Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:56 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2006 Mar 21 Tue, 2:50 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 7:44 pm
Posts: 8
sziasztok!
csak azért indítottam el egy ien témát,mert...még nem találtam és meg..érdekel hogy kinek ki a kedvence :) nekem Kyo...a hangja...úúú...orgazmust keltő :love2: na mindegy...
ja,amúgy nemrég iratkoztam fel a soj-ra...de nagy deg fan vaok,barátkozok még a Muccal,meg...do as infinity-vel...de nem naon tetszk utóbbi.na,amugy vki vmi jó japán bandát tud ajánlani?e-mailcímem..őőő,nos nem az amit ott láttok az adatban,azaz az is de...ez jobban szeretem:
kyo33@freemail.hu

na további szépeket!


deg rulz!!! :headbang:

risch


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 21 Tue, 3:14 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
wááá!nekem ...hát igen.lebuktam,kaoru :) nem tom miért,de...először szokás szerint dai...minden ismerősömnek ő tetszik,mert...pfff.jópasi,stb.oké,ez tény,de kaoru annyira jófej!nem tom láttátok e a [a knot] video-t,de annyira seg hülyék ott az emberkék,hogy imádom őket :) meg amikor shinyát tollakkal dobálják...érdemes beírni a www.youtube.com -ra a deg nevét,mert sok baromságot találtok...kyo és a macska...pfff :wink:
na bye


hitori



kaoru


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 21 Tue, 3:18 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
xD Hogy milyen topicok nincsenek! Nekem sokáig Toshiya volt a kedvencem (indoklásként: nézzen mindenki félmesztelen Toshiya képeket, no comment, én is csak nőből vagyok, nem szép, de ez van xD és ráadásul még gyönyörű is, meg aranyosan mosolyog ^_^), de sajnos engem kísért egy átokszerű dolog, hogy egy bandából előbb vagy utóbb biztos valami vízöntő csillagjegyű ember lesz a kedvencem (persze ha van), és a Degnél is utolért, úgyhogy most Kyo a nr.1! Imádom, mert pici és mérges, mint egy agresszív kiskutya, és az egója kb. 5ször legalább nagyobb nála, mégis elfér benne. És vicces, amikor kiabál vagy angolul próbál énekelni! Meg ő is pont annyira aranyosan mosolyog, mint Toshiya!!!!!! xDDDDDD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 21 Tue, 3:27 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
errmmm.. izé. ez mind nagyszerüen elfért volna a Dir en grey topicban is.. :shock: Az pont az ilyesmi 'kedvenc tag, kedvenc album, kedvenc stb' témákra lett létrehozva.
légyszives mindenki copy-pastelje át oda a hozzászólásait ha akarja, ezt meg majd lezárom / törlöm. köszi. O__O/

jah, egyébként üdv a fórumon warumono. :smile2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 148 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group