Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Jun 03 Mon, 9:00 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 331 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 8:34 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Sziasztok! A konci isteni volt, a szintist én is kiszúrtam. XD Az autogramkérés érdekes volt. Barátnőm, Bloodberry beállt kérni, én meguntam és felmentem cigizni. Leültem a hangfal mellé. Érzem valaki néz. Aiji, áll mellettem XD. Legalább negyed oráig senki sem ismerte meg, pedig már rengetegen robogtak el mellette autogramot kérni. XDDDD Mindenki kikerülte. XD

Case, Ji-chan köszi az afterpartyt, nekem nagyon bejött. Amikor már leültünk, akkor már amiatt volt, hogy térd alatt véres cafatokon egyebem nem maradt. XD

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:24 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Aug 28 Thu, 8:57 pm
Posts: 1756
Location: in the Psycho garden
Még így is hogy eltelt egy nap..de még mindig a hatása alatt vagyok!!! :3
A koncert fantasztikus volt!!! ** Jobban éreztem én is hangulatilag magamat mint MYV.
Egy hihetetlen jó koncertet csináltak a srácok. Tetszett, hogy ennyire közvetlenek, energikusak.
Maya az első pár szám alatt tényleg nem olyan sokat mosolygott. Viszont igen valaki írta előttem, hogy próbálta közönséggel felvenni a beszédet..és nem értem azokat, hogy miközben próbál valamit nekünk mondani, akkor miért kell sikongatni feleslegesen... :roll:

Különösen azért nagy szívügyem az Lm.c, mert mikor elkezdtem japán zenét hallgatni az első 5 között voltak.
Maya&Aiji :love3: :love3:

Az összes kedvenc számomat leadták:D. Annyira jó volt magyarul is hallani őket :love4:

És Maya az elvette a vége fele (asszem az utolsó előtti szám volt) a Spirálomat!! azt a színeset, aztán felakasztotta gitárra :heart:
Imádom őket<3, remélem jönnek még! :D

Tényleg egy kérdés: ezek szerint az afterpartyra is benéztek??? *meséljetek* pls

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:32 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 19 Sat, 1:29 am
Posts: 515
Aiji egy szép bejegyzést írt a myspace-ük blogjába.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:38 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
Quote:
"Every shows we’ve done in this Euro tour became really great ones, but the live in Hungary became one of the unforgettable show I’ve ever had in my life…I’m not exaggerating☆


Everyone in Hungary, see you again for sure, okay?!"


Én azt mondom h úgy legyen :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:39 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Be. XD
Konkrétan Aiji kezdte. Megjelent a backstage ajtajaban. Majd kilépett egy lépést, és elbújt a fal mellé, jó rálapult és fejét kidugva nézte a táncteret. Bement. Kijött a baseball sapis basszeros. XD Sör a kézben, felgyalogol a lépcső tetejéig. XD (bátor volt) Mögötte Aiji. Támaszt, néz. (már a tömeget. én meg őket. Meg 1-2 szemfüles. Azok rohantak papírért. XD) Feljön a szintis. (jeeeeej) vigyorog, majd megjelenik az egyik japán segítő hapek. Ketten elindulnak a folyosón, de vissza is fordulnak és lemennek. Ezek után mindenki eltüűnt. És csak Aiji meg a basszeros maradtak kinn. Kábé 15 perc után (3-4 dal) a tömeg megrohamozta Aijit. A basszeros eltűnt, majd hosszú aláírásos percek után kapott egy sört, amit nem tudott meginni, mert még többen lettek. Ekkor a nőci elráncigálta a sörével együtt. XD Nem vagyok autogramkérő tipus. Hülyeségnek tartom. XD Szal nekem a leteperésük kimaradt. :lol: Aiji rámmosolygott. XD Közel voltam hozzá, de nem lett aláírásom. Nem halok bele. :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:39 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Aug 28 Thu, 8:57 pm
Posts: 1756
Location: in the Psycho garden
"Every shows we’ve done in this Euro tour became really great ones, but the live in Hungary became one of the unforgettable show I’ve ever had in my life…I’m not exaggerating☆


Everyone in Hungary, see you again for sure, okay?!"-Aiji

*olvadozom* :D

edit:
huppáá de gyorsak itt valakik! :"D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:43 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Aug 28 Thu, 8:57 pm
Posts: 1756
Location: in the Psycho garden
Kyra-chan: Kösszi :) Tényleg bátrak voltak!:D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
XD Egész nap figyeltem, hogy mikor írnak már be. Édes Aiji. Imádom. XD Pedig úgy mentem oda, hogy MAYAA!! És úgy jöttem el, hogy AIJIIII! XD

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Feb 07 Sat, 1:08 pm
Posts: 2187
Location: The dead world
Aru wrote:
Quote:
"Every shows we’ve done in this Euro tour became really great ones, but the live in Hungary became one of the unforgettable show I’ve ever had in my life…I’m not exaggerating☆


Everyone in Hungary, see you again for sure, okay?!"



Okay :D Még mindig fáj a szívem, hogy lemaradtam róluk, de remélem, nagyon nagyon hamarosan itt lesznek ^_^

_________________
Image
FacebookLast.fmTwittertumblrR指定 Fansite


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 9:47 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Aug 28 Thu, 8:57 pm
Posts: 1756
Location: in the Psycho garden
Kry-chan wrote:
XD Egész nap figyeltem, hogy mikor írnak már be. Édes Aiji. Imádom. XD Pedig úgy mentem oda, hogy MAYAA!! És úgy jöttem el, hogy AIJIIII! XD

X"D Hehe vicces nálam is így volt, bár mindkettejüket nagyon szerettem, de koncert előtt én is jobban Aiji felé húztam, de ez most kiegyenlítődött, a többi bandataggal együtt! n-n

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 10:15 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
A színtis (Jun amúgy) tényleg eszméletlen aranyos és közvetlen bár az elején kerülgettük egymást! de utána leültünk vele és a dobossal az luna searől és az xjapanról beszélgetni.. és mindegyik ki volt akadva hogy mennyire fiatal vagyok....!! Eszméletlen aranyosak Aiji meg hát igen..... annyira közvetlen és édes...! sokszor bocsánatot kért hogy nem tud jól angolul!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 10:30 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 12 Thu, 11:06 pm
Posts: 761
Location: hátad mögött csak meg ne fordulj~
ajj, így a beszámolók alapján, amiket olvastam, meg a banda blogos és myspace bejegyzései alapján legközelebb ha jönnek, tuti én is megyek, mert bánom, hogy most kihagytam ;o;
legközelebb meg majd inkább leszek bunkó, és kérek a családtól pénzt, de nem hagyom ki *o* XD

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 11 Sun, 10:58 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Tökjó, hogy ennyire jól érezték magukat!!! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 12 Mon, 7:06 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Koga wrote:
pszabi, te már itt? :o :D

Mivel előzenekar nem volt, és az utóbbi hónapokban kissé mellőzni kényszerültem a j-rock témakört, ezért a koncertre hangolást pszabinak köszönhetem.


:D vagyis most már itt :D
akkor keresztanyumtól írtam!
és cool xD rem jó hangoló voltam a sorban :D:D

Aru wrote:
Örültem h összefutottunk pszabi! Már régen láttalak :glomp:


yupp én is (^_^) jó h kiszúrtál!!
köv fentlétemkor rem több idő marad dumálni

meg.. elkapom végre sayut is egy dumára!!! :D
(am is lassan lógok egy itallal xD)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 12 Mon, 9:12 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
A koncert kellemes meglepetés... lett volna, ha nem haldokoltam volna végig az egészet. Így csak azt vártam, hogy mielőbb vége legyen, és mehessek haza. Kár érte...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 331 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group