Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:32 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 13358 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 891  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 21 Thu, 6:58 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
tenshi wrote:
Erisz wrote:
Én is sook Buck-Tick-et töltöttem le.
Első koncert amit láttam tőlük a Xanadhu. Imádom, és hogy Atsushi miket csinál ott... :hospital:

Gimme! Gimme! Pleaseeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! :puppydogeyes: :puppydogeyes: :puppydogeyes:


Ok. :smile2: Nem tudom mikor jársz majd Pesten, de majd szólj és akkor odaadom.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 21 Thu, 7:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Erisz wrote:
Most pedig Warp-ot töltöttem le, de azt még nem néztem meg.

uuuu... azt én azért nem szedtem le, mert az elsö file valami 800+ Mb volt és nem tudtam volna hogy kiírni.. o_O/

Erisz wrote:
Viszont meghallgattam a Gazette - Disordert és naaaagyon tetszett (aki fújjogni mer, hogy neki nem tetszett, azt lelövöm :gun_ar15: )

umm.. akkor inkább meg sem szólalok.. xD Igy elsö hallgatás után volt 1-2 szám ami jobban tetszett, de semmi olyan kiemelkedö mint néhány korábbi számuk (kivéve az utolsó, rövid kis outro-t.. az úgy zseniális ahogy van :heart:)

Nálam az éppen aktuális kedvenc az új Gore-Tex album... még a végére sem értem, de már nyilvánvaló, hogy a valaha készült legjobb japán hiphop albumok között van.. ilyen iszonyat súlyos cuccot nagyon kevesett hallottam még, úgy általában is, nem csak japánból. Nitro foreva. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 21 Thu, 10:42 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erisz wrote:
Ok. :smile2: Nem tudom mikor jársz majd Pesten, de majd szólj és akkor odaadom.

Arigato!!!!!!!!!!!!!!!! :idol: :angel: :pinky2: :kitty: Még én se tudom, mikor járok majd fent pontosan, de majd előtte megírom akkor.

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 21 Thu, 10:54 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
http://taboobt.com
itt a movie alatt mintha videókat látnának szemeim 8) . ezek megvannak már nektek, vagy találtam vmi újat? (megesz a fene, amiért nem tom most letölteni őket...) :irked:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 21 Thu, 11:04 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
http://taboobt.com
itt a movie alatt mintha videókat látnának szemeim 8) . ezek megvannak már nektek, vagy találtam vmi újat? (megesz a fene, amiért nem tom most letölteni őket...) :irked:

Hogy én ebbe a menüpontba eddig miért nem néztem be. *dörzsöli a tenyerét és csorog a nyála* Azonnal kezdem is tölteni őket xD!!!!
Bylon! Nincsenek szavak, melyek kifejezhetnék hálámat a sok jó kis link miatt, amit tőled tudtam meg. ^.^

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 23 Sat, 6:22 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Tenshi: Ó, nagyon szívesen! Ha megnézted őket, majd írd meg, hogy teccettek, melyik a legjobb?! Amúgy, majd én is szeretnék csatlakozni a B-T cd-csereberéhez! Igaz, tőlem csak üres cd-t kaphattok! ^^"
:computer:

S hogy ne legyek teljesen off, ma sok-sok Lar'c~En~Ciel-t hallgattam! A Tierra :love: és a Heavenly albumokat. :heart:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 24 Sun, 7:07 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
Tenshi: Ó, nagyon szívesen! Ha megnézted őket, majd írd meg, hogy teccettek, melyik a legjobb?! Amúgy, majd én is szeretnék csatlakozni a B-T cd-csereberéhez! Igaz, tőlem csak üres cd-t kaphattok!

Nekem az előbbi tetszett B-T oldalok közül a legjobban, pláne, ha még el is tudnám olvasni :sweatdrop: . De a Gothic elegance the revival is jó volt, főleg mert ott volt még sokminden más is.
B-T cserebere meg felőlem lehet, csak pontosan nem tudom neked mi van meg, szóval megírhatod egy priviben, én meg megírom, hogy mennyi üres CD kell a hiányzó dolgokhoz, megírom, és viszem/küldöm.

Hallgatásilag én most találtam egy oldalon jó kis Inugami cirkus dan mp3akat, és most azokkal ismerkedem ^^". Nekem nagyon tetszik, a csajszi nemcsak coolos, de a hangja is szép!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 24 Sun, 11:28 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
tenshi wrote:
Nekem az előbbi tetszett B-T oldalok közül a legjobban, pláne, ha még el is tudnám olvasni :sweatdrop: . De a Gothic elegance the revival is jó volt, főleg mert ott volt még sokminden más is.


oksa. ^^ Bár a taboobt-s movie szekcióra gondoltam. ^^" Bár biztos mindegyik csodás.....a képek alapján....a korábbi dalok koncertfelvételei....Sakurai hosszú hajjal... :heart:

köszi, majd írok üzit!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 24 Sun, 11:58 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
bylon wrote:
Bár a taboobt-s movie szekcióra gondoltam. ^^"

^^" Jah! Abból a Taboo és a M.A.D. live a nagy kedvencek, dehát azok ugye a Climax together-ről vannak, tehát én nem is vártam mást, csak azt, hogy végig sírógörcsben droolezoljak és nosebleedeljek rájuk. :hospital: Meg persze az a koreai Iconoclasm live se volt semmi! :shock: Akkora esőben fellépni! Minden tiszteletem az ővék, szerintem még élvezték is ^^". No meg az az egy interview is nagyon aranyos volt! :D

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 25 Mon, 12:37 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mrrrm... a Climax Together-böl még részleteket sem akartam látni míg meg nem rendelem, de asszem nem fogok tudni ellenállni a kísértésnek.. @_@

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 25 Mon, 12:57 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Case wrote:
Mrrrm... a Climax Together-böl még részleteket sem akartam látni míg meg nem rendelem, de asszem nem fogok tudni ellenállni a kísértésnek.. @_@

A Te döntésed. De nagyon jó! Mariann szobatársam mindkétszer elbőgte magát a Jupiter live alatt, amikor megnéztük, utánna meg befordult a fal felé az ágyán fekve, és annyit mondott: Nem akar embereket látni! Hogy én mit tettem szegény lánnyal.... Soha többé nem nézi meg a videót, ha még könyörög is :twisted: . (Nem mintha az én sikongatásaim és sírógörcsei jobbak lennének, dehát én B-Tmazohista vagyok xD.)

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 25 Mon, 1:01 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
[quote="tenshi"][quote="Case"]Mrrrm... a Climax Together-böl még részleteket sem akartam látni míg meg nem rendelem, de asszem nem fogok tudni ellenállni a kísértésnek.. @_@[/quote]
A Te döntésed. De nagyon jó! Mariann szobatársam mindkétszer elbőgte magát a Jupiter live alatt, amikor megnéztük, utánna meg befordult a fal felé az ágyán fekve, és annyit mondott: Nem akar embereket látni! Hogy én mit tettem szegény lánnyal.... Soha többé nem nézi meg a videót, ha még könyörög is :twisted: . (Nem mintha az én sikongatásaim és sírógörcsei jobbak lennének, dehát én B-Tmazohista vagyok xD.)[/quote]

Húúúúúúúúú!!!!!! Nem lehet ezekhez hozzájutni valahogy??? Én sem akarok embereket látni....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 25 Mon, 2:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Sárkány wrote:
Húúúúúúúúú!!!!!! Nem lehet ezekhez hozzájutni valahogy??? Én sem akarok embereket látni....


bylon wrote:
http://taboobt.com
itt a movie alatt mintha videókat látnának szemeim 8) . ezek megvannak már nektek, vagy találtam vmi újat? (megesz a fene, amiért nem tom most letölteni õket...) :irked:


(egyenlöre még sikerült ellenállni..! \o_O/)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 25 Mon, 6:12 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:

(egyenlöre még sikerült ellenállni..! \o_O/)



:laugh: :mrgreen: :sweatdrop:


Last edited by bylon on 2004 Oct 25 Mon, 6:23 pm, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Oct 25 Mon, 6:18 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Case wrote:

(egyenlöre még sikerült ellenállni..! \o_O/)



:laugh: :mrgreen: :sweatdrop:


:grrr:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 13358 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 891  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 205 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group