Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 7:02 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 232 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 01 Wed, 10:30 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
Case wrote:
Látom más nincs annyira rápörögve a dologra, mint én. :beaten:

én rá vagyok a Soundra, de marhadrága vonattal együtt, úgyhogy nagy szívfájdalmak között lemondtam róla :/

Voltra viszont már a vonatjegyem is megvan, igaz, annyira még nem várom, de ha vége a vizsgáknak, akkor tutira rápörgök u.u

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 02 Thu, 1:22 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Szerintem én idén egy kedves barátnőmmel a lengyelországi OFF Fesztiválra megyünk - olvastam a róla szóló negatívumokat (pl. itt), de számomra a fellépők (How To Dress Well! Twin Shadow! Deerhoof! Warpaint! Primal Scream! stb.) és az a tény, hogy a fesztiválbérlet alig drágább, mint a Szigetes napijegy, na meg a társaság miatt nagyon esélyes.

8-)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 07 Tue, 10:51 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ahh... Warpaint. Néztem a nyári turnéjukat és a kölni koncert egész szimpatikus volt, meg a repjegy se lett volna vészes, de hát most van a francnak kedve a németeknél tömegrendezvényre menni. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 18 Sat, 11:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
új nevek Szigeten: Kate Nash, Kaiser Chiefs, Prodigy [:retard:], Empire Of The Sun

hát nemtom, Kate Nasht mondjuk megnézném. a Prodigyra meg inkább nem mondok semmit. :Đ

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 21 Tue, 12:28 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Amy Winehouse lemondta a teljes európai turnéját, beleértve a Szigetes koncertjét is.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 21 Tue, 12:45 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Valahogy nem vagyok meglepve. :beaten: Mindenesetre már nagyon szeretnék egy új lemezt tőle, az első két albumát annó sokat hallgattam/nagyon szerettem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 22 Wed, 9:59 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2011 Apr 26 Tue, 2:25 am
Posts: 720
Location: Mao's room
Winehouse-t legszívesebben véresre verném :flame: Kincs van a torkában, és nem törődik vele. Meg a rajongóival se. Majd úgy jár, mint Houston.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jun 29 Wed, 12:30 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Sziget napi / színpad bontás

Mötörhead és Suicidal Tendencies részben üti egymást (faszba már, pedig ha valahol, ott aztán van durva átfedés a közönség közt), Dizzee Rascal és Sly & Robbie pedig totál egy idõben lesz. Faszaaaaa, nagggyon fasssszzaaaaaaaaaaa.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jul 03 Sun, 4:16 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
na, megjártuk szerdán a Voltot is, eszméletlenül jó volt, pedig viszonylag későn értünk le [öt környékére kerültünk be] és csak három koncerten voltam [Neo, Kiccsillag :retard: és ugye a mychem], de nagyon szép helyen van meg az egész sokkal barátságosabb, mint a Sziget, úgyhogy nagyon bejött ^^
a Neo nagyon állat koncertet tolt, ez volt az eddigi legjobb, amin voltam, és össze sem lehet hasonlítani a düreres meg más fellépéseket ezzel, nagyon beleadtak mindent, egyszóval tényleg iszonyú jó volt (:
mychem előtt Kiscsillag volt, amit kénytelen voltam végigszenvedni a jó hely érdekében, és hát... már az első szám refrénénél tudtam, hogy ez életem eddigi legrosszabb koncertje, szegény Lovasinak kurvára nem áll jól ez a vicceskedés, amit a színpadon követett el, a Kiscsillag-számok meg olyan tizenkettő egy tucat-kategóriába tartoznak, ha nem tudnék magyarul, biztos jobban tetszene.
a nap fő attrakciója, a My Chemical Romance viszont nem okozott csalódást számomra, egyből a Na Na Nával kezdtek, ami megadta az alaphangulatot, és maradtak is ennél a pörgős-zúzós vonalnál, amit csak pár szám [a Mama meg a Cancer asszem] szakított meg. Gerard egész jó showman, produkálta is magát rendesen a színpadon, emellett gyönyörű a hangja élőben [ezt pl. a Cancer alatt lehetett megfigyelni, amikor minimális zenei aláfestés mellett énekelt], plusz a közönséghez is beszélt, amiből nem sokat értettem, mert egyrészt egyfolytában járkált, másrészt néha egyszerűen nem lehetett hallani, mit beszél [ezt amúgy pár számnál is észrevettem, hogy nem hallom, mit énekel], harmadrészt meg nem nagyon értem az amerikai dialektusokat sem :beaten: legfőképpen az új albumról játszottak számokat, de az előző háromról is előadtak szerencsére :3 mi az első szám alatt felkerültünk a jobboldali harmadik sorba, szóval elég közelről tombolhattuk végig az egészet, és így tényleg hatalmas élmény volt :heart:

mondjuk azért azt a kibaszott slagot elfelejthették volna a rendezők :drop3: már Kiscsillag alatt is locsolták a közönséget egy közönséges kertislaggal, amit ha telibekaptál, akkor fájt is meg csuromvizes is lettél [én pl. még otthon is vizes voltam még]... pedig szerintem egyik koncert sem volt kifejezetten durva, főleg azért, mert hűvös volt kicsit és szabad ég alatt voltunk, de hát már Kiscsillagon is szedegették ki a biztiődök az ájult keslányokat a tömegből o_O" :retard:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jul 04 Mon, 11:00 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Remélem a balatonsoundon jobb idő lesz majd, mint a Volton volt. o_O

Jah, és ha már Volt... zseniális Thirty Seconds To Mars fricska az indexről:
Ez a zenekar ugyanaz marad a rockzenének, mint az Alkonyat a vámpíros filmeknek. Mondjuk, hogy megfejthetetlen talány, egy jóképű főszereplővel.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jul 21 Thu, 10:58 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
a nulladik napon Prince lesz a Szigeten. :shock: (meg Klezmatics és Boban Markovic). Ez azért nem rossz, az ilyesfajta, igazi nagy, klasszikus húzónevek hiányoznak jóideje (kb. a Bowie és Iggy Pop fellépés óta) a Szigetröl és igaz ez még úgy is, hogy Prince azért eléggé rohadtrég tett le bármi igazán nagyszabásút az asztalra (merthogy a hibátlan Diamonds & Pearls azé' nem ma jelent meg).

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jul 21 Thu, 10:19 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Prince az DO WANT. A problémák viszont ott kezdődnek, hogy nekem egy napijegy minden járulékos költséggel többe kerül, mint a diákoknak egy hetijegy. Ergo szopás.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jul 21 Thu, 10:52 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Hát ha Szegedre jönne Prince fullos koncival, akkor mennék, mint a szél. :'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jul 24 Sun, 11:27 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Hát Prince-re tényleg nem lenne rossz elmenni, kár, hogy a hetijegy nem szól a 0. napra is.
Amúgy most nézem, hogy a két, általam szinte legjobban várt koncert (Marina & the diamonds, manic street preachers) majdnem egy időpontban lesz, úgyhogy most kicsit el vagyok szontyolódva. ;____;


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jul 26 Tue, 7:18 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Yu~ki wrote:
Amúgy most nézem, hogy a két, általam szinte legjobban várt koncert (Marina & the diamonds, manic street preachers) majdnem egy idõpontban lesz, úgyhogy most kicsit el vagyok szontyolódva. ;____;
Az a fura, hogy idén kb mindenkitől ezt hallom. Több ismerős is ugyanerre panaszkodott, hogy pont a leginkább várt kedvenceit nyomták be egy időbe, meg nekem is egybelóg ugye a Suicidal Tendencies és a Mötörhead koncert.. az előadók listája impozánsabb mint ki tudja hány éve akármikor, de a program összeállítói valamit nagyon elcsesztek.. O_o

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 232 posts ]  Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group