Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 8:18 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 331 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 10 Sat, 10:31 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 04 Sun, 8:44 am
Posts: 108
"Maya alapította a zenekart még 2006-ban. A - szintén abban az évben feloszló - Pierrot-ból érkező Aiji-val (ének) kiegészülve"
(Port.hu)
Aiji-ének :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 10 Sat, 12:35 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
A port.hu-nak biztos titkos infói vannak Aiji eddig féltve őrzött ámde most kitörő hajlamairól.(egy óriási acapella szólóvaaaal)Majd este kiderül xDDD *készülődik közben*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 10 Sat, 5:23 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Jó szórakozást mindenkinek ma estére, majd élménybeszámoljatok ám! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 10 Sat, 7:27 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Feb 07 Sat, 1:08 pm
Posts: 2187
Location: The dead world
Mindenkinek jó szórakozást a koncerten! ^_^

_________________
Image
FacebookLast.fmTwittertumblrR指定 Fansite


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 10 Sat, 10:51 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 19 Thu, 7:50 pm
Posts: 282
Location: Budapest
Na én már haza is értem, gyors beszámoló:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *o*

Szerintem iszonyat jó volt a koncert, nem az LM.C volt eddig a kedvenc bandám, de most igen sokat léptek előre a ranglistán. Maya valami iszonyat aranyos :lol: (Bár hozzá kell tenni, hogy szerintem spicces volt egy kicsit :mrgreen: ) Pörgött a közönség meg a fiúk is végig, főleg tényleg a vége felé láttam rajtuk, hogy szívből élvezik a dolgot, és remélem tényleg jönnek még felénk :)

Ami zavart, és érdekelne a többiek véleménye a kérdésben, hogy szerintem a hangosítás rossz volt kicsit: túl hangos, viszont a hangszerek nekem egybefolytak. Pedig hátul álltam a keverőpult mellett, szóval nem azért gondolom így, mert a fülembe zúgott a hangszóró... Mondjuk idővel hozzászoktam, bár most kicsit rosszul hallok :lol:

_________________
Explore and dominate their minds - before they dominate you


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:42 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
Ált. ahogy észrevettem,sosem sikerül tökéletesíteni ezt a hangosítás dolgot.A hangszerek mellett az ének alig hallatszott csak úgy nagyjából be tudtam lőni,hogy akkor most mit is kéne mondania szöveg alapján Mayának.
Nah nem panaszkodásként,mert valami iszonyatosan jó volt
Én sem vallom Lm.c fannak magam (nem is tehetném,az új albumot tegnap reggel hallgattam meg először..) de most már értem,hogy akik azok miért azok.Annyi energia van ezekben az emberekben így a 30 meg 35 évükkel :D Olyan jó volt látni,hogy tényleg jó kedvük van nem az a "nah igen,nyomjuk má le ezt is oszt húzzunk" típusú.Szóval olyan kis pozitívak voltak,ez mindenkire átragadt :greengrin: Tuti megyek megint ha jönnek!^^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 10:20 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
nekem is naon bejött
majd setlistet szedjünk össze *o*

és igen!! :D a gitár túl volt nyomva (ének és dob meg alul) ezért kár. egyébiránt hihetetlenül viccesek voltak. kb amit vártam :D inkább még felette volt.
a sörözés ... LOL xD

oh és vettem pólót :pinky2: sztem tök jók voltak :D

... meg az MC-k. nah 5* :D:D:D:D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 10:28 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Mar 17 Fri, 7:46 pm
Posts: 1141
Location: egyszer itt, egyszer ott
A setlistet illetően amire én emlékszem:
Chemical King-Twoon, Ghost Heart, Bell the Cat, Space Wannabiez, Meteorion, The Midnight Museum 4, Edo Funk, Metally, Punky Heart, Days, Oh my Juliet, 88, Rock the LM.C, Optimisland, It's a Wonderful Wonder World, Boys and Girls, mosaique city, Crazy a go go...a többit most passzolom. XD

Egyébként én a bokura no mirai-t hiányoltam, de talán ma....x3

_________________
"近すぎて見えなくて 遠すぎて触れない大切な物はいつもそんなもんさ"
"雌に見えない力を信じて走り出した辿り着く場所なんてどこでもいいさ"

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 10:32 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Aug 07 Mon, 2:51 pm
Posts: 1212
Location: Nyappyland
Fantasztikus volt a koncert <3 még mindig a hatása alatt vagyok ^^ Szonjaaaaaa Hajika olyan aranyos volt <3 :D:D és nagyon jó utat és koncertet mára :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 11:14 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 20 Tue, 2:16 pm
Posts: 2258
pszabi wrote:
nekem is naon bejött
majd setlistet szedjünk össze *o*

és igen!! :D a gitár túl volt nyomva (ének és dob meg alul) ezért kár. egyébiránt hihetetlenül viccesek voltak. kb amit vártam :D inkább még felette volt.
a sörözés ... LOL xD

oh és vettem pólót :pinky2: sztem tök jók voltak :D

... meg az MC-k. nah 5* :D:D:D:D


pszabi, te már itt? :o :D

Nekem is nagyon bejött a koncert. Sokkal jobb volt, mint Miyavi fellépése (abból a koncertből úgyis csak a temérdek mennyiségű duma maradt meg az emlékezetemben).

Mivel előzenekar nem volt, és az utóbbi hónapokban kissé mellőzni kényszerültem a j-rock témakört, ezért a koncertre hangolást pszabinak köszönhetem.
Főként, mert az LM.C-t abszolút nem ismertem, csak pár pv-jüket láttam. Kb. ennyi háttértudással érkeztem a helyszínre.

Nem ugráltuk túl magunkat a bulin - sőt, egyáltalán nem ugráltunk - de piszok jól éreztük magunkat.

No, már várjuk a Versailles-t. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 11:44 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Mint abszolút elfogulatlan azt mondhatom, ez a tegnapi koncert egyszerűen remek volt. Valóban, a hangosítás nem volt tökéletes, Maya az elején többször is mutatta h adjanak hangot még a mikrofonra, de számomra ez csak picike kis mellékes volt.
Annyira jó show-t nyomtak le h tényleg le a kalappal. Nemcsak Maya és Aiji, de a support tagok, sőt a road-ok is nagyon aranyosak voltak, hihetetlenül jól szinkronban volt az egész. Látszott rajtuk h élvezik és a jó hangulat hamar átragadt a közönségre.
Maya nagyon figyelmes volt, rendes volt tőle h adott vizet azoknak akik menet közben rosszul lettek.
Volt minden kedvencem, még a 88 is, és nagyon jót buliztunk Risával fent.
Egyébként mi is a technikai pultnál álltunk, Sza, szerintem te álltál mögöttünk a barátnőddel :D Am Maya nem volt spicces, szerintem ő alapból ilyen.
Szóval nagyon tetszett ez a koncert, messze lekörözte Miyavi-t, legalábbis nálam. Nagyon jól éreztük magunkat, végigtomboltuk az egészet.

Örültem h összefutottunk pszabi! Már régen láttalak :glomp:

Ha jönnek legközelebb is hozzánk, mi biztosan megyünk ismét. :3

Afterért meg kár, de minden gond nélkül hazaértünk.

És Denki Man iz :heart: Lehet nevetni, de nekem ő a kedvencem :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 12:02 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Mar 10 Wed, 9:55 pm
Posts: 23
Location: pösti
Isteni volt a koncert <333! Az afteris nagyon jó volt (Köszi Case,Ji hogy a leadtátok amit kértünk :) ) jót lehetett tombolni :lol:

(1 kulcs kerestetik, nem az amit az after elött találtam ha valaki megtalálta szoljon köszönöm)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 12:09 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Aug 31 Thu, 3:11 pm
Posts: 4143
Location: Where an angel is waiting for me...
Salvage wrote:
A port.hu-nak biztos titkos infói vannak Aiji eddig féltve őrzött ámde most kitörő hajlamairól.(egy óriási acapella szólóvaaaal)Majd este kiderül xDDD *készülődik közben*


Egyébként nem hülyeség, mert Aiji énekes akart lenni, és a Mona Lisa-ban énekelt is még a Pierrot előtt. :wink:

A koncert nagyon jó volt!!!! Még mindig iszonyat édesek, és közvetlenek!! A Müncheni is nagyon jó volt, de ez überelte még azt is!
Remélem vissza fognak jönni, amire jó esély van, tekintve, h megtelt a hely. Münchenben pedig alig voltunk.
Kár, hogy a közönség olyan volt, amilyen... Azt hittem a németek durvák, de a magyarok messze verik őket!!! Még el sem kezdödőtt, már kint fájt a fejem a sok üvöltözéstől, amit ott lecsaptak, a tolakodásról nem is beszélve. Nem értem, miért kellett...
Az volt a szerencsém, h annyira nyomtak, amikor elkezdődött, h betoltak az első sorba és miután Hiro került mögém onnantól élveztem! És nagyon megérte!!
:D

_________________
"A Raphael-ből már csak rizs maradt..." - by TylerKuroki
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 12:14 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Apr 25 Wed, 10:05 am
Posts: 4812
így olvasva még jobban elszontyolodom, hogy nem mentünk T_T
de jó olvasni hogy jó bulit csináltak :D

_________________
Sakura Tsukiyodevartblog


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 12:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Hah, a koncertet nagyon élveztem, megérte az a több óra várakozás. Maya közvetlen, vicces volt. És tényleg játszották az It's a wonderful wonder world-öt?o.o Nem is emlékszem rá, de a bokura no mirai-t én is jobban szeretem, és lehetett volna, bár lényegtelen, így is hallottam szinte az összes kedvencemet. *o*


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 331 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 192 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group