Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 18 Thu, 6:57 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1964 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 131  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 4:41 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
wraooarr.
imho meg az a manson album is eppen olyan ocska mint a tobbi, meg semmivel sem volt kevesbe pozorebb mint mostansag. o_O

egyebkent meg random on: sokat emlegetett angol favoritom Lady Sovereign egyre inkabb kezd befutni... amcsiknal a def jam szerzodtette, meg már masodik alkalommal van szo rola az origo heti nemzetkozi toplistás izéjében. wtf.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 4:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
wraooarr.
imho meg az a manson album is eppen olyan ocska mint a tobbi, meg semmivel sem volt kevesbe pozorebb mint mostansag. o_O

egyebkent meg random on: sokat emlegetett angol favoritom Lady Sovereign egyre inkabb kezd befutni... amcsiknal a def jam szerzodtette, meg már masodik alkalommal van szo rola az origo heti nemzetkozi toplistás izéjében. wtf.


jajj télleg akartam mondani de tök elfelejtettem: a most űber favorit autós game a need for speed: carbon soundtrackjében is van Lady Sovereign most nem tom melyik szám..de nagy flash volt hogy vezetek vezetek és egyszer csak a csajszi száma csendül fel :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 4:49 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
jajj télleg akartam mondani de tök elfelejtettem: a most ûber favorit autós game a need for speed: carbon soundtrackjében is van Lady Sovereign most nem tom melyik szám..de nagy flash volt hogy vezetek vezetek és egyszer csak a csajszi száma csendül fel :)

*googlz*
ohh.. a Love Me or Hate Me. mifene. xD SOV for prezident! :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 5:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Lehet, hgoy nem ide kéne, de MONAA!!! Vagyok msn-en...

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 6:31 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Mona wrote:
marilyn manson - mechnical animals

Ha már zeneajánlás, azt én is ajánlom! :) (mint az összes többi Menzon albumot XD)
...Ugyanis akkor kezdtem el a "zene" mint olyan iránt érdeklődni, amikor véletlenül a TV-ben arrébbkapcsoltam és megláttam milyen coolos és randa egy ember, gondoltam "na, ez nekem való, úgyis bírom a horrorfilmeket!" :D (és nem csalódtam ^^)

Ehh, most Manson beférkőzött a gondolataimba, megyek is hallgatni...pedig ma akartam ráfeküdni alaposabban az újabb Ministry lemezre (Rio Grande Blood...az az első szám nagyon tuti. :twisted: ).

*el*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 6:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Nyam.... Ilyen alapon választasz zenét? :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 7:23 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Kry-chan wrote:
Nyam.... Ilyen alapon választasz zenét? :lol:

Hihi...most már persze nem. :lol:
De akkor a sok egyforma TV-ben adott sz*r között feltűnt nekem a pasas. xD ...Aztán ahogy egyre több mindent hallottam tőle, egyre jobban bejött a zenéje, (főleg a) szövege, image-ei, ahogy felépített egy egész történetet 3 lemezen keresztül, most meg nagyon várom hogy milyen lesz a köv. album. ^^
Sz'al végülis nekem Manson marad a #1 mindig. xD ...mivel vele kezdtem a zenével való komolyabb ismerkedést, és azóta nem csalódtam benne. ^^ (megvan minden albuma eredetiben persze)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 23 Thu, 7:33 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
eredetiben persze.... nekem nem telik ilyesmire.... :cry:
Jó, mondjuk ha telne, inkább másra gyűjtenék, nem Mansonra.

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 24 Fri, 10:47 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
pedig ma akartam ráfeküdni alaposabban az újabb Ministry lemezre (Rio Grande Blood...az az elsõ szám nagyon tuti. :twisted: ).

a többi is olyan. olyan az egész mint valami úthenger. <3

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 24 Fri, 1:17 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
vicces de most rábukkantam egy Khold nevű black-metal bandára ami bejön. Pedig én nem nagyon preferálom ezta stílust. Kár hogy csak ez az uccsó albumuk jó.

Image

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 24 Fri, 2:55 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Wáááá... megint adták a George Michael... Mutyja vagy mi a neve duettet.!!!!! This is not real love!!! Imádom!!!!! :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 02 Sat, 4:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Tomahawk két albuma pörög mostanában..... zseniális. Jigsaw kötelező zene :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 02 Sat, 11:13 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Mona wrote:
Tomahawk két albuma pörög mostanában..... zseniális. Jigsaw kötelező zene :)

Hai, vettem az adást, majd rájuk fekszem. xD
Egyelőre azonban még Merry-lázban pörgök. XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 02 Sat, 11:38 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Ministry-Psalm 69 album<3

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 09 Sat, 4:13 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Affene... remélem nem tiltanak ki emiatt a SoJ-ról...*kiskutyapillantás Case felé* ..... ez egy kicsit hosszú lesz...tegnap tévéztem... Vh1... 80-90-es évek zenéi...utálom az ilyen műsorokat de megakadt a tekintetem néhány zenén... nem muszáj válaszolnotok a véleményeimre, de ha válaszoltok az nem lenne baj(sőt...beszéljünk róla!! :lol: )
Tehát...
Aqua:Barbie girl: Mikor láttátok utoljára? És ősrég.. és most először tüntek fel nekem a kanjik-hiraganák a klipben...megmagyarázná nekem valaki, hogy kapcsolódik össze az amerikai terméknek számító Barbit reklámozó klip a japánokkal? vagy kihagytam valamit és drága óhazám fejéből pattant ki a lufimellü szőkeség babának az ötlete?? Esetleg a gejlundorító csiricsárészínes jpop klippek ihlették az Aqua klipjét? Senki ne értsen félre, nem a popot akarom bántani, mert azt is hallgatok.. de a morning musume típusú tinglitangli húdevidámésszépazélet féle együttesek szoktak hasonló klipeket gyártani... mindegy... jó dolog,hogy változik az izlésem, annak idején ez a klip a kedvencem volt...

INXS: Semmit nem tudok róluk, tegnap láttam először tőlük klippet... de az nagyon klassz volt! A zene is tetszett, de az énekes....japán fílinges volt...szoros, kockás naci, nagy cipő, fekete ujjatlan, nyakkendő... az arca csúnya volt, de nem az számított, hanem a fíling...A FIIIILING!!!! :lol:
Itt a klip, megint megnéztem, megint tetszettt...
http://www.youtube.com/watch?v=z6f4H04pbSc

East17: vicces volt nézni a klippet...mikor ők voltak a menők, nem törődtem a zenével... csak anyu így fél szemmel bámultam csak őket. A klipben zavaró volt a tátogás, de szerintem akkoriban nem csak ők voltak így ezzel....

Cure: Tőlük régen folyton megijedtem... most végignéztem egy kukacos-piócás klipet és nem haltam bele...sőt, még tetszett is!

Extreme: Nah, hát ők abszolult kedvenc! Imádom őket! Fantasztikusan néznek ki! Két tök jó hapsi! Na jó, másfél... az énekes nem helyes, de szép a haja....a számaik is jók! A Vh1 sokat játsza őket!
Itt a leghíresebb: More than words
http://www.youtube.com/watch?v=Rhl3tjPqm2w

Janet&Michael Jackson duett: Biztos rémlik a klipp...fekete-fehér, úrhajós...nem szeretem sem Janet-et sem Michaelt... Janet most tök erőltetett... a zenéje szót sem érdemel tök átlag,uncsi... a külsejével nagyra van, hogy milyen jó a korához képest, és ezzel próbálja eladni a szar zenéjét...Michael meg a klip egyik részében tök jó volt...egy japán kert közepén ül, és kiált egyet....akkor csinos japán férninőnek tűnt... ami nem kis teljesítmény tekintve, hogy "elvileg" néger... :lol: :lol:

Smashing Pumpkins: A múltkori Mtv top 10 óta rájöttem hogy imádom őket! És nem csak a japán gitáros miatt(bár nem semmi, hogy mennyire változatos tud lenni.. egyszer női ruciban van, aztán meg Toshiyásan-Deg- szexi fehér öltöny, fekete nyakkendő... meg a BLOOD-os sminkje...huh..)... tehát a zenéjük is tetszik! Tegnap a Today-t adták, ahol nagyon cukin női ruciban jelenik meg... az énekes meg ott még hajas volt, így már értem miért vágatta le... durván nyálasmeleg volt a kinézete azzal a hajjal... az egész együttes tök visual-kei-es...
Ebben a klipben a japán Hakuei-re emlékeztet a haja miatt.
http://www.youtube.com/watch?v=U2L2JGCjGB8

És a mostani kedvenceim:
-muse-fantasztikusak a számaik!
-my chemical romance-az abroncsruhás-gázmaszkos csaj...huh*irigy*)
-AFI-van mit tanulnia a japán rocktól de a zenéjük nagyon klassz!
Love like winter:
http://www.youtube.com/watch?v=ns4pUhZ_3PQ

-Oasis-a többi számukat nem szeretem, az acquesce nagyon bejön, és nem csak a japán együttes és Tokiós klip miatt....
ÉS MEGTALÁLTAM A KLIPPET!! KÉT HETE KERESEM!! TESSÉK DÍCSÉRNI!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pxxEEd6u03M


-Placebo-nem jártam nagyon utánuk... ha vannak a tévében, szeretettel hallgatom a számaikat, nagyon jók.
-Katy Melua-ugyanaz mint a Placebo-val... ha adja a tévé, meghallgatom nagyon nyugis, kellemes dallamok.
-Ramstein: tegnap a magyar viva őket játszotta egész nap... megállapítottam, hogy nem szeretem őket... vagyis pontosítok... a zenéjük nem rossz, de a német nyelv... másnak a japán meredek, én a németet gyűlölöm...de rettenetesen... tehát a Rosenrot albumuk a polcon porosodik... néma megtörölgetem, vagy beteszem, de az első énekhangig hallgatom csak.
Magyarok közül:
-Ágnes-Ágnes Vanilla bedurvult... rockegyüttes mögöte... fekete szemcerka, fekete ruci.... az Istenezés nem tetszik benne, de ez egyéni szoc probléma... a stílus jobb mint eddig.
-Hrutka Róbert&Jamie Wincester - Na, őket nagyon imádom!(ki ígérte, hogy feltölti??? Lemaradt.... :cry: )

Ennyi... akinek van hozzászólnivalója, vitatkozna vagy utálna, írja már le... ha elcsesztem valamit azt is...

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1964 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 131  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group