Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:11 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Sep 24 Wed, 10:44 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Hmmmmm...... Mindig Te mondtad, hogy ezen fórumon nincs nagy action, hát most van... Baj már ez is? :roll:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Sep 24 Wed, 11:06 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
tenshi wrote:
Hmmmmm...... Mindig Te mondtad, hogy ezen fórumon nincs nagy action, hát most van... Baj már ez is? :roll:

eeeermm.. ez igaz.. xD De azért nem egészen erre gondoltam.. abortusz-vita, megstb @_@/
De ettöl függetlenül nagyon jó, hogy van itt valami élet végre :smile3:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Sep 25 Thu, 11:29 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Rám számíthatsz! :wink: És nem is baj, ha vitáznak az emberek, mert nem kell mindenben egyetérteni, mert akkor mindenki ugyanolyan lenne, az meg unalom! És legalább mindenki kiáll a véleménye mellett :D ! Nincs ebben semmi rossz!
Ha meg a kis téma a bajod, szólj hozzá: " Éljen az abortusz! Fujj gyerekek! Ki nem állhatom őket!!!!!! Dimmu borgir!!!!!!!" :lol: Na jó, csak vicceltem ^^"!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Sep 25 Thu, 11:49 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Éljen az abortusz! Fujj gyerekek! Ki nem állhatom õket!!!!!! Dimmu borgir!!!!!!!









:beee:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 08 Wed, 1:53 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 30 Mon, 4:13 pm
Posts: 21
mira wrote:
Ez így leírva nagyon szépen hangzik, de gyakorlatilag ha Téged (Te=általános alany) elvetnek, arról fogalmad sincsen. Egy magzatnak se öntudata, se halálfélelme nincsen. Ha az anya nem érzi magát felkészültnek a gyerekvállalásra, sokkal jobb, ha nem szüli meg azt. Tegye tönkre ezzel a saját és a gyereke életét is? Én abortusz-párti vagyok éppen ezért. És ezzel együtt jár, hogy beteg gyereket sem szülnék meg, ha elõre megmondják, hogy az lesz. Ez persze csak az én véleményem, de mindenképpen le akartam írni.

Ebben te biztos vagy? Tudod,milyen 1 abortusz a baba szemével? Én láttam, hogyan harcol a szikével, ami a kis testébe vág, ami darbokra cincálja szét,mielőtt kiszivattyúzzák az ember testéből.Én igen.Nem trükkfelvételen.Igenis van tudata. Az első pillanattól fogva.Ha majd egyszer teherbe esel, érezni fogod.Én mindezt tudtam és mégis kénytelen voltam elvetetni az 1. babámat.Mert mindenki ellenem volt.Mert csak gimnazista voltam.Nem akartam elvetetni.Szerettem. Mégis rákényszerültem.Gyilkosnak éreztem magam.Sokáig meg akartam halni.
És hidd el,most sem verem a mellem,hogy éltem "az én testem"-jogommal.Kénytelen vagyok azonban elismerni, hogy vannak olyan körülmények,amelyek a baba számára rosszabbak a halálnál.És én sem szülnék meg beteg gyermeket.Talán azért,mert a közvetlen közelről ismerem,milyen 1 ilyen babát nevelni.(Párom unokahuga gyengeelméjű, unokatestvére autista).
Nem ítélem el az abortuszt.De fontosnak tartom,hogy az ember lánya tudja,mit tesz a gyermekével és a saját testével és ennek alapján döntsön.Az abortusz nem olyan,mint az esemény utáni tabletta!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: abortusz
PostPosted: 2003 Oct 08 Wed, 2:00 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 30 Mon, 4:13 pm
Posts: 21
AHOGY AZ ORVOSOK LÁTJÁK:

„Sok érzelmi problémát jelent számomra a kései magzatelhajtás és a fájdalom, amely mindaddig fennáll, amíg a gyerek mozog. Szükségem volt rá, hogy tisztán lássak, és egy napon bementem abba a helyiségbe, ahol a foetusokat tartják elégetés előtt. Kis kartonvödrökben feküdtek a kukák közelében. Belenéztem az egyikbe, amely éppen előttem volt. Véres folyadékban kis, meztelen személy úszott. Tele volt kék foltokkal, eltorzult arcán fájdalmas feszültség látszott.”

„Ahogy befecskendeztük a folyadékot, azonnal érezni lehetett, hogy az uterusban erős mozgások indulnak meg. Ezek nem a folyadék áramlásai. Egészen nyilvánvalóan a magzat az, aki haláltusájában hevesen védekezik a lenyelt vegyszer ellen, amely megtámadja szervezetét.

Vagy szembenézünk ezzel a ténnyel, vagy ennek hátat fordítva azt mondjuk, hogy a méh összehúzódásairól van szó. Ez azonban tudatos öncsalás lenne, hiszen orvosok lévén pontosan tudjuk, hogy nem erről van szó.”


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 08 Wed, 5:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Aha, szóval az esemény utáni tabletta az még nem gyilkosság, az abortusz már igen. Valaki felvilágosítana, hogy hánysejtes álapottól számit valami gyilkosságnak? :twisted:
A "magzat haláltusája" nem más, mint feltétlen reflex. Ez öntudat nélkül is működik. Nem kell mindent ennyire túldramatizálni. Mikor az ember elmegy a húsüzembe, és látja, hogy miből készül a párizsi, megesküszik, hogy ebből sem eszik többet. Ez körülbelül ilyen dolog. Nem kell halott embriókat nézegetni, úgy kicsivel könnyebb az élet.
A Te eseted egészen más, mint amiről én beszéltem. Ha Te szeretted, és akartad azt a gyereket, akkor semmi akadálya nem lett volna (elméletileg) annak, hogy megtartsd. (A körülményeid sajnos nem voltak olyanok, ezért tényleg kár.) Én arról beszéltem, hogyha az anya nem akarja, akkor nem lehet rákényszeríteni a gyerekszülésre. Hát hadd ő döntse már el, hogy mit akar, és ne mások helyette! Argentínában (vagy hol) van abortusz-ellenes törvény. Volt ott egy lány, aki 13 évesen teherbe esett, és nem vetethette el. Bírósági döntés szerint meg kellet szülnie a gyereket.
Vannak, akik azt mondják, hogy "ebből akár egy emberélet is lehetett volna". Igen. De ennyi erővel abból a sok kicsi aranyos spermiunból mind-mind emberélet lehetett volna. Akár. Olyan lelkesen úsznak a cél felé, remélve, hogy ők érnek oda először, és esélyük lehet az életre. Hát nem megható... :cry2:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 08 Wed, 6:03 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 30 Mon, 4:13 pm
Posts: 21
mira wrote:
A "magzat haláltusája" nem más, mint feltétlen reflex. Ez öntudat nélkül is mûködik. Nem kell mindent ennyire túldramatizálni.

Röhögni fogsz:Abban a pillanatban , mikor megfogantam, tudtam, hogy babám lesz.Ha majd állapotos leszel, rá fogsz jönni , miről beszélek. Élnek. Az 1. pillanattól fogva.Csak 1 ideig még nem éreznek fájdalmat.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 08 Wed, 7:53 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Akkor minek van egyáltalán terhességi teszt? Ha mindenki érezné, hogy terhes, semmi szükség nem lenne rá.

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 08 Wed, 11:03 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 30 Mon, 4:13 pm
Posts: 21
mira wrote:
Akkor minek van egyáltalán terhességi teszt? Ha mindenki érezné, hogy terhes, semmi szükség nem lenne rá.

Hogy a párunk is elhiggye. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 08 Wed, 11:22 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
:smile2: (Ez olyan édi volt.)

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 09 Thu, 12:19 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:D Jézusom!!!!!!!! Kikerekedett abortuszvita lett itt a végén ^^". De senki ne mondja, hogy mi csak egy dologról tududnk beszélni, mert én a hétvégén már megkaptam ^^". Így jut el az ember 2002 zenei eseményeitől az abortuszig :!: .
De az új vitázó felek se semmiek a képeik miatt: Mira Hide képpel, és Sara-chan a legnagyobb létező Hide-rajongó, Kaoru képével. Nem tudom, de ez nekem olyan vicces :lol: . És ők pont az abortuszról vitáznak!!!! Na jó! Nekem végem, ez túl shoxx volt ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 09 Thu, 2:56 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
:shock:

öööö.. ezt az aburtusz témát ejthetnénk esetleg? Me' nagyon nem ide való....

o__O"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 09 Thu, 3:27 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:lol: Mert szerinted miről beszéljünk? A bondage-ről? :wink:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Oct 09 Thu, 4:09 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
tenshi wrote:
:lol: Mert szerinted mir?l besz?lj?nk? A bondage-r?l? :wink:

>__> De ha egyszer offtopic.... legalabbis ebben a threadben mindenkeppen. (A bondage is az lenne :) ) Ha folytatni szeretnetek, csinaljatok neki uj threadet vagy vmi....
________
ROOR BONG PICTURES


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:10 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 128 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group