Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 23 Thu, 6:46 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 21 Fri, 11:37 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jan 01 Fri, 7:22 pm
Posts: 24
Location: Wonder Underground
Filmy *o*
Nagyon várom már :D ( tegnap tudtam meg, hogy még is el tudok menni *örül* )

_________________
Revenge is a dish best served cold


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 22 Sat, 5:43 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Feb 10 Wed, 11:21 pm
Posts: 152
Last.fmen kérdeztem meg valakit,hogy mit lehetett venni a már elmúlt koncerteken : posztert, az utolsó két megjelent CD-t , képeket, volt egy szó amit nem tudtam mi az :roll: meg törölközőt


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 22 Sat, 6:30 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Sep 15 Sat, 7:57 pm
Posts: 1363
^
*khömm*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 23 Sun, 9:13 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 May 13 Thu, 11:04 am
Posts: 277
Location: On the Devil's Parade
Azon gondolkozom, hogyha esetleg termoszban vinnék magammal egy kis teát melegedni várakozás közben, az a bejárati táskaellenőrzéskor nem igazán tetszene a biztonságiaknak ugye?... T.T

_________________
Image
Deviantart


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 23 Sun, 9:31 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Shio wrote:
Azon gondolkozom, hogyha esetleg termoszban vinnék magammal egy kis teát melegedni várakozás közben, az a bejárati táskaellenõrzéskor nem igazán tetszene a biztonságiaknak ugye?... T.T


Hát, a termoszban nem vagyok biztos, de ha műanyag flakonban viszed, és az még a bemenetel előtt elfogy/kiöntöd, az rendben van. De szerintem ha mondjuk táskába teszed, és a ruhatárban leadod, nem lesz gond belőle. :3

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 23 Sun, 9:34 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 May 13 Thu, 11:04 am
Posts: 277
Location: On the Devil's Parade
^ Agyaltam rajta, hogy elpakolom, csak nem szeretném ha baj lenne belőle hogy azt hiszik meg akarom dobálni vele szegény srácokat a színpadon XD

_________________
Image
Deviantart


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 23 Sun, 9:36 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Shio wrote:
^ Agyaltam rajta, hogy elpakolom, csak nem szeretném ha baj lenne belõle hogy azt hiszik meg akarom dobálni vele szegény srácokat a színpadon XD


Hát, csak nem hiszik. o_O De szerintem megértik, ha elmondod, hogy csak a melegedés miatt hoztad, és leadod a ruhatárban - not to mention, hogy nem is emlékszem, mikor kutatták át legutoljára a cuccaimat a hajón, szóval szerintem ha táskában viszed, észre sem veszik majd.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 23 Sun, 9:40 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 May 13 Thu, 11:04 am
Posts: 277
Location: On the Devil's Parade
^ Értem >.< én még nem jártam a hajón ezért nem tudom mennyire szigorúak, szóval köszi a választ ^^

_________________
Image
Deviantart


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 23 Sun, 9:44 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Shio wrote:
^ Értem >.< én még nem jártam a hajón ezért nem tudom mennyire szigorúak, szóval köszi a választ ^^


Nincsmit. Szerintem nem túl szigorúak, szóval ha még a biztonsági őrök előtt elteszed a táskádba, nem lesz bajod.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 5:02 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
báj dö véj, milyen volt a koncert?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 5:38 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2010 Jul 19 Mon, 5:38 pm
Posts: 2
Location: Siófok
Á! Ultra über szuper király!!! És asszem ezzel nem is tudtam teljesen kifejezni. ^^
Hát kb másfél óra fagyás után sikerült bejutnunk Yatsummal és a 3. sorba be is vágódtunk. Nagyjából időben is kezdett a koncert és azt a sikítást, ami volt! ÁÁÁ! Mi Aki oldalán álltunk, de véleményem szerint az volt a legjobb oldal. Natsuki is viszonylag elég sokszor ott volt előttünk.
Hát nekem a koncert fénypontja(i), mikor Aki és Natsuki szabályszerűen behajoltak ill. bedőltek közénk. Marha merészek azt szögezzük le, hogy ennyi felhergelt rajongó közé szinte bemásztak! És nekem is sikerült nem egyszer megtapogatni mindkettejüket! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! *magán kívül van az örömtől*
Aztán a kövi kedvenc pillanat, mikor még nézem Akit és oldalra fordulok Natsuki felé és.... khm... már csak egy szétgombolt, piszok vékony felső van rajta. Anyám. Egyes szerencséseknek még a hasát ill. a mellkasát is sikerült megtapizniuk. Én már addig nem értem el. ^^"
A számokról csak annyit, hogy szerintem abszolút jól volt összeválogatva. Nagyon, nagyon tetszettek! És Natsuki hangja élőben.... á... felül múlhatatlan!
Sajna a dedikálásról én lemaradtam. De akiktől hallottam, a srácok nagyon cukik voltak! Na de majd legközelebb megnézem én is őket még közelebbről is!
Rem jönnek majd még hozzánk, bár én úgy láttam, hogy ők is és mi is nagyon élveztük az egész koncertet! Imádlak titeket -OZ-!!! (L) ^^

_________________
I love GazettE!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 6:01 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Ő...köszönöm azt a két, a koncertről szóló sort, jó lehetett. : o

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 6:41 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
Előre is bocsi a hosszú postért, de ezt ki kell adnom magamból. ^^”
Ahhoz képest, hogy ezt a koncertet sokkal jobban vártam, mint a Mucc-üt, lévén, hogy az –OZ- kb. összes számát ismerem és szeretem, míg Mucc-ről ez sajnos (még =D) nem mondható el, ez a tegnapi volt a legrosszabb j-rock koncert, amin volt szerencsém eddig részt venni. Nagyon tömören ennek az oka: túl sok fanservice, túl kevés éneklés, Natsuki részéről nyílván.
Nem tudom, lehet, hogy velem van a baj, és én vagyok ilyen nem normális, de én azért megyek koncertre, hogy halljam és lássam azokat, akiket szeretek, és maximálisan élvezzem a zenét, amit játszanak. Ez meg úgy elég nehéz, ha az énekes az idő nagy részében azzal van elfoglalva, hogy taperoltassa agyon magát, és nem a „feladatára” koncentrál. Félreértés ne essék, Natsuki marha jól néz ki, nagyon jó pasi, és jó, mutassa meg magát, de ne ezzel menjen el a közel 2 óra! Egyébként meg elég gáznak tartom azt, hogy az első sorokban levők úgy fogdosták össze, mint valami tárgyat. Elég lealacsonyító annak is aki csinálja, és annak is, aki hagyja, de hát persze ez is az én bajom. És mielőtt valaki megszólna, hogy akkor minek azt néztem, hiába próbáltam a többiekkel foglalkozni (Nao nagyon aranyos, rá láttam még rá XD), szinte bármikor néztem rá az énekesre, azt láttam, hogy na basszus, megint nem énekel. Ez meg nekem fájt.
Ami marha vicces volt, hogy Natsuki beugrott a tömegbe. Hát gondoltam, te nem vagy normális. Mint kiderült nem is bírták el az ott állók, sz’al… Nem hiszem, hogy tizenéves lányokra kéne ráugrani, mert ez lesz a következménye, de ha persze élvezte, lelke rajta…
És hogy befejezzem a kritikát, ettől még ugyanúgy szeretem a srácokat és a zenéjüket, csak maga a tegnapi koncert volt kiábrándító.

Amúgy más részről nagyon jó számokat játszottak, bár ha jól rémlik, és nem fagyott le az agyam közben, nem volt Athena, pedig reménykedtem benne. Viszont volt Butterfly! =D Meg az autogramosztáskor is nagyon aranyosak voltak. =)
(Köszönöm, aki elolvasta. ^^)

_________________
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 8:14 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2010 May 17 Mon, 1:25 pm
Posts: 10
^ Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy részben egyet értek, ami a fanservice részét illeti. Én is azt az elvet, vallom, hogy a zenész azért zenész, és azért tart koncertet, hogy az emberek élőben is hallhassák meg persze láthassák azt amihez a legjobban ért. Nem pedig azért, hogy a gatyájába nyúljanak. :shock: Persze ez teljesen a saját véleményem. De tényleg akárhányszor odanéztem, ha közel ment az első sorhoz, már csak a kezeket láttam, ahogy elborítják az egész testét. Nem tudom, ő élvezte-e vagy sem, mindenesetre, eddig ilyen intenzív tapit én még nem láttam, és néztem is nagyokat, hogy na az igen... :shock: :shock: :shock:
Ami a zenei rész illetti, én azzal viszont meg voltam elégedve, személy szerint remekül éreztem magam, hátul voltam, láttam mindent, hallottam is mindent, pont ahogy szerettem volna. :D
Natsuki halál ugrása... hát nagyon vicces volt. :artist: :beaten: Először nem értettem miért mutogat folyamatosan magára majd a tömegere, aztán mikor láttam, hogy hátrébb megy és megindul akkor: ÚRISTEN, EZ UGRANI FOG!!! Aztán már csak azt láttam, ahogy megérkezett majd el is tűnt, a tömeg meg mint a Vörös tenger ketté nyílt. Nem tudom hány embert temethetett maga alá, de én olyan 15-re tippeltem. XD Az egyik barátnőm (expert body surfös ;) ) mondta, hogy ha még csak rádőlt volna a tömegre, még esélye is lett volna rá, hogy elbírják, de hát így, hogy nekifutásból ránk repült. :D De a srác aki nagyon valószínű, hogy velük jött (nem tudom, lehet az egyik managerük...?) halált megvető bátorsággal ugrott utána, hogy kiszabadítsa a tömegből... vagy a tömeget alóla? :D Na majd valaki mesélje el pontosan hogyan is volt, mert én két embernyivel arrébb voltam.
A dedikálás az már csak a hab volt a tortán. :D Nagyon aranyosak voltak, hogy ilyen mosolygósan dedikálták mindenkinek végig a cuccait és közben még meg is köszönték.
Köszönöm a szervezőknek is, mert szerintem nagyon jól meg volt szervezve a dolog, nekünk semmi gondunk nem volt. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 24 Mon, 8:37 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jul 14 Mon, 5:07 pm
Posts: 219
Location: Bp.
^A zenei résszel nem lett volna bajom. Athena nélkül is tudtam volna önfeledten bulizni, csak a hangulatom az első 1-2 szám alatt elszállt, amikor elkezdődött az, amiről kisregényt írtam. =)
Én akkor biztos pont valaki mást néztem, mert már csak azt láttam, hogy Natsuki repül, majd eltűnik. És akkor hosszan semmi, néztem nagyon, h. mi van? Él még? Mit csinálnak ennyi ideig? XD

Amúgy tényleg sajnálom, mert nagyon vártam őket, és tudom, hogy nagy dolog lehetett, hogy eljöttek, plusz, hogy játszották a Venomot, ami máshol nem volt =D, de hát nem lehet minden koncert frenetikus élmény (az én szemszögemből).

_________________
last.fm


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group