Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:31 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 9:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ömm.. okké. xD Meg izé, a vk-nak mindig része volt a fanservice, de nekem speciel nem tünt fel, hogy itt ez bármennyire is a zene rovására ment volna.

Meg az én véleményem persze bizonyos szempontból irreveláns, de nekem meg pont ez volt az eddigi legjobb hazai vk koncert. Valami embertelen energia áradt a színpadról, olyan volt az egész mintha valami bazinagy úthenger döbörgött volna át rajtunk bő másfél órán át. Iszonyat jól működtek a számaik élőben, még a relatíve lassabbak is totál adrenalinsokkok voltak, az olyanok meg mint a Plant, meg a végén a Detox... omfg. :heart: mondjuk én mindig is ezt a fajta vk-t szerettem a legjobban, amiben van erő, meg kellően durvulós, ebben meg azért ők az egyik legjobbak az utóbbi pár évben és agy megkönnyebbülés volt, hogy az új albumra ha lehet még durvább dolgokat pakoltak, mint a korábbi zenéik, annak ellenére, hogy kezdenek egyre inkább befutni és ilyenkor meg ennek pont az ellenkezője a tendencia.
Sz'al számomra hibátlan volt, meg most, ellentétben a sajna nagyon rohangászós Versailles koncerttel, sikerült nagyjából végignézni az egész koncertet. :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 10:43 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
JollyR: Natsuki nem playbackelt ha erre célzol.. mivel ha meghallgatod az összes számokat több szólamban van fent az ének és csak néha néha ment be főleg inkább a vége fele! Mert ha megfigyelted akkor két szólamos volt az ének rész! és hogy kinek hova nyúlkálnak nos ne azt figyeld ennyi! És beléd kötök ez még mindig VK nem J-Rock! Muccal összehasonlítani őket nem lehet.... mert teljesen két külön kategória.. Muccnak is voltak dolgaik régen még amikor kis frissek voltak! A legrosszabb koncert hazánkban Miyavi volt, na ott volt aztán ténylegesen playback!

A Banda maga eszméletlen jó fej...a japó menedzser... nos... ő nem... de ő is vicces valamilyen formában! Egy nagyon ütős koncertet adtak a tömegen is lehetett látni hogy eszméletlenül élvezték. Nem volt hiszti nem volt semmi probléma, eddig velük volt a legjobb dolgozni!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 11:19 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
Ji-chan: Nem azzal van a problémám, ha valaki két szólamos résznél az egyiket énekli, hiszen nyílván senki nem tud kétfélét énekelni egyszerre. XD Nekem azzal volt a gondom, hogy nem egyszer vagy kétszer volt, hogy konkrétan semmit nem énekelt. Ennyi.
Az összehasonlítást csak arra értettem, hogy ezt vártam jobban, mégis a Mucc tetszett sokkal inkább. És tudom, láttam régebbi Mucc koncertet, azért jah, érdekes az is. =D
Amúgy nyugodtan belém lehet kötni, de tőlem aztán lehet VK (bár nem tudom az miért nem japán meg rock, mindegy), csak azt nem értem, hogy ez miért volt olyan lényeges a postomban, hogy ki kelljen emelni? :shock:

_________________
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 11:40 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
JollyR wrote:
Ji-chan: Nem azzal van a problémám, ha valaki két szólamos résznél az egyiket énekli, hiszen nyílván senki nem tud kétfélét énekelni egyszerre. XD Nekem azzal volt a gondom, hogy nem egyszer vagy kétszer volt, hogy konkrétan semmit nem énekelt. Ennyi.
Az összehasonlítást csak arra értettem, hogy ezt vártam jobban, mégis a Mucc tetszett sokkal inkább. És tudom, láttam régebbi Mucc koncertet, azért jah, érdekes az is. =D
Amúgy nyugodtan belém lehet kötni, de tőlem aztán lehet VK (bár nem tudom az miért nem japán meg rock, mindegy), csak azt nem értem, hogy ez miért volt olyan lényeges a postomban, hogy ki kelljen emelni? :shock:


Mert elegem van néha, hogy a VK-t és a J-Rockot össze keverik vagy egy műfajnak titulálják! A másik fő oldal Műfajok és már is megtudod! Hát pl én a Mucc konciról azért nem nyilatkoztam.. mert bármennyire is jó volt a koncert, mert az volt... de a 6 évvel ezelőttit nem tudták überelni a fiúk sajnos! nekem túl lagymatag volt... a 3 lassú szám alatt ez az én saram, de majdnem elaludtam...!
Natsuki nem énekelt keveset csomószor a közönséget énekeltette.. csak ők nem vágták le ezt párszor... meg ha már Myvet anno azzal védték jaj beteg volt a lelkünk.... na Natsuki legalább ténylegesen meg volt fázva de ahhoz képest eszméletlen baromi jó hangja volt!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 12:13 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
^Sztem ezen teljesen felesleges vitatkozni. Leírtam a véleményem, te is, ezért van a fórum. Neked ez tetszett jobban, nekem az.
Jó, az OZ VK, tudom, de nem akartam kiemelni, hogy "az összes j-rock és VK koncert közül", mivel gondoltam így is érthető, meg nem ugyanaz, de annyira nem teljesen más, hogy ki kelljen rajta akadni. Nem olyan rossz a helyzet, béke van. =)

_________________
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 12:29 am 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
JollyR wrote:
^Sztem ezen teljesen felesleges vitatkozni. Leírtam a véleményem, te is, ezért van a fórum. Neked ez tetszett jobban, nekem az.
Jó, az OZ VK, tudom, de nem akartam kiemelni, hogy "az összes j-rock és VK koncert közül", mivel gondoltam így is érthető, meg nem ugyanaz, de annyira nem teljesen más, hogy ki kelljen rajta akadni. Nem olyan rossz a helyzet, béke van. =)


Ja nyugi nem akadtam ki... teljesen nyugodt vagyok csak zavar ennyi! És nem vitatkozom egyáltalán, ugyan azon a véleményen vagyunk neked ez nekem az ennyi! :D! És béke volt mindig is!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 2:02 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
mi (mármint az OZ) vagyunk az A38 főoldalán. :'D Köszönhetően egy kicsit fura beszámolónak. xD Ami még pontatlan is.. "A közönségét a kezdéssel ugyan valamelyest megvárakoztatta a zenekar" miközben percre pontosan 19:30-kor volt a kedzdés. O_o/


edit: a zenekar, meg a managemnt reakciójáról meg, amikor vasárnap du. meglátták, hogy hajón lesz a koncert, azonnal ez ugrott be. :grin:

És páran közülük már blogoltak a koncertről:
Aki (jó, ő inkább a hajóról, meg a mai vacsijukról... xD)
Nao (ő meg az ajándékokról csinált képeket)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Last edited by Case on 2011 Jan 25 Tue, 2:17 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 2:16 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Quote:
és bebizonyítva, hogy nem véletlenül ők Tokió egyik legőrültebb metál-indie zenekara, amely vizualitásával és hangzásával a XXII század kellős közepébe visz, ahol egy sodró film kellős közepén érezhette magát a közönség.

[...]

A kelet szellemének ereje sütött az Oz-ból,

[...]

Az estét nem árnyékolhatta be semmilyen félelem és bizonytalanság, így végig az Oz varázslatában, sodróan lenyűgöző mesevilágában maradhattunk, nem kiellett semmi kellemetlenségre ébredni, ahogy reméljük, soha sem kell majd.


Én azért kíváncsi lennék, mit szednek a cikkírók, ez a sodró filmes, XII. századi dolog továbbra sem értem pl., honnan jön. :'D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 9:24 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ !!!!! :'DDDDDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 9:38 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
Ji-chan wrote:
Ja nyugi nem akadtam ki... teljesen nyugodt vagyok csak zavar ennyi! És nem vitatkozom egyáltalán, ugyan azon a véleményen vagyunk neked ez nekem az ennyi! :D! És béke volt mindig is!!

Oké. =)

_________________
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 2:40 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Feb 10 Wed, 11:21 pm
Posts: 152
Na szerintem a koncert rohadt jó volt,a számok is jók voltak,a legjobbakat leadták amiket szerettem volna! :)
Natsuki japán pedomacija,mert szerintem élvezte ahogy a kis tinik összefogdossák lol :lol: :lol:
Kár hogy nem láttam rendesen hogy mi történt mikor beugrott a tömegbe,de ha jól láttam totál a földre került mert senki sem bírta el xD
A menedzsernek ízlésficam bevillan öltözködés terén,a gatya segge a bokáját verte :lol: :lol:
Autogram megvan,nekem Aki a kedvencem.Kezet akartam vele fogni mert ő volt az utolsó de mondta hogy Sorry,but no Sir vagy vmi ilyesmit mondott :shock: :D Bár nem értem mi a baj a kézfogással,mikor a koncerten benyúltak a közönségbe,meg rendesen bele másztak az arcodba :lol:
Összességében jó volt,nagyon jó.
De nekem még mindig LM.C. volt a legjobb koncert :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 3:30 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2011 Jan 25 Tue, 3:22 pm
Posts: 1
Location: Budapest.
Személy szerint én nagyon-nagyon elmondhatatlanul élveztem a koncertet, nekem a legjobb volt. Megérte reggel 6-tól ott fagyoskodni. Natsuki előtt első sor. Az az ember fantasztikus volt. *_* és énekelni is nagyon jól énekelt... és igen, az volt a baj, hogy csomó embernek nem esett le, hogy hopp most a közönséget akarja énekeltetni. -.-" de pl. Rain Delay gyönyörű volt, akkor sírtam is. Lead, Plant, Detox, stb. energikusabb számok alatt meg nagyon odatette magát, látszott, hogy nagyon élvezi. a tapizásról annyit, hogy ha nem akarta volna, hogy hozzáérjünk, nem jött volna olyan közel. Aki meg Nao pl. nem jöttek túl közel hozzánk.. bár a végén már könyököltem le mindenkit, mikor Natsuki letérdelt a színpad szélére, és a 3-4-5. sor környékéről be akarták rántani.. Szánalom. a beugrása meg kicsit merész volt. megijedtem. konkrétan ránkugrott... o_o" és szerintem nem tudták megtartani, és utána meg be a csávó, és lökdöste vissza a színpadra, de ahogy láttam, nem lett semmi baja.. illetve nem látszott. szóval mindent összevetve: LEGJOBB KONCERT *_______* a dedikáláson sajna egy-egy 'arigatou'-n kívül mást nem tudtam kinyögni >< nem baj, nagyon aranyosak voltak, mosolyogtak ^_^ köszönöm az -OZ-nak is és a SoJ-nak is x"3 <3<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 3:55 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jan 01 Fri, 7:22 pm
Posts: 24
Location: Wonder Underground
Bíborhold wrote:
Quote:
és bebizonyítva, hogy nem véletlenül ők Tokió egyik legőrültebb metál-indie zenekara, amely vizualitásával és hangzásával a XXII század kellős közepébe visz, ahol egy sodró film kellős közepén érezhette magát a közönség.

[...]

A kelet szellemének ereje sütött az Oz-ból,

[...]

Az estét nem árnyékolhatta be semmilyen félelem és bizonytalanság, így végig az Oz varázslatában, sodróan lenyűgöző mesevilágában maradhattunk, nem kiellett semmi kellemetlenségre ébredni, ahogy reméljük, soha sem kell majd.


Én azért kíváncsi lennék, mit szednek a cikkírók, ez a sodró filmes, XII. századi dolog továbbra sem értem pl., honnan jön. :'D


Még mindig röhejes x"D

Tömören annyit írnék a koncertről, hogy nagyon élveztem, végigtomboltam az egészet :D Natsuki hangja élőben is fantasztikus és mind nagyon aranyosak voltak a dedikálásnál :3. Számomra ez volt eddig a legjobb koncert azok közül amiken voltam. Remélem máskor is jönnek majd :)

_________________
Revenge is a dish best served cold


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 4:21 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2011 Jan 25 Tue, 3:44 pm
Posts: 19
Űh én most csak azért regeltem h elmondjam tényleg ez volt eddig a legjobb koncert amin voltam(Miyavit-tól Mucc-ig, LMC-én nem voltam mert nem bírom az énekes hangját). A38 sokkal jobban szól mint a Diesel. (Lehet mert nem japán technikus volt a keverő mögött? :d) A manager a zenekar 6-dik tagja, nagyon vicces volt ahogy a színpadon ténykedet, a szercsije is bejött :d és meglepő milyen magas volt :d Csajok elől rohadt jó fejek voltak, reméltem azért a gatyit sikerül lehúzni Natsuki-ről, de nem XD Az én kedvenc számomat:Zenith nem játszották, legalábbis nem fedeztem fel! Szerintem a zenekar is jól érezte magát. Jó lenne ha több hasonló zenét(metál) játszó csapat jönne hozzánk Japánból. És legfőkébb köszi a szervezőknek, h elhozták Őket hozzánk!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 25 Tue, 5:53 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 May 13 Thu, 11:04 am
Posts: 277
Location: On the Devil's Parade
chelenaX wrote:
Az én kedvenc számomat:Zenith nem játszották, legalábbis nem fedeztem fel!

Én úgy emlékszem volt : o annak a közepén volt az hogy Natsuki a szája elé tette az ujját hogy "cssh" és mindenki hirtelen elhallgatott mikor az a csend rész következett a számban ami után jött a nagy ordítása XD Hacsak nem halluztam be valamit nagyon O.o

Én még nem írtam beszámolót ide, de csak annyit tudok elmondani mint az előttem szólók, hogy számomra is ez volt eddig a talán legjobb koncert amin voltam ^^ Még most sem rázódtam teljesen helyre abból az energiatúladagolásból amit a fiúktól kaptam :heart: Rég tomboltam ilyen kiadósat >.< Minden számnak örültem amit eljátszottak, mert igazából nem is nagyon van olyan amit ne hallottam volna szívesen élőben XD
Köszönöm a fáradozást a szervezéssel!

_________________
Image
Deviantart


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 210 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group