Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 11:28 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 855 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Next
Author Message
PostPosted: 2005 Jul 21 Thu, 7:32 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ahh, azt hittem van már ilyen topic.. mindegy, most majd lesz :grin:
öööh.. szóval, most néztem meg végre a legutóbbi Kiyoharu PVt (Layra) és az a kinézet amit Kiyoharu kiagyalt... xD Volt már eddig is, hogy nagyon furán nézett ki, de ez a indián és hippi style közt félúton levö ruha, megstb, ez valami nagyon weird... :shock:
ellenben a szám nagyon jó. tipikus Kiyoharu cucc, meg meglehetösen repetitív, de nem zavaró, me' különben pokoli jól el van találva az egész. :heart:

Image (mondjuk sajna itt közelsem látszik, hogy mennyire elfuserált egy ruha... ^^)

de ha már van ilyen topic, akkor jöhetnek a szokásos kedvenc ez-meg-az listák.. :bluegrin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 21 Thu, 10:31 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Hát nem tudom mi olyan weird rajta. Szerintem normálisan néz ki.. mármint ami hozzá képest normális.
A dal jó, tetszik, csak nem jut eszembe, honnan van az alapdallam az elejéről és a kórusban.

Kedvenc dalok...
Kuroyume: sok van felsorolni is nehéz, de Autism, For dear, Pistol, Shounen... úgyis kihagytam valamit

Sads: Nightmare, Fairy's malice, Because...

Kiyoharu most: Talán még mindig az Emily a kedvencem...

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 22 Fri, 2:17 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Háh, az utóbbi hetekben épp gondolkoztam egy ilyen topic megnyitásán, de jól ráfelejtettem mindig ^^". (*közben megnézi az új képet* 0.0 ^.^ Nagyon szép szerintem ^_^.)

Szóval kedvenc lista? *elfogult fangirl mode on*

Kuroyume: inkább a popos korszak zenéit kedvelem, meg persze a Corkscrew albumot ^.^! (Persze a visual-indies dolgokat is szívesen hallgatom, de az egy picit kevésbé fogott meg eddig.) Kedvenc dalom, mint ahogy szokott lenni, változó ^^". Jelenleg: H.M.L. is original, Pistol, Reason for Myself, Baby glamorous, Shounen, Maria, Masturbating smile, Hello CP isolation, Sister, Ishi hakujaku, Autism, Bloody Valentine, Love song, Kamoku o kureta kimi to kunou ni michita boku a nagy kedvencek ^^".

PVben pedigtalán a Sister, a Beams, a Baby glamorous, az Autism és a Mind breaker a nagy kedvencek. Az Ishi hakujaku meg nagyon poén xD!

Sads: Hát ezt azt hiszem nem sorolom, hisz nem jut eszembe egy dal se nagyon, amit ne szeretnék tőlük, ebből következik, hogy rengeteg a kedvencem köztük. Mostanában a Hello, a Fairy's malice, a Late show, a Honey és a Loveless lover a legtöbbet hallgatott számok tőlük, de ez is változó (egyedül talán a Sherry örök, dehát ez volt az első dal, amit megszerettem tőlük ^^").

PV ügyileg meg a Nightmare továbbra is verhetetlen! xD~~~

Kiyoharu szólóban nem nagyon győzött meg az első albumával, bár az Emilyt és az Aurorát nagyon szeretem még mindig. De a Mellow nagyon tetszik!!!!!!!!!!! Folyton a Chout hallgatom róla, olyan gyönyörű! ^.^ Meg persze nagy kedvenc a Last song, már első hallásra tetszett ^_^. Ezek mellett a room, a come home, a bunny smile (beteg ^^") és a slider tetszenek még. Dehát figyelembe kell venni, hogy sok dal az albumon régi nem-kiadott Sads dal *valahol ezt olvasta*, szóval nem nagyon csodaálkoztam, hogy tetszik, csakhát mindemellett nem igen lett Sadses hangzású egyik dal se 0_o. Mindegy. Go Kiyo-sama! Így tovább!

PVk meg még egyik se tetszett igazán, látni kell az újat!!!!!! >.<

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 22 Fri, 8:48 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
sigítsetek:

A Sads úgy ahogy ismerős. A Kuroyume szintén..( az ő discográfjuk volt fenn requestben ugye?)

A Kiyoharu sajna nem mond semmit....illetve mi köze egymáshoz a 3 bandának..buta vagyok :oops: ..írna nekem valaki valmit róluk ...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 22 Fri, 9:02 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
kyo wrote:
sigítsetek:

A Sads úgy ahogy ismerõs. A Kuroyume szintén..( az õ discográfjuk volt fenn requestben ugye?)

A Kiyoharu sajna nem mond semmit....illetve mi köze egymáshoz a 3 bandának..buta vagyok :oops: ..írna nekem valaki valmit róluk ...

hát annyi köze van a három dolognak egymáshoz, hogy Kiyoharu az énekese a Kuroyuménak is meg a Sadsnek is^^
(meg ugye Kyo naaaaaaaaaaaaa~gy Kiyoharu fanboy, ez 'kicsit' látszik is a drágán XD :grin: )
én most nem akarok hülyeségeket írni, mert annyira infó ügyileg én se vagyok annyira toppon, de majd ha erre keveredik a mi visual gurunk biztos kapunk felvilágositást kuroyume+sads terén
(és most megumi el sadset hallgatni ;>___>)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 22 Fri, 10:05 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jaja, Kiyoharu a Kuroyume énekeseként bukkant fel. aztan annak 99-es feloszlasa utan alakitotta meg a Sads-s, azota pedig, hogy ök is feloszlottak két éve, szoloban folytatja.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 25 Mon, 12:49 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
megumi wrote:
(meg ugye Kyo naaaaaaaaaaaaa~gy Kiyoharu fanboy, ez 'kicsit' látszik is a drágán XD :grin:)

És ez annyira aranyos tőle ^.^! Emlékszem, amikor először láttam visualabb Kuroyume cuccokat, meg Sads liveokat, jól le is esett az állam a mozgáskultúra és az öltözködés miatt, amiben, mint kiderül, Kyo elég erősen hajazott példaképére mindig is. Áh, a rajongás olyan szép dolog! ^_^

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 25 Mon, 8:46 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Imádom a pasast. Bármit csinál az tök jó....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 25 Mon, 8:57 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
hogy ti miket tudtok...érdekes lehet hogy melyik "j-sztár" kiért rajong. Hallgattam a Kuroyume lemezeket... a deg zenéjében(főleg az énekben) véltem felfedezni hatásokat Kiyoharu bandájától.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 25 Mon, 8:07 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
kyo wrote:
hogy ti miket tudtok...érdekes lehet hogy melyik "j-sztár" kiért rajong. Hallgattam a Kuroyume lemezeket... a deg zenéjében(fõleg az énekben) véltem felfedezni hatásokat Kiyoharu bandájától.

a korai Kuroyume cuccokat nézve (föleg ugye a 'shinainaru DEATH MASK' PV. xD) nagyon egyértelmü a dolog. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jul 25 Mon, 8:27 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
kyo wrote:
hogy ti miket tudtok...érdekes lehet hogy melyik "j-sztár" kiért rajong. Hallgattam a Kuroyume lemezeket... a deg zenéjében(főleg az énekben) véltem felfedezni hatásokat Kiyoharu bandájától.

a korai Kuroyume cuccokat nézve (föleg ugye a 'shinainaru DEATH MASK' PV. xD) nagyon egyértelmü a dolog. :grin:


szerintem meg az Autism PV ( Kiyo doktorúr, ugye) az egyértelmű! xD az Autism a kedvenc Kuroyume dalom, miután láttam róla egy live felvételt, benne Kiyoharut nagyon ribancosan mozogni. xD amúgy még nem merültem el minden Kiyo zenében. a SADS "untiteld", és a "the rose god gave me" albumai nagyon odavágtak. ( Makeing Mother Fucker című dal, és hasonlók) köszönet, hogy felkerültek az ftp-re, anno. xD

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Aug 14 Sun, 8:14 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
nya..megnéztem...szerintem a Maria c. számban egy kopasz amerikai "biztonságiőr" dobol :D..

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Aug 15 Mon, 1:17 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
kyo wrote:
nya..megnéztem...szerintem a Maria c. számban egy kopasz amerikai "biztonságiőr" dobol :D..

hmmm találó! xD Én olyan amcsi nagydarab "kamionsofőrre" gondoltam elsőre ^^". De a dal/klipp nagyon rulez! *_* Annyira nem igazán vagyok rajongója Kiyo-sama külsejének, (én az egóját imádom, de azt nagyon!!!!!!) de talán ebben a klippben tetszik a második legjobban ^^". (Még mindig a Sads Nightmare PVje vezet ilyen téren!)

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 23 Fri, 10:29 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
xDDDDDDDDD Lucy x Kiyoharu, wow! Ez biztos vicces lehet.
http://www.sogopr.co.jp/lucy_2.html

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 28 Wed, 5:54 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jun 12 Sun, 10:27 pm
Posts: 44
Location: Szeged city híd alatt
"Apunak" van külön topicja! Ez olyan megható! :smile2: Kis magyarázatképpen anyu:Tenshi, apu:Kiyoharu, én meg csak úgy lettem. :grin:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 855 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group