Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:35 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2006 Mar 20 Mon, 4:18 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
nem vaok benne 100%ig biztos,sőt naon nem hiszem hogy igaz,de a remény hal meg utoljára nem :?:
szal azt hallottam vkitől,hogy meghívtálk őket a SZIGETre.naon jóóó lenne ha igaz lenne a hír,én tuti első sorból sasolnám kaorut :love: na mindegy,ne reménykedjetek hogy igaz,csak szavazzatok sokat a ww.sziget.hu-n a kívánsággépben.meg ayumi hamasakira :!: is és a do as infinityre:!: meg Muccra :!:de főleg a dir en greyre :heart:

na bye és jó szavazást. :bangdesk: merthogy ez lesz a meghatározó.
kaoru

hitori :spin:

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 20 Mon, 4:27 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Szia! Ó, egy-két éve ábrándozunk ilyen eshetőségről. Most olyan idők járnak, hogy talán lenne is némi realitása- MUCC-nak is, Dir en grey-nek is. Ayumi? Talán Ayumi és Kyo végre együtt duettezhetne nagy örömünkre XD. vagy nem. A Do As Infinity úgy tudom feloszlott tavaly :?:

Figyelemfelhívás sosem árt, majd szavazok ha arra járok, én is. ^^y
Merry-re is! XD Remény hal meg utoljára, tudjuk már.

Ami még cseppet zavar, hogy az említett 2 meghatározó rockzenekar is tavasszal járnak mifelénk, így mi a valószínűsége, hogy nyár végén visszarepülnek Európába.

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 20 Mon, 4:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
jaja,de én naon reménykedem.baszki,alig várom h lássam őket!na mindegy,azért én is szavaztam rájuk rendesen :) höhö...meg barátaimmal naponta 20-40 szavazatot nyomunk rájuk...szal hajrá dir en grey!!! :) meg...nem is olyan rég felfedeztem a mucc-ot és...ááá,tatsurou hangja...na mindegy.azt hiszem érted.te mióta vagy deg fan?és mucc?és a többi?e-mailcímemre tudnál még pár japán együttest küldeni?csütörtökön tudnék is klippeket nézni tőlük...ja,ha a www.youtube.com on beírod hogy dir en grey 1000 és 1000 klip,interjú,live felvételt találsz.az embryo pl. naon jóóó élőben,eszméletlen mennyi hang jön kiabból a kisemberből :bluegrin: (kyo) de nekem akkor is kaoru most a nagy kedvenc...:love2: no mindegy.ha gondolod mailezhetünk bármniről,már szeretnék ismerkedni hasonló zenét hallgató emberkékkel :)

hitori


kaoru

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2006 Mar 20 Mon, 4:50 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Niikura Kaoru wrote:
nem vaok benne 100%ig biztos,sõt naon nem hiszem hogy igaz,de a remény hal meg utoljára nem :?:
szal azt hallottam vkitõl,hogy meghívtálk õket a SZIGETre.

kitöl és az illetö milyen forrásból szedte a hírt? a pletyka szintü dolgokat inkább hanyagoljuk, azokból van éppen elég más fórumokon. o_O

egyébként ha valaki szavaz, akko' szavazzon már Deg mellé a Tokyo Ska Paradise Orchestra-ra is... köffke... ;D

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2006 Mar 20 Mon, 4:57 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:

egyébként ha valaki szavaz, akko' szavazzon már Deg mellé a Tokyo Ska Paradise Orchestra-ra is... köffke... ;D


Világzenei Nagyszínpad? ^^ NAGYSZÍNPAD!NAGYSZÍNPAD!




Niikura Kaoru: Csak nézz szét a fórumon, 'megismerehetsz' sok sokunkat. És a figyelemre méltó zenekari neveket is.

Keress rá Merry-re (Violet Harenchi PV), vagy Kagerou-ra (Yuugure no Shazai). deadman-re (This day this rain PV). meg ilyenek. ^^"

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 20 Mon, 4:59 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 20 Mon, 3:41 pm
Posts: 371
na,szal...ööö...nem tom,vkinek aki szervezi a szigetet,mármint hogy kik jöjjenek,ő mondta hogy meghívták a dir en grey-t,de a szavazatok döntik el (főleg)hogy mennyire érdekeltek.szal...szavazni kell :) ha összefonak a deg rajongók,akkor kitudja?én ma már szavaztam párszor,de mé fogok.szal HAJRÁ DIR EN GREY!!! :) :headbang:

hitori


kaoru

_________________
Image
Dedikált Mucc poster,stb :D
http://www.facebook.com/pages/Jrock-Vis ... 2045026864


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Apr 08 Sat, 8:09 am 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2005 Oct 10 Mon, 12:14 pm
Posts: 14
Location: In my dreams...
világzenei nagyszínpad kilőve egyelőre tervben sincsenek szerintem mert csak ennyit irnak az egészről!
szigetfesztivál wrote:
A Világzenei Nagyszínpadon fellép a Goran Bregovic Wedding And Funeral Band a Balkán romahimnuszaival, a Grammy-díjas mali korás, Toumani Diabaté a Symmetric Orchestra nevű tánczenekarával, valamint a nyugat-afrikai és kelta hagyományt technóval ötvöző Afro Celt Sound System.

_________________
"Nem a munkád vagy. És nem a bankbetéted. Nem a kocsid vagy. És nem a tárcád tartalma. Nem egy menő ruha vagy. Egy bohóckodó szarkupac vagy a világon."(Fight Club)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Apr 08 Sat, 10:22 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ayu wrote:
világzenei nagyszínpad kilõve egyelõre tervben sincsenek szerintem mert csak ennyit irnak az egészrõl!
szigetfesztivál wrote:
A Világzenei Nagyszínpadon fellép a Goran Bregovic Wedding And Funeral Band a Balkán romahimnuszaival, a Grammy-díjas mali korás, Toumani Diabaté a Symmetric Orchestra nevû tánczenekarával, valamint a nyugat-afrikai és kelta hagyományt technóval ötvözõ Afro Celt Sound System.

ahh, mégegy topic amit elfelejtettem lezárni.... :sweatdrop: nah, majd most. ^^
egyébként meg... világzenei szinpad..? o_O" mit keresne egy rockbanda a világzenei szinpadon..? O_o/

a Deg esetleges szigeti inváziójával kapcsolatos spekulációk meg inkább menjenek a Dir en grey topicba. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 136 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group