítés szabályait szívesen átolvasgatom az anyagot. Így egyenlőre maradt a művészi szabadságom ^^! A sajátom ebben a formában valüban inkább plakát fillingű. De már az nagy cucc h itt kint van és abba bele semmerek gondolni mi van ha valaki azt választja majd^^!

Azoknak akik nem tudnak eljönnimeló miatt... ;)
Én nekem is meló van. De elkövettem midnent és 18-19. ére kivettem szabadnapot. Mégiscsak idejönnek japánhonból ^^. Még messze van. Próbáljatok meg mindent mert akárki is aki nem jön el (Oolong meg aztán végképp) hiányoznifog és egy nagyon tuti élményből marad ki. Nem mintha jártam volna EUTHANASIE koncerten... nem is ezért mondom.

Szal könyörgöm intézkedjetek mert sírás lesz a vége. És az nem jó ha én sírok... ;)

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 9:07 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
O-chan wrote:
Köszke az elismerő szavakat. Életem első nemzetközileg is elfogadott FLYERje. Mellesleg *olthatatlan a tanulásvágya* ha valaki elmondja nekem hol tanulhatom meg a FLYER készítés szabályait szívesen átolvasgatom az anyagot. Így egyenlőre maradt a művészi szabadságom ^^! A sajátom ebben a formában valüban inkább plakát fillingű. De már az nagy cucc h itt kint van és abba bele semmerek gondolni mi van ha valaki azt választja majd^^!

Azoknak akik nem tudnak eljönnimeló miatt... ;)
Én nekem is meló van. De elkövettem midnent és 18-19. ére kivettem szabadnapot. Mégiscsak idejönnek japánhonból ^^. Még messze van. Próbáljatok meg mindent mert akárki is aki nem jön el (Oolong meg aztán végképp) hiányoznifog és egy nagyon tuti élményből marad ki. Nem mintha jártam volna EUTHANASIE koncerten... nem is ezért mondom.

Szal könyörgöm intézkedjetek mert sírás lesz a vége. És az nem jó ha én sírok... ;)


A kettő közül melyik a tied? Nekem mind a kettő tetszik... annyira profin néznek ki.
A honlapomra kitettem az egyiket... azt hiszem a másodikat.

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 934 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 198 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group