Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:02 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 580 posts ]  Go to page Previous  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 17 Mon, 9:34 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Dec 08 Sat, 11:19 am
Posts: 106
én is irok véleményt XD
Irani: igen jól sikerült az intró föleg az tetsik ahogy beindul a végére. meg a szám végén azok a hörgések igen ott vannak. :) meg az a röhögés vagy mi hangulatos :D
Hanran no kaze: sokak kedvence. bevallom az enyém is. a riff itt a legdallamosabb véleményem szerint :) a versében az ének és alatta gitár és a dob össz játéka igen jól sikerült az énekről nem is beszélve :D ettől a számtól érzem hogy forr a vérem XD és a közepén az a baszus rész meg utánna a hörgés nagyon el lett találva. aztán kicsit belassul egy gitár bontással. az is nagyon tetszik :) szal profi munka.
Ningyou: hangulatos szám. néhol igen jól el lett találva a gitárjáték és a vokál is igen tetszik ebben a részben.
Yakunan boukon: itt ebben a számban a lábdob használata tetszik a legjobban és a verse alatt a gitárjáték. vagyis szerintem az lábdob volt XD nem értek a dobokhoz anyira :S a háttérkorus is tetszik.
Wasureta kotoba: szép lett az eleje. :) bár kicsit rövid lett érzésem szerint.
végezetül még azt ronám fel hogy lehetne a számokban több gitárszoló is. bár ez izlés kérdése inkább XDD de mondjuk az utolsó terjedelmesebb lett volna egy ilyennel :)
nah remélem nem írtam tul sok hülyeséget XD mindenesetre sok sikert kivánok a továbbiakban én szoritok nektek :)

_________________
"12 hang csak ennyiből áll, belölük épűlnek a csodák. A zene az élet, a zene a legtisztább szerelem!"-Wellington


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 17 Mon, 10:07 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
rest wrote:
még mindig szintist kerestek.?


Inkább újra de igen...

Gorgar wrote:
én is irok véleményt XD
Irani: igen jól sikerült az intró föleg az tetsik ahogy beindul a végére. meg a szám végén azok a hörgések igen ott vannak. :) meg az a röhögés vagy mi hangulatos :D
Hanran no kaze: sokak kedvence. bevallom az enyém is. a riff itt a legdallamosabb véleményem szerint :) a versében az ének és alatta gitár és a dob össz játéka igen jól sikerült az énekről nem is beszélve :D ettől a számtól érzem hogy forr a vérem XD és a közepén az a baszus rész meg utánna a hörgés nagyon el lett találva. aztán kicsit belassul egy gitár bontással. az is nagyon tetszik :) szal profi munka.
Ningyou: hangulatos szám. néhol igen jól el lett találva a gitárjáték és a vokál is igen tetszik ebben a részben.
Yakunan boukon: itt ebben a számban a lábdob használata tetszik a legjobban és a verse alatt a gitárjáték. vagyis szerintem az lábdob volt XD nem értek a dobokhoz anyira :S a háttérkorus is tetszik.
Wasureta kotoba: szép lett az eleje. :) bár kicsit rövid lett érzésem szerint.
végezetül még azt ronám fel hogy lehetne a számokban több gitárszoló is. bár ez izlés kérdése inkább XDD de mondjuk az utolsó terjedelmesebb lett volna egy ilyennel :)
nah remélem nem írtam tul sok hülyeséget XD mindenesetre sok sikert kivánok a továbbiakban én szoritok nektek :)


Köszi a többiek nevében is^^!!! Nem nem írtál hülyeségeket elraktározzuk és majd meglátuk.
A szólóhoz írnék anynit, hogypontosan izlés kérdése de a ningyxou ban is és a Wasureta kotobában is van szóló, persze nem aza húrszaggató virtuóz téma, mivel az nem egyezik az izléssel... az új dalokban már lesz vlaami sokkal szólósabb rész is, de jómagam (mint zeneszerzö) a nu metálból ismert szóló helyetti iparizúzást szeretem. De mivel nem lehetnek egyformák a dalok lesznek olyanok is amiben jól elkülöníthető szóló lesz, mint pl a koncerten lejátszott Tarumi no Uta c dalban.
Annyit árulhatok el az új albumról... meg hát a következő koncerten hallható vadi új dalokról, hogy lesz merőben más stílusú is mint az eddigiek.

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 18 Tue, 3:04 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Dec 08 Sat, 11:19 am
Posts: 106
rendben már várom a folytatást :) és mint kolléga sok sikert és jó munkát kivánok addigis :) és izé. a lemzeitek hogy tudnám beszerezni?

_________________
"12 hang csak ennyiből áll, belölük épűlnek a csodák. A zene az élet, a zene a legtisztább szerelem!"-Wellington


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 18 Tue, 3:35 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Gorgar wrote:
rendben már várom a folytatást :) és mint kolléga sok sikert és jó munkát kivánok addigis :) és izé. a lemzeitek hogy tudnám beszerezni?


Köszi viszont^^!!!
A CDt ht monnyuk ha jössz a szilveszteri partyra pl akkro ott, de megdumálhatunk amúgy is valami találkát vagy elostázom amelyik kényelmesebb... nálam kell egyeztetni amúgy^^!

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 20 Thu, 7:15 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Hosszas vívódás, bezsélgetés, "tárgyalás" után belső és nem feltétlenül publikus okok miatt a banda énekese Iyarashii-Tenshi kiszáll az együttesből. Mint már írtam az okok személyesek és Tenshi arra kér mindnekit h ne is faggassa se őt se minket erről. Így döntöttünk mi 5en, a munka nem áll meg, tehát énekes kerestetik. A további fejleményekről itt illetve az egyéb elérhetőségünkönk hírt fogunk adni.

Köszi a figyelmet!

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 21 Fri, 10:45 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Dec 08 Sat, 11:19 am
Posts: 106
remélem mihamarabb találtok utódot mert kiváncsi vagyok a folytatásra :)

_________________
"12 hang csak ennyiből áll, belölük épűlnek a csodák. A zene az élet, a zene a legtisztább szerelem!"-Wellington


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 21 Fri, 1:27 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
*öleli O-chant*

Ganbatte kudasai!!! Ne adjátok fel! *bocs ha kicsit lassan kapcsolok*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 06 Sun, 9:49 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Jan 16 Mon, 2:57 pm
Posts: 1303
Location: Oita (Japán)
ÉNEKEST (állandó tagnak) ÉS SZINTIST (project member-nek :beaten:) KERESÜNK!!!

Énekes: extrémitásra nyitott, rugalmas énekest keresünk. Új számok, próbaterem adott...
Légy kreatív, szeress zenélni, tudj idöt és pénzt szakítani a heti 1~2 próbára. Lehetőleg rendelkezz saját cuccal (legalább mikrofon), de az sem baj, ha nincs, kezdetben mi is tudunk neked mindent biztosítani.

Szintis: Pár számhoz kéne valaki... Legyél kreatív, rendelkezz saját, elvont ötletekkel. Nem állandó tagra így nagy elkötelezettség nincs. Sajnos cuccot biztosítani nem tudunk, így azzal neked kell rendelkezned.

Szeress zenélni, nem muszáj vérprofinak lenned, de egy kis gyakorlat nem árt.
Írj privát üzit és átküldöm a cuccot, amit át kéne nézni, hogy meghallgassunk!!! Kapsz számot + dalszöveget is... kiejtésben a későbbiekben segítek, ahogy tudok...
Irányzat: ahogy magam ismerem, bármi a japán zenei színtéren belül.

_________________
★ZEARLoT★ /// ☆Zearurotsu ≠ Rushifuru☆・‥�━━━★ Lucifer vagyok bammeg!!!
www.nihongary.blogspot.com ★★★ www.zearlot.blogspot.com
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 11 Fri, 4:39 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Konnichiwa!

Mostanra bizonyos, hogy hozzátok is eljutottak kósza hírek, hitelesek és alegkevésbé sem azok, hogy mi is folyik a banda háza táján. A hírek lényege igaz, leszámítva a hozzá rémálmodott fals körítést.

Ami a lényeg.

Még a mai este folyamán, de legkésőbb keddig teljesen korrekt és a körülményekhez képest pontos végleges infókat fogtok kapni itt és a KNS saját fórumán.

Akit ezen felül érdekelnek a részletek az PMben és MSNen érdeklődhet bátran.

Matta ne!

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 17 Thu, 1:24 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
:cry:
Helló!

Nos akkor úgy fest ebben a pozícióban, és formában utoljára szólok hozzátok.
Egy ideje, (lassan 3 hete) húzódik egy belső konfliktus az együttesne belül, aminek ugyan az emberi része végül megoldódott, de a munka sajnos ebben a formájában nem fog tovább menni. Röviden a mai nappal a Kyoufu no Saakasu „társulata” felbomlik.
Ami a tagokat illeti, semmi biztosat nem tudok mondani, tervek vannak, lehetőség annál kevesebb, aki mélyebben érdeklődik az a szokásos utakon infóhoz juthat. Időbe telik mire kialakulnak az új dolgok.
Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a figyelmet, a támogatást, igyekeztünk nem csalódást okozni, mind agyon sajnáljuk ezt a végkifejletet, remélhetőleg a jövőben sikerül olyan formációkat létrehozni olyan bandákban elhelyezkedni, ahol tovább vihetjük, ami itt elkezdődött. Erre vonatkozólag egyenlőre semmi konkrétum nincs.
Még egyszer…

Domo arigatou gozaimasu Minna-sama!

Orcoo és a KNS

:cry:

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 17 Thu, 10:13 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
:cry:
Tegnap óta magam alatt vagyok - egy másik ügyben...erre most ez is...Nem tudok magamhoztérni mióta az e-mailt olvastam.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 17 Thu, 12:28 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 11 Wed, 12:33 pm
Posts: 53
Már myspace-en is írtam, hogy: T____T Nagyon sajnálom, sok sikert nektek a továbbiakhoz T-T

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 17 Thu, 12:34 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Apr 25 Wed, 10:05 am
Posts: 4812
Ez.. ez... szomorú hír.... :weepy: Pedig úgy vártam az új számokat... *hüp*
Oké, azért az utóbbi időben már várható volt....

További sok sikert mindegyikőtöknek. ^^ :hug:

_________________
Sakura Tsukiyodevartblog


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 17 Thu, 12:39 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2006 Feb 06 Mon, 7:44 pm
Posts: 810
Nagyon köszönöm mindekinek.
Elég nehéz meg friss is még a dolog. Nem könnyű a folytatásról és az esetleges irányvonalakról beszélni egyenlőre, sok a nehézség és az akadály.
Ez mind a jövő zenék e :D
Ígérem, h amint lesz valami konkrétum jelzem... aznnyi biztos h lesz...

Köszönöm mégegyzser a többiek nevében is.

_________________
:heart: MIKO :heart:
ImageImage

★Orcoo blogja★


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 17 Thu, 6:29 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Sajnálom, hogy "odavesztetek", de remélem azér' még más formációkban hallunk Felőletek!!! :wink: Rock on!!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 580 posts ]  Go to page Previous  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 190 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group