Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:39 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 15 Mon, 1:47 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2006 May 15 Mon, 12:58 pm
Posts: 60
Köcce :D megnézem feltétlenül=)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2006 May 15 Mon, 7:01 pm 
Offline
Member

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 11:13 am
Posts: 74
Location: Budapest, Magyarország
Szabi wrote:
Kagami wrote:
na!
kire kell szavazni:
Ayumi Hamasaki (főleg amióta láttam róla AZOKAT a képeket ;P)



Melyikekre gondolsz?? :shocked!:
Na jó szavaztam, idén már úgyis nagyon belejöttem :oops:


Hátőőőőőőőőőő ezekre....

ehhehe... :oops: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 15 Mon, 10:22 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
na jo, végre rászantam magam, hogy ezt az izét végigolvassam. a Deg meg Mucc dolognak még legalább volt valami kétes realitásalapja, mivel mindkét zenekar jart mar europaban es jonnek majd ujra, nomeg kulfoldon már szerepeltek hasonlo fesztiválon... node, Ayu, Antic Cafe, Meev, Vidoll, megstb? Essünk már vissza a realitás talajára, jo?
Meg egyebkent is ezzel a témával van tele mostanaban kvázi minden topic és már ki lett beszélve pro- és kontra, de persze ennek ellenére kellett ám neki külön topic is, föleg most, mikor már a kulfoldi fellépök tobbsége rég le van szervezve, aki meg nem azzal is tárgyalnak, tehat semmi értelme szavazgatni... oh my..

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 16 Tue, 5:35 pm 
Offline
Member

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 11:13 am
Posts: 74
Location: Budapest, Magyarország
Case wrote:
na jo, végre rászantam magam, hogy ezt az izét végigolvassam. a Deg meg Mucc dolognak még legalább volt valami kétes realitásalapja, mivel mindkét zenekar jart mar europaban es jonnek majd ujra, nomeg kulfoldon már szerepeltek hasonlo fesztiválon... node, Ayu, Antic Cafe, Meev, Vidoll, megstb? Essünk már vissza a realitás talajára, jo?
Meg egyebkent is ezzel a témával van tele mostanaban kvázi minden topic és már ki lett beszélve pro- és kontra, de persze ennek ellenére kellett ám neki külön topic is, föleg most, mikor már a kulfoldi fellépök tobbsége rég le van szervezve, aki meg nem azzal is tárgyalnak, tehat semmi értelme szavazgatni... oh my..


De azért elég sokan hozzászóltak a témához, pedig azt hittem, le lesz ugatva az egész ^_^ persze lehet, h valójában így történt, csak én nem tudok róla ehhe... Most nem fogom kifejteni a jó kis optimista még-mindig-van-remény-elképzelésemet, mert mint említetted már megtettem egy párszor. Szóval csak annyi, h legalább meg kell próbálni, ha semmi értelme az egésznek, akkor sem hal bele senki, ha párszor ellátogat a kívánsággéphez. És az új topic nyitása tulajdonképpen a figyelem felkeltéséhez kellett (meg hogy kamatoztathassam a fantasztikus humorérzékemet :wink: ) - de legalább már szavaztak is egy páran. ja meg arra is, hogy ilyen jó kis konverzéjsönöket lehessen folytatni:
Quote:
szia! szavazz rájuk!
oké, szavazok. te is szavazz!!
jó megyek. de akkor te is!!
na, szavaztam.
én is.
te hányszor?
hátõõõõõ
én 10x
én 20x
na, blabla nem folytatom tovább...
ez annyira jól hangzik, h muszáj megvalósítanunk!!

igen tudom hülye vagyok, ez van.

_________________
Image
^_^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 17 Wed, 2:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Niikura Kaoru wrote:
köszííííííííí :) shinya után megleltem álmaim kettesszá :moo: "asszonyát" :) gyönyörű lábai vannak shinyának,de most nem??? :roll: uuuuuuuu shiiiiiiiinyaaaaaaaaaaaa ahhhhhhhhhh :wink:
nah,mindegy...azért köcce mégeccer :) de ha tévedtetek és beleviszte egy leszbikus kapcsolatba... :nono2: lesz ám dádá :whip:


Naneeeeeeee...... en is imadom Shinya-t, ugyhogy enyem az egyik laba. :D

Kagami wrote:
igen tudom hülye vagyok, ez van.


Ne aggodj, itt ezzel többen is büszkelkedhetnek.

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 17 Wed, 3:20 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
:nono2: nana,shinya GYÖNYÖRŰ lábaicsak az enyémek :) de most komolyan...hnap teszek ide 1-2 képet...hogy hangsúlyozzam e lábak szépségét :oops: ahhh,tiszta jóóó basszus!!!ááááá :roll: mindegy...
Quote:
Naneeeeeeee...... en is imadom Shinya-t, ugyhogy enyem az egyik laba.

nah,amugy meg Bou...hm... :oops: tőle is zavarbajövök ám :) ja,lesz vki reggel fórumon?mert én kb 8tól fentleszek :)reggel...na szépeket!!!

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 17 Wed, 6:50 pm 
Offline
Member

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 11:13 am
Posts: 74
Location: Budapest, Magyarország
mira wrote:
Niikura Kaoru wrote:
köszííííííííí :) shinya után megleltem álmaim kettesszá :moo: "asszonyát" :) gyönyörű lábai vannak shinyának,de most nem??? :roll: uuuuuuuu shiiiiiiiinyaaaaaaaaaaaa ahhhhhhhhhh :wink:
nah,mindegy...azért köcce mégeccer :) de ha tévedtetek és beleviszte egy leszbikus kapcsolatba... :nono2: lesz ám dádá :whip:


Naneeeeeeee...... en is imadom Shinya-t, ugyhogy enyem az egyik laba. :D


ááááááá!!!! ha szétszeditek szegény drága Shinyat, akkor hogyan fog játszani???? elrontanátok a fantasztikus lábtechnikáját, amit sok dobolással foglalkozó egyén annyira irigyel!!! nana!!! szégyeljétek magatokat :nono2: :beee: :wink: mellesleg én amúgy sem érném be csak a lábával :wink: :love: :smile2:

Quote:
Ne aggodj, itt ezzel többen is büszkelkedhetnek.


hehee köszi... nem aggódom én... már elfogadtam a sorsomat... :smile2: Mira te is mész amúgy Dir en greyre? ha igen akkor VÁÁÁÁÁÁÁ DE ISZONYATOSAN IRIGYELLEK!!!!!!!!

_________________
Image
^_^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 17 Wed, 7:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Shinya lábainak mi köze a Szigethez? Ez egy fórum, nem valami játszótér.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 141 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group